Jump to content

Fujitsu-Siemens Loox T810 & T830


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 101
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για ξαναπροσπάθησε σε εμένα λειτουργεί κανονικά...

παράξενο...αργά μεν μπαίνει δε...

Χμμμ

Τώρα δεν λειτουργεί...

:) :(

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι επειδή από WM οι γνώσεις μου είναι ελάχιστες και τώρα ξεκίνησα να ασχολούμαι... Τι διαφορά έχουν η ανάλυση 240x240 με τη 320x240 εκτός από το προφανές; Εννοώ από άποψη συμβατότητας software και οτιδήποτε άλλο μπορείτε να σκεφτείτε..

Mobiles: Samsung Galaxy Nexus

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι επειδή από WM οι γνώσεις μου είναι ελάχιστες και τώρα ξεκίνησα να ασχολούμαι... Τι διαφορά έχουν η ανάλυση 240x240 με τη 320x240 εκτός από το προφανές; Εννοώ από άποψη συμβατότητας software και οτιδήποτε άλλο μπορείτε να σκεφτείτε..

 

 

Το σιγουρο είναι ότι θα χρειαστείς να κάνεις πολύ συχνα "scroll". Αν δεν κάνω λάθος αυτό το "πρόβλημα" έχει και το HP6515.

Πάντως αν και είμαι κάτοχος ενος mio 701 το έχω πρώτο σε επιλογή.

 

Σε επικοινωνία που είχα με την fujitsu siemens με ενημέρωσαν πως στην Ελληνική αγορά θα είναι διαθέσιμο ".....τέλη Ιουνίου με αρχές Ιουλίου" με Ελληνικόμενού φυσικά.

 

Ειδωμεν......

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Εχω εδώ και 1 1/2 μήνα στη κατοχή μου ένα mio 701. Τα WM5 έχουν τα θετικά τους αλλά η συσκευή δεν στάθηκε αντάξια των προσδοκιών μου. Ευελπιστώ ότι τα ξεχωριστά κανονικά πλήκτρα του fujitsu θα είναι πιο πρακτικά από το να πατάω πάνω στην οθονη του κινητου.

Παράλληλα δεν είμαι ικανοποιημένος και από το σήμα του mio.

Ερώτηση:

Τα mio και τα fujitsu τα κατασκευάζει ο ίδιος κατασκευαστής? Εχω ακούσει πως ναι. Μήπως τα προβληματάκια που αντιμετώπισα στο mio (κολήματα, σήμα) θα τα έχω και στο Τ830?

καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

...κανα νεότερο για την Ελληνική αγορά?

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=3257

Εγκαταλείψτε την ελπίδα για ένα καλύτερο παρελθόν!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
να ρωτήσω κάτι, είμαι ανάμεσα σε αυτό και το Hpw6915, έγραψα εδώ γιατί θεωρώ το t830 πιο ολοκληρωμένο αλλά θέλω να δω αν έχει αναφερθεί κάτι κακό. Επίσης κυκλοφορείς Ελλάδα? Δεν το βρίσκω. Ευχαριστώ!!
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι, είμαι ανάμεσα σε αυτό και το Hpw6915, έγραψα εδώ γιατί θεωρώ το t830 πιο ολοκληρωμένο αλλά θέλω να δω αν έχει αναφερθεί κάτι κακό. Επίσης κυκλοφορείς Ελλάδα? Δεν το βρίσκω. Ευχαριστώ!!

 

FUJITSU SIEMENS LOOX T830

 

Εγώ θα διάλεγα το 830 στη θέση σου.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Το έχω δει το site, απλώς εννοούσα ότι δεν το έχω δει κάπου που να το έχουν ετοιμοπαράδοτο, είτε να το δω από κοντά. Μάλλον σε αυτό προσανατολίζομαι. Destinator θα παίζει πάνω σε αυτό έτσι? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Το έχω δει το site, απλώς εννοούσα ότι δεν το έχω δει κάπου που να το έχουν ετοιμοπαράδοτο, είτε να το δω από κοντά. Μάλλον σε αυτό προσανατολίζομαι. Destinator θα παίζει πάνω σε αυτό έτσι? Ευχαριστώ.

 

Tα καταστήματά τους είναι εδώ.

 

Λογικά σε κάποιο θα υπάρχει ετοιμοπαράδοτο.

Το Destinator παίζει σε τετράγωνες οθόνες.

Link to comment
Share on other sites

To T830 & T810 δεν εχουν κυκλοφορησει ακομα. Το 6915 κυκλοφορει και ειναι παρα πολυ καλο.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

To T830 & T810 δεν εχουν κυκλοφορησει ακομα. Το 6915 κυκλοφορει και ειναι παρα πολυ καλο.

 

 

Δίκιο έχεις. Δικό μου λάθος που δεν πρόσεξα τη διαθεσιμότητα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή από αυτά που διάβασα, έπρεπε να είχε βγει ήδη, δεν ξέρουμε κάτι ε? Καλά και εγώ το hp το ξέρω καιρό τώρα ότι έιναι καλό από το προηγούμενο μοντέλο, αλλά το t830 το θεωρώ καλύτερο. Ββέβαια δεν ξέρω πόσο καλό είναι να αγοράζεις κάτι μόλις βγαίνει και δεν έχει δοκιμαστεί... είναι όμως αρκετά καλό.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μπα ακομα τιποτα, εγω χτυπησα ενα 6915 και ειμαι super ευχαριστημενος.;)

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...