Jump to content

Wind: Τι θα ΘΕΛΑΤΕ σήμερα;


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτό κοιτάω τώρα

gwap.b-online.gr

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 255
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά η ΤΙΜ γιατί δεν έβγαλε Επαγγελματικά ατομικά προγράμματα; (βέβαια δεν ξέρω αν το ΘΕΛΩ κιόλας :p)

Τόσο χάλια πήγαν τα προγράμματα αυτά από τις άλλες εταιρίες; Ξέρετε τι απόδοση είχαν; Είναι λίγο αδιάφορα βέβαια... Αλλά με σωστές κινήσεις η ΤΙΜ μπορεί να κάνει τη διαφορά! (χλωμό, πολύ χλωμό!)

Link to comment
Share on other sites

Εντελώς ασύμφορα είναι τα "Ατομικά Επαγγελματικά"... απορώ αν κάνανε καμμία σύνδεση σε αυτά...

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Α, τόσο χάλια! Αυτά τα πάγια είναι τσιμπιμένα είναι η αλήθεια αλλά έχει και απεριόριστες κλήσεις προς 2 αριθμούς.

Αλλά αν με ρωτάτε εγώ θα προτιμούσα να έβγαζε επιλογή για απεριόριστες κλήσεις στα απλά καταναλωτικά προγράμματα παρά τέτοια προγράμματα. Να, να κάνει κάτι σαν το F2G Non-Stop προ Non-Stop 500... Δεν θα έσκιζαν τα προγράμματά της τότε;

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ ΚΥΠΕΛΑΚΙ!!

 

Γιατί το λέω αυτό;

Έχετε προσέξει ότι όπου μπαίνει η ΤΙΜ χορηγός κερδίζουμε;; :p Και στη Eurovision τα ίδια! Το ποδόσφαιρο μας ξέφυγε με τη Vodafone...:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Α, τόσο χάλια! Αυτά τα πάγια είναι τσιμπιμένα είναι η αλήθεια αλλά έχει και απεριόριστες κλήσεις προς 2 αριθμούς.

Αλλά αν με ρωτάτε εγώ θα προτιμούσα να έβγαζε επιλογή για απεριόριστες κλήσεις στα απλά καταναλωτικά προγράμματα παρά τέτοια προγράμματα. Να, να κάνει κάτι σαν το F2G Non-Stop προ Non-Stop 500... Δεν θα έσκιζαν τα προγράμματά της τότε;

 

Όλοι θα το θέλαμε αυτό αλλά όσο ο λακαμάς ελληνάρας πληρώνει τα βαρβάτα πακέτα για να μιλά για να περάσει την ώρα του, σιγά μην το βάλουν! Ειδικά σε αυτή την τιμή... Και πάλι καλά που υπάρχει σε κάρτα. Κρίμα μόνο που δεν έχει 2η ενεργοποίηση μέσα στο μήνα!

Δυστυχώς η λύση είναι να κουβαλάμε μια 2η συσκευή για να μιλάμε με 1 ή 2 νούμερα. Εκνευριστικό αλλά απίστευτα φθηνότερα μια και σε συμβόλαιο με 4,2 ευρώ μην πω πόσο χρόνο αγοράζεις!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Θέλω:

 

1.Το Non Stop 500 να ισχύει για οποιοδήποτε αριθμό,κ εκτός τιμ...

2.Να μειωθεί η χρέωση των εξερχομένων κλήσεων στα εθνικά δίκτυα

στο F2G , από 0,0098 € /δευτ. σε 0,0065 € /δευτ.

3. Ενιαία χρέωση για αποστολή γραπτών σε εθνικούς-διεθνείς προορισμούς όπως και στα βατράχια...

 

---Και για τους πρώτους 30 που θα τηλεφωνήσουν (λέμε τώρα) κόβεται ο ελάχιστος χρόνος χρέωσης κλήσης των 30 δευτερόλεπτων. Η χρέωση σας από το πρώτο δευτερόλεπτο.

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Θέλω:

 

1.Το Non Stop 500 να ισχύει για οποιοδήποτε αριθμό,κ εκτός τιμ...

2.Να μειωθεί η χρέωση των εξερχομένων κλήσεων στα εθνικά δίκτυα

στο F2G , από 0,0098 € /δευτ. σε 0,0065 € /δευτ.

3. Ενιαία χρέωση για αποστολή γραπτών σε εθνικούς-διεθνείς προορισμούς όπως και στα βατράχια...

 

---Και για τους πρώτους 30 που θα τηλεφωνήσουν (λέμε τώρα) κόβεται ο ελάχιστος χρόνος χρέωσης κλήσης των 30 δευτερόλεπτων. Η χρέωση σας από το πρώτο δευτερόλεπτο.

Τίποτα άλλο; Λίγα είναι αυτά που θες!!! :p Και κυρίως εφικτά με τέεεεεεεεεετοιο ανταγωνισμό που υπάρχει!

Πάντως πρέπει να μειώσουν επειγόντως την χρέωση των 0.0098 γιατί όπως ξανα είπα σε λίγο θα συμφέρει περισσότερο να κάνεις βίντεο κλήση παρά φωνητική κλήση... Και αυτό είναι γεγονός!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία τα λέμε όλα αυτά, μόνο μην τα πιστέψουμε! Ακόμα και με τα νέα αφεντικά, η ΤΙΜ είναι προφανές ότι δεν σκοπεύει να σπάσει την κλίκα...

Κρίμα, ήταν μια καλή ευκαιρία...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Όπως είχα γράψει και παλαιότερα...

 

Θέλω κάπως να ενημερώνομαι για το υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας στη σύνδεσή μου, κάτι που έχει η vodafone... Τώρα έχω 240 λεπτά + 60 προς το family, αλλά δε μπορώ να τα μετρήσω χώρια...

Σε άλλο τομέα δεν έχω κανένα παράπονο, ίσα ίσα είμαι 100% ικανοποιημένος, αλλά αυτή η υπηρεσία είναι πολύ χρήσιμη... και δε νομίζω ότι ζητάω κάτι παράλογο. Μια υπηρεσία που ήδη υπάρχει (στο Non-Stop) ζητάω !!!

Κάντε επιτέλους ένα copy-paste το ίδιο πρόγραμμα και στα συμβόλαια !!! :wink:

 

Αλλά επιπλέον με τα νέα δεδομένα θέλω ΚΑΙ ΔΩΡΕΑΝ εξυπηρέτηση πελατών... απαραιτήτως στα συμβόλαια που τα ακουμπάμε αδρά κάθε μήνα...

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Όπως είχα γράψει και παλαιότερα...

 

Θέλω κάπως να ενημερώνομαι για το υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας στη σύνδεσή μου, κάτι που έχει η vodafone... Τώρα έχω 240 λεπτά + 60 προς το family, αλλά δε μπορώ να τα μετρήσω χώρια...

Σε άλλο τομέα δεν έχω κανένα παράπονο, ίσα ίσα είμαι 100% ικανοποιημένος, αλλά αυτή η υπηρεσία είναι πολύ χρήσιμη... και δε νομίζω ότι ζητάω κάτι παράλογο. Μια υπηρεσία που ήδη υπάρχει (στο Non-Stop) ζητάω !!!

Κάντε επιτέλους ένα copy-paste το ίδιο πρόγραμμα και στα συμβόλαια !!! :wink:

 

Έχεις απόλυτο δίκιο ως προς τη χρησιμότητα αυτής της υπηρεσίας που μόνο η Vodafone προσφέρει αλλά πρέπει να σου πω πως το να βάλουν αυτή την υπηρεσία δεν είναι ένα απλό copy-paste. Οι εφαρμογές τιμολόγησης που χρησιμοποιούνται στα καρτοκινητά είναι τελείως διαφορετικές με αυτές των συμβολαίων. Στα καρτοκινητά όλα τα billing συστήματα όλων των εταιρειών έχουν τέτοιες δυνατότητες κάτι που δυστυχώς δεν ισχύει σε αυτά των συμβολαίων!

Link to comment
Share on other sites

Έστω...αλλά εφόσον το έχουν κάνει στο F2G η τεχνογνωσία σίγουρα υπάρχει. Απλά θα πρέπει να αλλάξουν κάποιες παραμέτρους λογικά, αλλά η φιλοσοφία παραμένει η ίδια. Δωρεάν χρόνος και μόλις σταματά, αρχίζει η χρέωση... :wink:

 

Το ότι δεν το προσφέρουν δημιουργεί το εξής πρόβλημα.

Το ένα νούμερο στο Family έχει 120 δωρεάν λεπτά και το άλλο 240. Και τα 2 μαζί όμως έχουν επιπλέον 120 λεπτά από το ένα προς το άλλο... μόνο που αυτά δε μπορούν με τίποτα να μετρηθούν, γιατί δεν έχω καμμία όρεξη να σημειώνω κάθε κλήση !!! Το αποτέλεσμα... τα αναμεταξύ τους λεπτά να μην τα μετράω, άρα στην ουσία να τα χάνω. Βέβαια συνήθως υπερβαίνω το χρόνο, αλλά με χαλάει που ενώ έχω 70 ευρώ πάγιο το μήνα, δε μπορώ να ξέρω... και το F2G χωρίς κανένα πάγιο ξέρει τα πάντα !!!

Ήθελα να φέρω και τρίτο νούμερο μέσα στο Family (φορητότητα) για να κερδίσω και άλλα 60 αναμεταξύ των τριών (σύνολο 180) αλλά προτιμώ να περιμένω να βγει η υπηρεσία, όσο καιρό και να κάνει, αφού αν το κάνω τώρα πάλι δε θα μπορώ να τα μετρήσω. Δε βιάζεται κανείς και σίγουρα δεν είμαι εγώ ο μόνος χαμένος της υπόθεσης. Εγώ χάνω μεν 120 λεπτά αλλά και η ΤΙΜ χάνει ένα επιπλέον πάγιο (και δε νομίζω να είμαι ο μόνος...) Όσο πιο γρήγορα το καταλάβουν, τόσο καλύτερα για όλους μας θα είναι...

Το πολύ πολύ, αν δεν το κάνουν μέχρι τη λήξη του συμβολαίου, αντί να έρθει το άλλο νούμερο, να φύγουν αυτά... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Έστω...αλλά εφόσον το έχουν κάνει στο F2G η τεχνογνωσία σίγουρα υπάρχει. Απλά θα πρέπει να αλλάξουν κάποιες παραμέτρους λογικά, αλλά η φιλοσοφία παραμένει η ίδια. Δωρεάν χρόνος και μόλις σταματά, αρχίζει η χρέωση... :wink:

 

Δεν είναι θέμα τεχνογνωσίας και δεν έχει καμία σχέση το ότι παρέχεται στο F2G. Όλες οι billing εφαρμογές για καρτοκινητά όλων των εταιρειών έχουν τέτοιες δυνατότητες. Προφανώς το billing συμβολαίου της ΤΙΜ (όπως και της Cosmote) δεν έχει αυτή τη δυνατότητα και δεν θα την αποκτήσει με απλή αναβάθμιση (γιατι αν γινόταν θα το είχαν ήδη κάνει). Ίσως χρειάζεται ολική αναβάθμιση-αντικατάσταση των εφαρμογών τιμολόγησης (=χρήμα). Αλλά κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό, είναι όντως πολύ σπαστικό που δεν το έχει...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια για να φτιαξεις family πακετο πρεπει και τα 2 νουμερα συμβολαιου να ειναι υποχρεωτικα στο ιδιο ονομα? ή γινεται το ενα να ειναι δικο μου και το αλλο στον πατερα μου? (με την ιδια φυσικα παντα διευθυνση)
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έχεις δίκιο φίλε bored01, αλλά αυτό δεν είναι δυνατόν να αφορά τους συνδρομητές... εγώ βλέπω ότι η μια εταιρία το προσφέρει και η άλλη όχι... :wink:

Μέχρι να λήξει το συμβόλαιό μου εδώ θα είμαι αναγκαστικά (έχουμε μέλλον :lol: ) , μετά όμως θα είμαι ελεύθερο πουλί και θα θέλω σοβαρά κίνητρα για να κάτσω μέσα στο κλουβί !!! Τα 3-5 ευρώ έκπτωση στο πάγιο είναι επιεικώς γελοίο κίνητρο. Όσο εύκολα έφυγα μετά από 4 χρόνια απ'τη Voda εξαιτίας της εξυπηρέτησής της, εξίσου εύκολα μπορώ να φύγω και απ'την ΤΙΜ, για οποιοδήποτε λόγο... Η έλειψη μιας υπηρεσίας μπορεί να είναι σοβαρός λόγος για κάποιους... και όπως προανέφερα, μέχρι και η ΤΙΜ ήδη χάνει απ' αυτό (άλλο ένα πάγιο δεν θα τους καθόταν άσχημα νομίζω)... :wink:

 

@stefanos

Το δικό μου family είναι σε ένα όνομα. Δεν ξέρω αν γίνεται σε διαφορετικά, αλλά αν είναι απ'τον πατέρα σου, μπορείτε να το βάλετε σε ένα... Τι να το κάνεις όμως αφού δε μπορείς να μετρήσεις τον έξτρα χρόνο ? Δώρο άδωρο σου κάνουν στην ουσία (προς το παρόν τουλάχιστον)...

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Θέλω:

 

1.Το Non Stop 500 να ισχύει για οποιοδήποτε αριθμό,κ εκτός τιμ...

2.Να μειωθεί η χρέωση των εξερχομένων κλήσεων στα εθνικά δίκτυα

στο F2G , από 0,0098 € /δευτ. σε 0,0065 € /δευτ.

3. Ενιαία χρέωση για αποστολή γραπτών σε εθνικούς-διεθνείς προορισμούς όπως και στα βατράχια...

 

---Και για τους πρώτους 30 που θα τηλεφωνήσουν (λέμε τώρα) κόβεται ο ελάχιστος χρόνος χρέωσης κλήσης των 30 δευτερόλεπτων. Η χρέωση σας από το πρώτο δευτερόλεπτο.

 

den ginetai na valei non stop 500 se opiodhpote ari8mo giati oi etairies plhrwnontai gia tis eiserxomenes. dhladh me ena non stop se allh etairia 8a se plhrwne kiolas h tim (kai polla)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

den ginetai na valei non stop 500 se opiodhpote ari8mo giati oi etairies plhrwnontai gia tis eiserxomenes. dhladh me ena non stop se allh etairia 8a se plhrwne kiolas h tim (kai polla)

Έστω προς όλους τους TIM αριθμούς ή προς όλους τους TIM F2G... Εκεί να δεις χτύπημα στο CU A LOT και CALL THEM ALL 600...

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έχεις δίκιο φίλε bored01, αλλά αυτό δεν είναι δυνατόν να αφορά τους συνδρομητές... εγώ βλέπω ότι η μια εταιρία το προσφέρει και η άλλη όχι... :wink:

Μέχρι να λήξει το συμβόλαιό μου εδώ θα είμαι αναγκαστικά (έχουμε μέλλον :lol: ) , μετά όμως θα είμαι ελεύθερο πουλί και θα θέλω σοβαρά κίνητρα για να κάτσω μέσα στο κλουβί !!! Τα 3-5 ευρώ έκπτωση στο πάγιο είναι επιεικώς γελοίο κίνητρο. Όσο εύκολα έφυγα μετά από 4 χρόνια απ'τη Voda εξαιτίας της εξυπηρέτησής της, εξίσου εύκολα μπορώ να φύγω και απ'την ΤΙΜ, για οποιοδήποτε λόγο... Η έλειψη μιας υπηρεσίας μπορεί να είναι σοβαρός λόγος για κάποιους... και όπως προανέφερα, μέχρι και η ΤΙΜ ήδη χάνει απ' αυτό (άλλο ένα πάγιο δεν θα τους καθόταν άσχημα νομίζω)... :wink:

 

@stefanos

Το δικό μου family είναι σε ένα όνομα. Δεν ξέρω αν γίνεται σε διαφορετικά, αλλά αν είναι απ'τον πατέρα σου, μπορείτε να το βάλετε σε ένα... Τι να το κάνεις όμως αφού δε μπορείς να μετρήσεις τον έξτρα χρόνο ? Δώρο άδωρο σου κάνουν στην ουσία (προς το παρόν τουλάχιστον)...

 

to family mporei na einai mono sto idio onoma giati erxetai enas logariasmos apla me jexwristes analyseis. epishs ti 8a pei den mporei na metrhsei to xrono? den endiaferesai gia to family non stop?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

Έστω προς όλους τους TIM αριθμούς ή προς όλους τους TIM F2G... Εκεί να δεις χτύπημα στο CU A LOT και CALL THEM ALL 600...

 

 

na su pw kati? giati 8a htan xtyphma gia to whats up? epeidh emeis exume grammenh thn cosmote, shmainei pws h prosfora ths den einai kalh? H KALYTERH EINAI! 600 lepta pros opoiodhpote numero whats up me monadiko periorismo stis klhseis to oti feygun prwta apey8eias 3 lepta apto xrono kai me 4 energopoihseis ka8e mhna einai SAFWS h kalyterh prosfora! me 20e 2400 lepta!!!!!!!!!!!!!!!! apla emeis (oxi emeis sygkekrimena, genika) pame sa vodia kai vazume tis kartes cu pu den exw dei eilikrina pio geloies prosfores kai orus..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

na su pw kati? giati 8a htan xtyphma gia to whats up? epeidh emeis exume grammenh thn cosmote, shmainei pws h prosfora ths den einai kalh? H KALYTERH EINAI! 600 lepta pros opoiodhpote numero whats up me monadiko periorismo stis klhseis to oti feygun prwta apey8eias 3 lepta apto xrono kai me 4 energopoihseis ka8e mhna einai SAFWS h kalyterh prosfora! me 20e 2400 lepta!!!!!!!!!!!!!!!! apla emeis (oxi emeis sygkekrimena, genika) pame sa vodia kai vazume tis kartes cu pu den exw dei eilikrina pio geloies prosfores kai orus..

Συμφωνώ ότι ΣΤΟ ΕΙΔΟΣ του το Call Them All 600 είναι η καλύτερη υπηρεσία.

Αλλά σκέψου αν η ΤΙΜ έβγαζε Non-Stop 500 for all να είχε 500 λεπτά και 500 SMS (δηλαδή ένα CU A LOT και ένα CU SMS) με 10 ευρώ... Και φυσικά χωρίς αυτούς τους απαράδεκτους όρους που βάζει η Vodafone σχετικά με τις 5λεπτες κλήσεις... Δεν θα ήταν η καλύτερη προσφορά;

Γιατί σκέψου το εξής: Στην Cosmote για να έχεις 500 SMS πρέπει να δώσεις γύρω στα 23 ευρώ για το SMS CHOICE 500... Και φυσικά τα 600 λεπτά με 5 ευρώ. Στην ΤΙΜ (αν υπήρχε αυτή η υπηρεσία) θα έδινες 10 ευρώ και για τα δύο μαζί (500 λεπτά βέβαια αλλά εντάξει...)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι ΣΤΟ ΕΙΔΟΣ του το Call Them All 600 είναι η καλύτερη υπηρεσία.

Αλλά σκέψου αν η ΤΙΜ έβγαζε Non-Stop 500 for all να είχε 500 λεπτά και 500 SMS (δηλαδή ένα CU A LOT και ένα CU SMS) με 10 ευρώ... Και φυσικά χωρίς αυτούς τους απαράδεκτους όρους που βάζει η Vodafone σχετικά με τις 5λεπτες κλήσεις... Δεν θα ήταν η καλύτερη προσφορά;

Γιατί σκέψου το εξής: Στην Cosmote για να έχεις 500 SMS πρέπει να δώσεις γύρω στα 23 ευρώ για το SMS CHOICE 500... Και φυσικά τα 600 λεπτά με 5 ευρώ. Στην ΤΙΜ (αν υπήρχε αυτή η υπηρεσία) θα έδινες 10 ευρώ και για τα δύο μαζί (500 λεπτά βέβαια αλλά εντάξει...)

 

nai se ayto dikio exeis

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

to family mporei na einai mono sto idio onoma giati erxetai enas logariasmos apla me jexwristes analyseis. epishs ti 8a pei den mporei na metrhsei to xrono? den endiaferesai gia to family non stop?

 

 

 

Δεν μπορείς να μετρήσεις το πόσο χρόνο μιλάς προς τα Family νούμερά σου και πόσο προς τους υπόλοιπους... Με αποτέλεσμα να έχεις π.χ. 240 λεπτά + family, ο μετρητής της συσκευής σου να σου δείχνει 240 λεπτά αλλά εσύ να μην ξέρεις πόσα είναι προς το family και πόσα σου απομένουν από τα υπόλοιπα...

Η έλειψη της υπηρεσίας που αναφέραμε πριν ότι την έχει μόνο η Vodafone... Διάβασε το διάλογο που είχαμε με τον bored01. :wink:

Σε κατάστημα μου είχαν πει ότι σύντομα θα την προσφέρει και η ΤΙΜ... είδωμεν... :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

παντως σημερα ανακοινωσαν μειωση χρεωσεων για το MO'MAD.

 

http://www.tim.gr/Listing.fds?langid=1&pagecode=&pageID=410&tablePageID=195&rec=132

Link to comment
Share on other sites

Άντε πια επιτέλους να βάλουν κι εκείνη την ενημέρωση του Υπολοίπου Ενσωματωμένης Αξίας Χρήσης στα προγράμματα flexy, μήνες τώρα το περιμένουμε...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...