Jump to content

[Επίσημο] Nokia E50


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πήρα χθες... Ωραίο τηλέφωνο, αλλα μόλις έβαλα Ελληνικά και έκανε επανεκκίνηση "Η εκκίνηση απέτυχε, επικοινωνήστε με τον αντιπρόσωπο". Τα κατάφερα και το άνοιξα αλλα δέν μπορούσα ούτε στα μηνύματα να μπώ ούτε τηλέφωνο να πάρω. Θα το στείλω για αλλαγή. :( :( :(

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 759
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα, ειμαι ενας newbie του S60 και μολις παρελαβα το Ε50. Εκανα Sync τα contacts μου απο το MS Outlook και οσα contacts ηταν στο Outlook με Ελληνικους χαρακτηρες μεταφερθηκαν στο κινητο με χαρακτηρες ...κινεζικους! Δηλαδη κατι σαν >'@#¨|\$#. Πως μπορω να διορθωσω το προβλημα αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα χθες... Ωραίο τηλέφωνο, αλλα μόλις έβαλα Ελληνικά και έκανε επανεκκίνηση "Η εκκίνηση απέτυχε, επικοινωνήστε με τον αντιπρόσωπο". Τα κατάφερα και το άνοιξα αλλα δέν μπορούσα ούτε στα μηνύματα να μπώ ούτε τηλέφωνο να πάρω. Θα το στείλω για αλλαγή. :( :( :(

γκαντεμια!!!

επικοινωνησες με την alpha copy?

οταν το πηρες δεν ηταν default γυρισμενο στα ελληνικα?:blink:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, ειμαι ενας newbie του S60 και μολις παρελαβα το Ε50. Εκανα Sync τα contacts μου απο το MS Outlook και οσα contacts ηταν στο Outlook με Ελληνικους χαρακτηρες μεταφερθηκαν στο κινητο με χαρακτηρες ...κινεζικους! Δηλαδη κατι σαν >'@#¨|\$#. Πως μπορω να διορθωσω το προβλημα αυτο?

 

Ναι, επικοινωνησα με την Alpha Copy και μου ειπαν πως η γραμματοσειρα του 6310ι & του 8800 που εχω ειναι η S40 διαφοερτικη απο την S60 που εχει το Ε50. Οταν ρωτησα τι μπορω να κανω γιαυτο, μου ειπαν απωλητως τιποτα !!! Ειαι δυνατον? Δεν το πιστευω πως δεν εχει προνοεισει η ΝΟΚΙΑ γιαυτο αλλα πιστευω πως βριαουνται να το ψαξουν στην Alpha Copy και με ξεφορτωθηκαν με ενα απλο: "δεν γινεται".

 

Απο την αλλη εαν προσθεσω contacts απο το τηλεφωνο στο Outlook και μετα το ξαναστειλω πισω στο κινητο, το κινητο το διαβαζει κανονικα και δεν βγαζει πια...κινεζικα. Που σημαινει οτι το Outlook ειναι συμβατο και με τις 2 γραμματοσειρες.

 

Αν γνωριζει καποιος κατι παρακαλω βοηθηστε

Link to comment
Share on other sites

γκαντεμια!!!

επικοινωνησες με την alpha copy?

οταν το πηρες δεν ηταν default γυρισμενο στα ελληνικα?:blink:

Έχω Q καρτα, και στο Default, βγάζει αγγλικά, σε όλα τα κινητά. Τώρα περιμένω να μου φέρει άλλο. (Λογικα το βράδυ κατα τις 22 θα έχω αλλο)

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

Έχω Q καρτα, και στο Default, βγάζει αγγλικά, σε όλα τα κινητά. Τώρα περιμένω να μου φέρει άλλο. (Λογικα το βράδυ κατα τις 22 θα έχω αλλο)

 

αν ολα εγιναν τοσο ευκολα με το θεμα της αντικαταστασης σου να ευτυχης...;)

Link to comment
Share on other sites

First announced in silver, the business phone Nokia E50 is available soon with black casing.

http://img47.imageshack.us/img47/869/blacke50fm5.th.jpg

http://www.slashphone.com/87/5843.html

 

Οι μαύρες εκδόσεις των συσκευών της Νόκια είναι πολύ πιο μοντέρνες και πιο πιο όμορφες από τις ασημένιες.

Επομένως θα ήταν προτιμότερο να διατίθενται εξ αρχής σε μαύρο χρώμα τα κινητά της τηλέφωνα.

Link to comment
Share on other sites

αν ολα εγιναν τοσο ευκολα με το θεμα της αντικαταστασης σου να ευτυχης...;)

Έγιναν τοσο ευκολά, γιατι το μαγαζί το έχει γνωστός. Αλλα ακόμα δέν το έχω στα χέρια... :(

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

Η 'black version' κυκλοφορεί στην Ελλάδα? (Θα) έχει διαφορά στην τιμή?

 

Απο οσο ξερω ,οχι ακομα ,δεν νομιζω να υπαρχει διαφορα στην τιμη.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω απο του χρόνου θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα (χωρίς σιγουριά!)

Αυριο θα έχω στα χέρια μου ενα νέο Ε50, αντε να δουμε :(

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας

 

Διαβασα ολα τα ποστ για το κινητο αλλα δεν βρικα πουθενα καποια απαντηση/λυση για την μικρη γραμματοσειρα του .

 

Τελικα υπαρχει τροπος να την ρυθμισεις/μεγαλωσεις η οχι?

 

Το κινητο δεν ειναι δικο μου , ειναι του αφεντικου.Μου το εδωσε σημερα και μου λεει... μεγαλωσε τα γραμματα.Το εψαξα 5 λεπτακια αλλα δεν βρικα τπτ. Μιλησα με την Αλφα Κοπυ και μου ειπαν πως δεν γινεται.Παρολαυτα ειπα να περασω μια βολτα κι απο εδω γιατι εσεις παντα κατι παραπανω ξερετε :)

 

Ξερετε?

 

ευχαριστω εκ των προτερων για τον χρονο σας

www.flashmob.gr
Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω να μπορεις να κανεις κατι για το μεγεθος την γραμματοσειρας...

το πολυ-πολυ να αλλαξεις τον τυπο της γραμματοσειρας αλλα και παλι δεν αλλαζει το μεγεθος.:(

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παιδιά. Ξερετε αν το μαυρο εχει ερθει ελλαδα και αν το εχει η βονταφον?

 

δεν εχει ερθει ακομη στην ελλαδα, δυστυχως.:(

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, μερικά παιχνίδια (Symbian 9.1, 240x320) γιατί δέν τα ανοίγει? Δέν βγάζει ούτε error, ούτε τίποτα. Σάν να μήν προσπάθησα να το ανοίξω κάν...

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, μερικά παιχνίδια (Symbian 9.1, 240x320) γιατί δέν τα ανοίγει? Δέν βγάζει ούτε error, ούτε τίποτα. Σάν να μήν προσπάθησα να το ανοίξω κάν...

 

μαλλον δεν ειναι συμβατα με τη συσκευη.:)

σου εμφανισε καθολου το μηνυμα: "σφαλμα εξαιρεσης"?:blink:

Link to comment
Share on other sites

Όχι... Δέν βγάζει error, και ούτε κολλάει το τηλέφωνο. ΚΑι άν άω να τρέξω ένα άλλο παιχνίδι, λέει οτι η μνήμη έχει φουλάρει... και περιμένω, και περιμένω... 10 λεπτά περίμενα προχθές, και τα παράτησα...

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

Όχι... Δέν βγάζει error, και ούτε κολλάει το τηλέφωνο. ΚΑι άν άω να τρέξω ένα άλλο παιχνίδι, λέει οτι η μνήμη έχει φουλάρει... και περιμένω, και περιμένω... 10 λεπτά περίμενα προχθές, και τα παράτησα...

 

Καλησπερα κλεισε και ξανα ανοιξε το κινητο και θα παιξει

Ο εξυπνος ανθρωπος παραδεχεται παντα το λαθος του, ο πονηρος βρισκει δικαιολογιες αλλα ο βλακας παντα επιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Kalispera paidia, tha ithela na rotiso an gnorizete , mipos iparxei browser gia to internet poy na ipostirizei eisagogi SSL certificate.O opera den ipostirizei.

Eyxaristw.

 

ο browser της συσκευης δεν το υποστηριζει?:(

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω το εξής πρόβλημα, υπάρχει μια εφαρμογή στο κινητό μου με το όνομα 20002100.sis που λέει ότι δεν είναι εγκαταστημένη και κάθε φορά που ανοίγω το κινητό μου προσπαθεί να την εγκαταστήσει ... Την εφαρμογή δεν την ξέρω, πως την βγάζω;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...