Jump to content

Τα πάντα για το Rapidshare


CarpeNoctum
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εσενα σου φαινεται λογικο?Δεν θα καταφερεις τιποτα

 

στους υπολογιστές δεν ισχύει η λογική. για αυτο και ρώτησα! :( μην βαρας! :mad:

 

Αγόρασε μέσω paypal. No problem!

 

δεν μπορώ. δεν εχω paypal, δεν εχω πιστωτική και δεν ξερω πως να φορτώσω λεφτα στο paypal :X:cry::!:

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω πιστωτική και δεν ξερω πως να φορτώσω λεφτα στο paypal :X:cry::!:
Βγαλε μια προπληρωμενη καρτα σχεδον όλες οι τραπεζες εχουν.Η διαδικασια ειναι πολυ ευκολη.Προτιμησε μαλιστα και την τραπεζα που ηδη διατηρεις λογαριασμο αφου εχουν ήδη τα στοιχεια σου.Εγω την εβγαλα απο την Eurobank με την ταυτοτητα και μονο.
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

οι προπληρωμενες καρτες ειναι το καλυτερο νομιζω για αγορα μεσω ιντερνετ ... κ εγω ετσι εκανα τον λογαριασμο μου στο rapidshare ..με καρτα της eurobank..εχουν βεβαια κ αλλες τραπεζες.. :)

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
οι προπληρωμενες καρτες ειναι το καλυτερο νομιζω για αγορα μεσω ιντερνετ ... κ εγω ετσι εκανα τον λογαριασμο μου στο rapidshare ..με καρτα της eurobank..εχουν βεβαια κ αλλες τραπεζες.. :)

 

+1 swsti se vriskw..Kai egw me mia proplirwmeni tis kuprou kanw tin douleia mou efkola kai grigora..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
xm...happy hour εχουν προσθεσει και στο rapidshare οπου ο καθε ενας χωρις να πληρωσει ουτε cent μπορει να κατεβασει οτι επιθυμει,χωρις κωδικους ασφαλειας και 2 λεπτα αναμονης..
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

xm...happy hour εχουν προσθεσει και στο rapidshare οπου ο καθε ενας χωρις να πληρωσει ουτε cent μπορει να κατεβασει οτι επιθυμει,χωρις κωδικους ασφαλειας και 2 λεπτα αναμονης..

 

Τι ακριβως εννοεις?

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

αν δεν εισαι premium member ,για μια ωρα την ημερα(αγνωστο ποτε),μπορεις να κατεβαζεις αρχεια χωρις να περιμενεις τα 2 λεπτα της αναμονης ή να βαζεις τον κωδικο ασφαλειας.
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ειναι καθαρα δλδ θεμα τυχης να πετυχεις ...;)

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω..κι εγω κατα τυχη το διαπιστωσα σημερα που μπηκα απο ξενο πι-σι,γυρω στις 2 το μεσημερι.
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια σημερα το μεσημερι κατα της 2 το πετυχα κ κατεβασα 2-3 part :D

Και τωρα που δοκιμασα ξανα παλι το πετυχα!:p

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα το πέτυχα πάλι! :)
Ποτε μην μαλωνεις με εναν ηλιθιο. Θα σε ριξει στο επιπεδο του και θα σε κερδισει λογω εμπειριας. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

και τωρα εχει χαπι αουαρ.

 

 

 

μηπως να το μετονομασουν σε happy download?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

και τωρα εχει χαπι αουαρ.

 

 

 

μηπως να το μετονομασουν σε happy download?

 

Είχε από τις 7 ακόμη που κατέβαζα... Περιέργο....

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

οι προπληρωμενες καρτες ειναι το καλυτερο νομιζω για αγορα μεσω ιντερνετ ... κ εγω ετσι εκανα τον λογαριασμο μου στο rapidshare ..με καρτα της eurobank..εχουν βεβαια κ αλλες τραπεζες.. :)

 

εγώ σήμερα έσπασα την δικιά μου...Την λύγιζα,την λύγιζα και ΚΡΑΤΣ!σπαει η μιση...Τέσπα,χλωμιάζω εγώ τρέχω στο ΑΤΜ,μόλις είχα κάνει κατάθεση...Τέσπα,δεν έσπασε στη μαύρη λωρίδα,έσπασε λίγο πιο κάτω από το περιστέρι...Τι με νοιαζει αφού το ΑΤΜ την αναγνωρίζει...Έκανα και 2 αγορές από ebay αγγλίας...Btw,αν τα στείλουν Δευτέρα ξέρετε πότε θα έρθουν?

Link to comment
Share on other sites

εγώ σήμερα έσπασα την δικιά μου...Την λύγιζα,την λύγιζα και ΚΡΑΤΣ!σπαει η μιση...Τέσπα,χλωμιάζω εγώ τρέχω στο ΑΤΜ,μόλις είχα κάνει κατάθεση...Τέσπα,δεν έσπασε στη μαύρη λωρίδα,έσπασε λίγο πιο κάτω από το περιστέρι...Τι με νοιαζει αφού το ΑΤΜ την αναγνωρίζει...Έκανα και 2 αγορές από ebay αγγλίας...Btw,αν τα στείλουν Δευτέρα ξέρετε πότε θα έρθουν?
Παρασκευη πιστευω να τα περιμενεις.Εγω οσες φορες εχω παρει απο Αγγλια παραπανω απο 5 μερες δεν ειχα καθυστερηση στη παραγγελια
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Τι γινετε εκει στο Rapidshare και δεν μπορω να κατεβασω ενα αρχειο που θελω. Δινει δυο επιλογες

 

1.No premium user. Please enter all letters having a cat below.

 

2.Four letters with a cat

 

Το πεδιο απο κατω χωραει μονο 4 γραμματα και αυτοι δινουν να βαλεις 5,6,7 αναλογα

 

ποια 4 λεει που ειναι αυτα???

 

 

Δεν καταλαβενω τι γινετε Βοηθεια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι γινετε εκει στο Rapidshare και δεν μπορω να κατεβασω ενα αρχειο που θελω. Δινει δυο επιλογες

1.No premium user. Please enter all letters having a cat below.

2.Four letters with a cat

Το πεδιο απο κατω χωραει μονο 4 γραμματα και αυτοι δινουν να βαλεις 5,6,7 αναλογα

ποια 4 λεει που ειναι αυτα???

 

Δεν καταλαβενω τι γινετε Βοηθεια!!!!

αν δεν εισαι premium user κ εισαι free user επιλεγεις αυτα που εχουν την γατα επανω στο γραμμα

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

χαζα χαμενα ! το νεο ''παιχνιδη τους'' ΒΡΕΣ ΤΗΝ ΓΑΤΑ !

καποιες μοιαζουν , αλλα ΔΕΝ ειναι οι ''γνησιες''

Link to comment
Share on other sites

παιδια οσοι ειχατε λογαριασμο ξερετε αν σου διαγραψουν αρχεια λογω οτι τα λενε παρανομα αν ψαχνουν τα στοιχεια αυτου που το ανεβασε?
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

παιδια οσοι ειχατε λογαριασμο ξερετε αν σου διαγραψουν αρχεια λογω οτι τα λενε παρανομα αν ψαχνουν τα στοιχεια αυτου που το ανεβασε?

 

 

Τα στοιχειά σου τα έχουν απο την στιγμή που τα ανέβασες όπως και ολων μας. αρκεί να τα ζητήσει κάποια δικαστική αρχή.

Link to comment
Share on other sites

μου εσπασε τοσο πολυ τα νευρα με τα χαζογατια που εγινα premium member και καθαρισα...

αυτος ηταν βεβαια ο σκοπος τους αλλα αντε....

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...