Jump to content

Ερωτηση για σκληρο


Kone
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω εναν celeron στα 400Mhz ο οποιος εχει εχει μια μητρικη του 99' (δεν θυμαμαι μαρκα) τον οποιο τον εχω μονο για download και θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανενας μεχρι ποσα giga σκηρο μπορω να του βαλω γιατι εχω σοβαρο προβλημμα χωρου με τον 20αρι που εχει τωρα. Να παω να παρω 80αρι σκληρο η 40αρι και να ειναι ατα100 η 133 γιατι δεν ξερω τι παιζει με αυτα...
leeco max2 x820 4/32 Miui8 v.6 7.4.24 by C.B.G.
Link to comment
Share on other sites

Για να είσαι σίγουρος μέχρι πόσα gb σκληρό μπορεί να δει(με XP SP2)θα πρέπει να το ψάξεις με βάση την μητρική σου.

Δεν σε συμφέρει οικονομικά να πάρεις δίσκο μικρότερο από 80gb.

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω αυτο απλα δεν θελω να δωσω πανω απο 50 ευρο και απο οτι εψαξα στο edirect εχει σκληρους 80G με 43e οποτε θα παρω εναν απο εκει και αμα δεν τον υποστηριζει θα τον βαλω στον μεγαλο...
leeco max2 x820 4/32 Miui8 v.6 7.4.24 by C.B.G.
Link to comment
Share on other sites

Κάπου το αναφέρει στο manual τις μητρικής… (ποιο manual τώρα ε;;;) :wacko:

 

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

εδω για να αναγνωρισω την καρτα ηχου εκανα πατεντα με αλλους drivers για manual ξεχνα το εχω να το δω απο το 2001

 

Α κατι αλλο το pc λειτουργει με xp sp2 αν βαραει κανα ρολο παντως ευχαριστω...

 

Θα τον αναγνωρίζει αλλα εφόσον είναι τοσο παλιός ο υπολογιστής δε θα έχει USB 2.0 οπότε οι ταχύτητες θα είναι πολύ χαμηλές...

 

Το να τον αναγνωριζει με ενδιαφερει πιο πολυ απο ολα γιατι ο 20αρης δεν χωραει τπτ και εχω κατι G που θελω να κατευασω μετα το πασχα. ετσι και αλλιως και πιτα να ειναι η ταχυτητα το καινουργιο pc ειναι usb2.0 οποτε μπορω να τον χρησιμοποιησω σε αυτον αν κατι παει στραβα...

 

nik μηπως ξερεις ποσο κανει ο PCI controler για SATA για να δω τι με συμφερει καλητερα...

leeco max2 x820 4/32 Miui8 v.6 7.4.24 by C.B.G.
Link to comment
Share on other sites

Kone όταν θέλεις να προσθέσεις ή να διορθώσεις κάτι σε υπάρχον post, να χρησιμοποιείς το http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif για να αποφεύγεις τα συνεχόμενα posts.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...