Jump to content

[Επίσημο] Motorola V620


badmojo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους

 

Έχω το συγκεκριμένο κινητό κοντά 2 μήνες τώρα και έχω φάει τον κόσμο να βρώ λογισμικό που θα μου επιτρέπει να συνδέω το κινητό με το laptop μου. Το laptop υποστηρίζει bluetooth οπότε αναρωτιέμαι μήπως ξέρει κάποιος αν υπάρχει λογισμικό επίσημο ή μη που θα μου κάνει αυτή τη δουλειά

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειχε τπτ--μαλιστα στον Γερμανο απο οπου το πηρα με ρωτησαν το ιδιο και το εψαξα on-line αλλα τα ειχε στην ιδια κατηγορια με τα extra handsfree κλπ
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειχε τπτ--μαλιστα στον Γερμανο απο οπου το πηρα με ρωτησαν το ιδιο και το εψαξα on-line αλλα τα ειχε στην ιδια κατηγορια με τα extra handsfree κλπ

To motorola v620 εχει usb θυρα.

Mπορεις να βρεις ενα οποιοδηποτε mini usb cable (απο φωτογραφικη μηχανη κτλ ή αν δεν εχεις μπορεις να αγορασεις ενα παμφθηνα) και να το συνδεσεις με τον υπολογιστη.Μετα,θα κατεβασεις απο το ιντερνετ το motorola phone tools και εισαι ενταξει!:)

Link to comment
Share on other sites

Το 620 δυστυχως δεν εχει usb micro αλλα το κλασικο βυσμα της ΜΟΤΟ απο παλιες σειρες!!!Αν βρεις καλωδιο 720ι/V525/600 κανει και για 620!!!Εμεις οι πιο παλιοι πηραμε απο τα στοκς του πλαισιου με 1 ευρω αυτο το καλωδιο πριν πολυυυυυ καιρο!Δεν ξερω αν το εχουν ακομα γιατι αν θυμαμαι καλα ειχαν πολλα κοματια!;)

 

Αλλιως με το phone tools οπως ειπε κ ο bomber μπορεις να διαχειριστεις πολλα απο το τηλ μεσα απο συνδεση ΒΤ

:tease:
Link to comment
Share on other sites

και που το βρισκουμε το phone tools ρε παιδες;

 

EDIT: τα βρηκα :p

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...