Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton R


POLAP21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η καινουργια μαμα σελα ασε που ειναι μονοτονη εχει και κακες ραφες και χαλαει με τον καιρο,εγω αυτο το καλυμα που εβαλα ειναι κομπλε.καλυμα δεν εννοω οτι ειναι ενα σκουφακι που το βαζεις στην παλια σου.για να μπει βγαζει το παλιο και βαζει καινουργιο με συραπτικο απο κατω.

30-40 εχει χωρις τα πλαινα αν θυμαμαι καλα.7 το καθε πλαινο νομιζω για σιγουρα παρε ρωτα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαχαχα οχι ρε Χρονη γμτ δεν κανω καφριλικια πια τετοια, γι αυτο απορω.

Θα το κυκλοφορησω να δω αν θα με ξαναφησει και αν ναι παω για λαστιχα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τελικα απο δισκοπλακες oversize τι παιζει, γιατι μονο της Braking εχω βρει κι εχει 100τοσα ε ,ελεος.

Δεν υπαρχει κατι αλλο για το R? Του παλιου crypton δεν κανουν??

Link to comment
Share on other sites

σημερα καταλαθος εσπασα την δεξια ποδια!;απο την μερια της μανιβελας.ποσο εχει καινουργια;;

 

kana 20ari sigoura..yamaha vlepeis...:p:p

 

γεια σας παιδιά.μήπως ξέρει κανείς πόσο έχει το κοντέρ για το crypton?

 

to espases to konter e??terma stous koftes??:D:D

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

paides egw ekana ena patiliki k pws to eswsa prin pesw enas theos to kserei! Thelw lastixo mallon parolo pou dn exei fagwthei toso...alla meta to anoigw syggrou k mou vgazei opws eimai mama(mono eksatmisi) 115xlm k an dn ekova gia ena amaksi mprosta mou isws pigaine k 120...a re crypton athanato :)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τελικα απο δισκοπλακες oversize τι παιζει, γιατι μονο της Braking εχω βρει κι εχει 100τοσα ε ,ελεος.

Δεν υπαρχει κατι αλλο για το R? Του παλιου crypton δεν κανουν??

 

yparxei tis shark...den ksero poso exei kainouria...

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

oti yparxei yparxei tis shark alla oso exo psakseii moni pou tairiazei teleia kai exei tin kalyteri poiotita einai i braking ego pou tin exo eimai poly eyxaristimenos.
ποσο την ειχες παρει;;original η μουφα;
Link to comment
Share on other sites

Τοσο παιζει 110-130

Δε δινω τοσα λεφτα για δισκοπλακα, τοσο ειχα βαλει στο ΧΤ...

Παντως βλεπω οτι οντως ανοιγει πολυ με τα κλμ το μοτερακι, σε κατηφοριτσα σημερα λιγο ελειψε να τερματισει το κοντερ, ενω μαρτυρουσε να γλυψει τα 100.

Οι παλιες Sebring μπαινουν οκ στην κεφαλη? Εχω μια στην αποθηκη να την κοτσαρω να δω αν δινει καθολου (δεν ξερω τι γινεται απο μηκος λαιμου κτλ), μη σκασω κερατιατικα για τη Daytona.

Link to comment
Share on other sites

Τοσο παιζει 110-130

Δε δινω τοσα λεφτα για δισκοπλακα, τοσο ειχα βαλει στο ΧΤ...

Παντως βλεπω οτι οντως ανοιγει πολυ με τα κλμ το μοτερακι, σε κατηφοριτσα σημερα λιγο ελειψε να τερματισει το κοντερ, ενω μαρτυρουσε να γλυψει τα 100.

Οι παλιες Sebring μπαινουν οκ στην κεφαλη? Εχω μια στην αποθηκη να την κοτσαρω να δω αν δινει καθολου (δεν ξερω τι γινεται απο μηκος λαιμου κτλ), μη σκασω κερατιατικα για τη Daytona.

 

αν εχεις daytona κανει η sebring

Link to comment
Share on other sites

E? Αν ειχα Daytona δε θα την εβγαζα για Sebring.

Εκτος κι αν εννοεις Daytona παπια, που οχι βεβαια εχω Crypton :)

 

λαθος καταλαβα νομιζα οτι ειχες daytona παπια:wacko::wacko::wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Τοσο παιζει 110-130

Δε δινω τοσα λεφτα για δισκοπλακα, τοσο ειχα βαλει στο ΧΤ...

Παντως βλεπω οτι οντως ανοιγει πολυ με τα κλμ το μοτερακι, σε κατηφοριτσα σημερα λιγο ελειψε να τερματισει το κοντερ, ενω μαρτυρουσε να γλυψει τα 100.

Οι παλιες Sebring μπαινουν οκ στην κεφαλη? Εχω μια στην αποθηκη να την κοτσαρω να δω αν δινει καθολου (δεν ξερω τι γινεται απο μηκος λαιμου κτλ), μη σκασω κερατιατικα για τη Daytona.

 

ego pantos nomizo pos se tetio papi typou crypton/innova ktl den pane oi klasikes sebring/motorsport ktl...vale kati se styl protech/dragon i esto tin motorsport tin kainouria pou einai orea..

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

Δε διαφωνω ρε Χρονη, απλως απο πλευρας αποδοσης ρωταω, οπως επισης και να μην πληρωσω εξατμιση αφου εχω μια :)

 

apo pleuras apodosis den exei kai megali simasia pisteyo file mou mono kati liga...tora i tsepi exei simasia kai afou den thes na ksodepseis(kai pios o logos dld)vale pano tin sebring kai eisai ok...

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω χάσει το κλειδί μου, έχει μείνει αυτό με τον κωδικό, να βγάλω άλλο από κλειδαρά ή καλύτερα να πάω στη yamaha?
μπορεις απο Yamaha με αριθμο πλαισιου και κωδικο κλειδιου και θα σου δοσουν καινουργιο.με αντιτιμο φυσικα!:)
Link to comment
Share on other sites

ποιο κωδικο ρε παιδια σε ενα κλειδαρα και φτιαχνει καινουργιο.

εχει imobilaizer και θελει κωδικο:lol:

:lol::lol::lol::lol:.μαλλον δεν ξερεις.;):lol::lol:.οταν σου εδοσαν τα κλειδια στον κρικο-μπρελοκ ειχε και ενα καρτελακι.αυτο ειναι ο μοναδικος κωδικος του κλειδιου φιλε μου.ωστε αμα το χασεις να μπορουν να σου κανουν αλλο.;)
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις καθολου κλειδι ή εχεις μονο το 2ο?

Αν δεν εχεις καθολου τοτε τα πραγματα ειναι δυσκολα.

Αν εχεις το 2ο τρραβα στον κλειδαρα και βγαλε. Πολυ χλωμο να σου ζητησει το καρτελακι που λεει ο Ντινος.

Παντως αν δεν ξερεις που το χασες, καλο θα ηταν να αλλαξεις κλειδαρια...Μην το δωσεις και στο πιατο ω μη γενοιτω.

Link to comment
Share on other sites

se pedia parte to deytero kleidi doste to se ena klediara na sas vgalei 5000 kleidia xoris kodikous ktl...ti allo 8a akousoume...

 

Δεν εχεις καθολου κλειδι ή εχεις μονο το 2ο?

Αν δεν εχεις καθολου τοτε τα πραγματα ειναι δυσκολα.

Αν εχεις το 2ο τρραβα στον κλειδαρα και βγαλε. Πολυ χλωμο να σου ζητησει το καρτελακι που λεει ο Ντινος.

Παντως αν δεν ξερεις που το χασες, καλο θα ηταν να αλλαξεις κλειδαρια...Μην το δωσεις και στο πιατο ω μη γενοιτω.

λοιπον.αμα εχασε πχ και τα δυο.απο Yamaha πως θα του δοσουν αλλο;;;αυτος ο κωδικος ξαναλεω ειναι για το κλειδι.ο κλειδαρας τι να το κανει;η Yamaha εχει τα σχεδια.αυτες τις μιτουλες του κλειδιου.με αυτο τον κωδικο βρισκουν τα σχεδια και σου βγαζουν αλλο.απλα ειναι τα πραματα μην το ταλεπορειτε.
Link to comment
Share on other sites

Διαβασε ξανα το μνμ μου.

"Αν δεν εχεις καθολου τοτε τα πραγματα ειναι δυσκολα."

Αλλα δεν το εχει διευκρινισει.

Προσωπικα αν εχανα και τα 2 κλειδια (μη σου πω και το ενα) ,θα αγοραζα καινουριες κλειδαριες και τελος.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...