Jump to content

Sony Ericsson M600i


GiannisKr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν τελικά δούλεψαν όλα. Εκανα αναβάθμιση το κινητό και μτο συνέδεσα μέσω PC Suite για να κάνω Sync. Βέβαια με το Sync συμβαίνουν πολλά παλαβά πράγματα ιδιάιτερα σε ότι αφορά το Ημερολόγιο, αλλά θα αναφερθώ σε αυτά σε επόμενω post.

 

Αυτό που με απασχολεί τώρα είναι πώς μπορώ να έχω ελληνική αναγνώριση γραφής; Δεν έχω καταφέρει ακόμη να την ενεργοποιήσω. Γενικά χρησιμοποιώ ώς γλώσσα για τα μενού τα αγγλικά, αλλά ακόμη κι άν το γυρίσω στα ελληνικά δεν φαίνεται να άχει ελληνική αναγνώριση γραφής...

 

Καμιά συμβουλή; :confused:

Δεν νομίζω να υπάρχει ελληνική ανάγνωση γραφής

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sas xairetw k egw :)

eimai neos katoxos tou M600 kai exw ena problima me to web...se merikes selides mou bgazei: <apotuxia analusis XML:mi katallila diamorfomeno>...exei kaneis kamia idea???

Link to comment
Share on other sites

iparhi elliniki anagnorisi grafis...alla pote den katalava pos litourgi..tihea mono kapies fores k me kapious shimatismous emfanize ellinika grammata

:blink:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

iparhi elliniki anagnorisi grafis...alla pote den katalava pos litourgi..tihea mono kapies fores k me kapious shimatismous emfanize ellinika grammata

 

ellhnika?:blink: r u sure?:blink: prwth fora to akouw ayto:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Και στο δικο μου Μ600 το ιδιο φαινομενο παρατηρειται δυστυχως και δεν μπορω να το αποφυγω με τιποτα. Μαλλον η ΣΕ μας θεωρει κοροδια με τοσα χρηματα που κοστιζει το κινητουλι...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Οπως κοιτουσα τον καταλογο της ΤΙΜ ειδα οτι το εχει 200ευρω!!! Ειναι οντως ετσι,ξερει κανεις? Thanks
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά , μήπως ειμαι λίγο χαζός ? .. Προσπαθώ 2 μήνες που πήρα το κινητό να επιλέξω να μπαίνει μόνο σε δίκτυα GSM αντί για 3G αλλά δεν μου βγάζει τα ίδια στο μενού που βγαζει με οποιον και να μίλησα (και σε αγγλική και ελληνική γλώσσα)

Μηπως μπορεί καποιοσ να με βοηθήσει??

 

Λοιπον αυτό που κανω στο μενού είναι

 

Πίνακας Ελέγχου ->

Συνδέσεις ->

Κινητά δίκτυα ->

 

και εκεί μου βγάζει μια οθόνη με 2 tabs ενα με ''αναζητηση'' και ένα με τίτλο preferred list.

 

Μου είπατε να πάω κάτω δεξια στα ''περισσοτερα'' και εκεί θα βρω την επιλο΄γη . Αλλά αυτο που βρισκω ειναι:

 

''επιλογή δικτύου''

''νέα αναζήτηση''

''βοήθεια''

 

πουθενά για GSM / 3G :( :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Θα πάς "Εργαλεία" -> "Πίν. Ελέγχου" -> "Συνδέσεις" -> "Κινητά δίκτυα" -> "Κινητά δίκτυα" -> " Δίκτυα GSM/3G" -> "Μόνο GSM".

Δηλαδή θα πρέπει να επιλέξεις το "Κινητά δίκτυα" όταν μπείς στο συγκεκριμένο μενού.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Νέο Firmware για το Μ600

 

Organiser: R5B02

Phone: R9EC001

Bluetooth: R3A01

 

my CDA is 162011/2

 

 

 

http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=141245

 

kata poso ine kenourio eho kapies amfivolies..to kenourio den nomizete tha to evgaze proti i sony sto diktiako tis horo?

de ksero ti na po..

ego pou dokimasa apo tin sony na katevaso grafi oti eho idi to neotero logismiko..dokimasa ehtes,i prohtes an thimame..

Link to comment
Share on other sites

@j_Krom

 

1.Ποτέ δεν ανακοινώνει ούτε η SE ούτε καμία άλλη εταιρεία της αναβαθμίσης της

2. Όπως αναφέρει το ποστ σήμερα βγήκε η αναβάθμιση, άρα είναι φυσικό εχθές και προχθές που δοκίμασες να μην είδες τίποτα

3. Σήμερα βγήκε καινούργια αναβάθμιση και για το P990 και μόλις την πέρασα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@j_Krom

 

1.Ποτέ δεν ανακοινώνει ούτε η SE ούτε καμία άλλη εταιρεία της αναβαθμίσης της

2. Όπως αναφέρει το ποστ σήμερα βγήκε η αναβάθμιση, άρα είναι φυσικό εχθές και προχθές που δοκίμασες να μην είδες τίποτα

3. Σήμερα βγήκε καινούργια αναβάθμιση και για το P990 και μόλις την πέρασα

 

na sai kala gia tis plirofories

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να υπάρχει ελληνική ανάγνωση γραφής

 

Τελικά όντως έτσι είναι. Δεν υπάρχει αναγνώριση ελληνικής γραφής!

Παραθέτω τμήμα της απάντησης που έλαβα από την SonyEricsson

 

Αγαπητέ Κύριε XXX,

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το Sony Ericsson M600i κινητό τηλέφωνο υποστηρίζει την αναγνώριση γραφής για λατινικούς χαρακτήρες και υπάρχει η δυνατότητα εισαγωγής των Ελληνικών χαρακτήρων μέσω του εικονικού καθώς και του ενσωματωμένου πληκτρολογίου.

 

Με εκτίμηση,

XXX XXX

Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών Sony Ericsson

Link to comment
Share on other sites

as kanoume thn arxh me thn yposthriksh ellhnikwn sta kanonika sms k meta blepoume k gia anagnwrish grafhs!!!!lolololol

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

περιμενουμε το νεο

με wifi και καμερα;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορει να το γνοριζει κανεις αυτο.Τσαμπα ρωτας.

Μηπως παιδεια εχουμε νεοο λογισμικο και για το 950;

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Μήπως πραγματικά είμαστε beta testers;:(

Θα υπάρξει αναβάθμιση για το Μ600; Προς το παρών διαβάστε εδώ

 

και κατι πιο αισιόδοξο εδώ

Link to comment
Share on other sites

sas xairetw k egw :)

eimai neos katoxos tou M600 kai exw ena problima me to web...se merikes selides mou bgazei: <apotuxia analusis XML:mi katallila diamorfomeno>...exei kaneis kamia idea???

 

 

kamia boithia:( ???

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια , καινουργιος χρηστης μ600 κ γω , χρονια ερικσονακιας...

δεν μπορω να βρω πως να γραψω ελληνικα απο το πληκτρολογιο ;-)

οποιος ξερει κατι επι αυτου ας απαντισει , κ κανα pm δεν θα εβλαπτε, σας ευχαριστωωω

JohnFass_23 Is In Da Club
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια Σκεφτομαι να αποκτησω το m600 και ειμαι σε διλλημα Μ600 ή μοτορολα KRZR K1 με ενδιαφερει πολυ η ενταση αναπαραγωγης των mp3 οταν με καλουν

 

τι λετε?

 

ειχα το 6280 και απο ενταση δεν ημουν ικανοποιημενος

reveur-voyageur.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson M600i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...