Jump to content

Τα πάντα για το Rapidshare


CarpeNoctum
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Paidia edw kai 5-6 mines xrisimopoio to rapidshare me premium account...

Xtes kateuaza apo to Free Download Manager kati tainies kai kati seires....

Kai simera pou piga na kateuasw dn mou kateuaze kai evala ena link sto internet explorer na dw ti ginetai.... kai mou vgazei to eksis minima "You have exceeded the download limit.

 

Your account is credited with 2.66 Gigabytes per day. 2.66 Gigabytes are equal to 2.660.000.000 Bytes."

 

 

to thema ine oti xtes kateuasa panw apo 2.66 giga..... mipos iparxei kapoio allo provlima????? kai tha mporw na kateuazw mono 2.66 tin mera?

 

Ε βέβαια..den το πήρες χαμπάρι; για διάβασε τα παραπάνω ποστς γι αυτό λένε

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια,

μου έβγαλε το ίδιο μήνυμα σήμερα. Σίγουρα μου φτάνουν τα 2.66 GB όμως έχω δώσει τους κωδικούς μου σε φίλους και συγγενικά πρόσωπα και έτσι όπως καταλαβαίνετε θα μου τελειώνουν πολύ γρήγορα αυτά τα GB. Γι' αυτό έβαλα traffic share με 10 euro τα 100 GB δηλαδή αλλά και πάλι μου βγάζει το ίδιο μήνυμα. Πότε θα μπορώ να κατεβάσω ξανά. Μήπως ξέρεις κανείς τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση;

Link to comment
Share on other sites

Ο ημερήσιος όγκος που αναλογεί στον καθένα ανανεώνεται κάθε μέρα στη 01:00 το βράδυ ώρα Ελλάδας.Βεβαια αν καποιος έχει αγορασμένο traffic share δεν πτοείται απο τον ημερησιο περιορισμό των 2.66 και κατεβαζει αδιάλειπτα μέχρι βέβαια εξαντλήσεως του προπληρωμένου όγκου οπότε πάλι επανέρχεται στα 2.66 γιγα ημερησιως
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Γεια,

μου έβγαλε το ίδιο μήνυμα σήμερα. Σίγουρα μου φτάνουν τα 2.66 GB όμως έχω δώσει τους κωδικούς μου σε φίλους και συγγενικά πρόσωπα και έτσι όπως καταλαβαίνετε θα μου τελειώνουν πολύ γρήγορα αυτά τα GB. Γι' αυτό έβαλα traffic share με 10 euro τα 100 GB δηλαδή αλλά και πάλι μου βγάζει το ίδιο μήνυμα. Πότε θα μπορώ να κατεβάσω ξανά. Μήπως ξέρεις κανείς τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση;

 

Βαζεις τα φιλαρακια να δωσουν κανενα φραγκο. :rolleyes: :p

 

Και λιγη προσοχη γιατι ετσι παρεπεσε το account μου σε καποιον π****η πριν καμια εβδομαδα, μου τον εκλεψε και μου ανοιξε ενα νεο account ενος μηνα κι εβαλε εκει το e-mail μου.

Και επειδη το ραπιντσεαρ ειναι λιγο αργο στο σαπορτ, εμεινα χωρις για 3-4 μερες.

 

Ο τυπος ειχε ανεβασει κατι ταινιακια και τα μοιραζε σε φορουμς. Τουλαχιστον μαζεψα ποντους απο τα downloads. :p

 

Ο ημερήσιος όγκος που αναλογεί στον καθένα ανανεώνεται κάθε μέρα στη 01:00 το βράδυ ώρα Ελλάδας.Βεβαια αν καποιος έχει αγορασμένο traffic share δεν πτοείται απο τον ημερησιο περιορισμό των 2.66 και κατεβαζει αδιάλειπτα μέχρι βέβαια εξαντλήσεως του προπληρωμένου όγκου οπότε πάλι επανέρχεται στα 2.66 γιγα ημερησιως

 

Απ'οτι διαβασα πλεον εχουν σελιδα που πατας και κανεις κονβερτ το τραφικσεαρ σε τραφικ.

Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι διαβασα πλεον εχουν σελιδα που πατας και κανεις κονβερτ το τραφικσεαρ σε τραφικ.

Εφοσον έχεις αγορασμενο traffic share και ξεπερασεις την ημερησια καταναλωση traffic των 2.6 γιγα τότε συνεχιζεις να κατεβαζεις και πιστωνεται το traffic share.Δεν χρεαζεται να μπεις καπου και να μετατρεψεις ογκο του traffic share σε όγκο του traffic left..Ολα γινονται αυτοματα
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Μην δινετε κωδικους και στοιχεια ακομη και σε συγγενεις και φιλους για τη δικη σας ασφαλεια. Ο λογαριασμος ειναι προσωπικος και τα στοιχεια του καθε λογαριασμου, ειναι προσωπικα για τον καθενα.

 

Επειδη δεν το ειχα ψαξει αν παει κανεις στο settings εχει επιλογη οταν τελειωνει το κανονικο traffic (2.66 gb/per day) να παιρνει απο το trafficshare που εχει ο καθενας. Στην αρχη νομιζω εβαλαν 5 GB προς ολους τους χρηστες trafficshare.

 

Οσο για το οτι μειωσαν το οριο για premium υπαρχουν μερες που δεν με φτανει και υπαρχουν και μερες που εχω αρκετο υπολοιπο. Συνηθως ομως εχω αρκετο.

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον έχεις αγορασμενο traffic share και ξεπερασεις την ημερησια καταναλωση traffic των 2.6 γιγα τότε συνεχιζεις να κατεβαζεις και πιστωνεται το traffic share.Δεν χρεαζεται να μπεις καπου και να μετατρεψεις ογκο του traffic share σε όγκο του traffic left..Ολα γινονται αυτοματα

 

Μην δινετε κωδικους και στοιχεια ακομη και σε συγγενεις και φιλους για τη δικη σας ασφαλεια. Ο λογαριασμος ειναι προσωπικος και τα στοιχεια του καθε λογαριασμου, ειναι προσωπικα για τον καθενα.

 

Επειδη δεν το ειχα ψαξει αν παει κανεις στο settings εχει επιλογη οταν τελειωνει το κανονικο traffic (2.66 gb/per day) να παιρνει απο το trafficshare που εχει ο καθενας. Στην αρχη νομιζω εβαλαν 5 GB προς ολους τους χρηστες trafficshare.

 

Οσο για το οτι μειωσαν το οριο για premium υπαρχουν μερες που δεν με φτανει και υπαρχουν και μερες που εχω αρκετο υπολοιπο. Συνηθως ομως εχω αρκετο.

 

Ναι, αυτο εννοουσα αλλα δε θυμομουν καλα.

Απο αρχες Δεκεμβρη δινουν την επιλογη αυτη.

Link to comment
Share on other sites

καπου διαβασα οτι με ενα προγραμμα (νομιζω λεγετε crypt load) μπορεις να κατεβαζεις ολα τα part ενος αρχειου χωρις premium και χωρις καθυστερυσεις. Ξερει κανεις αν ισχυει?? πως δουλευει???
XGamers.gr :)
Link to comment
Share on other sites

Με το cryptload κατεβαζεις ολα τα αρχεία μαζι.Φορτωνεις το cpyptload αρχειο που εχει μεσα τις πληροφορίες με τα Rapidshare links και αυτο τα κατεβάζει.Μετά τα κανει και αποσυμπίεσή .Εννοείται και χρειάζεται Premium λογαριασμός.Στις ρυθμίσεις του Cryptload βαζεις τους κωδικούς.
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Και χωρις να εχεις Premium account μπορεις να ρυθμισεις το cryptload να κανει reconnect το router χωρις να περιμενεις 15 λεπτα για το επομενο part.

Βεβαια μην περιμενεις τις ταχυτητες ενος premium account.....

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά με απλά λόγια. Εμένα μου βγάζει αυτό:

Expiration date: Wed, 18. Feb 2009 Traffic left: 12 000 MB (+55 GB)

RapidPoints: 3085 Server time: 25.01.2009 09:19:17 Used storage: 2 239 MB

RapidPoints PU: 0 TrafficShare left: 60.00 GB Files: 41

 

Τι σημαίνουν αυτά; Αν το εξηγήσει κάποιος τότε θα είναι πιο εύκολο για τον καθένα να παρακολουθεί το account του...

(Έχει απαντηθεί και στο παρελθόν αλλά είναι δεδομένο οτι δεν κοιτάμε τα posts σε πολλές σελίδες πιο πίσω)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

I LOVE MY BABIES
Link to comment
Share on other sites

Και χωρις να εχεις Premium account μπορεις να ρυθμισεις το cryptload να κανει reconnect το router χωρις να περιμενεις 15 λεπτα για το επομενο part.

Βεβαια μην περιμενεις τις ταχυτητες ενος premium account.....

δηλαδή δινω το url στο cryptload και τα κατεβαζει ολα μαζι τα parts??

XGamers.gr :)
Link to comment
Share on other sites

δηλαδή δινω το url στο cryptload και τα κατεβαζει ολα μαζι τα parts??

 

Ενα-ενα.Οταν τελειωσει το πρωτο part περιμενεις 15 λεπτα (εκτος κ αν το ρυθμισεις να κανει reconnect) και μπαινει το επομενο...

Εναλλακτικο προγραμμα που κανει την ιδια δουλεια ειναι κ ο jDownloader ;)

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν έχουμε δυνατότητα για TrafficShare χωρίς να αγοράσουμε τα πακέτα των 100, 500 ή 2500GB? Άνοιξα χτες ένα νέο λογαριασμό και εννοείται ότι του έδωσα και κατάλαβε και τελείωσα ήδη τα 2 x 2.66GB που αναλογούσαν. Μπαίνω στο λογαριασμό μου και κάπου λέει για TrafficShare 5GB. Αυτά τι είναι; Μπορώ να τα χρησιμοποιήσω αυτά τα GB και αν ναι, πώς;
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά με απλά λόγια. Εμένα μου βγάζει αυτό:

Expiration date: Wed, 18. Feb 2009 Traffic left: 12 000 MB (+55 GB)

RapidPoints: 3085 Server time: 25.01.2009 09:19:17 Used storage: 2 239 MB

RapidPoints PU: 0 TrafficShare left: 60.00 GB Files: 41

 

Τι σημαίνουν αυτά; Αν το εξηγήσει κάποιος τότε θα είναι πιο εύκολο για τον καθένα να παρακολουθεί το account του...

(Έχει απαντηθεί και στο παρελθόν αλλά είναι δεδομένο οτι δεν κοιτάμε τα posts σε πολλές σελίδες πιο πίσω)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

expiration date η ημ/νια που ληγει το premium account σου

traffic left 12000 MB διαθεσιμα για αμεσο DL (προστιθονται 2,66 gb / per day)

rapidpoints οι ποντοι που εχεις ηδη κερδισει απο τα κατεβασματα αλλων χρηστων

rapidpoints PU οι ποντοι που κερδιζεις ανα ημερα απο κατεβασμα χρηστων που εχουν εκεινοι premium account απλα τους ξεχωριζει απο τους κανονικους

trafficshare left 60gb πρεπει να το ενεργοποιησεις απο τα settings για να εχεις επιπλεον κατεβασμα

used storage συνολικη χωριτικοτητα των αρχειων σου αυτα που εχεις ανεβασει στο λογαριασμο σου στο συνολο

 

Ξέρει κανείς αν έχουμε δυνατότητα για TrafficShare χωρίς να αγοράσουμε τα πακέτα των 100, 500 ή 2500GB? Άνοιξα χτες ένα νέο λογαριασμό και εννοείται ότι του έδωσα και κατάλαβε και τελείωσα ήδη τα 2 x 2.66GB που αναλογούσαν. Μπαίνω στο λογαριασμό μου και κάπου λέει για TrafficShare 5GB. Αυτά τι είναι; Μπορώ να τα χρησιμοποιήσω αυτά τα GB και αν ναι, πώς;

 

ελα βρε πανο :)

 

το γραψαμε στις προηγουμενες σελιδες

 

αυτα τα 5 gb τα βαζει στον καθε χρηστη Premium (αν θυμαμαι σωστα) μπορεις αμεσα να τα

 

χρησιμοποιησεις

 

κανε Login και πηγαινε στα settings

 

εχει μια επιλογη που οταν τελειωνει το κανονικο traffic ο λογαριασμος περνει αυτοματα το trafficshare και ετσι τα χρησιμοποιεις αμεσα.

 

αυτα εννοειται πως δεν ανανεωνονται, μονο με τα πακετα που ανεφερες οταν τελειωσουν. Εναλλακτικα καθε μερα σου δινει 2,66gb / DL.

Link to comment
Share on other sites

expiration date η ημ/νια που ληγει το premium account σου

traffic left 12000 MB διαθεσιμα για αμεσο DL (προστιθονται 2,66 gb / per day)

rapidpoints οι ποντοι που εχεις ηδη κερδισει απο τα κατεβασματα αλλων χρηστων

rapidpoints PU οι ποντοι που κερδιζεις ανα ημερα απο κατεβασμα χρηστων που εχουν εκεινοι premium account απλα τους ξεχωριζει απο τους κανονικους

trafficshare left 60gb πρεπει να το ενεργοποιησεις απο τα settings για να εχεις επιπλεον κατεβασμα

used storage συνολικη χωριτικοτητα των αρχειων σου αυτα που εχεις ανεβασει στο λογαριασμο σου στο συνολο

 

 

 

Ευχαριστώ πολύ. Το trafficshare left εάν το ενεργοποιήσω πρέπει να πληρώσω; Και τα +55GB που μου γράφει στο traffic left τι είναι;

I LOVE MY BABIES
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Το trafficshare left εάν το ενεργοποιήσω πρέπει να πληρώσω; Και τα +55GB που μου γράφει στο traffic left τι είναι;

 

οχι δεν χρειαζεται να πληρωσεις επιπλεον για κατεβασμα αλλα δεν εχει και νοημα να ειναι ενεργοποιημενο αν δεν το χρειαζεσαι αμεσα. Χρειαζεται ομως να πληρωσεις αν θες επιπλεον ογκο για κατεβασμα κατι που δεν χρειαζεσαι αμεσα.

 

Ετσι και αλλιως δεν βλεπω να κατεβαζεις και πολυ αφου εχεις ακομη αποθεμα για αρκετο DL :rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Traffic left: - 455 MB (+0 GB)

TrafficShare left: 5.00 GB

 

Πως μπορω να xρισιμοποισω το TrafficShare left: 5.00 GB για να κατεβασω ?

ξερω οτι μπαινουν αυτοματα αλλα καθε ποτε ?

και αν αγορασω με 10€ 100 gb αν τελειωσουν τα. 2.66 Gigabytes την ημερα θα πιστοθω με τα 100 gb που αγορασα ?

Link to comment
Share on other sites

Traffic left: - 455 MB (+0 GB)

TrafficShare left: 5.00 GB

 

Πως μπορω να xρισιμοποισω το TrafficShare left: 5.00 GB για να κατεβασω ?

ξερω οτι μπαινουν αυτοματα αλλα καθε ποτε ?

και αν αγορασω με 10€ 100 gb αν τελειωσουν τα. 2.66 Gigabytes την ημερα θα πιστοθω με τα 100 gb που αγορασα ?

Πηγαινεις στα Settings και στην επιλογη Download Traffic Management τικαρεις Use existing TrafficShare volume.Με αυτη την επιλογη οταν τελειώνει ο ημερήσιος όγκος 2.66 γιγα τοτε συνεχίζεις το κατέβασμα και αφαιρεί ογκο απο το TrafficShare.TrafficShare δεν μπαίνει αυτόματα αλλά αγοράζεται.Τα 5 γιγα που εχεις τωρα ειναι απλά ένα μπονους που σου δινουν όταν κάνεις premium λογαριασμό.Τα 100 γιγα πιστώνονται αμέσως απο την στιγμη που θα πληρώσεις και θα έχει ολοκληρωθεί η συναλλαγή.Μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις άμεσα
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Dear customer XXXXXXX,

 

Based on your download logs, your Premium Account XXXXXXX was shared with other people. This is not allowed.

 

The following logs show how much a certain IP address has downloaded at a certain date.

 

28.01.2009: XX.XX.XXX downloaded 4842 KB

28.01.2009: XX.XX.XXX downloaded 524 KB

28.01.2009: XX.XX.XXX downloaded 2695 KB

28.01.2009: XX.XX.XXX downloaded 2892116 KB

28.01.2009: XX.XX.XXX downloaded 17161 KB

28.01.2009: XX.XX.XXX downloaded 1833 KB

 

It might also be possible that your account has been hacked and other people were using it as well without your knowledge. Please check the IP addresses above.

 

To protect us and yourself from hackers, we have changed your password to ΧΧΧΧΧΧ.

 

Feel free to change your password to something suiting you better.

 

Please notice that if we detect many different IP addresses in your account in the future, we reserve the right to permanently close your account.

 

Best regards,

RapidShare.com - Support

 

 

Μου εστειλαν το παραπανω μηνυμα προχτες...

Αυτο γινεται μονο αν κατεβαζειs ταυτοχρονα απο διαφορετικες IP? Δηλαδη εγω αν κατεβαζω τ μια μερα απο ενα PC την αλλη δεν μπορω να κατεβασω απο διαφορετικο??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

 

Μου εστειλαν το παραπανω μηνυμα προχτες...

Αυτο γινεται μονο αν κατεβαζειs ταυτοχρονα απο διαφορετικες IP? Δηλαδη εγω αν κατεβαζω τ μια μερα απο ενα PC την αλλη δεν μπορω να κατεβασω απο διαφορετικο??

 

Την αλλη μερα πιθανως ναι μπορεις. Την ιδια μερα και ωρα ομως....

 

Η ταυτοχρονη χρηση του λογαριασμου απο διαφορετικες διευθυνσεις δεν επιτρεπεται τοσο για λογους ασφαλειας οσο και για την ασφαλεια των χρηστων.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και εννοεί ότι απαγορεύεται η ταυτόχρονη χρήση του λογαριασμού από διαφορετικές IP. Δε σε τιμωρούν αν σε δουν να κατεβάζεις από διαφορετικές IP σε διαφορετικά χρονικά σημεία της ημέρας. Εξάλλου οι περισσότεροι από εμάς έχουμε συνδέσεις ADSL με δυναμική απόδοση IPs. Και επιπλέον, φανταστείτε την περίπτωση να κατέβαζω αρχεία από το σπίτι, μετά να βγω έξω και να κατεβάσω αρχεία στο κινητό ή στο laptop μου, έχοντας συνδεθεί σε κάποιο WiFi spot. ;)

 

Τελικά δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη με αυτό που ρώτησα πριν μέρες και καταλαβαίνω ότι τα 5GB TrafficShare που υπάρχουν αρχικά σε ένα λογαριασμό Premium είναι απλά μία μούφα, δεν μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις πουθενά. Και που αγόρασα πακετάκι 100GB, πάλι +100GB μου δείχνει στο ημερήσιο Download Traffic, π.χ. -> 2.66GB (+100GB), ενώ στο συνολικό υπόλοιπο TrafficShare δείχνει 105GB. :confused:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και εννοεί ότι απαγορεύεται η ταυτόχρονη χρήση του λογαριασμού από διαφορετικές IP. Δε σε τιμωρούν αν σε δουν να κατεβάζεις από διαφορετικές IP σε διαφορετικά χρονικά σημεία της ημέρας. Εξάλλου οι περισσότεροι από εμάς έχουμε συνδέσεις ADSL με δυναμική απόδοση IPs. Και επιπλέον, φανταστείτε την περίπτωση να κατέβαζω αρχεία από το σπίτι, μετά να βγω έξω και να κατεβάσω αρχεία στο κινητό ή στο laptop μου, έχοντας συνδεθεί σε κάποιο WiFi spot. ;)

 

Τελικά δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη με αυτό που ρώτησα πριν μέρες και καταλαβαίνω ότι τα 5GB TrafficShare που υπάρχουν αρχικά σε ένα λογαριασμό Premium είναι απλά μία μούφα, δεν μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις πουθενά. Και που αγόρασα πακετάκι 100GB, πάλι +100GB μου δείχνει στο ημερήσιο Download Traffic, π.χ. -> 2.66GB (+100GB), ενώ στο συνολικό υπόλοιπο TrafficShare δείχνει 105GB. :confused:

Δεν μπορώ να καταλάβω που ακριβώς έχεις το πρόβλημα :confused:

Όταν και αν ξεπεράσεις τα GB που σου έχει ως υπολοιπο (τα οποία μπορεί να είναι κανονικά από 2,66 μέχρι δεν ξέρω και εγώ πόσα αν δεν είχες κατεβάσει τίποτα τις προηγούμενες μέρες) ΤΟΤΕ μειώνεται το Trafficshare.

 

Αν στο trafficshare σου λέει 5GB και εσύ αγοράσεις άλλα 100, λογικό δεν είναι να λέει 105GB??

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω που ακριβώς έχεις το πρόβλημα :confused:

Όταν και αν ξεπεράσεις τα GB που σου έχει ως υπολοιπο (τα οποία μπορεί να είναι κανονικά από 2,66 μέχρι δεν ξέρω και εγώ πόσα αν δεν είχες κατεβάσει τίποτα τις προηγούμενες μέρες) ΤΟΤΕ μειώνεται το Trafficshare.

 

Αν στο trafficshare σου λέει 5GB και εσύ αγοράσεις άλλα 100, λογικό δεν είναι να λέει 105GB??

 

Αν διαβάσεις ξανά το ποστ μου, θα δεις ότι αναρωτήθηκα την πρακτική χρησιμότητα των αρχικών 5GB. Από τη στιγμή που απλά τα αναφέρει στο συνολικό διαθέσιμο trafficshare και δεν σου τα διαθέτει στο ημερήσιο trafficshare, ποιος ο λόγος να υπάρχουν εξαρχής; Διακοσμητικός; :confused:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...