Jump to content

Τα πάντα για το Rapidshare


CarpeNoctum
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω για το paysafecard αλλά όταν έχεις account κατεβάζεις όσα αρχεία θες παράλληλα.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι βλεπω εδώ ?.Επιστρεψαμε στα 5 γιγα ημερησιως? Μπαινω στον λογαρισμο μου και βλεπω Traffic left: 49 852 MB.Οποτε λεω οτι εχουμε ξανα τα 50 γιγα.5χ5 ομως μας κανουν 25 τα άλλα δηλ 25 πρεπει να τα εξαργυρωσω με τους ποντους μου οπως ειχαν ανακοινωσει παλιοτερα?Τι να πω.....
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Ok καλα ολα αυτα , αλλα να ρωτησω προπληρωμενες καρτες χωρις να χρειαζεται να δωσεις τα στοιχεια σου , υπαρχουν? Αλλιως μας βλεπω σε σκηνες " Warner Bros, Fox , Abc etc εναντίων ......."

Και κατι αλλο το πειπολ τι διαμεσολαβει να κανει ακριβως?

Link to comment
Share on other sites

Ok καλα ολα αυτα , αλλα να ρωτησω προπληρωμενες καρτες χωρις να χρειαζεται να δωσεις τα στοιχεια σου , υπαρχουν? Αλλιως μας βλεπω σε σκηνες " Warner Bros, Fox , Abc etc εναντίων ......."

Και κατι αλλο το πειπολ τι διαμεσολαβει να κανει ακριβως?

 

Ελα ρε που σε επιασε ο φοβος. Οι εταιριες αυτες το ραπιντσερ θα πιανανε αν ηταν. Στα τορρεντ βρισκουν και τα κανουν γιατι ειναι τσαμπα. Στο ραπιντ που να ελεγξουν τοσα λινκ χωρις μηχανισμο search;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχει αλλάξει κάτι στο Rapidshare? Κατεβάζω ως free user με ταχύτητα κοντά στα 280KB/s.
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχει αλλάξει κάτι στο Rapidshare? Κατεβάζω ως free user με ταχύτητα κοντά στα 280KB/s.

 

Δες εδώ: http://rapidshare.com/news.html την ανακοίνωση της September 02, 2008

 

Επ' ευκαιρία να ρωτήσω κάτι:

Αν έχει κάποιος ρremium account στο rapidshare, μπορεί να κατεβάζει από 2 PC ταυτόχρονα?

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ: http://rapidshare.com/news.html την ανακοίνωση της September 02, 2008

 

Α, ωραία, σε ευχαριστώ για την πληροφόρηση. Εμένα προσωπικά μου φτάνει και αυτή η ταχύτητα.

Προς το παρόν δε μου χρειάζεται premium account.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

rapidshare is down?

 

Μαλλον... :)

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

ναι μειωσανε δραματικα τις ταχυτητες με ανωτατο οριο για φρι τα 500 , αλλα ανταυτου βγαλανε τους κωδικους και τις γατες. Αλλα καλυτερα με κωδικους παρα να σερνονται τα κατεβασματα:mad:
Link to comment
Share on other sites

 

Δηλαδη σ'αυτο το προγραμμα δινεις καμποσα url με αρχεια και τα κατεβαζει μονο τού????

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη σ'αυτο το προγραμμα δινεις καμποσα url με αρχεια και τα κατεβαζει μονο τού????

 

Ακριβως :)

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτό είναι γεμάτο ιούς. :nuke::nuke::nuke:

 

Να κάνω και μια ερώτηση μηχανή αναζήτησης έχει το rapidshare. Sorry αν έχει απαντηθεί αλλά είμαι άσχετος με το rapidshare

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι γεμάτο ιούς. :nuke::nuke::nuke:

 

 

Να κάνω και μια ερώτηση μηχανή αναζήτησης έχει το rapidshare. Sorry αν έχει απαντηθεί αλλά είμαι άσχετος με το rapidshare

 

Ευχαριστώ

.

 

Δεν εχει καθολου ιους!Το βλ@μενο το αντιβαιρους το βλεπει ετσι οπως κ τα kυg€n.

Αν δν πιστευεις πηγαινε κ στο φορουμ που το λενε.....

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω και μια ερώτηση μηχανή αναζήτησης έχει το rapidshare. Sorry αν έχει απαντηθεί αλλά είμαι άσχετος με το rapidshare

 

Υπαρχουν κ πολλα forums βασισμενα σε rapidshare links... ;)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν κ πολλα forums βασισμενα σε rapidshare links... ;)

 

Παιδιά εγω το χρησιμοποιώ μια στις τόσες και ήθελα μια μηχανούλα απλή μήπως και βρω μόνος μου αυτό που ψάχνω. Αλλά το βλέπω λίγο δύσκολο.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εξαργυρωθούν οι πόντοι που έχουμε μαζέψει χάνονται κάποια στιγμή; Γιατί έχω 20,000 αυτή τη στιγή και σκέφτομαι τι να τα κάνω.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν δεκαδες μηχανες αναζητησης αλλα καμια μα καμια δεν ειναι αξιοπιστη τα αποτελεσματα που σου βγαζουν ειναι κατα προσέγγιση ,παραπεμπουν σε άλλα site ,σου ζητανε να κατεβασεις και να εγκαταστησεις κατι απιθανα προγραμματα για να κατεβασεις αυτο που βρηκες κτλκτλ.Αν λαβεις υποψιν οτι παρα πολλα ατομα δεν αναγραφουν ως τιτλο το ακριβες περιεχομενο του rar αρχειου ,για ευνοητους λογους ,τοτε η ευρεση απο μια μηχανη ειναι δυσκολη εως αδυνατη.
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εξαργυρωθούν οι πόντοι που έχουμε μαζέψει χάνονται κάποια στιγμή; Γιατί έχω 20,000 αυτή τη στιγή και σκέφτομαι τι να τα κάνω.

Εγω παντως τα εξαργυρωσα,δεν ξερω βεβαια αν τα αφηνα,αν θα τα εχανα,αλλα ποτε δεν ξερεις.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λύστε μου και μια ακόμα απορία.. Γιατί ενώ τα στατιστικά μου είναι όπως φαίνονται στην εικόνα, βάζω τα αρχεία να κατέβουν στο flashget και αρνείται να τα κατεβάσει; Χθες δεν είχα άλλο traffic οπότε φαντάστηκα ότι φταίει αυτό, αλλά σήμερα γιατί;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...