Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6233 - 6234 (Vodafone)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

pedia exo k go ena prob me to 6233:(

exei gratzounistei i othoni k fenete ligo asxima pleon..:confused::confused:

mporo an pao sti nokia i kapou allou na m allaksoun to eksoteriko tzami??

an nai poso pistevete/nomizete oti tha kostisei?:blink:

euxaristo ek twn proterwn:)

 

Εναλλακτικά, μπορείς να το αλλάξεις και μόνος σου:

 

http://mobile-parts.com.gr/gr/navigation-key/cover/nokia-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17/nokia-6xxx-series-1/6233-6234-1-2-3.html

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

geias sas pali:)

exo ena prob me ton fotismo,dn ksero an iparxei katallilh rithmisi k mporo na to allakso gti to xo psaksei arketi ora k dn evgala akri:confused::confused:

kathe 10 deuterolepta o fotismos tin othonis klinei an dn patiso kapio pliktro k ine ligo ekneuristiko :wacko::wacko:

kserei kaneis ti mporw na kano?

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει κανει κανενας συγκριση των ηχειων με αυτα του N81?

Σε ενταση και ποιοτητα...

http://www.myspace.com/deadbydawngr

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έχουν μέτρο σύγκρισης τα ηχεία του 6233...

 

Όντως είναι απίστευτα! Είναι ίσως ο μοναδικός λόγος που δεν το έχω δώσει ακόμα και το έχω για δεύτερο! Ένας άλλος λόγος είναι το 640x480 video. Παιδιά αυτό το τηλέφωνο αξίζει να το έχει κάποιος στην τσέπη έστω και χωρίς sim (flight mode) μόνο και μόνο για multimedia χρήση!

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έχουν μέτρο σύγκρισης τα ηχεία του 6233...

 

 

Ναι ειναι καλα αλλα δεν συγκρινονται με αυτα του παλιου ALCATEL S853 ....

(Βεβαια κατα τα αλλα το κινητο ειναι :X:X :happy:)

 

Αν καποιος ξερει να πωλειται κανενα καλο 6233 (κατα προτιμηση μαυρο)ας ριξει μια φωνη...

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ!!!!!

http://www.myspace.com/deadbydawngr

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

@driver : ΔΕΝ ειναι ο καταλληλος χωρος για αγγελιες εδω .

ΜΗΝ το συνεχισεις ..:!:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

@driver : ΔΕΝ ειναι ο καταλληλος χωρος για αγγελιες εδω .

ΜΗΝ το συνεχισεις ..:!:

 

:X Sorry νομιζα οτι δεν εμπαινε το ποστ :)

 

Παντως οντως εχει παρα πολυ καλα ηχεια και στην κατηγορια του τοτε ηταν το μονο που μου εκανε το κλικ.

www.tfrc.gr

www.106sportclub.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα και από μένα!

'Ημουν και γω ενας υπερήφανος κάτοχος ενος Nokia 6233 μέχρι τη στιγμή που το ξέχασα στο παντελόνι και μπήκε στο πλυντήριο! Καθάρισε τέλεια, δε λέω, αλλά δεν ξανάνοιξε ποτέ :( Η αλήθεια είναι ότι το πρόσεχα πολύ αυτά τα 2 χρόνια και ξενέρωσα που το χάνω (όπως όλα δείχνουν) έτσι..

 

Γνωρίζετε αν υπάρχει τρόπος να το επαναφέρω; Αν το δώσω για εσωτερικό καθαρισμό (30ευρώ) πόσες πιθανότητες έχω; Γενικά αξίζει να ταλαιπωρηθώ σε τεχνικούς;

 

Υ.Γ. Όταν το αντιλήφθηκα, αν και πολύ αργά, το άνοιξα όλο και στέγνωσα τα πάντα μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι καλα αλλα δεν συγκρινονται με αυτα του παλιου ALCATEL S853 ....

(Βεβαια κατα τα αλλα το κινητο ειναι :X:X :happy:)

 

Αν καποιος ξερει να πωλειται κανενα καλο 6233 (κατα προτιμηση μαυρο)ας ριξει μια φωνη...

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ!!!!!

Εγώ ήδη το χρησιμοποιώ το βρήκα απο την cosmote (σε μαύρο)στην τιμή των 131,25 + ΦΠΑ και δεν ξέρω τι να κανω να το πάρω η όχι?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήδη το χρησιμοποιώ το βρήκα απο την cosmote (σε μαύρο)στην τιμή των 131,25 + ΦΠΑ και δεν ξέρω τι να κανω να το πάρω η όχι?

 

Δεν νομιζω οτι αξιζει ...Δεν λεω καλο κινητο αλλα λεω κρατα τα -κοντα 150ευρω- για παρεις κανα αλλο πιο καινουριο..Εκτος αν βρεις μεταχειρισμενο.Ετσι και αλλιως σκυλι ειναι.. μια χαρα...

http://www.myspace.com/deadbydawngr

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι σκυλί μαύρο! 1.5 ώρα πληντύριο και στίψιμο και με 30 ευρώ και καινούργια μπαταρία δουλεύει άψογα, με εξαίρεση τη κάμερα που αποχαιρέτησε (αλλα who cares)!
Link to comment
Share on other sites

Mου κάνει εντύπωση πως με αυτό το 3g τηλέφωνο δεν μπορείς να κάνεις βιντεοκλήσεις(το ανάλογο μενού υπάρχει) .
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν είναι όλα τόσο καλά.. Μια μέρα μετά αργεί υπερβολικά, κάνει επανεκίνηση όποτε γουστάρει και για να το ανοίξω χρειάζομαι τουλάχιστον 5 απόποπειρες.

 

Προσπαθώ να το κάνω format ή όπως το λέει στο μενού επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αλλά μου ζητάει κωδικό! Δε θυμάμαι ποτέ να έβαλα κωδικό για το format!

Μήπως ξέρετε κάποιον κωδικό που να δουλεύει;

Link to comment
Share on other sites

Αφού απουσιάζει η δεύτερη καμερα φίλε μου,πως θα γίνει αυτο!!!

 

Τότε γιατί υπάρχει η επιλογή για βιντεοκλήση,αυτό ρωτάω και εγώ μιας και δεν υπάρχει δεύτερη κάμερα!Πάντως για να εχουν αυτήν την επιλογή κάτι θα σημαίνει

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να το κάνω format ή όπως το λέει στο μενού επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αλλά μου ζητάει κωδικό! Δε θυμάμαι ποτέ να έβαλα κωδικό για το format!

Μήπως ξέρετε κάποιον κωδικό που να δουλεύει;

 

Εαν δεν εχεις αλλαξει τον κωδικο ασφαλειας δοκιμασε το 12345

Link to comment
Share on other sites

Τότε γιατί υπάρχει η επιλογή για βιντεοκλήση,αυτό ρωτάω και εγώ μιας και δεν υπάρχει δεύτερη κάμερα!Πάντως για να εχουν αυτήν την επιλογή κάτι θα σημαίνει

 

Νομίζω πως μπορείς να κάνεις βιντεοκλήση,με την μόνη διαφορά πως μόνο εσύ θα βλέπεις τον άλλον,ενώ ο άλλος δεν θα μπορεί να δεί εσένα...

Νομίζω πως αυτό γίνεται,πρέπει να το είχα δοκιμάσει πρίν περίπου δύο χρόνια αν θυμάμαι καλά...

Link to comment
Share on other sites

it works, αλλα μόνο για επαναφορα ρυθμίσεων τελικά, ήθελα κάτι σαν full format, τεσπα...

Thanks anyway

 

Δεν υποστηριζεται κατι τετοιο απο κινητα με λειτουργικο S40. Στα S60 γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως μπορείς να κάνεις βιντεοκλήση,με την μόνη διαφορά πως μόνο εσύ θα βλέπεις τον άλλον,ενώ ο άλλος δεν θα μπορεί να δεί εσένα...

Νομίζω πως αυτό γίνεται,πρέπει να το είχα δοκιμάσει πρίν περίπου δύο χρόνια αν θυμάμαι καλά...

 

Εγώ που εχω το 6233 απο που θα τον βλέπω απο την οθόνη?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...