Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα 500mb με 5€ ισχύουν από 1 απριλίου η τα κατάργησαν;

Στην wind πήραν παράταση..

 

Πήραν παράταση μέχρι τέλος Απρίλη και σε εμάς

Link to comment
Share on other sites

Ναι ε;

Δίλημμα! θέλω να φύγω από cosmote και δεν ξέρω ποια να επιλέξω

 

το πιθανοτερο ειναι οτι αν το καταργησει ο ενας θα το καταργησει και ο αλλος, οποτε μην εχεις το συγκεκριμενο πακετο ως κριτηριο για την επιλογη δικτυου..

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εβαλα καρτα και κερδισα ενα Neo V...ξερετε ποτε θα τηλεφωνησουν για να το παρουμε?ανυπομονω:D
Link to comment
Share on other sites

ειμαι cosmote και σκεφτομαι να ερθω στο καρτοκινητο vodafone για τα 200 λεπτα προς ολους που δινει με 20 ευρω,ξερει κανεις ποτε ληγει αυτη η προσφορα γιατι δεν καταφερα να βρω κατι στο site της vodafone;
Link to comment
Share on other sites

Έχει και η cosmokarta αντίστοιχη προσφορά.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι το μοναδικό που δίνει.... Τσέκαρε εδώ και τα εξής πακέτα:

 

http://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/paketa/

 

Βασικά, όλα αυτά ισχύουν μέχρι νεωτέρας, δεν έχουν ημερομηνία λήξης. Απλά, αν θέλει, τα κόβει κάποια στιγμή. Δεν νομίζω όμως να κάνουν τέτοιο τραγικό λάθος...

Link to comment
Share on other sites

κερδισα και εγω ενα neo v!!!!!!

τελεια!! ευχαριστω vodafone!!!!!

 

3 ατομα απο εδω μεσα κερδισαν μεσα σε μια μερα?????

παω να παρω καρτα χαχαχαχαχαχα και αμα κερδισω γραψτε μου...και θελω και το neo V εδω και καιρο.

γκαντεμης...

Edited by gm45
Link to comment
Share on other sites

παιδια βαλτε σημερα καρτα...

και τα χριστουγεννα ετσι ειχε γινει την πρωτη μερα εφυγαν τα καλα δωρα....

εγω γι αυτο εβαλα σημερα....

τωρα περιμενω τηλ να δω ποτε θα το παρω....

Link to comment
Share on other sites

παιδια βαλτε σημερα καρτα...

και τα χριστουγεννα ετσι ειχε γινει την πρωτη μερα εφυγαν τα καλα δωρα....

εγω γι αυτο εβαλα σημερα....

τωρα περιμενω τηλ να δω ποτε θα το παρω....

 

εκανα ανενεωση αλλα δωρο δεν πηρα ουτε 2 ευρω ουτε τιποτα? εχω γραφτει κανονικα

Link to comment
Share on other sites

οταν εκανα την εγγραφη μου ειπε να περιμενω ενα μήνυμα και μετα να κανω ανανεωση..
Link to comment
Share on other sites

εκανα ανενεωση αλλα δωρο δεν πηρα ουτε 2 ευρω ουτε τιποτα? εχω γραφτει κανονικα

 

εστειλες το μηνυμα πρωτα πριν κανεις την ανανεωση για να ενεργοποιηθει η προσφορα?

Link to comment
Share on other sites

οταν εκανα την εγγραφη μου ειπε να περιμενω ενα μήνυμα και μετα να κανω ανανεωση..

 

Μου ηρθε το μνμ οτι γραφτηκα στο bonus και οτι αμα ανανεωσω θα παρω τα δωρα

Link to comment
Share on other sites

τωρα με εβαλε σε ευχαριστα διλληματα η vodafone.... :)

να κρατησω το 3gs? ή το neo v?

 

δεν συγκρινονται.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επειδ'η ειδα 2-3 που κερδισαν το κινητο και το κερδισα και γω, ,μπορει καποιος να μου πει τι διαδικασια? το μνμ λεει θα με παρουν τηλεφωνο. τι με ρωτάνε γτ θα ειμαι εκτοσ σπιτιου και κυριως ποσο γρηγπρα ,μπορω να παραλαβω το δωρο? γτ φευγω ταξιδι. απο καταστημα της βοντα πρεπει να παραλαβω?
Link to comment
Share on other sites

Καποια μ@λ#$ια εχει γινει παιδια!!! Στο ΦΒ ολοι λενε οτι κερδισαν κινητα αυτοι και οι φιλοι τους. Δηλαδη αποκλειεται ολοι να κερδισαν κινητα...
Link to comment
Share on other sites

επειδ'η ειδα 2-3 που κερδισαν το κινητο και το κερδισα και γω, ,μπορει καποιος να μου πει τι διαδικασια? το μνμ λεει θα με παρουν τηλεφωνο. τι με ρωτάνε γτ θα ειμαι εκτοσ σπιτιου και κυριως ποσο γρηγπρα ,μπορω να παραλαβω το δωρο? γτ φευγω ταξιδι. απο καταστημα της βοντα πρεπει να παραλαβω?

τα χριστουγεννα που ειχε γινει κατι παρομοιο εκαναν εκδηλωση και εδωσαν τα δωρα http://www.techpress.gr/index.php/archives/46443

Καποια μ@λ#$ια εχει γινει παιδια!!! Στο ΦΒ ολοι λενε οτι κερδισαν κινητα αυτοι και οι φιλοι τους. Δηλαδη αποκλειεται ολοι να κερδισαν κινητα...

εγω ειδα και 3-4 που πηραν 2 ευρω,εξαλλου αν εχουν κανει ******* και δεν τα δωσουν σε αυτους που ειπαν τιτε και συνδρωμητες θα χασουν και θα γινουν ρεζιλη.εξαλλου 2000 τεμαχια δινουν...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο πάντως στη vodafone για τα δώρα, μικρά ή μεγάλα, λίγες μέρες μετά τα νέα πακέτα στο cu. Υπάρχει κινητικότητα που, μέχρι στιγμής τουλάχιστον, βρίσκει τον ανταγωνισμό κοιμώμενο!

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...