Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3660


gregorisvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 712
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό το οποίο δε γνωρίζω πως πρέπει να γίνει είναι η εγκατάσταση των Ν-Gage παιχνιδιών.Έχω ήδη εγκαταστήσει το blzistallapp αλλά έχοντας εγκαταστήσει στην κάρτα μνήμης και ένα παιχνίδι με την κατάληξη blz όταν τρέχω τον installer μου βγάζει "χωρίς δεδομένα"και στη συνέχεια πατάω install και μου γράφει "εφαρμογή έκλεισε¨και κλείνει το πρόγραμμα.Γνωρίζει κανείς τη λύση αυτού του γρίφου???
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να τοποθετησεις το *.blz αρχειο στην root directory της mmc και οχι καποιον φακελο. Βεβαιωσου πως το εχεις κανει ετσι γιατι ειναι το πιο πιθανο λαθος
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca (19 Φεβ. 2004 , 18:05)

 

Πρεπει να τοποθετησεις το *.blz αρχειο στην root directory της mmc και οχι καποιον φακελο. Βεβαιωσου πως το εχεις κανει ετσι γιατι ειναι το πιο πιθανο λαθος

 

 

Woca σε ευχαριστώ για τη συμβουλή σου!Απέδωσε πλήρως...! Το πρόβλημα που υπάρχει τώρα είναι οτι όταν τρέχω το παιχνίδι μου βγάζει σφάλμα συστήματος και κλείνει!Μήπως μου λείπει κάποιο άλλο πρόγραμμα εκτός απο το blzistapp? Eυχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 7650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από physical

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca (19 Φεβ. 2004 , 18:05)

 

Πρεπει να τοποθετησεις το *.blz αρχειο στην root directory της mmc και οχι καποιον φακελο. Βεβαιωσου πως το εχεις κανει ετσι γιατι ειναι το πιο πιθανο λαθος

 

 

Woca σε ευχαριστώ για τη συμβουλή σου!Απέδωσε πλήρως...! Το πρόβλημα που υπάρχει τώρα είναι οτι όταν τρέχω το παιχνίδι μου βγάζει σφάλμα συστήματος και κλείνει!Μήπως μου λείπει κάποιο άλλο πρόγραμμα εκτός απο το blzistapp? Eυχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Mhpws exeis polles efarmoges anoixtes kai den to sikwnei h heap memory?

Link to comment
Share on other sites

Λογικα φιλε physical δεν θα το σηκωνει η RAM του κινητου αυτο το παιχνιδι. Κλεισε ολες τις ανοιχτες εφαρμογες και ξαναδοκιμασε. Υπαρχει περιπτωση ομως, να μην το σηκωνει γενικα. Σου προτεινω να κανεις ενα restart και να ξαναδοκιμασεις ;)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca (20 Φεβ. 2004 , 00:33)

 

Λογικα φιλε physical δεν θα το σηκωνει η RAM του κινητου αυτο το παιχνιδι. Κλεισε ολες τις ανοιχτες εφαρμογες και ξαναδοκιμασε. Υπαρχει περιπτωση ομως, να μην το σηκωνει γενικα. Σου προτεινω να κανεις ενα restart και να ξαναδοκιμασεις ;)

 

 

Υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο πρόγραμμα που αναλαμβάνει το κλείσιμο των περιττών εφαρμογών στο τηλέφωνο?

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 7650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από physical

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca (20 Φεβ. 2004 , 00:33)

 

Λογικα φιλε physical δεν θα το σηκωνει η RAM του κινητου αυτο το παιχνιδι. Κλεισε ολες τις ανοιχτες εφαρμογες και ξαναδοκιμασε. Υπαρχει περιπτωση ομως, να μην το σηκωνει γενικα. Σου προτεινω να κανεις ενα restart και να ξαναδοκιμασεις ;)

 

 

Υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο πρόγραμμα που αναλαμβάνει το κλείσιμο των περιττών εφαρμογών στο τηλέφωνο?

 

Nai,uparxei to Appman:) Mporeis na vreis tin trial ekdosh sto www.symbianware.com i sto www.aivanet.com:) Valto kai pes mas posh ram exei!Episis gia na kleinoun efarmoges pou trexoun sto backround,(px FSCaller),anoikse to kinito kratwntas patimeno to molyvaki;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος physical (20 Φεβ. 2004 , 14:05)

 

Υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο πρόγραμμα που αναλαμβάνει το κλείσιμο των περιττών εφαρμογών στο τηλέφωνο?

 

Ναι φιλε μου. Υπαρχει το TaskMan της psiloc που για εμενα ειναι το καλυτερο γιατι εχει και συντομευσεις με το joystick αλλα κανει το κινητο να αργει. Υπαρχει και το appman που ειναι και αυτο εξισου καλο αλλα εγω προτιμω το TaskMan για αυτο που ειπα και επειδη ανοιγει αμα πατας παρατεταμενα το κουμπι ''μενου'' ;) :)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

to apman kanei ke ayto to kinito argo?

i am back at last .....

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

kala tote giati dne bazeis ot apman??

i am back at last .....

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγκατέστησα σήμερα στο 3660 το Guitar Tuner trial 30 ημερών αλλά δεν ξέρω τι συμβαίνει και δε λειτουργεί!Ενώ ανοίγει κανονικά το πρόγραμμα μου γράφει no signal και παρόλο που έχω δίπλα την κιθάρα και παίζω κάποιες νότες, το πρόγραμμα δείχνει οτι δεν "ακούει"καμιά νότα!Γνωρίζει κανείς την αιτία?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος physical (23 Φεβ. 2004 , 23:01)

 

Παιδιά εγκατέστησα σήμερα στο 3660 το Guitar Tuner trial 30 ημερών αλλά δεν ξέρω τι συμβαίνει και δε λειτουργεί!Ενώ ανοίγει κανονικά το πρόγραμμα μου γράφει no signal και παρόλο που έχω δίπλα την κιθάρα και παίζω κάποιες νότες, το πρόγραμμα δείχνει οτι δεν "ακούει"καμιά νότα!Γνωρίζει κανείς την αιτία?

 

 

Κανένας μουσικός που να γνωρίζει τι συμβαίνει με αυτό το πρόγραμμα παιδιά???

Link to comment
Share on other sites

paidia se 2-3 meres [erno sta xeria moy to 3660 giayto thelw na moy prwteinete kanena kalosite gia kaloudia an einai eykolo.kyrios thelw to ir remote kserei kaneis poy tha to vrw?
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος drohos ( 3 Μάρ. 2004 , 01:21)

 

paidia se 2-3 meres [erno sta xeria moy to 3660 giayto thelw na moy prwteinete kanena kalosite gia kaloudia an einai eykolo.kyrios thelw to ir remote kserei kaneis poy tha to vrw?

 

 

Loipon το site που θα βρεις πολυ πραγμα και οπως το θες,ειναι το aivanet.com...

 

Α,και gtc.gr rulezzz...Ξερεις εσυ.... ;) :) :p

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος O Tifosi ( 3 Μάρ. 2004 , 01:26)

 

Loipon το site που θα βρεις πολυ πραγμα και οπως το θες,ειναι το aivanet.com...

 

Α,και gtc.gr rulezzz...Ξερεις εσυ.... ;) :) :p

 

pws den kserw se eixa myristei egw!!!!a kai eyxaristw gia to site.

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος physical (24 Φεβ. 2004 , 12:34)

 

Κανένας μουσικός που να γνωρίζει τι συμβαίνει με αυτό το πρόγραμμα παιδιά???

 

 

στειλε μου με pm το email σου να σου στειλω αυτο που χρησιμοποιω εγω και δουλευει μια χαρα, και δεν ειναι trial.

παντως για να κουρδισεις πρεπει να πατησεις settings -----> tune.

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stelar ( 5 Μάρ. 2004 , 19:47)

 

στειλε μου με pm το email σου να σου στειλω αυτο που χρησιμοποιω εγω και δουλευει μια χαρα, και δεν ειναι trial.

παντως για να κουρδισεις πρεπει να πατησεις settings -----> tune.

 

 

Egine File!

Na Eisai kala!

Link to comment
Share on other sites

hello, ti diafora exei to 3650? me to 3660, oxi tpt allo alla exw paei sto forum.nokia.com ke ida pws ine idia, idio memory, idia RAM idio Max file size! ola idia ektws tou keypad ke ths o8wnhs :P

isws h nokia ebgale etsi to keypad tou 3650 kikliko.. gia na bgalei meta to 3660 me to normal keypad.. ke na to agorasete kati san ekbiasmo :P :P :P lol! :)

http://www.go2sleep.be/ - ultimate site.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dina-21- (11 Μάρ. 2004 , 19:08)

 

hello, ti diafora exei to 3650? me to 3660, oxi tpt allo alla exw paei sto forum.nokia.com ke ida pws ine idia, idio memory, idia RAM idio Max file size! ola idia ektws tou keypad ke ths o8wnhs :P

isws h nokia ebgale etsi to keypad tou 3650 kikliko.. gia na bgalei meta to 3660 me to normal keypad.. ke na to agorasete kati san ekbiasmo :P :P :P lol! :)

 

65000k και κανονικα πληκτρολογιο

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dina-21- (11 Μάρ. 2004 , 19:08)

 

hello, ti diafora exei to 3650? me to 3660, oxi tpt allo alla exw paei sto forum.nokia.com ke ida pws ine idia, idio memory, idia RAM idio Max file size! ola idia ektws tou keypad ke ths o8wnhs :P

isws h nokia ebgale etsi to keypad tou 3650 kikliko.. gia na bgalei meta to 3660 me to normal keypad.. ke na to agorasete kati san ekbiasmo :P :P :P lol! :)

 

αν έβαζε η νόκια στο 3660 την μνήμη ram του Ngage(10+mb) τότε θα είχαμε το κορυφαίο κινητό της αγοράς με τα χρήματα που κοστίζει τώρα.Αλλά δεν γίνεται νόκια κινητό σε λογική τιμή να τα έχει όλα και να είναι bug free :mad:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζετε γιατί στο 3660 το Τ9 στα μηνύματα δεν αποθηκεύει τις λέξεις που εισάγεις όταν κάποια λέξη δεν υπάρχει στο λεξικό?Υπάρχει κάποια συγκεκριμένη ρύθμιση?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bbbb (12 Μάρ. 2004 , 01:03)

 

αν έβαζε η νόκια στο 3660 την μνήμη ram του Ngage(10+mb) τότε θα είχαμε το κορυφαίο κινητό της αγοράς με τα χρήματα που κοστίζει τώρα.Αλλά δεν γίνεται νόκια κινητό σε λογική τιμή να τα έχει όλα και να είναι bug free :mad:

 

μετα ομως δεν θα επερνε κανις το 6600.αρα δεν την συμφερει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...