Jump to content

Ποιο πρόγραμμα καιρού χρησιμοποιείτε;


bill_viper
 Κοινοποίηση

Ποιο πρόγραμμα καιρού χρησιμοποιείτε;  

411 members have voted

  1. 1. Ποιο πρόγραμμα καιρού χρησιμοποιείτε;

    • Spb Weather
      271
    • Fizz Weather
      9
    • Weather Center
      10
    • Pocket Weather
      54
    • Weather Panel
      48
    • Άλλο, ποιο;
      19


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 567
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
και εσυ νασε καλα

 

ομαδα αλλαξε μονο :lol:

συμφωνω μαζι σου θαναση:pνα γινει παναθηναικος:p :Dτα tempaltes που ειχε βαλει ο φιλος που ειναι;
Link to comment
Share on other sites

Spb Weather ειναι καλο και ωραιο πανω στην οθονη
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω μαζι σου θαναση:pνα γινει παναθηναικος:p :Dτα tempaltes που ειχε βαλει ο φιλος που ειναι;

 

αλλοθρησκος εισαι γιαννη ??:lol: εσυ γινε αρειαναρα

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Spb Weather ειναι καλο και ωραιο πανω στην οθονη
εμενα φιλε alx μου αρεσει επισης πολυ και το weather panel,πολυ ωραιο στο ματι;) παντως αυτα τα 2 ειναι τα καλυτερα κατα την γνωμη μου;)
Link to comment
Share on other sites

εμενα φιλε alx μου αρεσει επισης πολυ και το weather panel,πολυ ωραιο στο ματι;) παντως αυτα τα 2 ειναι τα καλυτερα κατα την γνωμη μου;)

 

ναι οντως το weather ειναι πιο ωραιο αλλα το spb ειναι ελαφρυ και παιζει με μετεο που ειναι το βασικο

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

εγω παλι που δεν ηξερα ποιο να βαλω διοτι το καθενα εχει τα θετικα του αποφασισα τελικα να τα παντρεψω και να τα βαλω και τα δυο, οποτε για μενα τερμα ο προβληματισμος weatherpanel-spb weather

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι που δεν ηξερα ποιο να βαλω διοτι το καθενα εχει τα θετικα του αποφασισα τελικα να τα παντρεψω και να τα βαλω και τα δυο, οποτε για μενα τερμα ο προβληματισμος weatherpanel-spb weather

 

εγω παντως με handy weather kai spb ειχα conflicts στο update

αυτη η με παρα φυση προσθήκη εχει αποτέλεσμα ?:lol:

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εγω παντως με handy weather kai spb ειχα conflicts στο update

αυτη η με παρα φυση προσθήκη εχει αποτέλεσμα ?:lol:

θα την δουλευει ο σπυρος την ''παρα φυση'' οπως τον εκοψα:p :D
Link to comment
Share on other sites

και εσυ νασε καλα

 

ομαδα αλλαξε μονο :lol:

 

συμφωνω μαζι σου θαναση:pνα γινει παναθηναικος:p :Dτα tempaltes που ειχε βαλει ο φιλος που ειναι;

 

ρε σεις και σας ειχα σε εκτιμηση :X:worry:

:lol::lol:

 

ΑΕΚΑΡΑ ΓΕΡΑ σημερα !!!παμε για την υπερβαση!!μπορουμε!!!:!::!:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αστα να πανε:lol: :lol: :D :pευκαιρια βρηκες ε;παιδια skins για το spb που θα βρω;

 

ειναι η μερα μας σημερα:D

 

ελπιζω να πανε ολα καλα!!

 

οσο για τα skins....ψαχνω να σου βρω;)

 

αυτα που δινει η spb τα νεα τα ειδες στη σελιδα της?http://www.spbsoftwarehouse.com/products/weather/skins.html?en

 

η στο φορουμ τους? http://www.spbclub.com/forum/viewforum.php?f=28&sid=119c6d2cb5775ffce8aefd3015f31e92

 

και εκει??http://www.pdagold.com/themes/list.asp?tp=12

 

και εκει?? http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=150650

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια νια βοηθεια!!!

εχω περασει στο htc p3300 το Spb Weather αλλα μου βγαζει error downloading data from site , για δωστε λιγο τα φωα σας...

Link to comment
Share on other sites

αφου το κανεις εγκατασταση το αφηνεις 1-2 λεπτα για να κατεβασει την προγνωση το αφησες συνδεδεμενο με το καλωδιο;

 

 

 

φαντασου οτι δουλευω και με wifi και τζιφος...

καμια αλλη ιδεα ?

Link to comment
Share on other sites

weather panel ;)

 

ριχτε μια ματια οσοι δεν το ξερετε και θα καταλαβετε:rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

και λιγα ακομη...

φυσικα για οσους δεν το ξερουν ...τα εικονιδια στην επιφανεια εργασιας ειναι κινουμενα !!δλδ βλεπεις την βροχη να πεφτει κλπ:D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Πολύ εντυπωσιακό πράγματι,

αλλά και πολύ "επιστημονικό"

Αλήθεια σου χρειάζονται όλες αυτές οι λεπτομέρειες;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ εντυπωσιακό πράγματι,

αλλά και πολύ "επιστημονικό"

Αλήθεια σου χρειάζονται όλες αυτές οι λεπτομέρειες;:confused:

 

θα σου απαντησω με ερωτηση;)

 

 

ποσα απο τα προγραμματα που βαζουμε στα κινητα μας ......ειλικρινα, τα χρειαζομαστε παντα???:)

 

η πιο απλα....ειναι απαραιτητη παντα ολη αυτη η τεχνολογια που μας παρεχουν ολα τα σουπερ ντουπερ κινητα που κυκλοφορουν ??και οι περισσοτεροι απο μας ηδη εχουμε στα χερια μας....

και μας κανουν να σκεφτομαστε μονο πως θα μπορεσουμε να αποκτησουμε τον αντικαταστατη της δικης μας συσκευης??

 

μια καταναλωτικη μανια ειναι φιλε μου ολα....δυστυχως και ειμαστε λιγο πολυ ολοι μας θυματα της :):)

 

αλλα ειναι απο τα μικρα πραγματα της ζωης μας που μας φτιαχνουν μερικες φορες το κεφι και αυτη ειναι πιστευω ολη η ουσια ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

θα σου απαντησω με ερωτηση;)

 

 

ποσα απο τα προγραμματα που βαζουμε στα κινητα μας ......ειλικρινα, τα χρειαζομαστε παντα???:)

 

η πιο απλα....ειναι απαραιτητη παντα ολη αυτη η τεχνολογια που μας παρεχουν ολα τα σουπερ ντουπερ κινητα που κυκλοφορουν ??και οι περισσοτεροι απο μας ηδη εχουμε στα χερια μας....

και μας κανουν να σκεφτομαστε μονο πως θα μπορεσουμε να αποκτησουμε τον αντικαταστατη της δικης μας συσκευης??

 

μια καταναλωτικη μανια ειναι φιλε μου ολα....δυστυχως και ειμαστε λιγο πολυ ολοι μας θυματα της :):)

 

αλλα ειναι απο τα μικρα πραγματα της ζωης μας που μας φτιαχνουν μερικες φορες το κεφι και αυτη ειναι πιστευω ολη η ουσια ;)

 

Μάλλον θα διαφωνήσω μαζί σου όσο αφορά εμένα φυσικά

Προσωπικά έχω μόνο οτι μου χρειάζεται και τίποτε άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα διαφωνήσω μαζί σου όσο αφορά εμένα φυσικά

Προσωπικά έχω μόνο οτι μου χρειάζεται και τίποτε άλλο.

 

προς θεου δεν το ειπα για σενα προσωπικα :!:

δεν μπορω να ξερω τις αναγκες σου την στιγμη που δεν γνωριζω φιλε μου καν ποιος εισαι;)

 

γενικα μιλαω και για την πλειοψηφια (γνωμη μου παντα) ενοω.

 

δλδ τοσα χρονια χωρις ολα αυτα τα εργαλεια πως ζουσαμε?απλα τωρα μας κανουν την ζωη πιο ευκολη και πιο δαπανηρη :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...