Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έφερα όλο το "μαγαζί" γύρω αλλά δε βρήκα για OS 9.1. Είναι και δύσκολο το ψάξιμο γιατί υπάρχουν πολλά με παραπλήσια ονομασία. Όλο πάνω στο Best Call.. πέφτω.

Αν έχεις το λινκ...

 

Όσο περίεργο και να σου φανεί αυτό είναι το Ke***en που λειτουργεί για το recorder.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όσο περίεργο και να σου φανεί αυτό είναι το Ke***en που λειτουργεί για το recorder.

 

Ευχαριστώ φίλε μου αλλά..

δεν είναι ότι συνάντησα δυσκολία στο σπάσιμο...

....δεν βρίσκω καν το πρόγραμμα για OS 9.1 ή S60 3rd.

Γι' αυτό θέλω λινκ.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχετε δοκιμασει το divXplayer και υπαρχει και σε εσας ασυγχρονισμος εικονας-ηχου;:confused:

 

Σε εμενα υπαρχει ρε γμτ και εχω δοκιμασει και να κανω convert τα αρχεια και με τον SUPER παιζοντας λιγο με τον ηχο κτλ κτλ...αλλα...τιποτα!

Καμια ιδεα;;:O

Link to comment
Share on other sites

xxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

OK, fotisbasm, Thank's για το link

 

Τελικά κατάφερα να το εγκαταστήσω αλλά δεν ηχογραφεί, βγάζει ένα αρχείο 0 sec. που δε λέει τίποτα.

Ξέρει κανένας κάποιο πρόγραμμα που να μπορούμε να κάνουμε μια νορμάλ εξωτερική ηχογράφηση (όχι απαραίτητα κλήσης) σε απεριόριστο χρόνο; (Το Ν73 από default κάνει μόνο 1 λεπτό ηχογράφηση).

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

emena leitoyrgi kanonika xwris kanena apolitos provlima to exo testarei pano apo 20 fores , allo provlima exo ! den pernei to kleidaki giati to IMEI moy telionei se 0 :mad:

 

Ti rithmiseis exeis kanei? Exeis piraksei kati? giati mallon se olous mas den ixografei tipota. 0sec.

Isos na stamatiseis na litourgei an to kaneis register.....:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εσύ δεν το έκανες register;

Από ό,τι φαίνεται, όσοι το κάναμε έχουμε 0 sec ηχογράφηση.

Μάλλον τλεικά το c***k είναι που το κάνει να μην λειτουργεί.

 

Τέλος πάντων κανένα άλλο που να κάνει τη δουλειά;;

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Έψαξα αλλά είναι πολύ δύσκολο να βρεις κάτι. Έχει όλα τα series μαζί και βγαίνουν διάφορες εκδόσεις αλλά μετά από κάμποσο διάβασμα για την κάθε περίπτωση βλέπεις τελικά ότι δεν είναι για S60 3rd edition δηλ. OS 9.1. Και το Search δε βοηθάει ιδιαίτερα γιατί το καπακώνουν αποτελέσματα πιο δημοφιλών (ακόμα) περιπτώσεων. Μόνο στην τύχη ή με πολύ διάβασμα μπορεί να βρεις κάτι. Τα ξέρεις τώρα....

Γι' αυτό λέω, αν βρήκε κάποιος κανένα recorder να λειτουργεί, ας μας το πει. Υπάρχει ή ψάχνουμε τσάμπα;

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχετε δοκιμασει το divXplayer και υπαρχει και σε εσας ασυγχρονισμος εικονας-ηχου;:confused:

 

Σε εμενα υπαρχει ρε γμτ και εχω δοκιμασει και να κανω convert τα αρχεια και με τον SUPER παιζοντας λιγο με τον ηχο κτλ κτλ...αλλα...τιποτα!

Καμια ιδεα;;:O

 

έχω δοκιμάσει εγώ αλλά δεν κατάφερα να περάσω κανένα βίντεο. Δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνω λάθος. Μπορείς να μου πεις πως ακριβώς κάνεις την μετατροπή? Επίσης όταν πατάω το encode μου βγάζει ένα παραθυράκι με 4-5 επιλογές, εκεί τι πατάς?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εσύ δεν το έκανες register;

Από ό,τι φαίνεται, όσοι το κάναμε έχουμε 0 sec ηχογράφηση.

Μάλλον τλεικά το c***k είναι που το κάνει να μην λειτουργεί.

 

Τέλος πάντων κανένα άλλο που να κάνει τη δουλειά;;

Είναι ασχετο μαλλόν το register. Και σαν Trial το ιδιο κάνει. Συμπερασμα βγαλμένο έπειτα από 11 σελίδες διαβασμα στo i-phone.

 

 

Edit.

 

New Version from Eastern Europe for Navigator 6 in now available. Την έχει βρεί κανενας ????

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

Ποιον converter εχεις makis21 ;

 

το super. αν ξερεις καπιον καλητερο πες μου να τον κατεβασω.:D

κανω convert αλλα οταν το βαζω στο τηλ δεν το βλεπει ο divx

Link to comment
Share on other sites

Best CallRecorder :

n73 users : smartphoneware is informed and hopefuly fixing the bug, lets give them 1-2 days to release a update

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

Aστα να πανε...εχω εχω τον super, τον total converter και και τον imToo...

 

Στον super εμενα μια χαρα βγαζει και εικονα και ηχο..απλως με εναν μικρο ασυγχρωνισμo...

 

Λοιπον πρωτα δεκι κλι και βαζω ενα .avi αρχειο οκ;

 

Oποτε εχουμε:

 

Select output container - αvi

Select output video codec - divx

Select output audio codec - mp3

 

Video 320X240

Aspect 4/3

Frames 25

Bitrate kbps 288

 

Audio 22050, 2 channels kai 96kbps

 

Kαι μολις παταω encode το αφηνω στην πρωτη επιλογη για DivX(all players compatible)

 

Και οπως ειπα παιζει με πολυ καλη εικονα, καλη "ροη" καλο ηχο, αλλα υπαρχει μια μικρη καθυστερηση της εικονας απεναντι στον ηχο...:(

Link to comment
Share on other sites

Aστα να πανε...εχω εχω τον super, τον total converter και και τον imToo...

 

Στον super εμενα μια χαρα βγαζει και εικονα και ηχο..απλως με εναν μικρο ασυγχρωνισμo...

 

Λοιπον πρωτα δεκι κλι και βαζω ενα .avi αρχειο οκ;

 

Oποτε εχουμε:

 

Select output container - αvi

Select output video codec - divx

Select output audio codec - mp3

 

Video 320X240

Aspect 4/3

Frames 25

Bitrate kbps 288

 

Audio 22050, 2 channels kai 96kbps

 

Kαι μολις παταω encode το αφηνω στην πρωτη επιλογη για DivX(all players compatible)

 

Και οπως ειπα παιζει με πολυ καλη εικονα, καλη "ροη" καλο ηχο, αλλα υπαρχει μια μικρη καθυστερηση της εικονας απεναντι στον ηχο...:(

 

ok ta katafera:) eyxaristo poly :D

Link to comment
Share on other sites

Tελικα πετυχα συγχρονισμο ηχο-βιντεο στον divX player με τον Total Converter!:D

 

Πηρα ενα αρχειο (ετυχε να ειναι ενα v.clip σε .mpg μορφη) και το εβαλα να γινει convert σε xvid mpeg4 avi.

Μετα εννοειτε πως εφτιαξα απο τα settings το aspect σε 4/3 και το μεγεθος σε 320X240 για πρωτη φορα επαιξε συγχρονισμενα!

Δεν πειραξα ουτε τον ηχο (τον ειχε σε 64kbps) ουτε τα frames.Τα ειχε μαμησια 15.Οποτε ανεβαζοντας αυτα λογικα βελτιωνεται η ποιοτητα αλλα δεν ξερω αν εχει επιπτωσεις στον συχρονισμο.

Αυριο θα το δοκιμασω και με αλλα βιντεο και πειραζονται και τα παραπανω και θα δω.

 

@makis21 τιποτα φιλε μου.;)

Χαιρομαι που επαιξε!

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω εάν ξέρει κάποιος ??

 

ψάχνω κάποιο πρόγραμμα για να με καλούν στο κινητό και να βάζω να ακούγεται κάποιος ήχος από άλλο περιβάλλον.. δηλ. θάλασσα. η καφετερία η δρόμος με κίνηση. υπάρχει κάτι τέτοιο για να το περάσω σ το Ν80 μου ?

 

ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites

Παιδία χαίρετε, Θα ήθελα να ρωτησω την διαδικασια για να βλεπω στο κινητο μου Ν71 ταινιες απο dvd .

 

Ειχα πριν δυο χρονια το SX1 κα χρησιμοποιουσα το smart movie και κατι code για την συμπιεση της ταινιας αλλα αυτη την στιγμη δεν θυμαμαι τιποτα

 

Το smart movie ειναι συμβατο με της τριτης γενιας sympian και θα μπορουσε καποιος να μου πει αναλυτικα την διαδικασια συμπιεσης

Link to comment
Share on other sites

Nai Mono poy den kanei gia Symbian OS 9.1 :lol:

 

Το συγκεκριμένο, ναι, αλλά έψαξες για το αντίστοιχο από το γνωστό site?:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Check this

http://nokia-3250-software.epocware.com/Handy_Weather.html

 

iparhoun poli kales efarmoges opos mini opera broswer iparhi handy zip pou zipari kai xezipari kai polla alla omorfa sto http://www.aivanet.com eho egatestisi arketes mazi me ta sosta klidia kai doulevoun apsoga.Apla ligo ipomoni me to aivanet giati ine busy o tracker kai theli arketes ananeosis selidas kai mpeni.Ego thelo na matho apo opoion gnorizi pos doulevi to studio theme s60 i an iparhoun ellhnikes odigies kapou na katevaso giati ta agglika mou ine lipsa. Efharisto

ghio@
Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο, ναι, αλλά έψαξες για το αντίστοιχο από το γνωστό site?:ninja:

 

Kαι ποιό είναι αν επιτρέπεται;

Το link που έδωσες δε λειτουργει...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Kαι ποιό είναι αν επιτρέπεται;

Το link που έδωσες δε λειτουργει...

 

KALO MOU FILARAKI LITOURGI TO AIVANET ALLA THELI OTAN MPIS STI SELIDA KAI GRAFI BUSY PATA TIN ANANEOSI SELIDAS KATHE TOSO KAI THA MPIS. PRIN LIGO IMOUN KI EGO MESA

ghio@
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...