Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6233 - 6234 (Vodafone)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εγω οταν το εκανα απο Nokia-shop παλιοτερα τα εσηνε ολα, τωρα μεσω internet στο pc δεν σβηνει τιποτα :happy: !!

 

Επειδη δεν το εχω προσεξει (παντα κανω backup πριν την αναβαθμιση και restore μετα) εκτος απο τα contacts, "κραταει" και τα settings (mms/gprs/access point κτλ) ?

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα backup τα βασικα που περιμενα να φυγουν , ωστοσο δεν δεν σβηστηκε τιποτα ...

 

Δεν νομιζω να εχεις προβλημα με mms κλπ. αλλα παρε και μια γνωμη απο καποιον που το εχει δοκιμασει :) ...

Link to comment
Share on other sites

exei paratirisei kaneis me tin proigoumeni ekdosi V5.10

otan paei na steilei 5-6 arxeia me BT oti kolaei to til kai sbinei???

paliotera den to eixa paratirisei kai x8es mou to ekane 3-4 fores!

Me tin nea Version 8a li8ei arage??

Akcizei na balo tin nea ekdosei??

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με την 4.6x που ειχα , δεν θυμαμαι ακριβως, δεν μου ειχε συμβει κατι τετοιο :confused: ...

 

Μετα την αναβαθμιση βελτιωθηκε κυριως η ταχυτητα του κινητου και καποιες επανεκκινησεις (πολυ σπανιες) ...

Link to comment
Share on other sites

exei paratirisei kaneis me tin proigoumeni ekdosi V5.10

otan paei na steilei 5-6 arxeia me BT oti kolaei to til kai sbinei???

paliotera den to eixa paratirisei kai x8es mou to ekane 3-4 fores!

Me tin nea Version 8a li8ei arage??

Akcizei na balo tin nea ekdosei??

 

Σε ποιά έκδοση βρισκόμαστε τώρα παιδιά; Συγνώμη αλλά το έχω παραμελήσει λίγο το γλυκό μου το 6233!! :rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Απο σπιτι η αναβαθμιση...Σε μενα εχει καλυτερεψει η ταχυτητα της συσκευης σχεδον σε ολες τις εργασιες που κανω...

Γενικα παντως δεν περιμενα τοσο να αλλαξει η ταχυτητα, νομιζα θα ειναι κατι που σχεδον δεν θα επιφερει καμια σοβαρη βελτιωση...αλλα τελικα αλλαξε :) !!

 

Τωρα δεν ξερω αν πρεπει να κανει καποιος αναβαθμιση χωρις να εχει καποιο προβλημα που να μπορει να αντιμετωπιστει ετσι...ουτε εγω ειχα,βεβαια προβλημα, απο περιεργεια το εκανα :ninja: ...

 

Εμενα ο media player της Νοκια παιζει κανονικοτατα τα αρχεια βιντεο του 6233 μου...

Ποιο καλωδιο να παρω για να κανω αναβαθμιση και ποσο κανει;:)

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα καλωδια DKU-2 των Nokia των τελευταιων 4 ετων κανουν

 

Ελα μωρε που θα τους δωσεις 30 ευρω για ενα κομματι συρμα!!! :wacko: Βρες ενα δανεικο και κανε τη δουλεια σου...η μιση Ελλαδα εχει απο ενα! :p Οι μισες συσκευες ειχαν και απο ενα στη συσκευασια! Ειδικα τα N-Series ειχαν ολα!

 

Εχεις δικιο φιλε μου haki ξερεις αν κανει απο 6288;

Link to comment
Share on other sites

Βρες ενα δανεικο και κανε τη δουλεια σου...η μιση Ελλαδα εχει απο ενα! :p

 

:secret: Και εγω απο αλλον το πηρα ...

 

Το δικο μου το ειχα χασει ,

(αλλα το βρηκα αργοτερα) ...

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιά έκδοση βρισκόμαστε τώρα παιδιά; Συγνώμη αλλά το έχω παραμελήσει λίγο το γλυκό μου το 6233!! :rolleyes::rolleyes:

 

Nokia 6233

V 05.43

30-03-07

RM-145

Link to comment
Share on other sites

Είδα σε μια κατάσταση της cosmote (μιλάω για αναβάθμιση

συσκευής) nokia 6233 σε χρώμα Blue,Classic Black,Brown).Εγώ ήξερα οτι το έβγαζε σε μαύρο και ασημί ,τα άλλα χρώματα τι είναι?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Το 6233 κυκλοφορει σε μαυρο και σε ασημι χρωμα (δυο ξεχωριστα) ...

Δεν εχω δει αλλο χρωμα και δεν νομιζω να υπαρχει κατι τετοιο φιλε μου :) ...

Link to comment
Share on other sites

Είδα σε μια κατάσταση της cosmote (μιλάω για αναβάθμιση

συσκευής) nokia 6233 σε χρώμα Blue,Classic Black,Brown).Εγώ ήξερα οτι το έβγαζε σε μάυρο και ασημι ,τα άλλα χρώματα τι είναι?

 

Και ομως :)

Τhe 6233 now has 5 colors: Black, white, blue, silver, gold.

http://europe.nokia.com/6233

"Παιξτε" λιγο με το animation

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη φορα το βλεπω αυτο, εχω και αυτο το κινητο :fool: ...

Προφανως στην Ελλαδα διατιθονται μονο τα 2 απο αυτα χρωματα, ή κανω λαθος :worry: ?

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη φορα το βλεπω αυτο, εχω και αυτο το κινητο :fool: ...

Προφανως στην Ελλαδα διατιθονται μονο τα 2 απο αυτα χρωματα, ή κανω λαθος :worry: ?

 

Τελευταιως προστεθηκαν (δεν θυμαμαι ποτε ) τα αλλα χρωματα :O

Λογικα εφοσων υπαρχουν στο europe-nokia ,θα

κυκλοφορησουν και αυτα :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Τελευταιως προστεθηκαν (δεν θυμαμαι ποτε ) τα αλλα χρωματα :O

Λογικα εφοσων υπαρχουν στο europe-nokia ,θα

κυκλοφορησουν και αυτα :)

To καφε και το μπλέ τα εχεις δει λένε τίποτα?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

To καφε και το μπλέ τα εχεις δει λένε τίποτα?

 

 

Δυστυχως δεν τα εχω δει απο κοντα,ειδικα το

μπλε παντως ,θα ηθελα να το δω :happy:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

To καφε και το μπλέ τα εχεις δει λένε τίποτα?

 

Εγω το εχω ξαναπαρει το κινητο και το πηρα στο καφε.Ειναι φοβερο το χρωμα,το μπλε εδειχνε ψευτικο γιαυτο και δεν το πηρα:DΑπο mediamarkt

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω ξαναπαρει το κινητο και το πηρα στο καφε.Ειναι φοβερο το χρωμα,το μπλε εδειχνε ψευτικο γιαυτο και δεν το πηρα:DΑπο mediamarkt

 

Το Καφέ είναι σκούρο με καφέ πληκτρολόγιο?Εγώ το εχω ήδη σε μαύρο, λες να μοιάζει με το μπλέ?(ειναι το σκούρο μπλέ?)

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Το Καφέ είναι σκούρο με καφέ πληκτρολόγιο?Εγώ το εχω ήδη σε μαύρο, λες να μοιάζει με το μπλέ?(ειναι το σκούρο μπλέ?)

Η μπροστα προσοψη ειναι στο χρωμα της αμμου [Σαμπανιζε ταίριαζει ποιο πολυ ],και το πισω ειναι καφε αλλα οχι πολυ σκουρο.Ειναι πολυ ομορφο:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ με έπεισες

Ευχαριστώ

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω ξαναπαρει το κινητο και το πηρα στο καφε.Ειναι φοβερο το χρωμα,το μπλε εδειχνε ψευτικο γιαυτο και δεν το πηρα:DΑπο mediamarkt

 

Το κινητό από Mediamarket είναι κανονικό ελληνικό; Εννοώ με ελληνικούς χαρακτήρες στο πληκτρολόγιο;

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό από Mediamarket είναι κανονικό ελληνικό; Εννοώ με ελληνικούς χαρακτήρες στο πληκτρολόγιο;

 

Το δικό μου δηλαδή που στο πληκτρολόγιο έχει μόνο λατινικούς χαρακτήρες δεν είναι κανονικό ελληνικό; Τι σημαίνει κανονικό ελληνικό; Δεν καταλαβαίνω :wacko::wacko:

 

Απο vodafone είναι αγορασμένο και η ελληνική γλώσσα υπάρχει κανονικότατα και στα menu και σα γλώσσα γραφής!

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου δηλαδή που στο πληκτρολόγιο έχει μόνο λατινικούς χαρακτήρες δεν είναι κανονικό ελληνικό; Τι σημαίνει κανονικό ελληνικό; Δεν καταλαβαίνω :wacko::wacko:

 

Απο vodafone είναι αγορασμένο και η ελληνική γλώσσα υπάρχει κανονικότατα και στα menu και σα γλώσσα γραφής!

 

Εννοώ επίσημη εισαγωγή ΝΟΚΙΑ μέσω Alpha Copy, γι' αυτό και επισημαίνω το πληκτρολόγιο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...