Jump to content

Sony Ericsson M600i


GiannisKr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και ποιος σου είπε ότι το P990 δε θα έχει τα ίδια προβλήματα στην αναβάθμιση λογισμικού από τη στιγμή που έχει το ίδιο λογισμικό με το Μ600.:wink:

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και ποιος σου είπε ότι το P990 δε θα έχει τα ίδια προβλήματα στην αναβάθμιση λογισμικού από τη στιγμή που έχει το ίδιο λογισμικό με το Μ600.:wink:

Άστα να πάνε.Πολύ το σκέφτομαι πλέον με την sony ericsson.Την δεύτερη μέρα που αγόρασα το Ρ910 μου κόλλησε τελείως αλλά μου έδωσαν κατευθείαν καινούρια συσκευή.Το ίδιο θα προσπαθήσω και τώρα.Εν τω μεταξύ διαπίστωσα ότι δεν μου ολοκληρώνει και το πρώτο backup που είχα κάνει μόλις το είχα πάρει γιατί αποσυνδέεται εν μέσω της διαδικασίας.Μόνο γενική επαναφορά πλέον αλλά οιεπαφές και το ημερολόγιο;Γάμα τα...(Και για να σας προλάβω δεν συγχρονίζεται με το laptop.Ωραίο κι αυτό,ε?):cry:

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν εχω τετοια προβληματα (και με laptop)

 

..Θεος φυλαξει...

 

Ούτε εγώ έχω προβλήματα.Δεν έχω κάνει βέβαια αναβάθμιση ακόμα.Φίλε seralex γιατί δεν κάνεις κάτι απλό:Πήγαινέ το πίσω να στο αλλάξουν.Αν και δε νομίζω να έχει κάτι η συσκευή.Μήπως φταίει το laptop σου;;Κάνε κάνα formatάκι άμα δεν έχεις κάνει πρόσφατα.

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

'Thecrow' δεν ξερεις να διαβάζεις pm?Περιμένω απάντηση σε αυτο που σε ρώτησα...

 

Σου απάντησα.Δες τα Pm σου.:wink:

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ έχω προβλήματα.Δεν έχω κάνει βέβαια αναβάθμιση ακόμα.Φίλε seralex γιατί δεν κάνεις κάτι απλό:Πήγαινέ το πίσω να στο αλλάξουν.Αν και δε νομίζω να έχει κάτι η συσκευή.Μήπως φταίει το laptop σου;;Κάνε κάνα formatάκι άμα δεν έχεις κάνει πρόσφατα.

Μάλλον εκεί θα φτασω όμως επειδή είμαι σε νησί θα μείνω καμιά βδομάδα χωρίς κινητό μέχρι να διαπιστώσουν ότι έχει πρόβλημα και μου τη δίνει αυτό δεδομένου ότι το κινητό είναι τεσσάρων ημερών.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Μολις βρηκα εναν file Manager για ριχτε μια ματια στο Site..;)

Δεν τον δοκιμασα ακομα και ειναι μικρος περιπου 30 Kb.:wacko:

ΥΣ..

Εαν ο MOD εχει προβλημα και ειναι μεσα στους κανονες του Forum επειδη λεω σε αυτο το section για προγραμματα κ λοιπα να το πει :O

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αρχίζω και ανησυχώ για το SAR του Μ600!Είναι 1.15!Πολύ μεγάλο!Εσείς πως το αντιμετωπίζετε;;Εγώ προσπαθώ να έχω το handsfree συνέχεια συνδεδεμένο και περισσότερο στέλνω μηνύματα.Σκεφτόμουνα να πάρω το stereo bluetooth headset αλλά έχω ακούσει ότι έχει χειρότερη ακτινοβολία!:confused:

 

 

Εγώ το αντιμετώπισα με τον πιο σίγουρο τρόπο το πούλησα :ninja: μαζί με κάποιον φίλο μου που το είχε επίσης. Έχω διαβάσει στο internet σε ξένα FORUM αρκετά αρνητικά σχόλια που έχει να κάνει σχετικά με αυτό το πρόβλημα (υψηλό sar). Σύμφωνα με ανακοίνωση της sony ericsson σύντομα θα προβεί σε αντικατάσταση του μοντέλου με κάποιο παρομοιότυπο.

 

Κατά τα άλλα το mobile σκίζει πολύ ωραία εμφάνιση με κορυφαία χαρακτηριστικά:blink:

http://tsakos.blogspot.com/

Διαβάστε τα πάντα με τα μάτια των CARTOON καινούριο μέλος ο Ταινιάς ρωτήστε τον τα πάντα από ταινίες τα ξέρει όλα:lol:. O Μπάλακ και ο Μπαλάκης κάνουν την εμφάνισης τους . Τα βιογραφικά αναρτημένα στο blog. Yποσχονται πως θα σας πάνε ταμείο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αντιμετώπισα με τον πιο σίγουρο τρόπο το πούλησα :ninja: μαζί με κάποιον φίλο μου που το είχε επίσης. Έχω διαβάσει στο internet σε ξένα FORUM αρκετά αρνητικά σχόλια που έχει να κάνει σχετικά με αυτό το πρόβλημα (υψηλό sar). Σύμφωνα με ανακοίνωση της sony ericsson σύντομα θα προβεί σε αντικατάσταση του μοντέλου με κάποιο παρομοιότυπο.

 

Κατά τα άλλα το mobile σκίζει πολύ ωραία εμφάνιση με κορυφαία χαρακτηριστικά:blink:

 

Έλεος!Και εμείς θα μείνουμε με ένα προβληματικό μοντέλο!Άντε γειά SE!!!:angry:

 

PS. Εγώ πάντως χρησιμοποιώ συνέχεια το handsfree.Αν και έχω μειώσει τα τηλεφωνήματα και στέλνω μόνο sms τώρα.Αλλά ποιος μου εγγυάται ότι δε με ακτινοβολεί εξίσου όταν το κρατάω στο χέρι!:worry:Από τη στιγμή που έμαθα ότι έχει 1.15 SAR σκέφτομαι και εγώ σοβαρά να το πουλήσω.Δεν ξέρω τι να κάνω!Και ποιος θα το αγοράζει τώρα.....

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

Έλεος!Και εμείς θα μείνουμε με ένα προβληματικό μοντέλο!Άντε γειά SE!!!:angry:

 

PS. Εγώ πάντως χρησιμοποιώ συνέχεια το handsfree.Αν και έχω μειώσει τα τηλεφωνήματα και στέλνω μόνο sms τώρα.Αλλά ποιος μου εγγυάται ότι δε με ακτινοβολεί εξίσου όταν το κρατάω στο χέρι!:worry:Από τη στιγμή που έμαθα ότι έχει 1.15 SAR σκέφτομαι και εγώ σοβαρά να το πουλήσω.Δεν ξέρω τι να κάνω!Και ποιος θα το αγοράζει τώρα.....

μήπως αυτή η τιμή του sar είναι για 3G δίκτυα;;;:confused:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

μήπως αυτή η τιμή του sar είναι για 3G δίκτυα;;;:confused:

 

Δεν έχω ιδέα.Εγώ στο site της SE το είδα.Ιδού το link -> http://www.sonyericsson.com/downloads/M600i__SAR_ROW_R1A_Multilingual.pdf

Άμα είναι 1.15 για GSM τότε για 3G πόσο θα είναι!;:worry:

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

ειναι τιμη μονο για 3G δικτυα

 

Ωραία και που μπορούμε να μάθουμε την τιμή για GSM δίκτυα;;

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

ειναι τιμη μονο για 3G δικτυα

 

Πώς ξέρεις ότι το 1.15 είναι μόνο για 3G δίκτυα;;Ρώτησες την SE;;

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς αν κατά την κλήση τρεμοπαίζει η φωτεινότητα της οθόνης;

 

Εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο.Ίσως είναι πολύ αμυδρό και δύσκολο να το παρατηρήσεις.

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

Το είδατε αυτό;;;-> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=147000

Πώς θα δούνε την ταινία με το πρόβλημα που υπάρχει ακόμα στο βίντεο;;Εκτός και έχει βγει νέο firmware που διορθώνει τα κολλήματα λόγω Buffering και δεν το ξέρω.

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

το video σε μένα πάει σφαίρα:!:

έκανα ένα βιντεάκι σε 320*240 21mb μέγεθος και αν και αργεί να φορτώσει (8-10sec) μετά πάει πολύ καλά.άντε στα 5 λεπτά να έχασε 1 ή 2 frames;)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

edit τα βρήκα

 

MPEG4 video,320 x 240, AAC,stereo (LR), 44100 khz

FPS: 25

data size: 21.11mb

data rate 562.22 kbits/sec

duration: 00:05:14.12

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

το video σε μένα πάει σφαίρα:!:

έκανα ένα βιντεάκι σε 320*240 21mb μέγεθος και αν και αργεί να φορτώσει (8-10sec) μετά πάει πολύ καλά.άντε στα 5 λεπτά να έχασε 1 ή 2 frames;)

 

Ποιά έκδοση firmware έχεις;;;

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

μόλις έφτιαξα ένα στα 30fps

 

εδώ δυστυχώς σε fullscreen χάνει κανα 2-3 frames κάθε 15-20sec περιπου ενώ αν βγάλεις το fullscreen κανένα κόλλημα

 

πιστεύω πως τα 25frs είναι τζάμι πάντως;)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson M600i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...