Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λιγο αργα, αλλα για τζαμπα κινητο μια χαρα

 

Κι εμένα μου έκανε εντύπωση ο 1+ μήνας αναμονής, αλλά έτσι κι αλλιώς δεν βιάζομαι...

Το Lumia δεν το αλλάζω με τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Aνανέωσα με κάρτα 10 ευρώ & κέρδισα 20 ευρώ. Τηλεφώνησα στη vodafone & μου είπαν ότι αυτά τα ποσά που κερδίζεις έχουν διάρκεια 1 χρόνο αλλά δεν μπορείς να τα μεταφέρεις σε άλλο καρτοκινητό vodafone. Eγώ πάντως μετέφερα ποσό σε καρτοκινητό vodafone & θα ξαναβάλω κάρτες μέχρι τις 10/4 στο cu γιατί κερδίζεις έτσι & αλλιώς.
Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Aνανέωσα με κάρτα 10 ευρώ & κέρδισα 20 ευρώ. Τηλεφώνησα στη vodafone & μου είπαν ότι αυτά τα ποσά που κερδίζεις έχουν διάρκεια 1 χρόνο αλλά δεν μπορείς να τα μεταφέρεις σε άλλο καρτοκινητό vodafone. Eγώ πάντως μετέφερα ποσό σε καρτοκινητό vodafone & θα ξαναβάλω κάρτες μέχρι τις 10/4 στο cu γιατί κερδίζεις έτσι & αλλιώς.

 

μπαινουν στο κανονικο υπολοιπο; αν ναι τοτε γιατι να μην μπορεις να τα μεταφερεις;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπήκανε κανονικά! Κ μετέφερα & 25 ευρώ άσχετα απ αυτά που μου είπαν από την εξυπηρέτηση πελατών!
Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, με πήραν τηλέφωνο από την Vodafone για το Neo V. Από 11 Μαΐου και μετά τα στέλνουν. Η παράδοση θα γίνει με κούριερ

 

11μαιου?? :lol: αναμενόμενο, με εξτρα ζητηση 2000 κομματιων μονο απ τη βονταφον. καλά κρασιά! τεσπα ας τα δώσουν κ ευχαριστημενος ειμαι.

Link to comment
Share on other sites

11μαιου?? :lol: αναμενόμενο, με εξτρα ζητηση 2000 κομματιων μονο απ τη βονταφον. καλά κρασιά! τεσπα ας τα δώσουν κ ευχαριστημενος ειμαι.

 

θα τα δωσουν. δεν ειναι χαζοι να κανουν καμια λαδια. ηδη πηραν και ενημερωσαν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικα αυτο για τις 11μαιου το επιβεβαιωνει κ αλλος??

 

και σε γνωστο μου που κερδισε, το ιδιο του ειπαν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

20 ευρώ "τσίμπησα" σε ένα cu που έχω. Παρατήρησα ότι στο σποτάκι της προσφοράς επιτέλους δε βλέπουμε καθόλου greeklish. Θετικό κι αυτό!

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

20 ευρώ "τσίμπησα" σε ένα cu που έχω. Παρατήρησα ότι στο σποτάκι της προσφοράς επιτέλους δε βλέπουμε καθόλου greeklish. Θετικό κι αυτό!

 

επιασε τοπο το κραξιμο σε φεισμπουκ και στα φορουμ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι μας καλοαρέσουν οι προσφορές και μακάρι να επεκτείνουν για όλο το καλοκαίρι την προσφορά με το ιντερνετ...
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώντας το λογαριασμό μου θέλω να ρωτήσω πρώτον αν το 1292 που μαθαίνουμε αν αριθμός κινητού είναι βρόντα ή όχι τελικα χρεώνεται, αλλα και πόσο κοστίζει ο τηλεφωνητής όταν πας να ακούσεις μηνύματα!
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώντας το λογαριασμό μου θέλω να ρωτήσω πρώτον αν το 1292 που μαθαίνουμε αν αριθμός κινητού είναι βρόντα ή όχι τελικα χρεώνεται, αλλα και πόσο κοστίζει ο τηλεφωνητής όταν πας να ακούσεις μηνύματα!

 

το 1292 ειναι δωρεαν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone συνεχίζει να με εκπλήσσει!

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=11085

 

αυτη ειναι μια πολυ καλη ειδηση οφειλω να ομολογησω. και πολυ πρωτοτυπη.

δεν εχει κανει κανεις αλλος αυτη την προσφορα νομιζω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone συνεχίζει να με εκπλήσσει!

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=11085

 

όντως τον τελευταίο καιρό ότι κάνει είναι εντυπωσιακό. από εκεί που κάνει συνέχεια αυξήσεις...

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

όντως τον τελευταίο καιρό ότι κάνει είναι εντυπωσιακό. από εκεί που κάνει συνέχεια αυξήσεις...

 

οπως εκανε και η κοσμοτε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

αυτη ειναι μια πολυ καλη ειδηση οφειλω να ομολογησω. και πολυ πρωτοτυπη.

δεν εχει κανει κανεις αλλος αυτη την προσφορα νομιζω.

 

1000 μπραβο στη βοντα για αυτη τη προσφορα που κανει! να λεμε και τα καλα οταν γινονται!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι τώρα με τα 500ΜΒ θα τεστάρουμε το δίκτυο της βόντα πως ανταποκρίνεται σε πραγματικές συνθήκες...Φυσικά νομίζω ότι οι υπολοιπες εταιρίες δεν θα μείνουν με σταυρωμένα τα χέρια...
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι τώρα με τα 500ΜΒ θα τεστάρουμε το δίκτυο της βόντα πως ανταποκρίνεται σε πραγματικές συνθήκες...Φυσικά νομίζω ότι οι υπολοιπες εταιρίες δεν θα μείνουν με σταυρωμένα τα χέρια...

 

στενευουν τα περιθωρια ομως. Εφτασε η μεγαλη βδομαδα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπραβο στη βονταφον κι ευχαριστούμε. Αλλά τώρα το πακέτο ιντερνετ 30 ημερών που είχα βάλει την 1 Απριλίου πάει λιγάκι (κατά το 1/4) χαμένο...
Link to comment
Share on other sites

Νέο ποστ για νέο θέμα:

Μπορώ να μετατρέψω ένα CU σε International με κλήση στο 1266 χωρίς να χάσω το υπόλοιπο μου; Έχει αλλάξει κάτι ή προβλέπετε να αλλάξει σύντομα;

Link to comment
Share on other sites

Χτές που άλλαξα από CU σε International Δεν έχασα το υπόλοιπο μου .

Για σήμερα δεν γνωρίζω ούτε μπορώ να εγγυηθώ. Η Vodafone πλέον προβαίνει σε αλλαγές χωρίς προειδοποίηση .

Στο Ολυμπιακός τώρα , όταν πας να κάνεις την αλλαγή, σε προειδοποιεί ( βρίσκεστε στο καρτοκινητό Ολυμπιακός , αν αλλάξετε πακέτο θα χάσετε το υπόλοιπο σας)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...