Jump to content

Τattoo & Piercing


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

έχετε tattoo??  

792 members have voted

  1. 1. έχετε tattoo??

    • ναί (πού και τι σχέδιο)
      142
    • όχι αλλά θα ήθελα να κάνω
      395
    • όχι
      255


Recommended Posts

Για τα τατοο χένα, τι ξέρουμε??

Σαν τι να ξερουμε παραπανω.:blink:

το κανεις,το κοστος ειναι χαμηλο,και σε 1 μηνα δεν θα το εχεις :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν κάποιος θέλει, μπορεί να το αφαιρέσει νωρίτερα??Πως?

Μπα ούτε ένα μήνα δεν κρατάει! Το αφαιρείς πολύ εύκολα, τρίψε τρίψε τρίψε ε που θα πάει δεν θα φύγει??!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Για τα τατοο χένα, τι ξέρουμε??

 

καπου διαβασα η ακουσα οτι εχουν περισσοτερους κινδυνους απο τα κανονικα...

"We should all start to live before we get too old. Fear is stupid. So are regrets." - Marilyn Monroe
Link to comment
Share on other sites

Δεν μολύνθηκε.. Βάζε οινόπνευμα αρκετά συχνά ομως, καλό κάνει... Κ το πρήξιμο θέλει καιρό να φύγει... Δεν τρέχει τιποτα!
εχουμε πει αμετρητες φορες σε αυτο το θεμα,πως σε πληγες ΠΟΤΕ δεν βαζουμε οινοπνευμα

 

 

ας ξεπλυνει με φυσιολογικο ορο.καλυτερο θα ειναι απο το να βαζει διαρκως οινοπνευμα:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εχω κ γω το ιδιο προβλημα...πριν 2 μηνες εκανα τρυπα ψηλα στο αυτι,αφησα το πλαστικο σκουλαρικι 10 μερες κ μετα εβαλα ενα βιδωτο το οποιο ειναι σχετικα σφιχτο...κ τον τελευταιο μηνα εχει βγει διπλα στην τρυπα(απ την πανω πλευρα) ενα εξογκωματακι το οποιο μεγαλωσε...ποναει ελαχιστα οταν το πιεζω αλλα φοβαμαι μη μεινει μονιμο...αλλα αφου λετε οτι θα φυγει,οκ
Link to comment
Share on other sites

εχουμε πει αμετρητες φορες σε αυτο το θεμα,πως σε πληγες ΠΟΤΕ δεν βαζουμε οινοπνευμα

 

 

ας ξεπλυνει με φυσιολογικο ορο.καλυτερο θα ειναι απο το να βαζει διαρκως οινοπνευμα:)

Εμένα έτσι μου είχαν πει.. Κ το οινόπνευμα το λέμε για τυχόν μικρόβια..Το νερό δεν κάνει τίποτα..

 

Sorry όχι νερό , ορό :wacko: Δεν έχω δοκιμάσει να το ξεπλύνω με ορό αλλα για να το λες...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

τις πληγες δεν τις ξεπλενουμε ποτε με οινοπνευμα αλλα με οξυζενε(που κανει και λιγο αφρο)
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ενα τατουατζιδικο στο μοναστηρακι ονοματι ΕΚΗΒΟΛΟΣ,το χει κανεις υποψιν του?γιατι μαλλον εκει θα κανω το τατου μου.... αν ναι,πειτε εντυπωσεις...ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Σαν τι κινδύνους??

 

Σου παραθετω ενα αρθρο του "ελευθερου τυπου":

http://www.e-tipos.com/newsitem?id=39293

"We should all start to live before we get too old. Fear is stupid. So are regrets." - Marilyn Monroe
Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση κ γω στην ομηγυρη, θελω να "γεμίσω" τα ταττου μου, εχουν περάσει κάπου 15ετια, έχετε καμια ιδέα κ καμια φθηνη πρόταση? (για τζιμυ δεν το προτιμώ ειναι φαρμακείο) και το παληκάρι που τα κανα δεν μενει αθηνα

οποιος ξερει, if you be so kind, and pm me με ενα μηνυμα για να μην φανει διαφήμιση...

ευχαριστώ

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση κ γω στην ομηγυρη, θελω να "γεμίσω" τα ταττου μου, εχουν περάσει κάπου 15ετια, έχετε καμια ιδέα κ καμια φθηνη πρόταση? (για τζιμυ δεν το προτιμώ ειναι φαρμακείο) και το παληκάρι που τα κανα δεν μενει αθηνα

οποιος ξερει, if you be so kind, and pm me με ενα μηνυμα για να μην φανει διαφήμιση...

ευχαριστώ

A cheap tattoo, is always a bad tattoo;) Medusa, Unicorn, Second Skin

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια .καινουργια στο forum .θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε καπου καλα να κανω τρυπα στη μυτη.καπου που να ειναι καθαρα κτλ.ευχαριστω πολυυυυ:)
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια .καινουργια στο forum .θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε καπου καλα να κανω τρυπα στη μυτη.καπου που να ειναι καθαρα κτλ.ευχαριστω πολυυυυ:)

Γεια σου και καλως ηρθες:) Υπαρχει ενα μαγικο κουμπακι πανω πανω στην αρχη του forum που λεγεται "ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ" Χρησιμοποιησε το;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους! Σκεφτομαι να κανω 1 τατουαζ κατω απο το μπρατσο... 3-4 κινεζικα γραμματακια... Μηπως καποιος ξερει καμια διευθυνση που μπορω να δω τετοια tatto??? εχω ψαξει σε 2-3 αλλα βλεπω 1000 ασχετα ... ολα εκτος απο αυτο που με ενδιαφερει :mad:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους! Σκεφτομαι να κανω 1 τατουαζ κατω απο το μπρατσο... 3-4 κινεζικα γραμματακια... Μηπως καποιος ξερει καμια διευθυνση που μπορω να δω τετοια tatto??? εχω ψαξει σε 2-3 αλλα βλεπω 1000 ασχετα ... ολα εκτος απο αυτο που με ενδιαφερει :mad:

Δες την απαντηση στο post απο πανω. Δε γινεται να γραφουμε συνεχεια τα ιδια και τα ιδια. Εχει καταντησει πολυ κουραστικο. Search for god's sake

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εκανα και εγω!! Ελεγα απο καιρο να κανω και το εκανα! Εκανα τα αρχικα μου στο χερι, το ξερω οτι ειναι κοινο, αλλα για μενα εχει σημασια, και το εκανα για μενα. Το εκανα την Παρασκευη, μοθ ειπε αυτος να βαζω bepanthol, 4-5 φορες την ημερα για περιπου 10-15 μερες. Εχθες παρατηρησα οτι εχει βγαλει σαν κακαδη, και με τα ντους ψιλο εφυγε. Μηπως εκανα τιποτα λαθος, η ετσι γινεται?
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη δεν βγαζω ακρη με τα προηγουμενα θεματα γιατι μιλατε κυριως για tattoo μπορειτε να μου πειτε καπου καλα να κανω τρυπα στη μυτη?ευχαριστω και παλι:)
Link to comment
Share on other sites

Τελικα εκανα και εγω!! Ελεγα απο καιρο να κανω και το εκανα! Εκανα τα αρχικα μου στο χερι, το ξερω οτι ειναι κοινο, αλλα για μενα εχει σημασια, και το εκανα για μενα. Το εκανα την Παρασκευη, μοθ ειπε αυτος να βαζω bepanthol, 4-5 φορες την ημερα για περιπου 10-15 μερες. Εχθες παρατηρησα οτι εχει βγαλει σαν κακαδη, και με τα ντους ψιλο εφυγε. Μηπως εκανα τιποτα λαθος, η ετσι γινεται?

 

fysiologiko einai, kai tha se piasei kai fagoura giati einai anoixti pligi pou kleinei.min tin ksyseis kai sto ntouz mono nero na rixneis panw kai katholou tripsimo me sfouggaria ktl

Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια θελω να κανω τρυπα στο φρυδι αλλα ολοι μου λενε να μην κανω για να μην μου "πεσει το φρυδι"...!! ισχυει αυτο???
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...