Jump to content

Μακρια απο την ΟΤΕΝΕΤ


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον αγανακτισμενος απο τις 20/2 που εκανα την αιτηση για dsl τρομαρα τους εχω να πω τα εξης.........Οι ανθρωποι ειναι ασχετοι και μας δουλευουν κανονικα!!!!!!!!

Απο 24/2 ειχα κανει την αιτηση και μου ειχαν πει οτι θα ειναι ετοιμη σε 10 εργασιμες......τελικα και μετα απο παρα πολλα τηλεφωνηματα και αφου μου λεγαν καθε φορα οτι ειναι στο τελευταιο της σταδιο η αιτηση μου και απο μερα σε μερα θα ειναι ετοιμη , εμαθα οτι δεν υπαρχουν διαθεσιμα dslms ......οι ασχετοι οταν πηρα το κουτι με διαβεβαιωναν οτι υπαρχει διαθεσιμοτητα....τωρα προσπαθω να παρω τα λεφτα μου πισω και θα τα παρω αφου τους ειπα να σταματησουν την κοροιδια της αιτησης και να κανω την διαδικασια για να τους δωσω πισω το κουτι και να παρω τα λεφτα μου

Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι στο Νέο Ηράκλειο θα μπουν νέες πόρτες "μέσα Απριλίου", όπως μας είπε ΟΤΕτζής. Ίσως λοιπόν σε λίγες μέρες να'σαι κομπλέ.
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα δεν εχεις dsl.:rolleyes:

 

Και τι να λεει?......ετσι και αλλιως τοσο καιρο εδω και 2 μηνες που περιμενα παλι δεν ειχα dsl......και για διευκρινινση η αιτηση που ειχα κανει δεν ηταν για το Ν.Ηρακλειο αλλα για το Παγκρατι.......στο κεντρο της Αθηνας και να μην μπορουν να συννενοηθουν μεταξυ τους θυγατρικη και ΟΤΕ αν εχουν ή οχι ελευθερα dslms:lol: ......που τελικα ακομα δεν εχω μαθει.......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
emena mou eixan pei se 10 meres kai mou to sunedesan se 5!kai eimai kai polu euxaristhmenh me thn otenet!tuxera einai auta....lololol:D
http://www.lottery24.com/img/horoscope/capricorn.gif Αιγόκερως Είσαι???
Link to comment
Share on other sites

αναλόγως που μένεις και για κά8ε περίπτωση.Εμένα είχαν πει οτι σε 10 εργάσιμες μέρες θα γίνει η αναβάθμιση απο 384 σε 512 και έγιναν σε 3-4...
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. 6 μήνες με ΟΤΕνετ στην Θεσσαλονικη και εμαι μια χαρα. κανενα προβλημα.

Σημερα εκανα και την αιτηση για αναβαθμηση απο 384 σε 512 και περιμενω.

Ειναι να μην σου τυχει, θεωρω, ανεξαρτητα απο provider

Link to comment
Share on other sites

Να συνεχίσουμε στο επίσημο θέμα της Otenet, εδώ; :)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...