Jump to content

Sony Ericsson Z710i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα ήθελα μια χάρη από κάποιον που το έχει παρακαλώ!

Το κινητό όταν είναι κλειστό είναι 88 mm ύψος, θα ήθελα να μάθω πόσα mm είναι όταν είναι ανοιχτό. Αν μπορεί κάποιος να το μετρήσει θα με βοηθούσε πολύ γιατί θέλω να δω πόσο μεγάλο είναι όταν είναι ανοιχτό.

 

 

τεχνικα χαρακτηριστικα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 527
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Thanks, αλλά δε βρήκα πουθενά να λέει αυτό που ζητάω (πόσα mm σε ύψος είναι όταν είναι ανοιχτό το πορτάκι)

Link to comment
Share on other sites

Thanks, αλλά δε βρήκα πουθενά να λέει αυτό που ζητάω (πόσα mm σε ύψος είναι όταν είναι ανοιχτό το πορτάκι)

κοιτα να δεις,αυτο μπορεις να το καταλαβεις στο περιπου..βλεπεις τις διαστασεις 88 x 48 x 24.5 mm .τωρα καλυτερα να πας σε ενα καταστημα να το :blink: για να εχεις ολοκληρωτικη αποψη.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κοιτα να δεις,αυτο μπορεις να το καταλαβεις στο περιπου..βλεπεις τις διαστασεις 88 x 48 x 24.5 mm .τωρα καλυτερα να πας σε ενα καταστημα να το :blink: για να εχεις ολοκληρωτικη αποψη.:)

 

Αυτό είναι το πρόβλημα. Δεν μπορώ να πάω σε κατάστημα, είμαι από επαρχία και δεν έχει κάποιο μεγάλο κατάστημα για να το δω από κοντά (πρέπει να κάνω ολόκληρο ταξίδι). Γι' αυτό ρωτάω. Ίσως κάποιος που το έχει να μπορεί να το κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα μια χάρη από κάποιον που το έχει παρακαλώ!

Το κινητό όταν είναι κλειστό είναι 88 mm ύψος, θα ήθελα να μάθω πόσα mm είναι όταν είναι ανοιχτό. Αν μπορεί κάποιος να το μετρήσει θα με βοηθούσε πολύ γιατί θέλω να δω πόσο μεγάλο είναι όταν είναι ανοιχτό.

 

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει απαντώτας την παραπάνω ερώτηση παρακαλώ;

 

Και κάτι άλλο. Υπάρχουν τίποτα "κολπάκια" για εξοικονόμηση ενέργειας στην μπαταρία; Μπορεί να γίνει κάτι με τα δίκτυα όπως σε κάποια άλλα κινητά; Δεν ξέρω αν λέω βλακείες αλλά νομίζω πως σε κάποια κινητά αν τους πειράξεις λίγο τις ρυθμίσεις σχετικά με τα δίκτυα ούτως ώστε να μην ψάχνει το καλύτερο δίκτυο (που έτσι κι αλλιώς είναι ανώφελο) κάνει εξοικονόμηση στην ενέργεια της μπαταρίας. Γίνεται κάτι τέτοιο με το Ζ710i;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κι εγώ μερικά πραγματάκια...

 

1) Ραδιόφωνο μπορώ να ακούσω μόνο με τα ενσύρματα ακουστικά ή και με τα ασύρματα bluetooth;

2) Μέχρι πόση μνήμη M2 μπορεί να διαβάσει; 1GB ή και παραπάνω;

3) Μπορεί να δημιουργήσει κανείς playlist με τα mp3 που έχει στην μνήμη;

4) Πόσες ίντσες είναι η εσωτερική οθόνη;

 

Ευχαριστώ παίδες και περιμένω την απάντησή σας...

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω και εγώ 1)αν έχει δοκιμάσει κανεις κάποιο στερεο ΒΤ A2DP και με τι αποτελεσματα? 2) διαρκεια μπαταριας με το ΒΤ ανοιχτο ?
Link to comment
Share on other sites

πόσα mm σε ύψος είναι όταν είναι ανοιχτό το πορτάκι

 

κοντά 155mm είναι με ανοιχτό το πορτάκι! :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κι εγώ μερικά πραγματάκια...

 

1) Ραδιόφωνο μπορώ να ακούσω μόνο με τα ενσύρματα ακουστικά ή και με τα ασύρματα bluetooth;

2) Μέχρι πόση μνήμη M2 μπορεί να διαβάσει; 1GB ή και παραπάνω;

3) Μπορεί να δημιουργήσει κανείς playlist με τα mp3 που έχει στην μνήμη;

4) Πόσες ίντσες είναι η εσωτερική οθόνη;

 

Ευχαριστώ παίδες και περιμένω την απάντησή σας...

 

Καλημερα.1)ραδιοφωνο μονο με ενσυρματα ακουστικα μπορεις να ακουσεις.2)Η μνημη Μ2 νομιζω οτι βγαινει μεχρι 1γιγα.τωρα το κινητο πιστευω να διαβαζει και μεγαλυτερη αλλα δεν εχω βρει.3)δεν ξερω!.4)Επισης δεν ξερω.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν τίποτα "κολπάκια" για εξοικονόμηση ενέργειας στην μπαταρία; Μπορεί να γίνει κάτι με τα δίκτυα όπως σε κάποια άλλα κινητά; Δεν ξέρω αν λέω βλακείες αλλά νομίζω πως σε κάποια κινητά αν τους πειράξεις λίγο τις ρυθμίσεις σχετικά με τα δίκτυα ούτως ώστε να μην ψάχνει το καλύτερο δίκτυο (που έτσι κι αλλιώς είναι ανώφελο) κάνει εξοικονόμηση στην ενέργεια της μπαταρίας. Γίνεται κάτι τέτοιο με το Ζ710i;
Link to comment
Share on other sites

3) Μπορεί να δημιουργήσει κανείς playlist με τα mp3 που έχει στην μνήμη;

 

Ναι μπορεις να φτιαξεις δικια σου λιστα αναπαραγωγης με τα mp3 που θελεις. Την φορτωνεις, κι οταν πατας το εξωτερικο κουμπι Play, παιζεται η συγκεκριμενη λιστα!

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω και εγώ 1)αν έχει δοκιμάσει κανεις κάποιο στερεο ΒΤ A2DP και με τι αποτελεσματα? 2) διαρκεια μπαταριας με το ΒΤ ανοιχτο ?

 

καποιος που να έχει δοκιμασει τα παραπάνω ?

 

thanks!

Link to comment
Share on other sites

Εγω το χρησιμοποιώ καιρό τώρα και μάλιστα είναι πολυ καλό. Απλό εύχρηστο, καλητερο και απο το Sony Ericsson PC Suite και από το Floats (FMA). Μάλιστα σήμερα κατέβασα και την τελευταία έκδοση 1.5.8. Παρεπιπτόντως το FMA δεν υποστιρίζει πλήρως το Z710?? γιατι το δοκίμασα και κάποια πράγματα δεν δούλευαν.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν τίποτα "κολπάκια" για εξοικονόμηση ενέργειας στην μπαταρία; Μπορεί να γίνει κάτι με τα δίκτυα όπως σε κάποια άλλα κινητά; Δεν ξέρω αν λέω βλακείες αλλά νομίζω πως σε κάποια κινητά αν τους πειράξεις λίγο τις ρυθμίσεις σχετικά με τα δίκτυα ούτως ώστε να μην ψάχνει το καλύτερο δίκτυο (που έτσι κι αλλιώς είναι ανώφελο) κάνει εξοικονόμηση στην ενέργεια της μπαταρίας. Γίνεται κάτι τέτοιο με το Ζ710i;

γινεται..πας στα δικτυα και επιλεγεις μονο gsm,επισης μποριες να ρυθμισεις και την οθονη επιλεγωντας εξοικονόμηση ενέργειας και απενεργοποιωντας το screensaver.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γινεται..πας στα δικτυα και επιλεγεις μονο gsm,επισης μποριες να ρυθμισεις και την οθονη επιλεγωντας εξοικονόμηση ενέργειας και απενεργοποιωντας το screensaver.:)

 

Σ'ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

το Ζ710 από ποια άλλα κινητά παίρνει θέματα;

 

φυσικα μονο απο sony ericsson και απο κινητα αναλυσης 176x220 pixel

Οπως k700i,k750i,w800i,w810i,z610i,z550i, κ.λ.π. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με το 'ς' υπάρχει ακόμα πρόβλημα στον τηλεφωνικό κατάλογο και το ημερολόγιο...;;;

 

Ναι δυστυχως. Παλι μπαινει μονο με τη χρηση Τ9!

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ Μύθε... σκέφτομαι να το πάρω με την επιδότηση...

και έλεγα να το έχω για κυρίως κινητό... αξίζει...;;;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z710i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...