Jump to content

Honor Magic 6 Pro


Johnny_Johnny
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είδα χθες αυτό το συγκριτικό και ξενέρωσα λίγο με την κάμερα του Honor, δεν το περίμενα ...
 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 65
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Όσοι δεν βιάζονται...σε λίγες ημέρες ανακοίνωσε θα λανσάρει το ultra, με τον νέο αισθητήρα OV50K...πάλι της omnivision 

IMG_20240316_085207.jpg

IMG_20240316_085318.jpg

IMG_20240316_085357.jpg

IMG_20240316_085435.jpg

IMG_20240316_092751.jpg

Edited by xabos
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, xabos said:

Όσοι δεν βιάζονται...σε λίγες ημέρες ανακοίνωσε θα λανσάρει το ultra, με τον νέο αισθητήρα OV50K...πάλι της omnivision 

Aφερφε για πες μας λιγο την εμπειρια σοθ μεχρι τωρα σε σχεση με τις αλλες ναυαρχιδες που εχεις στην κατοχη σου?Μιλαω για καμερα και βιντεο

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μια εβδομάδα στην κατοχή , ξεχώρισα στην συσκευή …αμέσως την απόδοση της μπαταρίας .

Δυο ημέρες με βαριά θα έλεγα χρήση, …

Εχω ένα huawei watch 4 , κ το έπιασα αρκετές φορές να είναι αποσυνδεμένο 🤭, ίσως αλλάξει αύριο κάτι με την υγεία app της Huawei.

Η συσκευή επιλέχθηκε κυρίως για την απόδοση 🏆 gold award που εμφανίζει στο DXO , σύμφωνα με το site της hihonor…δεν μπόρεσα να το επιβεβαιώσω όμως κ στην σελίδα (ακόμη) της dxomark.

Εχει πολύ καλή selfie camera ….

κ επίσης στην κύρια ,  καλό dynamic range….εδω ήταν κ το μόνο σημείο που υπερέχει  σε σχέση με το huawei p60 pro. /15 pro max..

Στη  λήψη  βίντεο , το iPhone υπερέχει πάλι με πολύ καλύτερα χρΩματα…

το λειτουργικό δεν έχει κανένα πρόβλημα με πληρωμές ή google. 
Στον επίλογο …αν ήξερα για την άμεση κυκλοφορία του  (ultra) λίγες ημέρες νωρίτερα .. θα αγόραζα σίγουρα  εκείνο ..αναμένεται !!

Link to comment
Share on other sites

Eye tracking mode..https://youtu.be/yw00rd1Xo18?si=YcN1HGkWwy5dmGuH 

ένα feature που δώσανε σε usa/China για αρχή ..

Αν δουλεύει σωστά, θα το αντιγράψουν πολλοί... έχει ενδιαφέρον.

Edited by xabos
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρε πρώτη θέση...σε DXOMARK. η κάμερα..

Νομίζω δεν έχει ξαναγίνει... πέντε Gold 🥇σε μια συσκευή..

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, xabos said:

Σήμερα πήρε πρώτη θέση...σε DXOMARK. η κάμερα..

Νομίζω δεν έχει ξαναγίνει... πέντε Gold 🥇σε μια συσκευή..

Με την ηχογραφηση κλησης έβγαλες ακρη?

Link to comment
Share on other sites

https://xdaforums.com/t/call-recording-android-12-android-13-new-honor.4476703/

Θα περιμένουμε εδώ μήπως προκύψει κάτι για Magic OS 8.0....

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι για την αγορα του 6pro,ειδα πως πωλειται και σε σκρουτζομαγαζα,αλλα σκεφτομαι καποια θεματα τα οποια δεν ξερω αν οντως αποτελουν σημαντικο φρενο για την αγορα του.Καποιος φιλος εγραψε πως υποστηριζετε το service  απ την huawei,αλλα σε τηλ επικοινωνιας που ειχα πιο πριν,μου ειπαν πως προσφερουν service σε παλιοτερα μοντελα κι οχι στα καινουρια,επισης τα μαγαζια αυτα δινουν 2 χρονια ευρωπαικη εγγυηση,που σημαινει τι ακριβως,αφου η huwei Ελλαδας δεν το στηριζει;φευγει για ευρωπαικη χωρα που υποστηριζεται και περιμενεις να το επισκευασουν ή να το αλλαξουν; ενω μ αρεσει η συσκευη,αυτα ειναι καποια θεματα,αν καποιος φιλος εχει αποψη για το θεμα,ας με διαφωτισει,ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Το έβγαλε προσφορά το Ισπανικό Άμαζον στα 910 ευρώ τελική τιμή με μεταφορικά μέσα! Απλά κάντε τικ το 200ευρω κουπόνι που έχει στην σελίδα, εννοώ πριν το βάλετε στο καλάθι! Νομίζω δεν θα πάει πιο κάτω σύντομα, ειδικά αν σκεφτεί κανείς πως στα ίδια περίπου λεφτά πουλιέται το περσινό μοντέλο ακόμα και τώρα.
https://www.amazon.es/dp/B0CTHG8PD3?psc=1&smid=A2EJ5A0X75BL13&ref_=chk_typ_imgToDp
Σε αυτό που λες Βασίλη, το κινητό αυτό είτε το πάρεις από Αμαζον, είτε από Σκρουτζ / Best price, θα έχεις ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΗ εγγύηση μέσω της Honor που απλά θα επικοινωνήσεις μαζί τους με mail, τηλεφωνικά, Chat και θα σου στείλουν σπίτι μεταφορική να το πάνε για επισκευή! (νομίζω DHL στέλνουν και πάει άμεσα σε Ευρωπαϊκά τους εξουσιοδοτημένα κέντρα. Βέβαια έχουμε και μεις εδώ στην Αθήνα της Huawei, αλλά δεν ξέρω αν συνεργάζονται με αυτούς)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, hasiotis_john said:

Το έβγαλε προσφορά το Ισπανικό Άμαζον στα 910 ευρώ τελική τιμή με μεταφορικά μέσα! Απλά κάντε τικ το 200ευρω κουπόνι που έχει στην σελίδα, εννοώ πριν το βάλετε στο καλάθι! Νομίζω δεν θα πάει πιο κάτω σύντομα, ειδικά αν σκεφτεί κανείς πως στα ίδια περίπου λεφτά πουλιέται το περσινό μοντέλο ακόμα και τώρα.
https://www.amazon.es/dp/B0CTHG8PD3?psc=1&smid=A2EJ5A0X75BL13&ref_=chk_typ_imgToDp
Σε αυτό που λες Βασίλη, το κινητό αυτό είτε το πάρεις από Αμαζον, είτε από Σκρουτζ / Best price, θα έχεις ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΗ εγγύηση μέσω της Honor που απλά θα επικοινωνήσεις μαζί τους με mail, τηλεφωνικά, Chat και θα σου στείλουν σπίτι μεταφορική να το πάνε για επισκευή! (νομίζω DHL στέλνουν και πάει άμεσα σε Ευρωπαϊκά τους εξουσιοδοτημένα κέντρα. Βέβαια έχουμε και μεις εδώ στην Αθήνα της Huawei, αλλά δεν ξέρω αν συνεργάζονται με αυτούς)

Ωραίος....έπεσε παραγγελία 

Link to comment
Share on other sites

Στα λεφτά αυτά (και το ότι το αγοράζεις από το έμπιστο Αμαζον), είναι μονόδρομος πραγματικά ένα κινητό που συνολικά προσφέρει τα πάντα και σαρώνει σε βραβεία και θετικές κριτικές! Ελπίζω να δούμε όμως και υποστήριξη από την Honor με συχνές αναβαθμίσεις! Όσοι το πάρετε, ρίξτε και μια ματιά σε θήκες που έχει το Άμαζον, γιατί εδώ Ελλάδα με μια γρήγορη ματιά δεν βρήκα καμία. Βέβαια μέχρι αρχές Απριλίου που είναι η παράδοση (8 Απρίλη μου έβγαλε εμένα), όλο και κάτι θα έχει σκάσει και στην εγχώρια αγορά.

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, hasiotis_john said:

Στα λεφτά αυτά (και το ότι το αγοράζεις από το έμπιστο Αμαζον), είναι μονόδρομος πραγματικά ένα κινητό που συνολικά προσφέρει τα πάντα και σαρώνει σε βραβεία και θετικές κριτικές! Ελπίζω να δούμε όμως και υποστήριξη από την Honor με συχνές αναβαθμίσεις! Όσοι το πάρετε, ρίξτε και μια ματιά σε θήκες που έχει το Άμαζον, γιατί εδώ Ελλάδα με μια γρήγορη ματιά δεν βρήκα καμία. Βέβαια μέχρι αρχές Απριλίου που είναι η παράδοση (8 Απρίλη μου έβγαλε εμένα), όλο και κάτι θα έχει σκάσει και στην εγχώρια αγορά.

Φιλε Γιαννη,εχω να παρω συσκευη 6 χρονια,ειμαι με το samsung s9+ κι επειδη θεωρω τον ευαυτο μου λιγο ατυχο σ αυτα(μου ειχε συμβει αλλαγη οθονης μεσα στην εγγυηση),δεν θελω να μου βγει κανενα προβλημα και να τρεχω σε service ευρωπαικα,γιατι ετσι θα γινει,μιλησα με huawei σημερα και δεν υποστηριζουν τις καινουριες συσκευες τις honor.To "ελληνικο" site της honor,μονο ελληνικα εχει,δεν ειναι ελληνικο αλλα UK,εστειλα mail,απαντησαν γρηγορα ομολογουμενως.μ αυτο "If you buy the device from another country, the service and warranty will be available in the country you bought the device from. Also there might be incompatibilities when using the device as Magic 6 Pro was not launched officially in Greece. ".Δεν θα ελεγα πως σ ενθαρυνει να παρεις την συσκευη αυτη στην χωρα μας.Εγω φιλε μου αυτο καταλαβα,δεν ξερω αν κανω λαθος αλλα οπως ειπα θελω να παρω μια ναυαρχιδα και να ξερω πως δεν θα εχω προβληματα.

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω Βασίλη, αν κρίνω από το περσινό μοντέλο που το είχαν (έχουν) πάρα πολλοί εδώ στην Ελλάδα (από Σκρουτζ, Best Price) ΔΕΝ έγραψε ποτέ κανείς για τα .... incompatibilities που σου είπαν (αν εννοείς για Volte, 5G, κτλ) ! Όσο για το Ευρωπαϊκό service, πίστεψέ με γρηγορότερα θα πάει εκεί και θα έρθει, παρά να μπλέξεις εδώ με τα εγχώρια φυντάνια! Από Άμαζον εγώ προσωπικά ποτέ δεν είχα θέμα με τις εγγυήσεις που παρέχουν (στην συγκεκριμένη περίπτωση έχω μιλήσει ΚΑΙ με το chat των 2, Honor και Αμαζον και ήταν και οι δυο κάθετοι ότι δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ θέμα με την εγγύηση άσχετα αν είμαι σε άλλη χώρα. Απλά στέλνουν αυτοί κούριερ και παραλαμβάνει !
ΜΗΝ σε πάρω εννοείται στο λαιμό μου, κάνε την έρευνά σου και πράξε αναλόγως ή περίμενε και κάποιος άλλος να πει την γνώμη του.
Καλά κάνεις εννοείται και είσαι διστακτικός είναι μεγάλο το χρηματικό ποσό για να παίξεις με τα θέματα αυτά.

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, hasiotis_john said:

Τι να σου πω Βασίλη, αν κρίνω από το περσινό μοντέλο που το είχαν (έχουν) πάρα πολλοί εδώ στην Ελλάδα (από Σκρουτζ, Best Price) ΔΕΝ έγραψε ποτέ κανείς για τα .... incompatibilities που σου είπαν (αν εννοείς για Volte, 5G, κτλ) ! Όσο για το Ευρωπαϊκό service, πίστεψέ με γρηγορότερα θα πάει εκεί και θα έρθει, παρά να μπλέξεις εδώ με τα εγχώρια φυντάνια! Από Άμαζον εγώ προσωπικά ποτέ δεν είχα θέμα με τις εγγυήσεις που παρέχουν (στην συγκεκριμένη περίπτωση έχω μιλήσει ΚΑΙ με το chat των 2, Honor και Αμαζον και ήταν και οι δυο κάθετοι ότι δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ θέμα με την εγγύηση άσχετα αν είμαι σε άλλη χώρα. Απλά στέλνουν αυτοί κούριερ και παραλαμβάνει !
ΜΗΝ σε πάρω εννοείται στο λαιμό μου, κάνε την έρευνά σου και πράξε αναλόγως ή περίμενε και κάποιος άλλος να πει την γνώμη του.
Καλά κάνεις εννοείται και είσαι διστακτικός είναι μεγάλο το χρηματικό ποσό για να παίξεις με τα θέματα αυτά.

Φιλε Γιαννη μιλαμε την ιδια "γλωσσα" και χαιρομαι γι αυτο,επειδη "ψαχνομαι" γενικα να παρω μια καλη συσκευη και να την κρατησω χρονια(γιατι ετσι κανω),απλα οπως καταλαβαινεις προσπαθω να βρω την καλυτερη επιλογη(οσο το δυνατον).Τωρα οσο αφορα την αγορα του κι επειδη μπορω ν αγορασω με απαλλαγη φπα,μου βγαινει περιπου τα ιδια να τ αγορασω απο σκρουτζομαγαζο.Παντως με το samsung που εχω και τοτε που ειχε θεμα η οθονη και το εστειλα στην smartec,την μια το πηραν με courier και την μεθεπομενη ηρθε με αλλαγμενη οθονη και μπαταρια,μακαρι να ειναι οπως τα λες,γιατι διαβαζω σε αλλη γνωστη "κινεζικη" που πουλαει απο Πολωνια και γνωστη αλυσιδα εδω,πως εχουν θεμα με τα ευρωπαικα service

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην ομάδα,,σε πολλά reviews (παρότι έχει πάρει την κορυφή στο dxo και έχει τρομερά χαρακτηριστικά) δείχνει να χωλαίνει σε αρκετά σημεία στις κάμερες,,έχει πάρει κάποια ενημέρωση και να έχει βελτιώσει κάτι από την στιγμή που κυκλοφόρησε? κρίμα τέτοια στολίδια να μην έρχονται ελλάδα!

Link to comment
Share on other sites

Στο ζουμ πήρε την μεγαλύτερη βαθμολογία 160 ...δεν συμφωνώ απόλυτα με το Dxomark...

Στο 100X , με ένα s23 ultra  που βγάζουμε ταυτόχρονα μακρινές φωτογραφίες, το Samsung έχει πιο καθαρό αποτέλεσμα...

Επίσης η οθόνη του Samsung είναι αριστούργημα... ενώ δεν έχει το max brightness του honor, όταν τις βλέπουμε δίπλα δίπλα, σε εξωτ περιβάλλον έχει πιο πλούσια χρώματα κ φωτεινότητα λόγο λιγότερων αντανακλάσεων της οθόνης.

 

Link to comment
Share on other sites

Καμιά συσκευή δεν είναι τέλεια και πάντα κάπου θα κερδίζεις την ίδια ώρα που κάτι θα χάνεις σε σχέση με άλλο κινητό!
To DXOMARK έδωσε την μέγιστη βαθμολογία λόγο του συνόλου των θετικών σημείων! (εννοείται πως απαριθμεί και τ' αρνητικά)

Θετικά

  • Εξαιρετική ποιότητα εικόνας για όλα τα είδη φωτογραφιών, ιδιαίτερα σε εσωτερικούς χώρους
  • Εξαιρετικό για λήψη πορτρέτων οικογένειας και φίλων, με γρήγορη και ακριβή εστίαση και καλή απόδοση στον τόνο του δέρματος
  • Τα πορτρέτα δείχνουν μια πολύ φυσική κατάτμηση που κάνει το θέμα να ξεχωρίζει
  • Κορυφαία απόδοση ζουμ, ειδικά στη λήψεων υπερευρείας, με εξαιρετικά λεπτομερείς εικόνες στα περισσότερα εύρη ζουμ
  • Συνολικά ομαλή εμπειρία κατά τη λήψη βίντεο σε εξωτερικούς χώρους με έντονο φως
  • Εξαιρετική απόδοση οθόνης σε όλες τις περιπτώσεις χρήσης
  • Η καλύτερη στην κατηγορία διαχείριση κίνησης οθόνης
  • Εξαιρετική απόδοση για βίντεο HDR σε χαμηλό φωτισμό
  • Εντυπωσιακή συνολική ποιότητα μπροστινής κάμερας σε φωτογραφίες και βίντεο, με καθαρές λεπτομέρειες στις ομαδικές φωτογραφίες
  • Εξαιρετική εγγραφή και δυνατή αναπαραγωγή για όλες τις περιπτώσεις χρήσης
  • Οι καλύτερες επιδόσεις θορύβου ανέμου και ζουμ ήχου στην κατηγορία τους
  • Εξαιρετική αυτονομία, που διαρκεί περισσότερο από τρεισήμισι ημέρες όταν χρησιμοποιείται μέτρια
  • Γρήγοροι χρόνοι ενσύρματης και ασύρματης φόρτισης

Αρνητικά

  • Ορισμένες αστάθειες κατά τη λήψη βίντεο, ιδιαίτερα σε χαμηλό φωτισμό και με αυτόματη εστίαση
  • Άμεση αλλαγή χρώματος κατά την προβολή περιεχομένου της οθόνης υπό γωνία
  • Αισθητή παραμόρφωση στην αναπαραγωγή ήχου
  • Μικρή παραμόρφωση σε ηχογραφήσεις δυνατών συναυλιών
  • Ασυνεπής σταθεροποίηση της μπροστινής κάμερας κατά τη λήψη βίντεο
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, hasiotis_john said:

Καμιά συσκευή δεν είναι τέλεια και πάντα κάπου θα κερδίζεις την ίδια ώρα που κάτι θα χάνεις σε σχέση με άλλο κινητό!
To DXOMARK έδωσε την μέγιστη βαθμολογία λόγο του συνόλου των θετικών σημείων! (εννοείται πως απαριθμεί και τ' αρνητικά)

Θετικά

  • Εξαιρετική ποιότητα εικόνας για όλα τα είδη φωτογραφιών, ιδιαίτερα σε εσωτερικούς χώρους
  • Εξαιρετικό για λήψη πορτρέτων οικογένειας και φίλων, με γρήγορη και ακριβή εστίαση και καλή απόδοση στον τόνο του δέρματος
  • Τα πορτρέτα δείχνουν μια πολύ φυσική κατάτμηση που κάνει το θέμα να ξεχωρίζει
  • Κορυφαία απόδοση ζουμ, ειδικά στη λήψεων υπερευρείας, με εξαιρετικά λεπτομερείς εικόνες στα περισσότερα εύρη ζουμ
  • Συνολικά ομαλή εμπειρία κατά τη λήψη βίντεο σε εξωτερικούς χώρους με έντονο φως
  • Εξαιρετική απόδοση οθόνης σε όλες τις περιπτώσεις χρήσης
  • Η καλύτερη στην κατηγορία διαχείριση κίνησης οθόνης
  • Εξαιρετική απόδοση για βίντεο HDR σε χαμηλό φωτισμό
  • Εντυπωσιακή συνολική ποιότητα μπροστινής κάμερας σε φωτογραφίες και βίντεο, με καθαρές λεπτομέρειες στις ομαδικές φωτογραφίες
  • Εξαιρετική εγγραφή και δυνατή αναπαραγωγή για όλες τις περιπτώσεις χρήσης
  • Οι καλύτερες επιδόσεις θορύβου ανέμου και ζουμ ήχου στην κατηγορία τους
  • Εξαιρετική αυτονομία, που διαρκεί περισσότερο από τρεισήμισι ημέρες όταν χρησιμοποιείται μέτρια
  • Γρήγοροι χρόνοι ενσύρματης και ασύρματης φόρτισης

Αρνητικά

  • Ορισμένες αστάθειες κατά τη λήψη βίντεο, ιδιαίτερα σε χαμηλό φωτισμό και με αυτόματη εστίαση
  • Άμεση αλλαγή χρώματος κατά την προβολή περιεχομένου της οθόνης υπό γωνία
  • Αισθητή παραμόρφωση στην αναπαραγωγή ήχου
  • Μικρή παραμόρφωση σε ηχογραφήσεις δυνατών συναυλιών
  • Ασυνεπής σταθεροποίηση της μπροστινής κάμερας κατά τη λήψη βίντεο

Σε ευχαριστούμε για το αναλυτικό review κατατοπιστικότατος!

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπε ο Γιαννης δεν υπαρχει τελειο κινητο.Αν ηταν ολοι αυτο θα ειχαμε.Παντα ειχα samsung κι ακομα ψαχνομαι στην αγορα του νεου κινητου μου βλεποντας τοσο καλες συσκευες,που δυστυχως δεν ερχονται επισημως στην χωρα μας αλλα παραπλευρα,οπως αυτη η εξαιρετικη honor.Ειναι γεγογονος πως απο πλευρας υποστηριξης η κορεατικη εταιρεια μονο με την εταιρεια του μηλου μπορει να συγκριθει,αλλα στο σημαντικο επισης κομματι της φωτο,εχει μεινει πισω 3 χρονια σε σχεση παντα με τις νεοτερες ναυαρχιδες,οι οποιες εξελισονται συνεχως σ αυτο.Αν η συγκεκριμενη συσκευη ερχονταν επισημως στην χωρα θα ηταν σοβαρος ανταγωνιστης για ολες τις "γνωστες" εταιρειες.

Link to comment
Share on other sites

On 16/3/2024 at 10:22 ΠΜ, xabos said:

Μετά από μια εβδομάδα στην κατοχή , ξεχώρισα στην συσκευή …αμέσως την απόδοση της μπαταρίας .

Δυο ημέρες με βαριά θα έλεγα χρήση, …

.................

 Πως βρίσκεις την συσκευή τώρα που πέρασαν οι μέρες?
Σε σχέση για παράδειγμα και με το P60 pro που έχεις.
Αυτονομία, φωτογραφίες, εμβέλεια wifi / σήμα κινητής, αν ζεσταίνεται αν το ζορίζεις!
Επίσης να σε ρωτήσω για το A.I. που έχει, υποστηρίζει καθόλου Ελληνικά ή είναι όπως της Samsung που και αυτή τίποτα! (ακόμα τουλάχιστον)
Μπορείς για παράδειγμα να κάνεις αντιγραφή λέξεων από εικόνα?
Και κάτι τελευταίο, έχει magic eraser στις φωτογραφίες, μπορείς να σβήσεις κάτι με Α.Ι.?

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το app  Υγεία της Huawei για να δουλέψει το watch 4 ... κ μου βγάζει συνέχεια ότι η εφαρμογή είναι ενεργοβόρα...

Έχει επηρεάσει την αυτονομία της... 

Μάλλον θα αλλάξω ρολόι...

Μαγικό κείμενο.. ονομάζει την αντιγραφή κειμένου από εικόνα 

Για την απόδοση της κάμερας... είναι πάνω κάτω σε ένα επίπεδο με το p60 pro...

ένα σημείο που δείχνει αμέσως υπεροχή , είναι η λήψη στα δύσκολα, ( σε σκοτεινό περιβάλλον)  φαίνεται ότι έχει μεγαλύτερη παλέτα χρωμάτων, δίχως θόρυβο κ επεξεργασία...

αυτό το δυναμικό σε νυχτερινά πλάνα το ξεχώρισα από την πρώτη στιγμή...

Αν σκεφτούμε ότι ακόμη είναι οι πρώτες του ημέρες κ δεν έχει ολοκληρωθεί η ρύθμιση κ το τελικό αποτέλεσμα... σίγουρα έχει περιθώρια για βελτίωση...

Η συσκευή είναι πιο κρύα κ από το 15 pro max.... 

με Cosmote όλα τέλεια.. δουλεύουν VoWifi / VoLte..οι κλήσεις γίνονται χωρίς προβλήματα..

IMG_20240320_191803_432.webp

IMG_20240320_191827_963.webp

IMG_20240320_192006_746.webp

Edited by xabos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...