Jump to content

[Επίσημο] Nokia N72


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει κανένα ολοκληρωμένο πακέτο απο κάποιο κατάστημα με χάρτες μαζί με το NOKIA GPS MODULE LD-3W;

 

edit:Το μόνο που βρίσκω είναι στο e-shop.gr που λέει οτι το δίνει με μια εφαρμογή gps.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. σκεφτομαι να περασω στο n72 απο το w810i.

 

Αυτή η επιλογή δεν υπάρχει στο ν70, γιαυτό και έδωσα αυτή την απάντηση

 

Ο φίλος μας όμως για Ν72 ρώτησε...

 

"παίζει" λίγο το καπάκι που καλύπτει/ανοίγει την κάμερα.

 

Σας είπα οτι με την αλλαγή καλυμμάτων που έκανα (εργοστασιακά ήταν μαύρο και το έκανα...ρόζ - με γνήσια καλύμματα βέβαια) σταμάτησε να συμβαίνει αυτό; Φοβερο!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ SOS ΕΧΩ ΕΝΑ ΝΟΚΙΑ Ν72 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΣΚΑΕΙ ΤΟ ΝIKEL ΤΟΥ

ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΕΠΙΓΟΝΤΟΣ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΜΠΟΡΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΕΥΘΙΝΘΩ ΣΤΟ NOKIA CLUB;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Έχει δοκιμάσει κανείς να συνδεθεί στο timplus με το n72, χρησιμοποιώντας τον opera mini; Σκέφτομαι να το αποκτήσω και είναι η μοναδική απορία που έχω.

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ SOS ΕΧΩ ΕΝΑ ΝΟΚΙΑ Ν72 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΣΚΑΕΙ ΤΟ ΝIKEL ΤΟΥ

ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΕΠΙΓΟΝΤΟΣ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΜΠΟΡΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΕΥΘΙΝΘΩ ΣΤΟ NOKIA CLUB;;;;;;;

 

Όταν λές νίκελ τί εννοείς; Πες μου σε ποιό σημείο ακριβώς για να σου δώσω link με το ανταλακτικό που πρέπει να πάρεις. Τέτοια σημεία έχει στο πληκτρολόγιο και στο front cover. Εσύ σε ποιό από τα δύο αναφέρεσαι; Και βέβαια μπορείς να το αλλάξεις μόνος σου! Περιμένω πόστ με αυτά που σου ζήτησα για να σου πώ και πώς ακριβώς θα το κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Έχει δοκιμάσει κανείς να συνδεθεί στο timplus με το n72, χρησιμοποιώντας τον opera mini; Σκέφτομαι να το αποκτήσω και είναι η μοναδική απορία που έχω.

 

Επειδή δεν βλέπώ να σου απαντάει κανείς, γιατί δεν κάνεις μια ερώτηση σε ένα κατάστημα Tim ή στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση και να ενημερώσεις και το νήμα εδώ...Εγώ έχω Q1 με το κινητό, οπότε δεν μπορώ να δοκιμάσω (μπορώ; )

Link to comment
Share on other sites

Telika ola kala.This is my first post apo to n72 me tim plus!Epishs sindesa k to laptop ala h taxitita ine polu argh.
iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Δεν βρισκω το λογο να μπεις μεσω του Οpera στο ΤΙΜ ΡLUS. μηπως εννοεις το Νον-στοπ? Αν εννοεις οτι αν γινεται να μπεις σε sites στον Οpera μεσω της προσφορας νον-στοπ να ξερεις οτι γινεται! Αρκει να ειναι ενεργη η προσφορα!

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

καλησπεπα παιδια

 

συνδεω το καλωδιο στο pc κσι με το τηλεφωνο.βρισκει το τηλεφωνο ως new hardware το pc.μου βγαζει αμεσως ενα παραθυρο "welcome to the find new hardware wizard".εκει εχω δοκιμασει τα παντα ειτε μεσω ιντερνετ ειτα απο το σιντι και στο τελος παντα μου βγαζει μυνημα οτι δεν βρηκε τιποτα και κατω δεξια σε πρασινο πλαισιο μου εκει που πριν μου εβγαζε μυνημα new hardware n72 μου βγαζει μυνημα "a problem occured during hardware installation.your hardware might not work properly".πιστευω πως εκει υπαρχει ολο το προβλημα.εκανα ολα οσα παραπανω μου ειπατε.αν λυσουμε αυτο πιστευω θα δουλεψει το κινητο σε σχεση με το pc suite.σας παρακαλω οποιος γνωριζει κατι ας μου πει γιατι αυτο το πραγμα παει 2 μηνες κοντα και εχει αχρηστευτει το κινητο κατ'ουσιαν

Link to comment
Share on other sites

το έχει κάνει εγκατάσταση το pc suite; Κάντο και δοκίμασε μετά να συνδέσεις το κινητό. Καλού-κακού, κάνε uninstall οτι έχεις κάνει ήδη εγκατάσταση. Σε εμένα λειτουργεί κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

το έχει κάνει εγκατάσταση το pc suite; Κάντο και δοκίμασε μετά να συνδέσεις το κινητό. Καλού-κακού, κάνε uninstall οτι έχεις κάνει ήδη εγκατάσταση. Σε εμένα λειτουργεί κανονικά.

 

το pc suite το εχει κανει εγατασταση.μετα συνδεω το κινητο.πρωτα στο πισι και μετα στον κινητο βα ζω το καλωδιο.εχω κανει unistall και περασα και το cleaner απο πανω και μετα ξαναεκανα Install.γιατι κολλαει στο find hardware?

Link to comment
Share on other sites

τι έκδοση firmware έχει το κινητό σου ; (λέμε τώρα, μήπως).
Link to comment
Share on other sites

τι έκδοση firmware έχει το κινητό σου ; (λέμε τώρα, μήπως).

 

απο που το βλεπω αυτο?πες μου και θα σου απαντησω αμεσως.τιποτε δεν αποκλειεται πλεον.εγω τα χω δει ολα

Link to comment
Share on other sites

απο που το βλεπω αυτο?πες μου και θα σου απαντησω αμεσως.τιποτε δεν αποκλειεται πλεον.εγω τα χω δει ολα

 

*#0000#

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω την 2.0635.3.0.2. Οπότε αν μπορείς να κάνεις ένα update κάπως (ίσως απο άλλο Pc αν δεν γίνεται διαφορετικά) και μετά να ξαναδοκιμάσεις.
Link to comment
Share on other sites

Μηπος αν εκανε ενα hard format και ξαναδοκιμαζε? :rolleyes:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.θέλω να κάνω δώρο ενα εκ των νόκια 3250 και νόκια ν72.ποιό προτείνετε και για ποιον λόγο;τα ξαναλέμε.ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.θέλω να κάνω δώρο ενα εκ των νόκια 3250 και νόκια ν72.ποιό προτείνετε και για ποιον λόγο;τα ξαναλέμε.ευχαριστώ.

 

Καλημερα .

Υπαρχει αναλογη ενοτητα για συγκρισεις συσκευων κλπ .

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=34

Εδω λεμε τα σχετικα με το Ν72 μονο :rolleyes:

Τα ιδια ισχυουν και για το θεμα του 3250 .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μηπος αν εκανε ενα hard format και ξαναδοκιμαζε? :rolleyes:

 

μπορεί και να παίξει...ας δοκιμάσει και μας λέει.

Link to comment
Share on other sites

μπορεί και να παίξει...ας δοκιμάσει και μας λέει.

 

παιδια ειχε προβλημα το καλωδιο της νοκια.δοκιμασα με μπλουτουθ και δουλεψε.τα δοκιμασα ολα αυτα που ειπαμε παραπανω και συζητησαμε και με αλλα παιδια.και δεν καθοταν τιποτα.οποτε αποφασισα να αλλαξω τροπο συνδεσης και οντως εφταιγε το καλωδιο τους.μαλλον ειναι ελαττωματικο.ξερω γω τι να πω?με μπλουτουθ δουλευει ρολοι.σας ευχαριστω ολους παντως

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειχε προβλημα το καλωδιο της νοκια.δοκιμασα με μπλουτουθ και δουλεψε.τα δοκιμασα ολα αυτα που ειπαμε παραπανω και συζητησαμε και με αλλα παιδια.και δεν καθοταν τιποτα.οποτε αποφασισα να αλλαξω τροπο συνδεσης και οντως εφταιγε το καλωδιο τους.μαλλον ειναι ελαττωματικο.ξερω γω τι να πω?με μπλουτουθ δουλευει ρολοι.σας ευχαριστω ολους παντως

εχουν ενα προβλημα γενικα τα pop port καλωδια της νοκια..φυσιολογικο.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε μήπως κάποια εφαρμογή η οποία να ανάβει μόνιμα το Flash του κινητού;

 

Τελικά θα χρειαστώ ακόμα μια μπαταρία, γιατί με το tim plus τελειώνει πολύ γρήγορα.

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε μήπως κάποια εφαρμογή η οποία να ανάβει μόνιμα το Flash του κινητού;

 

Τελικά θα χρειαστώ ακόμα μια μπαταρία, γιατί με το tim plus τελειώνει πολύ γρήγορα.

 

Φίλε μου υπάρχει και... στο κάνω δωράκι :lol: :lol:

http://www.filehost.gr/704968

 

Υ.Γ. Έτσι κι αλλιώς freeware είναι αλλά δε θυμάμαι το link.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...