Jump to content

Series 40 (240x320 pixels) Εφαρμογές, Παιχνίδια, Θέματα


rostropol
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

TIN KATEVASA ALLA de mou tin kanei egatastasi..mou vgazei invalid application. esi mporeis na to egkatastiseis sto kin sou? exw to 6280
Δεν προσπάθησα να το εγκαταστήσω σε άλλο κινητό, το πήρα απο siemens στο οποίο έτρεχε κανονικά... :O
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 876
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πως βαζουμε τα θεματα?εχω το 7370.ολα τα θεματα που κατευαζω ειναι σε ζιπ που εχει πολλα αρχεια μεσα...ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

υπαρχει το trivial pursuit ελληνικη εκδοση καπου για το 6280?

Ευχαριστω εκ των προτερων !!!!

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξης προβλημα και θα ηθελα να μου πει καποιος αν εχει αντιμετωπισει κατι αντιστοιχο ή αν ξερει που οφειλεται... Εχω το Νοκια 6270 με συνδεση cosmote. Exω ενεργοποιηση την υπηρεσια internet easy, εχω κανει τις απαραιτητες ρυθμισεις και μπορω κανονικα να συνδεομαι σε σελιδες. Το προβλημα αρχιζει οταν μια εφαρμογη προσπαθει στο ιντερνετ. Εχω κατεβασει 2 εφαρμογες (μια της bet365 και η αλλη της betfair ) αλλα και οι δυο μου βγαζουν μηνυμα λαθους οταν προσπαθουν να συνδεθουν με το διαδυκτιο. Απο την cosmote μου λεν οτι δεν υπαρχει προβλημα καθως με αλλες σελιδες μπορω να συνδεθω και μαλλον εχουν δικιο. Εχει κανεις καμια ιδεα τι μπορει να συμβαινει. Ξεχασα να αναφερω οτι στις σελιδες των δυο εφαρμογων το μοντελο του κινητου μου λεει οτι ειναι συμβατο με αυτες... Helpppp! Θελω να bettαρω απο το κινητο και δεν μπορω!
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

υπαρχει το trivial pursuit ελληνικη εκδοση καπου για το 6280?

Ευχαριστω εκ των προτερων !!!!

 

Κανα νεο απο εδω.....

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Τα παιχνιδια μπορω να τα εγκαταστησω μονο μεσω του Nokia Application Manager απο το pc μου?Αν στειλω μεσω bluetooth και το jad και το jar αρχειο μπορω να τα περασω?Αν ναι πως γινεται?
Link to comment
Share on other sites

κανενας text reader σε java παιζει?
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Τα παιχνιδια μπορω να τα εγκαταστησω μονο μεσω του Nokia Application Manager απο το pc μου?Αν στειλω μεσω bluetooth και το jad και το jar αρχειο μπορω να τα περασω?Αν ναι πως γινεται?
Μόνο το jar αν στείλεις είσαι εντάξει. Μόλις το στείλεις το βρίσκεις με τον file manager και το τρέχεις :)
Link to comment
Share on other sites

Μόνο το jar αν στείλεις είσαι εντάξει. Μόλις το στείλεις το βρίσκεις με τον file manager και το τρέχεις :)

 

Φιλε theka τι εννοεις file manager?Ειναι καποιο προγραμμα που πρεπει να εγκαταστησω η ειναι μεσα στο κινητο?

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως μπορειτε να μου πειτε σας παρακαλω κανενα καλο site με διαφορα προγραμματακια γιατι ειμαι νεος σε αυτα κ δεν ξερω.θελω ενα καλο προγραμματακι για να βλεπω videos πχ real player.
MAFIOZOS o TROMEROS
Link to comment
Share on other sites

Το iphone έκλεισε ή μεταφέρθηκε; Είναι αδύνατον να μπω...

 

metafer8ike sto [xxxxxxxxxxxxxxxx

mporeis na mpeis (enoite ) me to idio username kai password!!:O

Link to comment
Share on other sites

το ξέρω ότι σε αυτό το λινκ παραπέμπει το Iphone, αλλά δεν μπορώ να μπω. Δεν φορτώνει η σελίδα με τίποτα...
Link to comment
Share on other sites

το ξέρω ότι σε αυτό το λινκ παραπέμπει το Iphone, αλλά δεν μπορώ να μπω. Δεν φορτώνει η σελίδα με τίποτα...

Προφανώς είναι εκτός για ένα διάστημα, ίσως για κάποια συντήρηση του δικτύου ή κάποιες διορθώσεις. Σύντομα θα είναι πάλι στην διάθεσή μας!:p

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς είναι εκτός για ένα διάστημα, ίσως για κάποια συντήρηση του δικτύου ή κάποιες διορθώσεις. Σύντομα θα είναι πάλι στην διάθεσή μας!:p

 

Malon auto symbainei molis tora esteila ena email ston idioktiti tis selidas kai perimeno na mou apantisei...

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει θέμα για το 6270 με τον ολυμπιακό?

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με την τελευταία έκδοση του PC Suite τι γίνεται; Λείπει η εφαρμογή για δημιουργία ταπετσαρίας. Γιατί έτσι; Μήπως είναι κάπου που δεν τη βλέπω;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Μήπως θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποια εφαρμογή για να ελέγχω τις εξερχόμενες κλήσεις μου? Το κινητό μου (ΝΟΚΙΑ 6131) συγκρατεί στη μνήμη του τις 5 τελευταίες από κάθε νούμερο που καλώ. Επειδή έχω οικογενειακό πρόγραμμα θα ήθελα μια εφαρμογή όπου να αποθηκεύει όλες τις εξερχόμενες κλήσεις για συγκεκριμένα νούμερα με τη χρονική διάρκειά τους ώστε να μπορώ να ελέγχω το δωρεάν χρόνο που διαθέτω. Ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποια εφαρμογή που να μπορείς να κλειδώσεις ενα φάκελο με password ??

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποια εφαρμογή που να μπορείς να κλειδώσεις ενα φάκελο με password ??

 

Όχι και ούτε πρόκειται. Είναι ανέφικτο για το 6270.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι διαβασα παιδια δεν βλεπω για το 6233 να υπαρχουν ορισμενες καλες εφαρμογες παρα μονον παιχνιδια. Αληθεια γιατι τετοια ελλειψη?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η τελευταία έκδοση του PC Suite δεν έχει την εφαρμογή για δημιουργία wallpapers. Ποιο πρόγραμμα μπορεί να κάνει smooth scaling σε μεγάλη εικόνα (όπως ο wallpaper creator);
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...