Jump to content

(MSN) Windows Live Messenger 8.0 (Beta)


Demis_CY
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

an ayto poy theleis na soy steiloyn to kanoyn .rar nomizw oti den tha exeis provlhma se kanena arxeio poy tha einai mesa kai theleis na soy sthloyn:D !!!!!!

http://www.dizpins.com/pinventory/images/dlalphabetpics/wdw_vondrake.jpg

GREEK TORRENTS-http://www.greek-tracker.com/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 321
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

υπαρχει μια και αποτελεσματικη λυση..

πανε..tools-options-file transfer..και..η ξετικαρε το πρωτο κουτακι που λεει scan files for viruses using Ή βρες την location του antivirus σου και κανε copy paste την directory ;)

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορούμε στο Plus να βάλουμε global notifications για logout κτλ;

 

EDIT

Το βρήκα αλλά δε δουλεύει. Δεν πιάνει τα logout...

Μου φαίνεται πάντως πως στο προηγούμενο Plus ήταν ευκολότερη η διαχείριση των notifications... Ούτε καν κάποιο default sound δεν έχει τώρα για τα events.

Link to comment
Share on other sites

Και καπάκια και δεύτερη ερώτηση.. Γιατί δε βλέπω τα thumbs στο contact list? Και δεν εννοώ από το manage contacts>details γιατί αυτά είναι τεράστια. Επίσης έχω ενεργοποιημένο το Display my picture and view pictures of others ή όπως αλλιώς το λένε..
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορούμε στο Plus να βάλουμε global notifications για logout κτλ;

 

EDIT

Το βρήκα αλλά δε δουλεύει. Δεν πιάνει τα logout...

Μου φαίνεται πάντως πως στο προηγούμενο Plus ήταν ευκολότερη η διαχείριση των notifications... Ούτε καν κάποιο default sound δεν έχει τώρα για τα events.

 

Στο Events Notifications wizard διαλέγεις με τικ για ποιους χρήστες θες να ισχύουν οι ειδοποιήσεις.Σίγουρα πιάνει και το log out γιατί σε μένα δουλεύει μια χαρά.

Γενικά πάντως το μενού του είναι αρκετά πιο δύσχρηστο απο το προηγούμενο..

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά κατάφερε και δούλεψε το Plus. Από εκεί και μετά, ότι κι αν έχω δοκιμάσει (unistall msn, unistall plus, clean registry, restart, install msn, install plus) είναι σα να μην υπάρχει εγκατεστημένο.

Έχει κανείς καμιά ιδέα σχετικά με το τι μπορεί να συμβαίνει;

Link to comment
Share on other sites

@gkr41 κατεβασες απο το σωστο mirror?(το ROM αν θυμαμαι καλα)

γιατι τα αλλα (US) ειχαν προβλημα..και ζητουσαν κατι για αναβαθμησεις κ τετοια..

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο το Live Messenger... Το interface (όπως και του WMP11) είναι πολύ vista (aka Mac OS)! :D

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

@gkr41 κατεβασες απο το σωστο mirror?(το ROM αν θυμαμαι καλα)

γιατι τα αλλα (US) ειχαν προβλημα..και ζητουσαν κατι για αναβαθμησεις κ τετοια..

Αφού δούλεψε μια φορά, πάει να πει οτι κατέβασα το σωστό :p Θα δοκιμάσω να το κατεβάσω πάλι μήπως γίνει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Γινεται να αλλαξω τον κοδικο εισοδου στο msn?

Από το Passport νομίζω ότι γίνεται, και αλλάζει και για hotmail, και για όποια άλλη υπηρεσία σχετίζεται με το passport!

Link to comment
Share on other sites

Από το Passport νομίζω ότι γίνεται, και αλλάζει και για hotmail, και για όποια άλλη υπηρεσία σχετίζεται με το passport!

 

 

Σε ευχαριστω φιλε μου

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

εννοείς το Windows Live Massenger 8 Beta?

Αν εννοεις αυτο όντως είναι ωραίο και με αυτο το glass effect(addon, transformation)είναι ακομα πιο ωραίο :D

 

E βέβαια αυτό εννοώ ρε Μερακλή! Εξ άλλου τα προηγούμενα λέγονταν MSN Messenger και όχι Live! ;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα μετα απο τοσες ημερες λειτουργιας διαπιστωσα οτι δεν λειτουργει το handwrite παω στο site της "κυριας" αλλα τπτ. Μηπως ξερει κανεις πως το ενεργοποιω?
Link to comment
Share on other sites

it needs flash player(η κατι σχετικό με flash)

και εμένα κατι ανάλογο γινόταν αλλα τώρα όλα ρολόι.

πήγαινε στο σιτε που σε παραπέμπει το pop up windows(που λεει οτι δεν μπορεις να γράψεις hand-write)για καλο και για κακο κάνε ένα restart και πες αν δεν έγινε

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6680/1.0 (2.04.14) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Παιδια καλησπερα μετα απο τοσες ημερες λειτουργιας διαπιστωσα οτι δεν λειτουργει το handwrite παω στο site της "κυριας" αλλα τπτ. Μηπως ξερει κανεις πως το ενεργοποιω?

 

Xreiazetai ton flash opws eipe kai o filos meraklis. An den doulepsei, katevase kai vale ta ink redistributables, kai eisai ok. [msgplus.net]

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιο πρόβλημα ο server (hotmail)... :O

Δεν μπορώ να διαβάσω τα mail μου... :(

 

Σε όλους συμβαίνει αυτό??

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιο πρόβλημα ο server (hotmail)... :O

Δεν μπορώ να διαβάσω τα mail μου... :(

 

Σε όλους συμβαίνει αυτό??

Μια χαρά είναι, τουλάχιστον τώρα.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...