Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6233 - 6234 (Vodafone)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκτός απο τις αναφορές παράδοσης και τα εισερχόμενα μηνύματα δείχνουν μια ώρα πίσω. Γνωρίζει κανείς πότε θα είναι διαθέσιμη αναβάθμιση?

auto linete me t na valeis ti zwni oras +3 apo tis rithmiseis oras kai imerominias

 

Ωπα, αμα παρει τωρα καποιος το κινητο θα θελει παιδια αναβαθμιση? Αν δειχνει ετσι την ωρα αναφορας τοτε σιγουρα ειναι bug.

den einai bug diavase to proigoumeno mou post........

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

auto linete me t na valeis ti zwni oras +3 apo tis rithmiseis oras kai imerominias

Σωστά, καλοκαίρι έχουμε...

+2 είναι η χειμερινή...:cool:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, έτσι πρέπει να είναι και νομίζω πως είναι ένας βασικός λόγος που θα προτιμίσω το 6131 κι ας υστερεί κυρίως στην αυτονομία που κατά βάση με ενδιέφερε, με την προϋπόθεση πως θα πειστώ πως είναι εξ ίσου ποιοτικής κατασκευής.
Link to comment
Share on other sites

mwlis anakalipsa ena bug tis siskeuis. An tin valete se flight mode kai dokimasete na valete to radiofono me ta hands free sindedemena tha kanei restart.As todokimasei omws kai kapoios allos gia na to epivevaiwsei dioti mporei na einai tis siskeuis mou

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

mwlis anakalipsa ena bug tis siskeuis. An tin valete se flight mode kai dokimasete na valete to radiofono me ta hands free sindedemena tha kanei restart.As todokimasei omws kai kapoios allos gia na to epivevaiwsei dioti mporei na einai tis siskeuis mou

 

Έτσι είναι, αλλά αν προσέξεις είναι ανενεργή η επιλογή ραδιοφώνου. Σαν να σου λέει "ΜΗ".

Link to comment
Share on other sites

Μια κρισιμη ερωτηση. Στο ραδιοφωνο υποστηριζει visula radio που απο οτι ακουγεται υποστηριζει ιντερνετικα ραδιοφωνα. Μπορει να μου πει καποιος ανγινεται αυτο βαζοντας μια url απο τα γνωστα ραδιοφωνα που ακουγονται στο δικτυο και απο μεγαλα πορταλ οπως το http://www.onradio.gr?
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι, αλλά αν προσέξεις είναι ανενεργή η επιλογή ραδιοφώνου. Σαν να σου λέει "ΜΗ".

sou leei MI dioti an dokimaseis ...............:p :lol:

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Μια κρισιμη ερωτηση. Στο ραδιοφωνο υποστηριζει visula radio που απο οτι ακουγεται υποστηριζει ιντερνετικα ραδιοφωνα. Μπορει να μου πει καποιος ανγινεται αυτο βαζοντας μια url απο τα γνωστα ραδιοφωνα που ακουγονται στο δικτυο και απο μεγαλα πορταλ οπως το http://www.onradio.gr?

 

To visual radio δεν εχει να κανει με ραδιοφωνικους σταθμους που εκπεμπουν και μεσω internet .To visual radio δουλευει μεσω gprs

και θα πρεπει να υπαρχει υποστηριξη απο τους σταθμους και τα δικτυα.

Κατι τετοιο δεν υπαρχει στην Ελλαδα ακομα .

(* Finland,* Singapore,* Spain,* United Kingdom,* United States

* Thailand,* Turkey,* India) .

 

Ειναι υπηρεσια με την οποια λαμβανεις νεα, πληροφοριες για τραγουδια,διαγωνισμους κλπ μεσω gprs

Περισσοτερα ,μπορεις να διαβασεις εδω:

http://www.visualradio.com/

http://www.visualradio.com/vr/about.htm

http://www.visualradio.com/vr/stations.htm

 

Προφανως εσυ αναφερεσαι σε radio streaming το οποιο δεν εχει να κανει με visualradio .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα τον αντάπτορα AD-15 στο τηλέφωνο. Το ραδιοφώνο ακουγόταν άψογα αλλά το mp3 λιγάκι σιγά. Με προβλημάτισε γιατί είμαι σίγουρος ότι δεν είναι πρόβλημα ακουστικών h απουσία έντασης στο mp3 player(Δοκίμασα αυτά που χρησιμοποιώ όταν παίζω μουσική AKG).
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα κι εγώ σήμερα το AD-15 και έχω ένα πρόβλημα:

Πώς σταματάει να ακούγεται η μουσική (mp3) απ'το τηλέφωνο;

Ότι και αν έκανα, η μουσική ακούγεται και απ'το τηλέφωνο και όχι μόνο απ'τα ακουστικά...:blink:

Επίσης η λήψη του ράδιο δεν είναι και τόσο καλή, μάλλον λόγω της μικρής κεραίας...

 

EDIT: Άκυρο το παραπάνω...

Μάλλον κάτι δεν έκανε καλή επαφή, γιατί όταν έκανε τα παραπάνω, δεν είχε "δει" καν τα ακουστικά απ'ότι κατάλαβα...

Τώρα έβγαλε και τα ακουστικά στην οθόνη και παίζει οκ...

Ισχύει ότι η αναπαραγωγή mp3 είναι αδύναμη σε σχέση με το ραδιόφωνο και την κλήση ομιλίας...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποια ειναι η τελευτάια έκδοση firmware? Γιατι κατι παιζει με τα sms (τα στέλνει με μικρά και χρεώνει το 1 σε 3)

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποια ειναι η τελευτάια έκδοση firmware? Γιατι κατι παιζει με τα sms (τα στέλνει με μικρά και χρεώνει το 1 σε 3)

Πηγαίνεις: Μηνύματα -> Ρυθμίσεις Μηνυμάτων -> Μηνύματα κειμένου -> Υποστήριξη Χαρακτήρων, και εκεί επιλέγεις την "Περιορισμένη". Έχει ήδη αναφερθεί άπειρες φορές :O

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κανείς να "ανεβάσει" την εφαρμογή scientific calculator ή να μου την στείλει με PM? Ευχαριστώ.

Here you go :)

Download link

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμμμ, ζητώ συγνώμη που πιθανότατα θα έχει ερωτηθεί και απαντηθεί ήδη, αλλά 45 σελίδες είναι κάπως πολλές για να τις διαβάσω :(

Επειδή θέλω να πάρω κι εγώ το 6233 και αυτό που κυρίως με ενδιαφέρει είναι ο mp3 player, μπορεί κανείς να μου πει κάποια λεπτομερή στοιχεία; (αν είναι ικανοποιητική -δηλαδή δυνατή :p - η ένταση των ακουστικών, αν παίζει "χύμα" ή μπορείς να επιλέξεις συγκεκριμένο folder, αν -εφόσον επιλέξεις folder- μπορεί να παίξει random κλπ.)

Επίσης επειδή το παίρνω με αναβάθμιση από την TIM, και θα μου το στείλουν με κούριερ στο σπίτι (τηλεφώνησα στον αριθμό 210-6241828, αν έχει κανείς υπόψη) είναι γνήσιο, και με Ελληνικούς χαρακτήρες;

Thanx εκ των προτέρων :)

Link to comment
Share on other sites

Nope :(

an valw bluetooth stereo headset pws tha stelnei ton ixomonofwnika kai me xalia piotita?

 

Χμμμμμμ, ζητώ συγνώμη που πιθανότατα θα έχει ερωτηθεί και απαντηθεί ήδη, αλλά 45 σελίδες είναι κάπως πολλές για να τις διαβάσω :(

Επειδή θέλω να πάρω κι εγώ το 6233 και αυτό που κυρίως με ενδιαφέρει είναι ο mp3 player, μπορεί κανείς να μου πει κάποια λεπτομερή στοιχεία; (αν είναι ικανοποιητική -δηλαδή δυνατή :p - η ένταση των ακουστικών, αν παίζει "χύμα" ή μπορείς να επιλέξεις συγκεκριμένο folder, αν -εφόσον επιλέξεις folder- μπορεί να παίξει random κλπ.)

Επίσης επειδή το παίρνω με αναβάθμιση από την TIM, και θα μου το στείλουν με κούριερ στο σπίτι (τηλεφώνησα στον αριθμό 210-6241828, αν έχει κανείς υπόψη) είναι γνήσιο, και με Ελληνικούς χαρακτήρες;

Thanx εκ των προτέρων :)

tha asxolithw me to gnisio. gnisia einai ola ta kinita tis nokia. Apo prosopiki empiria sou dilwnnw oti 2 6233 ta opoia itan apo tin alpha copy mou vgikan provlimatika enw ena pou einai made by nokia douleuei apsoga........sinithws ta duktia kinitis fernoun apo antiprwsopies epidi pernoun pio kales times kai epidi prosferei kai service i alpha copy

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πραγματικα για τις απαντησεις σχετικα με το ραδιοφωνο επειδη σιγουρα υπαρχουν αρκεοτι ακροατες που θελουν να ακουν τους ιντερνετικους ραδιοσταθμους.
Link to comment
Share on other sites

Τα megapixel (η ανάλυση της φωτογραφίας) δεν έχουν μεγάλη σημασία για την ποιότητα της φωτογραφίας. Το σημαντικότερο είναι η ποιότητα του αισθητήρα (τι αποτυπώνεται στα pixel). Μια φωτογραφία από φωτογραφική μηχανή του 1Mp είναι απείρως καλύτερη από μια φωτογραφία κινητού ανεξαρτήτως ανάλυσης.
Το Αιτωλικό στο internet: http://www.etoliko.gr
Link to comment
Share on other sites

Χμμμμμμ, ζητώ συγνώμη που πιθανότατα θα έχει ερωτηθεί και απαντηθεί ήδη, αλλά 45 σελίδες είναι κάπως πολλές για να τις διαβάσω :(

Επειδή θέλω να πάρω κι εγώ το 6233 και αυτό που κυρίως με ενδιαφέρει είναι ο mp3 player, μπορεί κανείς να μου πει κάποια λεπτομερή στοιχεία; (αν είναι ικανοποιητική -δηλαδή δυνατή :p - η ένταση των ακουστικών, αν παίζει "χύμα" ή μπορείς να επιλέξεις συγκεκριμένο folder, αν -εφόσον επιλέξεις folder- μπορεί να παίξει random κλπ.)

Επίσης επειδή το παίρνω με αναβάθμιση από την TIM, και θα μου το στείλουν με κούριερ στο σπίτι (τηλεφώνησα στον αριθμό 210-6241828, αν έχει κανείς υπόψη) είναι γνήσιο, και με Ελληνικούς χαρακτήρες;

Thanx εκ των προτέρων :)

 

Εγώ που θέλω να κάνω αναβάθμιση από κατάστημα ΤΙΜ (επειδή έχω κάτι δωροεπιταγές που θέλω να χρησιμοποιήσω) πως γίνεται να μου το στείλουν με courier; Γιατί μόνο από ΓΕΡΜΑΝΟ μου το στέλνανε με courier αλλά τώρα δεν μπορώ να κάνω αναβάθμιση μέσω ΓΕΡΜΑΝΟΥ. Το ρωτάω αυτό γιατί όσες φορές το έχω ρωτήσει στην ΤΙΜ μου έχουν πει πως πρέπει να πάω σε κατάστημα, ισχύει ακόμα κάτι τέτοιο; (είμαι από επαρχία και για να πάω σε κατάστημα ΤΙΜ θέλω ολόκληρο ταξίδι).

Αυτό το τηλέφωνο που έδωσες τι ακριβώς είναι;

Αν ξεφεύγω από το θέμα (που μάλλον ξεφεύγω), όποιος ξέρει ας μου απαντήσει με pm παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...