Jump to content

Destinator 6


katsj
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδή? Δεν ειμαι γνωστης των GPS αλλα και των PPC (το artemis ειναι το πρωτο μου).:)

 

δεν τις θυμαμαι απεξω και αυτην την στιγμη κανω backup στο τηλ και δεν μπορω να δω...θα κοιταξω μετα και θα σου πω.

το κακο ειναι οτι δεν ειναι και ο αδερφος μου εδω που εχει το αρτεμις να το εβλεπα....γιατι στον τιτανα ειναι καπως διαφορετικα τα πραγματα λογω μη υπαρξης ενσωματωμενης κεραιας GPS.

 

εχεις πμ !

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

2) Όταν γράφω μία διεύθυνση, και αφού εισάγω πρώτα την πόλη κανονικά, μόλις πατήσω το πρώτο γράμμα για το όνομα του δρόμου, μου βγάζει «Ο δρόμος δεν βρέθηκε».

 

Please, help...

 

Αντιμετωπίζω και εγώ το ίδιο πρόβλημα. Έχω δοκιμάσει το clean install για το destinator 6.0, χωρίς επιτυχία.

Ως πρόχειρη λύση, χρησιμοποιώ το resco keyboard το οποίο έχω κάνει με συντόμευση πλήκτρου να βγαίνει όποτε το χρειάζομαι.Έτσι δουλεύει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

xaaxaxaxa ti na mas pei kai h META.... xaxaxa skepsou oti apo thn prwth mera thn ekana gia stratologia (grafeiaki aircondition kai fai me to dihkoith pareoula mias kai htan 8eios....) ti na poume gia vismata meta? katey8eian meta8esh 8essalonikh kai 8ermh sygekrimena me eidikothta? oikonomikou efodiasmou - ylikonomos h alliws 8a plhrwnw tous smhnhtes mia fora to mhna... xalarouita!!!! asta na pane filos ekatse teleia to antitimo oti eftiaksa oti ektypwtes kai pc yphrxan sto stratopedo aki htan gia petama apla apo 30 ektypwtes vghkan 20 na douleyoun teleia... mallia mia mera douleias :P c u after shave
[B][COLOR="DarkRed"]Περπάτα Ελαφρά Γιατί Πατάς Τα Όνειρά Μου... Όλα Γυρίζουν Και Θα 'ρθει Και 'μένα Η Σειρά Μου...[/COLOR][/B] [SIGPIC][/SIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προς NGI και καθε υπευθυνο :

 

Με ενδιαφερει το Destinator 6 (οχι το PN). Το destinator 6 κυκλοφορει στο εξωτερικο σχεδον 1 χρονο. Σαν εταιρεια ειπατε οτι θα δωσετε δωρεαν την αναβαθμιση σε οσους εχουν το pn. (προσωπικα δεν με ενδιαφερει αλλα μπραβο σας). Ομως το 6 ακομα να το διαθεσετε στην αγορα. Μπηκα στο forum της NGI αλλα απο αναμονη σε αναμονη το πατε. Θεωρω οτι οι δαφνες δεν κρατανε πολυ (και οι μονες δαφνες που εχετε ειναι για τους καλους χαρτες). Ομως στην διαθεση των προιοντων δεν τα πατε καλα. Οι λογοι μαλλον ειναι δικοι σας εσωτερικοι - οικονομικοι. Μηπως να δωσετε μια ημερομηνια και να την τηρησετε αυτην την φορα ? Εκτος αν περιμενετε να βγει το 7 και τοτε να διαθεσετε το 6 :lol: Σας εχω ικανους. Θα ηθελα μια συγκεκριμενη ημερομηνια διαθεσης παρακαλω πολυ. Ειναι δυνατον ?

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Προς NGI και καθε υπευθυνο :

 

Με ενδιαφερει το Destinator 6 (οχι το PN). Το destinator 6 κυκλοφορει στο εξωτερικο σχεδον 1 χρονο. Σαν εταιρεια ειπατε οτι θα δωσετε δωρεαν την αναβαθμιση σε οσους εχουν το pn. (προσωπικα δεν με ενδιαφερει αλλα μπραβο σας). Ομως το 6 ακομα να το διαθεσετε στην αγορα. Μπηκα στο forum της NGI αλλα απο αναμονη σε αναμονη το πατε. Θεωρω οτι οι δαφνες δεν κρατανε πολυ (και οι μονες δαφνες που εχετε ειναι για τους καλους χαρτες). Ομως στην διαθεση των προιοντων δεν τα πατε καλα. Οι λογοι μαλλον ειναι δικοι σας εσωτερικοι - οικονομικοι. Μηπως να δωσετε μια ημερομηνια και να την τηρησετε αυτην την φορα ? Εκτος αν περιμενετε να βγει το 7 και τοτε να διαθεσετε το 6 :lol: Σας εχω ικανους. Θα ηθελα μια συγκεκριμενη ημερομηνια διαθεσης παρακαλω πολυ. Ειναι δυνατον ?

Μπάμπη αφού απευθύνεσαι στην NGI γιατί δεν κάνεις το ερώτημα σου στο ανάλογο φόρουμ ? Απο που προκύπτει οτι οι λόγοι είναι οικονομικοί ?:(

Τρυπάκια μήπως ξεφύγαμε λίγο ?

Link to comment
Share on other sites

swstos o paixths... ontws panoulh exeis dikio... by the way kai sto forum ths ngi na to para8esei to post mhn nomizeis oti 8a exei aphxish... akoma kai mail sthn etaireia na steilei... den einai oikonomikoi oi logoi apla variesthmara twn ypey8ynwn (exoun alla zhthmata na asxolh8oun opws lene) douleyei o kollhtos mou ekei kai einai oloi GTP... na mhn to metafrasw :P
[B][COLOR="DarkRed"]Περπάτα Ελαφρά Γιατί Πατάς Τα Όνειρά Μου... Όλα Γυρίζουν Και Θα 'ρθει Και 'μένα Η Σειρά Μου...[/COLOR][/B] [SIGPIC][/SIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω όσα διαβάζω, μάλον είσαι εκτός πραγματικότητας, ας αχοληθούν άλλοι μαζί σου.:X

 

??? opws to dei kaneis... dhmokratia kai eley8eria sto logo den eipane? anyway (oso gia to ektos pragmatikothtas exeis dikio yphretoume thn patrida vlepeis kai exoume 3efygei ligo apo ta pragmata....)

[B][COLOR="DarkRed"]Περπάτα Ελαφρά Γιατί Πατάς Τα Όνειρά Μου... Όλα Γυρίζουν Και Θα 'ρθει Και 'μένα Η Σειρά Μου...[/COLOR][/B] [SIGPIC][/SIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπηκα στο forum της ngi και επειδη βλεπω αρκετα θεματα εκει δεν μπαινω στην διαδικασια να κανω εγγραφη και να κανω post. Το εβαλα εδω που υπαρχουν και υποψηφιοι αγοραστες (στο forum της ngi το 80 - 90% ειναι ηδη κατοχοι pn). Αρα την πωληση την εχουν κανει ηδη. Αρα ..... ........ ας μην επεκταθω.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

swstos o paixths... ontws panoulh exeis dikio... by the way kai sto forum ths ngi na to para8esei to post mhn nomizeis oti 8a exei aphxish... akoma kai mail sthn etaireia na steilei... den einai oikonomikoi oi logoi apla variesthmara twn ypey8ynwn (exoun alla zhthmata na asxolh8oun opws lene) douleyei o kollhtos mou ekei kai einai oloi GTP... na mhn to metafrasw :P

 

 

Σχεδον 1 χρονο εχουν αλλα πραγματα προτεραιοτητα για αυτους και οχι οι πωλησεις νεων προιοντων?? Δεν νομιζω.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

mallon den me katalavate... oi pwlhseis einai o 1os stoxos alla oxi oi anava8miseis... kala kala den eidame to pn... lansaretai to 8ema me th nea ekdosh tou 6, kykloforei to soft ala oxi ellhnika... trexei prwta apo ola to 8ema me th veltistopoihsh twn xartwn me th dia8esh proiontwn kai syskeywn pou trexoun to 6 to help desk exei parei fwtia h xartografish exei epishs parei fwtia alla to developement klp den prolavainoun na tre3oun...
[B][COLOR="DarkRed"]Περπάτα Ελαφρά Γιατί Πατάς Τα Όνειρά Μου... Όλα Γυρίζουν Και Θα 'ρθει Και 'μένα Η Σειρά Μου...[/COLOR][/B] [SIGPIC][/SIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω με πολύ ενδιαφέρον την παραφιλολογία για το τι γίνεται στην εταιρία μας, ποιες είναι οι προτεραιότητές μας, τα οικονομικά μας, το επίπεδό μας κλπ. Μου θυμίζουν την πολυπραγμοσύνη των «ειδικών» που βγαίνουν στα παράθυρα των ειδήσεων κάθε απόγευμα στην τηλεόραση. Ο καθένας ας τα κρίνει κατά το δοκούν.

Τώρα επί της ουσίας:

Οι εκδόσεις λογισμικού δεν εξαρτώνται από εμάς αλλά από την Destinator Technologies. Εμείς δεν γράφουμε κώδικα γι’ αυτό το προϊόν και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να βοηθάμε με τεστ και υποδείξεις την Destinator.

Το 6 πράγματι κυκλοφορεί έξω αλλά και στην Ελλάδα μέσω «ειδικών» καναλιών. Το ότι δεν το δίνουμε επίσημα σημαίνει ότι θεωρούμε ότι υπάρχουν κάποια προβλήματα με τα Ελληνικά τα οποία δεν έχουν λυθεί ακόμη (ίσως έξω έχουν άλλες προτεραιότητες αλλά ξεπερνά τις αρμοδιότητές μας). Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι το πρόγραμμα έτσι όπως κυκλοφορεί δεν κάνει την δουλειά του και μάλιστα καλύτερα από πολλά άλλα.

Εξάλλου η καρδιά ενός προγράμματος πλοήγησης (ειδικά για όσους το θέλουν ως εργαλείο και όχι ως gadget) είναι οι χάρτες και εκεί κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε. Είμαι σίγουρος ο κ. tRyPaKiAs θα μπορούσε καλύτερα αλλά δυστυχώς δεν τον έχουμε στην ομάδα μας .

Όσους ενδιαφέρονται να δουν και να κρίνουν το λογισμικό που αναπτύσσουμε ως NGI μπορούν να επισκεφθούν το portal http://www.driveme.gr . O MapServer και οι χάρτες είναι 100% δική μας ανάπτυξη.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να παρακαλέσω τους moderator να σβήσουν τα links που παραμπέμπουν σε download μη νόμιμου λογισμικού.

 

Αυτό που έχει σημασία για την NGi είναι να υπάρξει ένα προϊόν που να δουλεύει σωστά. To Destinator PN δουλεύει σωστά. Το Destinator 6 έχει κάποια προβλήματα και περιμένουμε πρώτα να λυθούν από τη Destinator Technologies. Πάνω από τη χρήση του Destinator ως gadget μας ενδιαφέρει το Destinator εργαλείο μιας και πέρα από τους απλούς χρήστες μας έχουν προτιμήσει αρκετές χιλιάδες επαγγελματίες (οδηγοί ταξί, πωλητές, κλπ.)

 

Το Destinator 6 θα κυκλοφορήσει πιθανότατα την επόμενη εβδομάδα. Αυτό όμως δε σημαίνει και τίποτα. Το πιο σημαντικό είναι το addon του Destinator που θα κυκλοφορήσει την επόμενη εβδομάδα στα καταστήματα. Αναφέρομαι στο Talk & Drive της MLS, ένα καινοτομικό προϊόν που θα λύσει τα χέρια στους επαγγελματίες αλλά και που θα δώσει τη δυνατότητα στη χρήση της πλοήγησης σε άτομα που δεν έχουν ιδιαίτερη σχέση με τη τεχνολογία. Φυσικά και σε μας.

Επίσης σταδιακά εμφανίζονται ποιοτικά προϊόντα PNA (ρίξτε μια ματιά στο eshop μας) όπως το fs n100, το airis (και πολλά ακόμη στο μέλλον) που έλειπαν από την Ελληνική αγορά. Σύντομα θα υπάρχουν πολλά περισσότερα επώνυμα ή μη PNA. H έκδοση του Destinator ND ή OP σ' αυτά τα PNA είναι η 5.5 ενσωματώνοντας τα καλά χαρακτηριστικά του pn & του 6.

 

Τέλος είναι αυτονόητο ότι η ανάπτυξη του χάρτη συνεχίζει με αμείωτους και πολύ πιο εντατικούς ρυθμούς. Αυτή τη στιγμή έχουν επιπλέον 7 μεγάλες πόλεις με πλήρη δεδομένα πλοήγησης στη Βάση μας και μέχρι το Φεβρουάριο που μάλλον θα γίνει η επόμενη αναβάθμιση πιστεύουμε ότι θα έχουμε τις διπλάσιες. Επίσης το επαρχιακό δίκτυο έχει επεκταθεί και πολλές νέες πόλεις έχουν προστεθεί με αποτέλεσμα η Βάση μας να έχει αυτή τη στιγμή πάνω από 200.000 χλμ. του οδικού δικτύου της Ελλάδας και πολύ παραπάνω το Φεβρουάριο.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι που μπηκατε στον κοπο να απαντησετε κυριοι απο την NGI.

Χαιρομαι που μας κανατε διαφημιση των προιοντων σας. (αν και δεν το ζητησαμε), αν και δεν χρειαζοταν.

Χαιρομαι που λετε οτι υπαρχουν προβληματα (στα Ελληνικα με το 6).

Δεν χαιρομαι για τα ειδικα καναλια (για να βαλει καποιος το 6 οπως λετε), δεν χαιρομαι (που θελετε να σβηση το παρανομο - ανταγωνιστικο προιον), και δεν χαιρομαι που δεν ειπατε ουτε καν μια ημερομηνια διαθεσης του 6.Απλα και τιμια. Επισης το i-go που σαν προγραμμα ειναι αρκετα δυνατο - γιατι δεν κανετε κινηση να το αναλαβετε με τους δικους σας χαρτες ???

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Προς NGI και καθε υπευθυνο :

 

Με ενδιαφερει το Destinator 6 (οχι το PN). Το destinator 6 κυκλοφορει στο εξωτερικο σχεδον 1 χρονο. Σαν εταιρεια ειπατε οτι θα δωσετε δωρεαν την αναβαθμιση σε οσους εχουν το pn. (προσωπικα δεν με ενδιαφερει αλλα μπραβο σας). Ομως το 6 ακομα να το διαθεσετε στην αγορα. Μπηκα στο forum της NGI αλλα απο αναμονη σε αναμονη το πατε. Θεωρω οτι οι δαφνες δεν κρατανε πολυ (και οι μονες δαφνες που εχετε ειναι για τους καλους χαρτες). Ομως στην διαθεση των προιοντων δεν τα πατε καλα. Οι λογοι μαλλον ειναι δικοι σας εσωτερικοι - οικονομικοι. Μηπως να δωσετε μια ημερομηνια και να την τηρησετε αυτην την φορα ? Εκτος αν περιμενετε να βγει το 7 και τοτε να διαθεσετε το 6 :lol: Σας εχω ικανους. Θα ηθελα μια συγκεκριμενη ημερομηνια διαθεσης παρακαλω πολυ. Ειναι δυνατον ?

 

Apo thn stigmh pou den eisai xrhshths destinator alla pio katw les otia ta links gia to spasmeno igo einai kalitera gia poio logo h olh manoura ths anamonhs?

 

Gia na to pw poio kathara diakrinw mia empatheia h einai h idea mou.. ? :X :X

Link to comment
Share on other sites

swstos o paixths... ontws panoulh exeis dikio... by the way kai sto forum ths ngi na to para8esei to post mhn nomizeis oti 8a exei aphxish... akoma kai mail sthn etaireia na steilei... den einai oikonomikoi oi logoi apla variesthmara twn ypey8ynwn (exoun alla zhthmata na asxolh8oun opws lene) douleyei o kollhtos mou ekei kai einai oloi GTP... na mhn to metafrasw :P

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Kai poios einai o kollhtos sou ton xeroume ?

 

Episis exeis kamia sxesh me ton mariposha ? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι που μπηκατε στον κοπο να απαντησετε κυριοι απο την NGI.

Χαιρομαι που μας κανατε διαφημιση των προιοντων σας. (αν και δεν το ζητησαμε), αν και δεν χρειαζοταν.

Χαιρομαι που λετε οτι υπαρχουν προβληματα (στα Ελληνικα με το 6).

Δεν χαιρομαι για τα ειδικα καναλια (για να βαλει καποιος το 6 οπως λετε), δεν χαιρομαι (που θελετε να σβηση το παρανομο - ανταγωνιστικο προιον), και δεν χαιρομαι που δεν ειπατε ουτε καν μια ημερομηνια διαθεσης του 6.Απλα και τιμια. Επισης το i-go που σαν προγραμμα ειναι αρκετα δυνατο - γιατι δεν κανετε κινηση να το αναλαβετε με τους δικους σας χαρτες ???

 

ημερομηνία για 6: την άλλη εβδομάδα (διάβαζε λίγο καλύτερα)

 

i-go: αν γινόταν μία τέτοια συνεργασία θα το μαθαίνατε αφού υπήρχε προϊόν

 

διαφήμιση: μάλλον δε κατάλαβες τίποτα από το post μου

 

προβλήματα στο 6: εσύ γιατί χαίρεσαι αν υπάρχουν προβλήματα στο 6?

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι που μπηκατε στον κοπο να απαντησετε κυριοι απο την NGI.

Χαιρομαι που μας κανατε διαφημιση των προιοντων σας. (αν και δεν το ζητησαμε), αν και δεν χρειαζοταν.

Χαιρομαι που λετε οτι υπαρχουν προβληματα (στα Ελληνικα με το 6).

Δεν χαιρομαι για τα ειδικα καναλια (για να βαλει καποιος το 6 οπως λετε), δεν χαιρομαι (που θελετε να σβηση το παρανομο - ανταγωνιστικο προιον), και δεν χαιρομαι που δεν ειπατε ουτε καν μια ημερομηνια διαθεσης του 6.Απλα και τιμια. Επισης το i-go που σαν προγραμμα ειναι αρκετα δυνατο - γιατι δεν κανετε κινηση να το αναλαβετε με τους δικους σας χαρτες ???

Σωστά είπα από την αρχή οτι είσαι εκτός πραγματικότητας, δεν άξιζε καν να πάρεις απαντήσεις.:stupid:

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να παρακαλέσω τους moderator να σβήσουν τα links που παραμπέμπουν σε download μη νόμιμου λογισμικού.

 

Αυτό που έχει σημασία για την NGi είναι να υπάρξει ένα προϊόν που να δουλεύει σωστά. To Destinator PN δουλεύει σωστά. Το Destinator 6 έχει κάποια προβλήματα και περιμένουμε πρώτα να λυθούν από τη Destinator Technologies. Πάνω από τη χρήση του Destinator ως gadget μας ενδιαφέρει το Destinator εργαλείο μιας και πέρα από τους απλούς χρήστες μας έχουν προτιμήσει αρκετές χιλιάδες επαγγελματίες (οδηγοί ταξί, πωλητές, κλπ.)

 

Το Destinator 6 θα κυκλοφορήσει πιθανότατα την επόμενη εβδομάδα. Αυτό όμως δε σημαίνει και τίποτα. Το πιο σημαντικό είναι το addon του Destinator που θα κυκλοφορήσει την επόμενη εβδομάδα στα καταστήματα. Αναφέρομαι στο Talk & Drive της MLS, ένα καινοτομικό προϊόν που θα λύσει τα χέρια στους επαγγελματίες αλλά και που θα δώσει τη δυνατότητα στη χρήση της πλοήγησης σε άτομα που δεν έχουν ιδιαίτερη σχέση με τη τεχνολογία. Φυσικά και σε μας.

Επίσης σταδιακά εμφανίζονται ποιοτικά προϊόντα PNA (ρίξτε μια ματιά στο eshop μας) όπως το fs n100, το airis (και πολλά ακόμη στο μέλλον) που έλειπαν από την Ελληνική αγορά. Σύντομα θα υπάρχουν πολλά περισσότερα επώνυμα ή μη PNA. H έκδοση του Destinator ND ή OP σ' αυτά τα PNA είναι η 5.5 ενσωματώνοντας τα καλά χαρακτηριστικά του pn & του 6.

 

Τέλος είναι αυτονόητο ότι η ανάπτυξη του χάρτη συνεχίζει με αμείωτους και πολύ πιο εντατικούς ρυθμούς. Αυτή τη στιγμή έχουν επιπλέον 7 μεγάλες πόλεις με πλήρη δεδομένα πλοήγησης στη Βάση μας και μέχρι το Φεβρουάριο που μάλλον θα γίνει η επόμενη αναβάθμιση πιστεύουμε ότι θα έχουμε τις διπλάσιες. Επίσης το επαρχιακό δίκτυο έχει επεκταθεί και πολλές νέες πόλεις έχουν προστεθεί με αποτέλεσμα η Βάση μας να έχει αυτή τη στιγμή πάνω από 200.000 χλμ. του οδικού δικτύου της Ελλάδας και πολύ παραπάνω το Φεβρουάριο.

 

Kαι τι εγινε μωρε Νικόλα σιγα τα αυγά ..

 

Εμας μας ενδιαφερει ο κώδικας και να να μας δινεις τις αναβαθμίσεις πριν ακομα βγουν στην Ευρώπη ειμαστε Ελληνάρες δεν μπορουμε να περιμενουμε .

 

Το θελουμε εδώ και τώρα και ας εχει bugs και ας ειναι αργό και ας μας βγαζει μετρα εκτος πορειας αρκει να το "φοραμε στην ωρα του".

 

Όλα στο βωμό του εντυπωσιασμού και της Ελληνικής μαγκιάς ..

 

Εκει ομως καπου θα ξαναδουμε τους ιδιους να γκρινιαζουν και θα επαναλαμβανεται το ιδιο πραγμα και θα μπει η χρηστικοτητα και θα αρχισουν και παλι τα οργανα και τα παραπονα για το ελλατωματικο προιον και την κακια εταιρια που δινει "σαπακια" και δεν σεβεται τους χρηστες της .

 

Ε τι να συζητησουμε μετα ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

 

Θα το συνεχισω ομως και αλλο ,εδω χωρις η NGI να εχει διαθεσει στη αγορα to Destinator 6 τα "ακουεi" καθημερινά απο τους χρηστες που το εχουν σπασμενο (σχετικα με το προβλημα του σημειου του ιχνους) τι να πουμε απο εκει και περα.

 

Εγω εχω ενα μονο να πώ οπλιστείτε με υπομονή και επιμονή και μην δινετε σημασια στα σχόλια καποιων κακοπροαιρετων η εικονα σας ειναι η γνωμη των ευχαριστημενων χρηστών αφηστε λοιπον εμας να απαντήσουμε σε αυτους και συνεχιστε με την σοβαρή δουλειά που κανετε ...

 

Σας ευχαριστουμε.. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Θα το συνεχισω ομως και αλλο ,εδω χωρις η NGI να εχει διαθεσει στη αγορα to Destinator 6 τα "ακουεi" καθημερινά απο τους χρηστες που το εχουν σπασμενο (σχετικα με το προβλημα του σημειου του ιχνους) τι να πουμε απο εκει και περα.

 

Εγω εχω ενα μονο να πώ οπλιστείτε με υπομονή και επιμονή και μην δινετε σημασια στα σχόλια καποιων κακοπροαιρετων η εικονα σας ειναι η γνωμη των ευχαριστημενων χρηστών αφηστε λοιπον εμας να απαντήσουμε σε αυτους και συνεχιστε με την σοβαρή δουλειά που κανετε ...

 

Σας ευχαριστουμε.. :cool:

 

Όλα τα λεφτά!! Μινώταυρε με κάλυψες πλήρως με αυτές τις δύο φράσεις σου. Είπαμε, ρίχνει ένας τρελός ένα βότσαλο στη θάλασσα και βουτάνε δέκα γνωστικοί να το βγάλουν!...

Link to comment
Share on other sites

ΕΡΩΤΗΣΗ ΟΠΟΙΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ... ΤΙ ΕΙΝΑΙ TO DEST. ND MLS,NGI????????

 

To Destinator ND einai eidikh ekdosh pou erxete proegatesthmenh se dedicated devices opws to TIBO .

 

MLS einai h etairia pou to diathetei sthn ellhniki agora (ara tha exei ellhniko interface) NGI shmainei oti exei fortomenous tous xartes ths ΝGI kai oxi thw navteq . Ara milame gia ena proion ths Destinator to opoio einai proegatesthmeno se sygekrimenes siskeves komeno kai rameno sthn elliniki pragmatikothta :cool:

Link to comment
Share on other sites

Apo thn stigmh pou den eisai xrhshths destinator alla pio katw les otia ta links gia to spasmeno igo einai kalitera gia poio logo h olh manoura ths anamonhs?

 

Gia na to pw poio kathara diakrinw mia empatheia h einai h idea mou.. ? :X :X

 

 

Μαλλον δεν εισαι αντικειμενικος οταν διαβαζεις. Απλα θεωρω σαν προγραμμα το i-go αρκετα ανταγωνιστικο (για αυτο ανεφερα αν υπηρχε η δυνατοτητα να μπει ο χαρτης της ngi που για Ελλαδα τον θεωρω κορυφαιο.) Και ναι αναμενω το 6 με τους ελληνικους χαρτες της Ngi. Σε καλυψα? Και που ειδες την εμπαθεια ?

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...