Jump to content

[Επίσημο] Motorola SLVR L7


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paides epigon VOITHEIA!!!!! eixa ena atyxima me to kinito to slvr l7......mou xythike mesa krasi kai ekana mia megali exypnada.....to evala mprosta sto aerothermo na stegnwsei kai mou eliwse i prwsopsi:X mipws xerei kaneis pou mporw na vrw nea prosopsi(vodafon kai germanos mou exoun pei oti den yparxei swtiria)....to kinito douleuei kanonika einai emfanisiako to provlima

an kapoios exei kati sta ypopsein tou as enimerwsei

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 446
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paides epigon VOITHEIA!!!!! eixa ena atyxima me to kinito to slvr l7......mou xythike mesa krasi kai ekana mia megali exypnada.....to evala mprosta sto aerothermo na stegnwsei kai mou eliwse i prwsopsi:X mipws xerei kaneis pou mporw na vrw nea prosopsi(vodafon kai germanos mou exoun pei oti den yparxei swtiria)....to kinito douleuei kanonika einai emfanisiako to provlima

an kapoios exei kati sta ypopsein tou as enimerwsei

Μου φαίνεται απίστευτο να μην υπάρχει μια πρόσοψη.Να απευθυνθείς στο κοντινότερο σου Motorola service.

Link to comment
Share on other sites

Στο service θα μπορέσουν να σου αλλάξουν όλα τα εξωτερικά τμήματα της συσκευής. Κάτι τέτοιο όμως έχει και το ανάλογο κοστος!

Έτυχε να τους ακούσω να λένε κάτι για 60€ για το V3i.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βοηθεια ρε παιδιά,δεν γράφω ελληνικά στο slvr7 μονο αγγλικά.εχω εγκαταστήσει το λανγκουατζ πακ0031της μοτορολα.αμια ιδεα?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

τελικα την εκαν την ...κια.βαλε βγαλε μανστερπακσ,κατεληξα με το λ7 να γράφεισστην οθόνη

boot loader

o8-D0

SW version

R4513_G_)8.B7.DAR_RB

PHONE CODE SIG ERROR

OK TO PROGRAFM USB TRANSFER MODE

 

οσο κι αν προσπαθω δεν μπορω μεσα απο ρσντι λιτε 3.2 να περασω αλλο.ουτε να ανοιξει η οθονη του.ειμαι χωρις κινητο.ευχαριστω για οποιαδηποτε βοήθεια σχετικα με το σλβρ7

Link to comment
Share on other sites

τελικα την εκαν την ...κια.βαλε βγαλε μανστερπακσ,κατεληξα με το λ7 να γράφεισστην οθόνη

boot loader

o8-D0

SW version

R4513_G_)8.B7.DAR_RB

PHONE CODE SIG ERROR

OK TO PROGRAFM USB TRANSFER MODE

 

οσο κι αν προσπαθω δεν μπορω μεσα απο ρσντι λιτε 3.2 να περασω αλλο.ουτε να ανοιξει η οθονη του.ειμαι χωρις κινητο.ευχαριστω για οποιαδηποτε βοήθεια σχετικα με το σλβρ7

Προσπάθησε να του περάσεις ένα monsterpack (r4513) και μετά το Ελληνικό Language pack.Αν είναι από το MotoX,είναι όλα τεσταρισμένα.

Link to comment
Share on other sites

δεν κλεινει καν το κινητο.του βγαζω την μπαταρια και ανοιγει μονο του, δεν μπορω να περασω κανενα μανστερπακ.ειναι για σερβις?:cry:

ευχαριστώ πολύ που ασχολήθηκες bomber21

Link to comment
Share on other sites

δεν κλεινει καν το κινητο.του βγαζω την μπαταρια και ανοιγει μονο του, δεν μπορω να περασω κανενα μανστερπακ.ειναι για σερβις?:cry:

ευχαριστώ πολύ που ασχολήθηκες bomber21

Bγάλε για λίγη ώρα την μπαταρία.

Άνοιξε το RSD Lite,έχε έτοιμο το Monsterpack για πέρασμα,και ενώ βάζεις τη μπαταρία,πάτα * και # και ΝΟ.Όλα αυτά μαζί.Αν το αναγνωρίσει το RSD Lite,πέρνα το Monsterpack.Επέμεινε μερικές φορές! Αλλιώς... :(

Link to comment
Share on other sites

τωρα έπεσε κι η μπαταρια και δεν φορτίζει από τον φορτιστή.παιδιά το πήρα από πλαισιο, κατα που πεφτει το σερβις?:wacko:

Αν είσαι Αθήνα,έχει στην Αλίμου και στο Κορωπί.

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους!

προσφατα αγορασα το slvr L7

θελω να αγορασω μια καρτα μνημης 512 αν μπορω κ 1 GB

για να το χρησιμοποιω κ για να ακουω τραγουδια.

μπορει καποιος να μου πει τι καρτα ταιριαζει στο κιν κ αν ισχυει πως η μεγαλη μνημη θα το κανει να κολλαει?

κ τι μαρκα?

εxω δει sandisk και μια αλλη ORAmemory που για την ιδια μνημη εχουν

μεγαλη διαφορα στην τιμη.

εχουν διαφορα κ αλλου?

αν τις εχει δοκιμασει κανεις ας μου πει η εστω καποια αλλη..

Link to comment
Share on other sites

αφου εβαλα monsterpack sto L7 δεν δουλευει λειτουργια φιμωσης απο το κουμπι #. υπαρχει ρυθμιση στο pk tools (ή σε καποιο αλλο) που να την ενεργοποιει?

 

επισης, γραφει στα ελληνικα μονο με μικρους χαρακτηρες. Πρεπει σε καθε γραμμα να παταω το πανω βελος για να γινει κεφαλαιο, ενω θελω μονιμη γραφη σε κεφαλαια. δεν βρισκω επιλογη κεφαλαιων/μικρων. εχω βαλει το Language pack 0031. καποια λυση?

Link to comment
Share on other sites

επισης, γραφει στα ελληνικα μονο με μικρους χαρακτηρες. Πρεπει σε καθε γραμμα να παταω το πανω βελος για να γινει κεφαλαιο, ενω θελω μονιμη γραφη σε κεφαλαια. δεν βρισκω επιλογη κεφαλαιων/μικρων. εχω βαλει το Language pack 0031. καποια λυση?

Συνδέσου με p2ktools/other features/messages/sms unicide.

Link to comment
Share on other sites

sto L7 δεν δουλευει λειτουργια φιμωσης απο το κουμπι # ????????

Αφου πατησω restart στο P2ktools το κινητο παγωνει και μονο αν βγα,ω τη μπαταρια λειτουργει ξανα κανονικα, υπαρχει τροπος να μην γινεται αυτο.

Πηγα να βαλω το itunes και εβαλα καποιο seem μετα ομως δεν μου αναγνωριζε το pin. Εβαλα ενα unlocked firmware απο το motox αλλα που μπορω να βρω το επισιμο της tim. Πως μπορω να αλλαξω την αντιστοιχια των κουμπιων του μενου τωρα μου βγαζει ηχοι και video kam. Ενω πριν ειχε τιμ πλας και onomata? OK το βρηκα αυτο απο το μενου. Το tim plus δεν μπορω να βρω μονο

Link to comment
Share on other sites

βρηκα ενα firmware με το οποιο βαζεις ringtone mp3 απο την καρτα χωρις να μεταφερεις το Mp3 στο τηλεφωνο

Αλλα το γνησιο ακομα το ψαχνω αν θα μπορουσε καποιος.

Link to comment
Share on other sites

βρηκα ενα firmware με το οποιο βαζεις ringtone mp3 απο την καρτα χωρις να μεταφερεις το Mp3 στο τηλεφωνο

Αλλα το γνησιο ακομα το ψαχνω αν θα μπορουσε καποιος.

Της ΤΙΜ το firmware ψάχνεις;

 

http://motorolarazr.forumcommunity.net/?t=2882865

 

Δεν έχει Ελληνικά όμως.

Link to comment
Share on other sites

Τις tim ελλαδος αν μπορει καποιος. Για να εχω και το tim plus

Για να γίνει αυτό,πρέπει κάποιος Έλληνας χρήστης να είχε κάνει backup του ΤΙΜ branded κινητού του,που το βλέπω χλωμό...Αλλά δεν μπορώ να είμαι σίγουρος...

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: :)

Μπορώ να συνδέσω το τηλέφωνο αυτό σε υπολογιστή, χωρίς drivers και να διαχειριστώ την κάρτα μνήμης απο τον explorer των windows????:worry: :worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ολα καλα εβαλα το καλυτερο firmware πιστευω εχει itunes, ringtones απο καρτα, ιχογραφηση και βιντεοσκοπηση σε ολη την καρτα και πολλα αλλα :YuetModv1.8.1_L7_08.D0_yuetblog.blogspot.com.shx

 

Αλλα PLEASE!!!!!!!!!!!!! της τιμ το ελληνικο αν μπορει καποιος , το χρειαζομαι σε περιπτωση που το παω για service (μακαρι να μη μας τυχει κατι τετοιο).

 

Δοκιμασε το νομιζω γινεται να το αναγνωρισει ως δισκο, πρεπει να ρυθμισεις και το κινητο βεβαια. Αλλα αν οχι βαλε το ΜPT και τοτε σιγουρα γινεται γιατι το εχω κανει.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το νομιζω γινεται να το αναγνωρισει ως δισκο, πρεπει να ρυθμισεις και το κινητο βεβαια. Αλλα αν οχι βαλε το ΜPT και τοτε σιγουρα γινεται γιατι το εχω κανει.

 

Xμ, αν το είχα θα το δοκίμαζα.

Θέλει να το πάρει ένας φίλος και με ρώτησε.Είναι σημαντικό γι αυτόν.:(

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να συνδέσω το τηλέφωνο αυτό σε υπολογιστή, χωρίς drivers και να διαχειριστώ την κάρτα μνήμης απο τον explorer των windows????

 

ναι, συνδεοντας το λ7 με mini usb και επιλεγοντας την usb συνδεση στο "καρτα μνημης" αντι του "φαξ/δεδομενα". τα ΧΡ θα δουν την καρτα μνημης ως flash memory plug & play. με τον explorer μπορεις να αντιγραψεις τραγουδια κτλ.

 

Τελικα ολα καλα εβαλα το καλυτερο firmware πιστευω εχει itunes, ringtones απο καρτα, ιχογραφηση και βιντεοσκοπηση σε ολη την καρτα και πολλα αλλα :YuetModv1.8.1_L7_08.D0_yuetblog.blogspot.com.shx

 

μπορεις να μου δωσεις την διευθυνση που το κατεβασες?

Link to comment
Share on other sites

ναι, συνδεοντας το λ7 με mini usb και επιλεγοντας την usb συνδεση στο "καρτα μνημης" αντι του "φαξ/δεδομενα". τα ΧΡ θα δουν την καρτα μνημης ως flash memory plug & play. με τον explorer μπορεις να αντιγραψεις τραγουδια κτλ.

 

 

 

μπορεις να μου δωσεις την διευθυνση που το κατεβασες?

http://yuetblog.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...