Jump to content

[Επίσημο] Motorola SLVR L7


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 446
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

re paidia den mporesa oyte meso pc na diagrapso tis epafes thlefonikou katalogou.. kserei kaneis pos ginete??? prin to spaso!!!

 

 

 

gia petama to L7:mad: :mad: :mad:

Μέγιστη επιτρεπόμενη εικόνα 420Χ150 και 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

Απο τη μνημη του τηλεφωνου ή απο την σιμ; Με το κουμπι της παυλας (-) γινεται σε μενα και μετα διαγραφη, μπορεις αν θελεις και μεσω του προγραμματος motorola phone tools ή mobiledit!.
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχει καταφερει κανενας να λειτουργησει το calendar απο τον υπολογιστη και μετα να τα περναει στο κινητο. Θελω να επεξεγαζομαι τα ραντεβου μου στο pc και να τα περναω στο κινητο. Τα phone tools μου κολανε και το mobiledit! δεν δουλευει αυτη η διαδικασια. Μηπως φταιει το γεγονος οτι αλλαξα firmware?
Link to comment
Share on other sites

Κάτι έπαθε το κινητό και ξαφνικά δεν δείχνει τίποτα στην οθόνη. Παραμένει λευκή. Μόνο η φωτεινότητα αλλάζει. Το έκλεισα, έβγαλα την μπαταρία, αλλά πάλι τίποτα. Και μία ακόμη φορά το είχε πάθει, αλλά έβγαλα την μπαταρία και δούλεψε μετά. Τώρα δεν κάνει τίποτα. Βοήθεια!!
Link to comment
Share on other sites

Κάτι έπαθε το κινητό και ξαφνικά δεν δείχνει τίποτα στην οθόνη. Παραμένει λευκή. Μόνο η φωτεινότητα αλλάζει. Το έκλεισα, έβγαλα την μπαταρία, αλλά πάλι τίποτα. Και μία ακόμη φορά το είχε πάθει, αλλά έβγαλα την μπαταρία και δούλεψε μετά. Τώρα δεν κάνει τίποτα. Βοήθεια!!

Πήγαινε το στο service.Μάλλον σου χάλασε η οθόνη.

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Το έφτιαξα μόνος μου!! Χαχα!! Το πέταξα με δύναμη (δεν μέτρησα G) πάνω στο κρεβάτι (κάθετα), όχι με πολύ δύναμη. Στο μαλακό το στρώμα και μετά δούλεψε κανονικά η οθόνη. Τώρα σύμπτωση; Τύχη; Δεν ξέρω. Το θέμα είναι ότι δουλεύει τώρα!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μηοως ξερει κανεις πως μπορω οταν με καλουν να το βαλω στο αθορυβο χωρις να διακοψω την κληση πατωντας δηλαδη ενα πηκτρο? ειχα το V620 και θυμαμαιοτι γινοταν.εδω ομως δεν μπορω να το κανω...αν πατησω την παραβλεψη κλεινει την κληση κατευθειαν...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά, να ρωτήσω κάτι: μπορώ να περάσω τις επαφές του L6 στο L7 και αν ναι, με ποιο πρόγραμμα;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια παιδια,αγορασα προσφατα μια καρτα μνημης 1GB για το L7 απο το Media Markt μια SanDisk.Λοιπον εχω προβλημα με την καρτα διοτι περναω καποια MP3 μεσω Bluetooth απ το PC και δειχνει οτι τα περναει κανονικα και οταν κανω αναπαραγωγη απ το κινητο μετα απο 5-10 δευτερολεπτα μου βγαζει "Τυπος αρχειου δεν υποστηριζεται".Μερικα παιζουν κανονικα.Κουφο δεν ξερω αλλα τι φταιει θελω να μαθω.Μηπως οτι τα μεταφερω με Bluetooth, η μηπως φταιει η καρτα μνημης?Υπαρχει καποιο κολπο να κανω?Καποτε μου ειχε απαντησει ενας για κατι αρχεια οταν τα μεταφερω και μου ειχε πει να δημιουργησω εναν φακελο Kjava.Υπαρχει κατι παρομοιο που μπορω να κανω?

Βοηθειστε με παρακαλω.

Ευχαριστω.

all about Mechanic Engineering

_________ask me__________

Link to comment
Share on other sites

paidia sas parakalw....pira to slvr l7 tin triti...exw kapio provlima den mporw na valw mp3 san ixoun kliseis apo tin karta mnimis alla prepei na antigrafw kathe fora apo to tilefwno...diavasa olo to thread alla den evgala akri mporei kapios na mou pei ti na kanw?sas parakalw....
Link to comment
Share on other sites

Γεια παιδια,αγορασα προσφατα μια καρτα μνημης 1GB για το L7 απο το Media Markt μια SanDisk.Λοιπον εχω προβλημα με την καρτα διοτι περναω καποια MP3 μεσω Bluetooth απ το PC και δειχνει οτι τα περναει κανονικα και οταν κανω αναπαραγωγη απ το κινητο μετα απο 5-10 δευτερολεπτα μου βγαζει "Τυπος αρχειου δεν υποστηριζεται".Μερικα παιζουν κανονικα.Κουφο δεν ξερω αλλα τι φταιει θελω να μαθω.Μηπως οτι τα μεταφερω με Bluetooth, η μηπως φταιει η καρτα μνημης?Υπαρχει καποιο κολπο να κανω?Καποτε μου ειχε απαντησει ενας για κατι αρχεια οταν τα μεταφερω και μου ειχε πει να δημιουργησω εναν φακελο Kjava.Υπαρχει κατι παρομοιο που μπορω να κανω?

Βοηθειστε με παρακαλω.

Ευχαριστω.

Μήπως τα αρχεία mp3 που πας να περάσεις έχουν variable bitrate?

Ή μήπως bitrate μεγαλύτερο απο 192kbs?

 

paidia sas parakalw....pira to slvr l7 tin triti...exw kapio provlima den mporw na valw mp3 san ixoun kliseis apo tin karta mnimis alla prepei na antigrafw kathe fora apo to tilefwno...diavasa olo to thread alla den evgala akri mporei kapios na mou pei ti na kanw?sas parakalw....

Μάλλον το software που έχει τώρα το κινητό δεν υποστηρίζει ήχο κλήσης από αρχεία που βρίσκονται στην κάρτα μνήμης.Ίσως μια αναβάθμιση να σου λύσει το πρόβλημα.

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Μήπως τα αρχεία mp3 που πας να περάσεις έχουν variable bitrate?

Ή μήπως bitrate μεγαλύτερο απο 192kbs?

 

 

Συγκεκριμενα εχω τραγουδια που εχουν διαφορα Bitrate.Tα περισσοτερα ειναι 192.Καποια τα οποια δεν μου τα παιζει ειναι 128 αλλα υπαρχουν και μερικα 128 τα οποια τα παιζει κανονικα.

Τι κανω τωρα?Να τα κανω καθε φορα 192 πριν τα περασω η μπορεις να με βοηθεισεις με καποιον αλλο τροπο?

all about Mechanic Engineering

_________ask me__________

Link to comment
Share on other sites

Μήπως τα αρχεία mp3 που πας να περάσεις έχουν variable bitrate?

Ή μήπως bitrate μεγαλύτερο απο 192kbs?

 

 

Συγκεκριμενα εχω τραγουδια που εχουν διαφορα Bitrate.Tα περισσοτερα ειναι 192.Καποια τα οποια δεν μου τα παιζει ειναι 128 αλλα υπαρχουν και μερικα 128 τα οποια τα παιζει κανονικα.

Τι κανω τωρα?Να τα κανω καθε φορα 192 πριν τα περασω η μπορεις να με βοηθεισεις με καποιον αλλο τροπο?

Το κινητό παίζει αρχεία με bitrate το πολύ 192.επομένως για 192 και κάτω είσαι ok.Τώρα αν δεν σου παίζει τα αρχεία δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να φταίει.Ίσως τα αρχεία σου να έχουν variable bitrate.Αν είναι έτσι δοκίμασε να τα μετατρέψεις σε constant vibrate.Αλλιώς ίσως να είναι πρόβλημα του κινητού και να θέλει αναβαθμισούλα..

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Άμα σβήσω το L7, δεν ξανανοίγει παρά μόνο αν το βάλω στην πρίζα για κάνα τέταρτο. Προσπαθώντας να το ανοίξω εμφανίζει μια μαύρη οθόνη που με λευκά γράμματα γράφει τα παρακάτω:

 

Boot Loader
08.D0.
SW Version:
R4513_G_08.B7.
DCR_RB
PHONE CODE SIG
ERROR:

OK to Program
Connect USB
Data Cable.

 

Λέτε να θέλει καμμιά αναβάθμιση firmware;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...