Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton R


POLAP21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χαμηλες φανταζομαι δεν εννοεις πχ 3η ταχυτητα και 10 χλμ/ω? μηπως ειναι δισκακια,αλλα και παλι με μονο 1400 χλμ,δεν θα προλαβαν καν να δουλεψουν...αν εχει εγγυηση πανε στην γιαμαχα,μην το αφηνεις ισως να χρειαστει να πληρωσεις αρκετα χρηματα αν το αφησεις..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χαμηλες φανταζομαι δεν εννοεις πχ 3η ταχυτητα και 10 χλμ/ω? μηπως ειναι δισκακια,αλλα και παλι με μονο 1400 χλμ,δεν θα προλαβαν καν να δουλεψουν...αν εχει εγγυηση πανε στην γιαμαχα,μην το αφηνεις ισως να χρειαστει να πληρωσεις αρκετα χρηματα αν το αφησεις..
οχι φυσικα με 10 χλμ,,απλα οποτε παω να ανοιξω το γκαζι,,μετα απο αλαγη ταχητητας το κανει
Link to comment
Share on other sites

οχι φυσικα με 10 χλμ,,απλα οποτε παω να ανοιξω το γκαζι,,μετα απο αλαγη ταχητητας το κανει

 

ετσι οπως το περιγραφεις νομιζω οτι ειναι τα δισκακια

Link to comment
Share on other sites

ετσι οπως το περιγραφεις νομιζω οτι ειναι τα δισκακια
καμια σχεση

 

αν εχω πολυ καιρο να το βαλω μπροστα μου αλαζει τα φωτα απο τις μανιβελιες και μετα παιρνει,,μηπως εχει προβλημα ρηθμησης στο καρπιρατερ?δλδ μηπως εχει φτωχο μιγμα,,η πλουσιο και το χτυπημα οφειλεται απο εκει?

Link to comment
Share on other sites

καμια σχεση

 

mhpws gurnas polu apotoma to gazi k berdeuei?

Link to comment
Share on other sites

αν εχω πολυ καιρο να το βαλω μπροστα μου αλαζει τα φωτα απο τις μανιβελιες και μετα παιρνει,,μηπως εχει προβλημα ρηθμησης στο καρπιρατερ?δλδ μηπως εχει φτωχο μιγμα,,η πλουσιο και το χτυπημα οφειλεται απο εκει?

 

το μηχανακι ειναι μαμα?

Link to comment
Share on other sites

Des to sasman mporei na sou efage ta dontia kai na klotsaei......:shifty:
Πωλειτε Kαρμπυρατερ Malossi 21 (60 ευρο) Και Εξατμιση Giannelli Reverse (60 ευρο) Σε Πολυ Καλη Κατασταση!!!!π.μ για πληροφοριες!;)
Link to comment
Share on other sites

παιδια μεχρι τα 1000 χλμ το εστρωσα το μχν,,μετα τα 1000χλμ και την κλασικη αλαγη λαδιων,, κανα 2-3 φορες το ανοιξα μεχρι τερμα το μχν,,λετε να υπαρχει μελοντικο προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια

1 μου ποστ:D

 

εχω ενα crypton r 105 sta 54 xil daytona κ ψαχνω πολυ καιρο να βρω ηλεκτρονικη αλλα τιποτα....

 

εχω αρχισει να πιστευω πως δεν υπαρχει ΟΥΤΕ ΕΝΑ crypton στην ελλαδα με ηλεκτρονικη!!!!!!:X:X:X:X:X

 

εχετε δει να παιζει πουθενα τιποτα?

 

φιλε αν θελεις ακομα ηλεκτρονικη >>> http://mototrade.gr/osCommerce/product_info.php?products_id=1119

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
re alania kseretai kanena site na poulaei takegawa gia to r kai timi

 

τι πραγματα θες αν επιτρεπεται? δεν υπαρχουν κ παρα πολλα για κρυπτον 115..(το ιδιο μηχανακι εχουμε οποτε οτι θες στειλε ΡΜ;))

Link to comment
Share on other sites

gia eksatmisi

 

απο αποδοση παντως δεν θα δεις καποια σημαντικη διαφορα..http://www.akyriakopoulos.gr/shop/product_info.php?cPath=22_35&products_id=413&osCsid=5a2dca2eb378c24b6e3ff57023b4fa82 και επισης θα πρεπει να κανεις πατεντα για να κατσει πανω:O

Link to comment
Share on other sites

kamia ali gia na dinei ksereis

??

daytona HPE: http://www.akyriakopoulos.gr/shop/product_info.php?cPath=22_35&products_id=91&osCsid=5a2dca2eb378c24b6e3ff57023b4fa82 90ε περιπου,προτεκ μακρια 80Ε,προτεκ οβαλ κοντη 100Ε,termignoni με σιγαστηρα απο την γιαμαχα 150ε(δεν ειναι ολοσωμη,α την μεση ξεκιναει)

Link to comment
Share on other sites

tskeftomai gia tin hpe tha dinei omos?? apo pistoni 54 i 55

 

τωρα τι φορας? θες να πηγαινει λιγο καλυτερα η πολυ δυνατα? και μεχρι ποσα λεφτα μπορεις να διαθεσεις?

Link to comment
Share on other sites

αν το κανεις 55 θα χρειαστεις συντομα μπιελα,δεν ξερω αν το ξερεις,οποτε καντο 54 daytona με εξατμιση daytona hpe η σαν 2η επιλογη protech μακρια,καρμπ 26 kehin H mikuni,και εκκεντροφορο daytona 3o σταδιο αν θες μεσαιες-ροπη,η 5ο αν θες να αποδιδει στα ψηλα..εισαι περιπου στα 500ε..

Απο κει και περα μπορεις να ανοιξεις την κεφαλη,να βαλεις μπιελα αν πας για 55,ηλεκτρονικη,καμπανα,βαλβιδες,αλλα ηδη ξεφευγει αρκετα,σ δωσα μια γνωμη απο κει και περα πας σε εναν μηχανικο της εμπιστοσυνης σου και του λες τι θες και θα μαθεις τιμες κ λοιπα εκτενεστερα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...