Jump to content

Series 40 (240x320 pixels) Εφαρμογές, Παιχνίδια, Θέματα


rostropol
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα παιδια απο χτες το βραδυ ειμαι και εγω κατοχος ενος nokia 6280.

Θα ηθελα να σας ρωτησω κατι και αν ξερει καποιος ας μου απαντησει.

Οταν παω να τρεξω το φιδακι μου βγαζει μηνυμα μη εγκυρη εφαρμογη γιατι συμβαινει αυτο? Επισης μπορω να εγκαταστησω ορισμενα απο τα προγραμματακια που υπαρχουν στο site οπως για παραδειγμα το i-remote

Ευχαριστω πολυ καθε απαντηση ειναι ευπροσδεκτη!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 876
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Που ακριβώς πατάς για να το κατεβάσεις? Δεν βοηθάει πολύ η γλώσσα... :lol:

 

edit: το βρήκα, αλλά ήχο δεν ακούω... ψάχνω μπας και έχει καμιά επιλογή...

 

μπα. δεν βρίσκω τίποτα. Εσένα με 6280 με αυτό το theme σου κάνει ήχο όταν ανοιγοκλείνεις το πορτάκι? Σου έχει πουθενά καμία έξτρα επιλογή? Με έχει πιάσει τέτοια περιέργεια που το βράδυ θα πάω σε έναν φίλο με 6280 να το δοκιμάσω!

 

haris_led αν σου είναι εύκολο για δώσε αυτό το theme να δούμε και μεις με το 6270 τι γίνεται...

 

Παιδια μηπως μπορει καποιος να μου το στειλει γιατι δεν καταφερα να βρω ακρη στα κινεζικα (θα δωσω το mail μου μεσω pm). Εστω να μου πει καποιος που να πατησω για να το κατεβασω.

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως μπορει καποιος να μου το στειλει γιατι δεν καταφερα να βρω ακρη στα κινεζικα (θα δωσω το mail μου μεσω pm). Εστω να μου πει καποιος που να πατησω για να το κατεβασω.

 

Μα γιατί σας δυσκολεύουν τα ....κινέζικα ??!!??!! :D :p

 

Κατέβασε το από εδώ ----> http://briefcase.pathfinder.gr/browse/Didimos______GR/44444/ ... lamour theme (...sound on slide)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις το Pacman σε αναλυση 240χ320 οσα εχω βρει ειναι σε μικροτερες διαστασεις?

 

Μέχρι στιγμής , σε ανάλυση 240x320 δεν θα το βρεις πουθενά.

 

Το μόνο που φέρνει αρκετά σε pac-man και να είναι full screen είναι το

''CopMan 3D'' το οποίο θα το βρεις στο http://iphone-forum.org/index.php στο

forum ''Nokia Games/Apps (S40)'' στο thread ''Games for NOKIA 6270,6280...(240x320)'' , σελίδα 7 , post 66 :) :happy:

http://img238.imageshack.us/img238/3889/copman3d7qe.gif

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Dimitrakis2406 , πολύ καλή η προσπάθεια σου !!! :)

Πολύ καλή και η επιλογή του ringtone ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Επιστρέφω με ένα ακόμα theme που έφτιαξα, βασισμένο στη Nalu, το "μοντέλο" της nVidia. Πρόκειται για μια πολύ hot γοργόνα σε digital μορφή κι ελπίζω να σας αρέσει το theme. Είναι πολύ προσεγμένο πιστεύω :)

 

Nalu mermaid theme

Link to comment
Share on other sites

Επιστρέφω με ένα ακόμα theme που έφτιαξα, βασισμένο στη Nalu, το "μοντέλο" της nVidia. Πρόκειται για μια πολύ hot γοργόνα σε digital μορφή κι ελπίζω να σας αρέσει το theme. Είναι πολύ προσεγμένο πιστεύω :)

 

Nalu mermaid theme

 

:) Ωραίο θεματάκι και προσεγμένο,εύγε:)

Link to comment
Share on other sites

edo stin germania yparxei!!!

Hier in Griechenland gibt es dieses Thema noch nicht :) Εδώ στην Ελλάδα δεν υπάρχει ακόμα:) και αν υπάρξει νομίζω κανείς δεν θα το θέλει(άποψη μου χωρίς παρεξήγηση),οι πιο πολλοί που έχουν λόγω επιδότησης(όχι από προσωπική επιλογή) συσκευή με Vodafonized χαρακτήρα κοιτάνε πως να απαλλαγούν από τα επιμέρους στοιχεία(θέματα,wallpapers,screensavers κλπ.κλπ.κλπ.),έχω ακούσει:) :confused: :worry:

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε και ένα θεματάκι με πρωταγωνιστή εμένα φυσικά !!!! :p :D :lol:

Βασικά το έκανα για τον γυναικείο πληθυσμό του myphone που έχουν 6270 ή 6280 ....και όχι μόνο !!! ;) :D

http://briefcase.pathfinder.gr/download/525085

Download here : http://briefcase.pathfinder.gr/file/Didimos______GR/44444/525080 :elephant:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Επιστρέφω με ένα ακόμα theme που έφτιαξα, βασισμένο στη Nalu, το "μοντέλο" της nVidia. Πρόκειται για μια πολύ hot γοργόνα σε digital μορφή κι ελπίζω να σας αρέσει το theme. Είναι πολύ προσεγμένο πιστεύω :)

 

Nalu mermaid theme

Πραγματικά μου άρεσε πάρα-πάρα πολύ !!! :)

Φανταστικό και το ringtone που έβαλες , το seahorse.acc !!! :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε και ένα θεματάκι με πρωταγωνιστή εμένα φυσικά !!!! :p :D :lol:

Βασικά το έκανα για τον γυναικείο πληθυσμό του myphone που έχουν 6270 ή 6280 ....και όχι μόνο !!! ;) :D

http://briefcase.pathfinder.gr/download/525085

Download here : http://briefcase.pathfinder.gr/file/Didimos______GR/44444/525080 :elephant:

Μόνο για τα κοριτσάκια το κόβω,αν το βάλουν τα αγοράκια θα είναι ξεξε στο πολύ:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπα! Εγω που ειμαι κοριτσακι προτιμω τις...πεταλουδιτσες!

Το εν λογω theme το βλεπω μονο για "τρελλοπαιδα"!

 

Κατι αλλο, τι γινεται με το theme studio? Προσπαθησα 2 φορες να το εγκαταστησω εχοντας απενεργοποιησει το accelerator απο το pc οπως ελεγε στο readme του προγραμματος, αλλα και παλι σταματουσε το install σε ενα σημειο και δεν συνεχιζε και δεν εβγαζε και installation progress bar. Please help!

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Μπα! Εγω που ειμαι κοριτσακι προτιμω τις...πεταλουδιτσες!

Το εν λογω theme το βλεπω μονο για "τρελλοπαιδα"!

 

Κατι αλλο, τι γινεται με το theme studio? Προσπαθησα 2 φορες να το εγκαταστησω εχοντας απενεργοποιησει το accelerator απο το pc οπως ελεγε στο readme του προγραμματος, αλλα και παλι σταματουσε το install σε ενα σημειο και δεν συνεχιζε και δεν εβγαζε και installation progress bar. Please help!

 

Γιατί δεν κατεβάζεις το αρχείο χωρίς το Nokia accelerator????

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

παιδιά.. το έχω ρωτησει και παρπάνω.. το theme studio είναι trial version ή μόνο εγώ κατέβασα τη δοκιμαστική(μόνο 14 μέρες); αν έκανα λάθος παρακαλώ στείλτε ξανά τη διεύθυνση για download της full version!

 

Επιπλέον,κατεβάζοντας το θλέμα Natu.. μου το βγάζει τόσο στον υπολογιστή όσο και στο κινητό ως φάκελο.. πως γίνεται να κάνω χρήση του θέματος στο κινητό;

 

ευχαριστώ..

Ζωή χωρίς κινητό..; "Ελλειπτική" ζωή...:p
Link to comment
Share on other sites

παιδιά.. το έχω ρωτησει και παρπάνω.. το theme studio είναι trial version ή μόνο εγώ κατέβασα τη δοκιμαστική(μόνο 14 μέρες); αν έκανα λάθος παρακαλώ στείλτε ξανά τη διεύθυνση για download της full version!

 

Επιπλέον,κατεβάζοντας το θλέμα Natu.. μου το βγάζει τόσο στον υπολογιστή όσο και στο κινητό ως φάκελο.. πως γίνεται να κάνω χρήση του θέματος στο κινητό;

 

ευχαριστώ..

Πρέπει να κάνεις register το Theme Studio, δηλαδή να έχεις user name και password (τυπική διαδικασία).

 

Όσο για το theme "Nalu" που έφτιαξα :rolleyes: μόλις πριν δοκίμασα το link και το βγάζει κατευθείαν ως αρχείο .nth

Link to comment
Share on other sites

Σε μερικα παιχνιδια πολυ δεν παιζουν fullscreen υπαρχει τροπος να τα βαλουμε να εμφανιζονται στο κεντρο της οθονης οπως πχ στο S700? ή εστω να εχει μαυρο backround?
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κάνεις register το Theme Studio, δηλαδή να έχεις user name και password (τυπική διαδικασία).

 

Όσο για το theme "Nalu" που έφτιαξα :rolleyes: μόλις πριν δοκίμασα το link και το βγάζει κατευθείαν ως αρχείο .nth

 

 

ΟΚ..έκανα registration.. thank you! Επιτέλους έχω τη δυνατότητα να κάνω δικά μου themes..! Τώρα σχετικά με το Natu..εμένα μου το κατέβασε ως ζιπαρισμένο φάκελο.. του έκανα unzip με το winrar και μου έμεινε φάκελος(το έχω "ξανπαθει" αυτό με theme που έστειλε πάλι φίλος στο forum.. Anyway.. I hope to find the solution..!:)

 

καλή σας μέρα!:)

Ζωή χωρίς κινητό..; "Ελλειπτική" ζωή...:p
Link to comment
Share on other sites

Σε μερικα παιχνιδια πολυ δεν παιζουν fullscreen υπαρχει τροπος να τα βαλουμε να εμφανιζονται στο κεντρο της οθονης οπως πχ στο S700? ή εστω να εχει μαυρο backround?

Μπα όχι , δεν νομίζω να υπάρχει τέτοιος τρόπος .

Εγώ τουλάχιστον , δεν έχω βρει κάτι.

Τί νομίζεις , όλα είναι K700i και S700 ???!!!!!! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Τι να κανουμε, μας ειχε κακομαθει η SE!!

Ειναι ενοχλητικο παντως ετσι οπως εμφανιζεται..

 

Αληθεια, το rally που ειχε μεσα, το εχει παιξει κανεις διπλο?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...