Jump to content

Pocket Loox T800 Series


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω παλι γιατι προτιμω το hp?οποιος το πηρε καλοριζικο κι ας γραψει και τα σχολια του.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 165
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά όποιος το πάρει, ας γράψει δύο λόγια γιατί σε περίπου δύο βδομάδες θα αγοράσω ή αυτό ή το Hp 6915 και είμαι πράγματι οριακά.
Link to comment
Share on other sites

εγω κατα της 11 το βραδυ θα το παραλαβω ! (οχι δεν ειναι κουριερ αλλα απο το κτελ) ! μου το στελενει ο φιλος μου απο αθηνα προς καρδιτσα , επειδη ομως δουλευω το βραδυ και θα ξενυχτισω κιολας αυριο οτι προλαβω θα σας γραψω !

καλο βραδυ .

Link to comment
Share on other sites

εγω κατα της 11 το βραδυ θα το παραλαβω ! (οχι δεν ειναι κουριερ αλλα απο το κτελ) ! μου το στελενει ο φιλος μου απο αθηνα προς καρδιτσα , επειδη ομως δουλευω το βραδυ και θα ξενυχτισω κιολας αυριο οτι προλαβω θα σας γραψω !

καλο βραδυ .

Αντε να δουμε αν ειναι καλη αγορά ή επρεπε να παρουμε το HTC 3300

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

οτι θα ειναι καλυτερο απο το 3300 θα ειναι σιγουρα απλα εμενα μου την χαλαει το σχεδιο του και καπως και η οθονη του.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον.... πρωτη εντυπωση καλη κατασκευη ,οχι πολυ βαρυ οπως το περιμενα ,βεβαια το εχω πολυ λιγες ωρες στα χερια μου ,το κουτι περιεχει πολλα πραγματακια εκανα και βιντεοκληση με το 3g ολλα καλα ,το πληκτρολογιο καλο αλλα οχι σαν του τρεο 650 ,το ηχειο του πολυ καλο ,ηχος απο κληση πολυ καλος ,καμερα ενταξει ετσι και ετσι με lan συνδεθηκα ,αυτα τα καλα προς το παρον ! α! με gps ακομα δεν εκανα τιποτα μιας και δεν εχω καποιο προγραμα πλοηγησης .

Στα κατα λοιπον θα πω οτι εχει πολυ μικρη οθονη !!!!! μου θυμησε λιγο το p910 και το λεω αυτο γιατι σου δινει την αισθηση οτι πρεπει να ανοιξεις το καπακι για να εμφανηστη και η υπολοιπη οθονη !! επρεπε να βαλουνε μια μεγαλυτερη οθονη παντως τι να πω πιστευω οτι αυτο και το μακροστενο μεγεθος του ειναι τα 2 αρνητικα που εχει ,φυσικα ειναι η γνωμη μου παιδια ! στα + θα προσθεσω και τη γρηγοραδα του που εχει φυσικα συγκρηνοντας καποια αλλα ppc που ειχα παντως παει πολυ καλα .. αυτα προς το παρον, δεν ξερω αν σας καλυψα παιδια οτι αλλο θελεται παντως να ρωτησετε ευχαριστως να σας πω ..

 

σας εχω και 2 φοτο μονο του και μια με το treo 600

Link to comment
Share on other sites

το 3g με προβληματίζει λίγο γιατί ναι μεν τώρα για μένα είναι άχρηστο αλλά σε λίγο καιρό υποθέτω ότι θα είναι πιο φθηνό. Η οθόνη είναι ένα θέμα για αυτό σκέφτομαι για το Hp 6915. Μπορείς να μας πεις τι λέει το gps (destinator παίζει ε?) και διάρκεια μπαταρίας? Μπαταρία είτε σαν κινητό ή με αναμένο wifi πόσο κρατάει? Ευχαριστώ!!
Link to comment
Share on other sites

οτι θα ειναι καλυτερο απο το 3300 θα ειναι σιγουρα απλα εμενα μου την χαλαει το σχεδιο του και καπως και η οθονη του.

καλησπερα ταξιδιωτης22, για το Ρ3300 το ειπα γιατι προβληματιζομαι πως θα φαινεται το destinator στην μικρή οθόνη, κατα τα άλλα μαλλον θα ειναι καλυτερο από το Ρ3300. Αυριο το απογευμα θα εχετε και τις δικες μου εντυπώσεις.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Ειναι το μονο μειονεκτιμα που εχει ολλα τα αλλα εινααι τελεια !

Ναι ναι αλλά το θέμα ειναι να "φαινονται" οι εφαρμογες και να μην κτυπαμε το κεφάλι μας με την επιλογη μας

Αληθεια με τα Ελληνικά τι γίνεται? τ εξωτερικό πληκτρολόγιο γράφει ?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω οτι γραφει ειναι οπως και τα αλλα που περνουμε απο expansys δεν εχει καποια επιλογη ,δεν το ψαξα ακομα καλα αλλα δεεεεν νομιζω
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι αλλά το θέμα ειναι να "φαινονται" οι εφαρμογες και να μην κτυπαμε το κεφάλι μας με την επιλογη μας

Αληθεια με τα Ελληνικά τι γίνεται? τ εξωτερικό πληκτρολόγιο γράφει ?

 

Αν εχει ελληνικα ναι, αν οχι με aek map φυσικα

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα εψαξα και εκει αλλα δεν βρηκα ακρη ,και με search στο forum μιας και το ειχα δει καπου δεν βγαζει κατι ,αν ξερει καποιος ευχαριστως θα με διευκολινει
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα εψαξα και εκει αλλα δεν βρηκα ακρη ,και με search στο forum μιας και το ειχα δει καπου δεν βγαζει κατι ,αν ξερει καποιος ευχαριστως θα με διευκολινει

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1026137#post1026137

 

Ολα για τα ελληνικα ;)

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως οι πρώτες εντυπώσεις εχουν ως εξης:

Εχει οντως μικρη οθόνη, παραδοξως ομως δεν με ενοχλει όσο περίμενα.

Με το ΑΕΚΜΑΡ εχω Ελληνικά στο εξωτερικό πληκτρολόγιο.

Ειναι ποιο γρήγορο απο το HTC TyTN (τουλάχιστον ετσι νομίζω)

Από πλευρας κινητου ειναι το καλυτερο PPC που ειχα μεχρι τώρα.

το πληκτρολόγιο ειναι πολυ ποιο ευχριστο από του 6915.

Η κάμερα των 2 Megapixels δεν ειναι αυτη που περίμενα (ας πούμε σαν του Κ750)

σαν ποιότητα κατασκευής ειναι παρα πολυ καλη, σου δινει την αισθηση πραγματικα επαγγελματικης συσκευής. Θα ήθελα βέβαια και μια βαση αυτοκινήτου, με εναν φορτιστη

Το GPS δεν το εχω δουλεψει ακόμα, γιατι δεν εχω εγκαταστησει το Destinator για το 6515, που εχω.

Αυτά προς το παρόν, θα επανελθω με νεοτερα αυριο.:)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο και απο μενα steliosk,

επεξε και σε εμενα το AEKMAP μαθε για το destinator για να μου πεις και εμενα οποτε να παρω τηλ την ngi μηπως μπορει να αλαξει και την δικια μου την εκδοση για 6915 .. και πες μου ποια αλλα προγραματακια θα βαλεις

Link to comment
Share on other sites

Kalimera, me endiaferei poly to T830, edo kai mines pou protovgike stin epifaneia. Otan lete paizei to exoteriko pliktrologio me AEKmap ti ennoeitai, grafei kefalaia kai mikra Ellinika, i mono kefalaia opos to 9100 ? Oson afora to Destinator me endiaferei amesa i apantisi !!!
Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Kalimera, me endiaferei poly to T830, edo kai mines pou protovgike stin epifaneia. Otan lete paizei to exoteriko pliktrologio me AEKmap ti ennoeitai, grafei kefalaia kai mikra Ellinika, i mono kefalaia opos to 9100 ? Oson afora to Destinator me endiaferei amesa i apantisi !!!

 

Οπως και το 6915 ετσι και το 830 με το AEK map εχουν ελληνικα στο πληκτρολογιο και μεγαλα και μικρα.Κανονικο πληκτρολογιο. Επισης και το destinator τρεχει (πολυ καλο το 6 ) αλλα κορυφαιο σαν προγραμμα ειναι το i-go. Αν ειχε και τους χαρτες της NGI θα ηταν τελειο.Αναμενονται εξελιξεις.Και εγω κοιταγα το 830 αλλα αν εξαιρεσω το 3g (δεν του κανω χρηση), αντιθετα προτιμω το edge + quad band, προτιμησα το 6915 οπου εχει 3 οθονη (του 830 αν θυμαμαι καλα ειναι 2.4 και ειναι πολυ μικρη.Σαν συσκευες θεωρω οτι προσφερουν παρα πολλα και απορω γιατι ο κοσμος δεν τις προτιμαει. Σαφως και ειναι πιο γρηγορες απο TyTN και εχει να κανει οτι και γρηγορο επεξεργαστη εχουν αλλα και στα γραφικα δεν ζοριζονται.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο και απο μενα steliosk,

επεξε και σε εμενα το AEKMAP μαθε για το destinator για να μου πεις και εμενα οποτε να παρω τηλ την ngi μηπως μπορει να αλαξει και την δικια μου την εκδοση για 6915 .. και πες μου ποια αλλα προγραματακια θα βαλεις

Εχω βαλει ενα προγραμμα καιρου (weather panel) το spb pocket plus και το resco keyboard

Α! ξέχασα να πω οτι δοκίμασα και το push email της Voda και δουλεύει άψογα!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το resco keyboard σας δουλεύει καλά? Γιατί εγω έχω πρόβλημα

Παιδια θελω την βοηθεια σας ποιο πληκτρο βαλατε στο ΑΕΚΜΑΡ για να γυριζει από αγγλικά σε Ελληνικά?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...