Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6233 - 6234 (Vodafone)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Paidia exw na parathesw kati pou prosexa sta nea 6233. I nokia enswmatwse 2 diaforetikes piotites fakwn stis siskeues tis. Diladei iparxoun 2 diaforetika eidi fakwn sta nea nokia 6233. egw exw prosvasi kai stis 2 partides fakwn kai evgala fotografies kai apo tous 2 fakous. oi diafores einai terrasties. o enas fakos einai katapliktikos anwters apo k 750 kai o allos poli katwtweros tou k750.

Τι εννοεις?Τα ''νεα'' 6233 εχουν καλυτερο φακο?Και πως καταλαβαινει κανεις ποια ειναι τα νεα?Εχεις καποιο λινκ σε κανα ξενο φορουμ που να αναφερει κατι παρομοιο?

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις?Τα ''νεα'' 6233 εχουν καλυτερο φακο?Και πως καταλαβαινει κανεις ποια ειναι τα νεα?Εχεις καποιο λινκ σε κανα ξενο φορουμ που να αναφερει κατι παρομοιο?

den gnwrizw an einai thema paragwgis. apla i nokia evale dio diaforetikous fakous gia to 6233. I diafora fenete kai stin opsi. kapoi fakoi exoun mia flat opsi kai kokkino fako kai kapoi alloi mia pio vathia opsi kai prasino fako. oi deuteroi einai ligotero piotikoi

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

den gnwrizw an einai thema paragwgis. apla i nokia evale dio diaforetikous fakous gia to 6233. I diafora fenete kai stin opsi. kapoi fakoi exoun mia flat opsi kai kokkino fako kai kapoi alloi mia pio vathia opsi kai prasino fako. oi deuteroi einai ligotero piotikoi

Ο δικός μου είναι πράσινος :mad: Πρέπει να βρω ένα κινητό με κόκκινο φακό για να δω τη διαφορά. Αν και δε νομίζω να είναι τόσο σημαντική όσο μας λες :worry:

Link to comment
Share on other sites

Ο δικός μου είναι πράσινος :mad: Πρέπει να βρω ένα κινητό με κόκκινο φακό για να δω τη διαφορά. Αν και δε νομίζω να είναι τόσο σημαντική όσο μας λες :worry:

egw pantws tous vrika megali difora. isws eftege to kinito pou epiasa kai singkrina.

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα ειμαι και εγω κατοχος του κινητου.Για αρχη εχω μια ερωτηση,οταν στελνω καποιο αρχειο στο κινητο μεσω bluetooth,αυτο αποθηκευεται στα ληφθεντα αρχεια στην μνημη του τηλεφωνου.Γινεται να τα αποθηκευει στην καρτα μνημης?
Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα ειμαι και εγω κατοχος του κινητου.Για αρχη εχω μια ερωτηση,οταν στελνω καποιο αρχειο στο κινητο μεσω bluetooth,αυτο αποθηκευεται στα ληφθεντα αρχεια στην μνημη του τηλεφωνου.Γινεται να τα αποθηκευει στην καρτα μνημης?

 

 

Όχι αλλά μπορείς να κάνεις μεταφορά στην κάρτα.

 

 

:!: Επίσης ΔΕΝ χρειάζεται να επιρεαζόμαστε απο τις αερολογίες του καθενός:!:

Link to comment
Share on other sites

........

 

:!: Επίσης ΔΕΝ χρειάζεται να επιρεαζόμαστε απο τις αερολογίες του καθενός:!:

An to pio panw apeuthinotan se mena mporw na sou apodixw oti den einai aerologies. An thes na sto apodixw enimerwse me, me pm......:cool: egw tha perimenw..............

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια σε σένα απευθύνεται, θα προτιμήσω να ενημερωθώ από τη νόκια αύριο.

kai tha to paradextoun na eise sigouros. Tha sou dwsoun kai ta lefta sou pisw min anisixeis.Einai kala na mi zoume me autapates

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος απο το τηλέφωνο(και την κάμερα). Επιπλέον όταν κάνω λήψεις χρησιμοποιώ μια D50(πάνε εκείνες οι ηρωικές μέρες στα 18 που έπαιζα με την κάμερα του τηλεφώνου μου).Όσον αφορά τη νόκια να είσαι σίγουρος ότι θα με ενημερώσουν γιά ποιο λόγο βγαίνουν απίθανοι(για σένα λέω :) ) στη φόρα. Ξεφύγαμε τέλος
Link to comment
Share on other sites

Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος απο το τηλέφωνο(και την κάμερα). Επιπλέον όταν κάνω λήψεις χρησιμοποιώ μια D50(πάνε εκείνες οι ηρωικές μέρες στα 18 που έπαιζα με την κάμερα του τηλεφώνου μου).Όσον αφορά τη νόκια να είσαι σίγουρος ότι θα με ενημερώσουν γιά ποιο λόγο βγαίνουν απίθανοι(για σένα λέω :) ) στη φόρα. Ξεφύγαμε τέλος

opws nomizeis. egw edw tha eime:shifty: :!:

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ,λοιπον στο λιγο που το εχω χρησιμοποιησει το κινητο ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Απο την ενταση του ακουστικου οταν μιλαω εχω ενα παραπονο,μου φαινεται λιγο σιγανη.Εχει παρατηρησει κανενας κατι παρομοιο?

Κατα τ'αλλα μια χαρα,πολυ καλη η οθονη του,mp3 απο τα ακουστικα που δοκιμασα πολυ καλα και καθαρα,καμερα ΟΚ,βιντεο μια χαρα,μενου μια χαρα

 

Υ.Γ.Εχει χρησιμοποιησει κανεις καποιο προγραμμα για μετατροπη βιντεο σε 3gp?Χρησιμοποιησα το imtoo 3gp converter,αλλα παροτι επαιξα με τις ρυθμισεις δεν καταφερα να βρω καποια που να κανει το βιντεο να τρεχει τελειως smooth.Κανει καποια σπασιματα

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα ειμαι και εγω κατοχος του κινητου.Για αρχη εχω μια ερωτηση,οταν στελνω καποιο αρχειο στο κινητο μεσω bluetooth,αυτο αποθηκευεται στα ληφθεντα αρχεια στην μνημη του τηλεφωνου.Γινεται να τα αποθηκευει στην καρτα μνημης?

Όταν το αρχείο δεν χωράει στο τηλέφωνο, πηγαίνει στα ληφθέντα στην κάρτα μνήμης...:cool:

Link to comment
Share on other sites

Όταν το αρχείο δεν χωράει στο τηλέφωνο, πηγαίνει στα ληφθέντα στην κάρτα μνήμης...:cool:

apo pote ginete auto se mena den ginete

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα γίνεται όταν το μέγεθος του αρχείου είναι μεγαλύτερο απο το όριο ευλέθερης μνήμης που ορίζει το λογισμικό.

 

Επίσης στον υπολογιστή ο player της νόκια δεν μου παίζει τα βίντεο που έχω γράψει.

Link to comment
Share on other sites

Όταν το αρχείο δεν χωράει στο τηλέφωνο, πηγαίνει στα ληφθέντα στην κάρτα μνήμης...:cool:

Δοκίμασε να στείλεις ένα μεγάλο αρχείο...;)

 

 

Ο player της Νοκια δεν παιζει 3gp βιντεο με διαστασεις 640Χ480. Δοκιμασε να κατεβασεις το πιο προσφατο Data Suite ή να το παιξεις με τον Quicktime.

Λάθος, σε μένα παίζουν κανονικά και τα 640χ480... Δεν έπαιζε κάνενα 3gp με τον παλιό player που είχα απ'το 6630, μέχρι που εγκατέστησα αυτόν απ'το cd του 6233 και όλα οκ...:cool:

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση; Μόλις πριν λίγο παρέλαβα το κινητό με κούριερ, από το Γερμανό. Τους ΤΟΝΙΣΑ ότι θέλω το μαύρο χρώμα και μου είπαν ότι ΜΟΝΟ μαύρο φέρνουν. Το κινητό όμως που έχω μπροστά μου ΔΕΝ είναι μαύρο αλλά ανθρακί σκούρο. Τηλεφώνησα φυσικά, και μου είπαν ότι ΔΕΝ υπάρχει άλλο χρώμα. ΄Οσοι αναφέρεστε στο μαύρο, είναι τελικά το ανθρακί σκούρο ή υπάρχει μαύρο ...μαύρο;;; (Στη φωτογραφία στο κουτί πάντως φαίνεται ...μαύρο :blink: και γράφει και "Made in Germany")
Link to comment
Share on other sites

αυτο το κολπο με τον πρασινο και κοκκινο φακο ειναι μπαρουφα φιατι ο φακος αλλαζει χρωμα αναλλογα με την γωνια που πευτει το φως καθως λειτουργει σαν πρισμα.
Link to comment
Share on other sites

αυτο το κολπο με τον πρασινο και κοκκινο φακο ειναι μπαρουφα φιατι ο φακος αλλαζει χρωμα αναλλογα με την γωνια που πευτει το φως καθως λειτουργει σαν πρισμα.

file s eipa oti iparxoun diaforetikoi fakoi. tous exw dei kai tous dio. exoun diforetiko sxima. Episeis o enas prasinizei kai o allos kokkinizei. ama den xereis kalitera na min milas...........

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ,λοιπον στο λιγο που το εχω χρησιμοποιησει το κινητο ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Απο την ενταση του ακουστικου οταν μιλαω εχω ενα παραπονο,μου φαινεται λιγο σιγανη.Εχει παρατηρησει κανενας κατι παρομοιο?

Κατα τ'αλλα μια χαρα,πολυ καλη η οθονη του,mp3 απο τα ακουστικα που δοκιμασα πολυ καλα και καθαρα,καμερα ΟΚ,βιντεο μια χαρα,μενου μια χαρα

 

Υ.Γ.Εχει χρησιμοποιησει κανεις καποιο προγραμμα για μετατροπη βιντεο σε 3gp?Χρησιμοποιησα το imtoo 3gp converter,αλλα παροτι επαιξα με τις ρυθμισεις δεν καταφερα να βρω καποια που να κανει το βιντεο να τρεχει τελειως smooth.Κανει καποια σπασιματα

 

Πραγματικά, το ακουστικό του έχει χαμηλή ένταση... :mad:

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση; Μόλις πριν λίγο παρέλαβα το κινητό με κούριερ, από το Γερμανό. Τους ΤΟΝΙΣΑ ότι θέλω το μαύρο χρώμα και μου είπαν ότι ΜΟΝΟ μαύρο φέρνουν. Το κινητό όμως που έχω μπροστά μου ΔΕΝ είναι μαύρο αλλά ανθρακί σκούρο. Τηλεφώνησα φυσικά, και μου είπαν ότι ΔΕΝ υπάρχει άλλο χρώμα. ΄Οσοι αναφέρεστε στο μαύρο, είναι τελικά το ανθρακί σκούρο ή υπάρχει μαύρο ...μαύρο;;; (Στη φωτογραφία στο κουτί πάντως φαίνεται ...μαύρο :blink: και γράφει και "Made in Germany")

 

Μαύρο-μαύρο είναι το μπροστινό κάλυμμα και το κάλυμμα του φακού. Το υπόλοιπο (καπάκι μπαταρίας και πάνω μέρος) δεν είναι μαύρο μαύρο αλλά μαύρο σκέτο.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς αν μπορώ να βρω το 6233 σε κατάστημα Vodafone(για επιδότηση) σε Αθήνα/Θεσσαλονίκη γιατί υπάρχει μόνο το 6234 και απ’ότι μου έχουν πει σε διάφορα καταστήματα που έχω ρωτήσει δεν γνωρίζουν αν θα το φέρουνε.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

τελικα τα bleutooth της bobile action δουλευουν αψογα με το νοκια 6233 ,εχω το ΜΑ720 ,ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ με την τελευταια εκδοση του pc suite τησ νοκια,που περιεχετε στην συσκευασια με το 6233.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...