Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οχι αυτο που λες ειναι προγραμματακι για να χειριζεσαι το αρχεια του κινητου σου απο το PC σου.Ετσι κι αλλιως αν δεις το αρχειο που εχει μεσα στο zip ειναι .exe. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Πρόγραμμα που να βλέπω σε μεγέθυνση την φωτογραφία αυτου μου με καλεί ας μου πεί κάποιος που?

Eυχαριστώ

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lefkaditis (20 Ιαν. 2004 , 01:26)

 

Πρόγραμμα που να βλέπω σε μεγέθυνση την φωτογραφία αυτου μου με καλεί ας μου πεί κάποιος που?

Eυχαριστώ

 

 

Full Screen Caller 2.03.Εγω αυτο εχω εγκαταστησει και δουλευει μια χαρα.Tα version 2.04 και 2.05 απ'οτι εχω ακουσει δημιουργουν αρκετα προβληματα.Κατεβασε το απο το aivanet.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner (19 Ιαν. 2004 , 19:15)

 

Το αρχείο σωστά μπαίνει εκεί, το crack είναι λάθος!

 

katse gia na katalavo kala..to crack dll mpainei sto C drive i sto E drive????
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

john74 το .dll μπαινει στο φακελο E:\System\libs μολις το ελεγξα.Για δευτερη μερα παντως εμενα μου δουλευει κανονικοτατα το photographer!! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (20 Ιαν. 2004 , 01:38)

 

john74 το .dll μπαινει στο φακελο E:\System\libs μολις το ελεγξα.Για δευτερη μερα παντως εμενα μου δουλευει κανονικοτατα το photographer!! :)

 

Emena me mia epanekinisi den mpainei katholoy sto photographer :mad:
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που εγκατεστησα εγω ειναι το Photographer_2.4_openbit_wap_web.sis.Τωρα σε σενα γιατι τρωει αυτα τα κολληματα δεν γνωριζω δυστυχως. :(

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Θα με βοηθησει καποιος για το που μπορω να βρω το seleq kai Efileman για το 6600?οχι Demo φυσικα!καθε πληροφορια πολυτιμη
Soul_giannis!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος soul_giannis (20 Ιαν. 2004 , 02:09)

 

Καλησπέρα!Θα με βοηθησει καποιος για το που μπορω να βρω το seleq kai Efileman για το 6600?οχι Demo φυσικα!καθε πληροφορια πολυτιμη

 

 

Και τα δυο στο h**p://www.aivanet.com

 

Για SeleQ η εκδοση που θα κατεβασεις για να δουλευει στο 6600 ειναι η 1.65

 

Παιδια επειδη ισως κι εγω κατεβασω κάποιον συμπληρωματικο File Manger ποιος πιστευετε οτι ειναι χρησιμος πέρα απο το SeleQ που ηδη εχω...?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (19 Ιαν. 2004 , 23:43)

 

Και γιατι να συμβαινει μονο στο 6600 ?

Εχω κρατησει την ζελατινα μεχρι εκει που πηγαινει

σε αλλα τηλεφωνα και δεν εχει συμβει αυτο. :worry:

 

mpori na ftei to tft screen tou kinitou..kai to giali...mpori na vrazi ligo parapano otan h zeladina to kalipti, ego to vrisko logiko ala panta sas leo AFTI EINAI H GNOMI MOU KANETE OTI 8ELETE... ego ekana afto pou nomizo kai tipota apolitos.. oute ena kameno pixel exei kai sxedon e3 mines pou to exo!!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξεφύγαμε λίγο από το θέμα;

 

Δεν νομίζω οι ζελατίνες, τα καμένα pixels και οι card readers να έχουν σχέση με τις εφαρμογές :)

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

re paidia to find toy seleq sas doylevei kala? se emena prepei na valeis olo to onoma toy arxeioy poy zhtas(dhl prepei na to 3ereis akrivos) kai an exeis kai deytero arxeio pio mesa vriskei mono to e3o.

etsi doylevei h prepei na kano kapies ry8miseis?

Link to comment
Share on other sites

Μπορει κανενας να μου πει ποιο IR Remote δουλευει κανονικα στο 6600 να επιλεξω το σωστο γιατι τα εχω ολα σχεοδν αλλα δεν ξερω ποιο ειναι...

 

Ευχαριστώ.... :happy: :) :D

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη για την παρεμβαση ρε παιδια αλλα δεν μπορω να ακουω βλακωδες πραγματα απο ανθρωπους που πιστευω οτι εχουν καποια σχεση με την τεχνολογια της κινητης τηλεφωνιας και αναφερομαι σε σενα dpapa!! Τι εννοεις να βραζει με την ζελατινα??? μπρικι ειναι? αμα ειναι ετσι να μην βαζουμε θηκη στο κινητο μηπως παθει καμια κλειστοφοβια.... :p :D :D

Μην τρελαθουμε τελειως και μην κανουμε εικασιες dpapa μονο και μονο για να μην τρομαζουμε καποια παιδια τα οποια τωρα ξεκινανε να ασχολουνται με το κινητο τους.Υπαρχει εξαλλου και το manual του κινητου που δεν αναφερει κατι τετοιο.Σιγουρα ολες οι αποψεις σεβαστες αλλα μεχρι ενα σημειο φιλε dpapa

παντα φιλικα

Γιωργος :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος O Tifosi (20 Ιαν. 2004 , 14:48)

 

Μπορει κανενας να μου πει ποιο IR Remote δουλευει κανονικα στο 6600 να επιλεξω το σωστο γιατι τα εχω ολα σχεοδν αλλα δεν ξερω ποιο ειναι...

 

Ευχαριστώ.... :happy: :) :D

 

to version 1.32
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος john74 (20 Ιαν. 2004 , 15:33)

 

to version 1.32

 

 

Χωρίς προβλήματα και παρατράγουδα έτσι...?

Σε ευχαριστώ John,το έχω οπότε ειμαι οκ... ;)

 

Ίσως θα έπρεπε να κανουμε μια λίστα προγραμμάτων που δουλεύουν άψογα με το 6600 για να μην ψαχνομαστε...

Δοκιμασμενα όμως...Καλά θα ήταν... :happy: :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος O Tifosi (20 Ιαν. 2004 , 15:35)

 

Χωρίς προβλήματα και παρατράγουδα έτσι...?

Σε ευχαριστώ John,το έχω οπότε ειμαι οκ... ;)

 

Ίσως θα έπρεπε να κανουμε μια λίστα προγραμμάτων που δουλεύουν άψογα με το 6600 για να μην ψαχνομαστε...

Δοκιμασμενα όμως...Καλά θα ήταν... :happy: :)

 

Φιλε tifosi ακριβως αυτο ειχα ζητησει και εγω αλλα δεν ειχε απαντησει κανεις. :cry: Anyway τα παρακατω προγραμματα δουλευουν 100% σε 6600:

 

Seleq 1.65

Coctail

Handy Tools(ολα)

Application Manager 1.04

Beer Engine

Active Desk 2.01

Photobase

WorldMate 1.2

City Maps

PhotoFusion 2.22

Splash Photo

2K Photo Plus 1.0

Image Plus 1.2

Spy 1.0

Phoda

Photographer 2.4

Mobile Secretary 1.0

Gina 1.31

Answering Machine 1.13

Full Screen Caller 2.03

QuickWord 1.4

PowerLock 1.0

 

Και απο παιχνιδια:

Chess Genius 1.2

Bowling 2003

Collapse

PowerBall

NightMare

Pinball Challenge

 

Αυτα και ελπιζω να βοηθησα. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αν θελετε μιας και ξαναεβαλα dsl δινω χωρο σε ftp να τα ανεβασει καποιος .Το pc μου ειναι ανοιχτο σχεδον παντα!!!! :) :) :) :)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (20 Ιαν. 2004 , 16:05)

 

Φιλε tifosi ακριβως αυτο ειχα ζητησει και εγω αλλα δεν ειχε απαντησει κανεις. :cry: Anyway τα παρακατω προγραμματα δουλευουν 100% σε 6600:

 

Seleq 1.65

Coctail

Handy Tools(ολα)

Application Manager 1.04

Beer Engine

Active Desk 2.01

Photobase

WorldMate 1.2

City Maps

PhotoFusion 2.22

Splash Photo

2K Photo Plus 1.0

Image Plus 1.2

Spy 1.0

Phoda

Photographer 2.4

Mobile Secretary 1.0

Gina 1.31

Answering Machine 1.13

Full Screen Caller 2.03

QuickWord 1.4

PowerLock 1.0

 

Και απο παιχνιδια:

Chess Genius 1.2

Bowling 2003

Collapse

PowerBall

NightMare

Pinball Challenge

 

Αυτα και ελπιζω να βοηθησα. :)

 

 

Ωραιος κι εγω θα προσπαθησω να προσθεσω...

 

John74 ετσι ομως μονο μπορουμε να κανουμε κατι γιατι ειναι παρα πολλοι οι φιλοι που κανουν καθημερινα σχεδον Format...

ANyway μια πρόταση ειναι... :worry: :rolleyes:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dpapa (20 Ιαν. 2004 , 09:22)

 

mpori na vrazi ligo parapano otan h zeladina to kalipti, ego to vrisko logiko

 

Kati san to ntekapaz dhladh pou ama tou baleis alouminoxarto poianei kalitera ? :D :D :D

M'aresei pou to briskeis kai logiko kiolas :p :p :p

Smartphones owned: 7650, 3650, 6600, P900, X700, 7710, N71, N80, M600, N95, E90, 5800, i8910, N8, C7, N9, Xperia S, Galaxy S3.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Xp|qX (20 Ιαν. 2004 , 18:06)

 

Kati san to ntekapaz dhladh pou ama tou baleis alouminoxarto poianei kalitera ? :D :D :D

M'aresei pou to briskeis kai logiko kiolas :p :p :p

 

 

Έλεος ρε παιδια με τις ζελατίνες.... :whistle: :whistle:

Καλά τα είπε ο -ng78-.... :!:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Xp|qX (20 Ιαν. 2004 , 18:06)

 

Kati san to ntekapaz dhladh pou ama tou baleis alouminoxarto poianei kalitera ? :D :D :D

M'aresei pou to briskeis kai logiko kiolas :p :p :p

 

na sou po re... me rotisan kai ego apantisa , kai eipa pos afti einai h gnomi mou kai an 8eloun to xrisimopioun h oxi..esi ti petagese??...kai les tis dikes sou mal@kies?..8ee mou den mporoume na poume kai tin gnomi mas plewn.. kai tin eksipnada sou einai telia!! orea h apantisi sou...na kai tin dikia mou!!! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dpapa (20 Ιαν. 2004 , 18:45)

 

na sou po re... me rotisan kai ego apantisa , kai eipa pos afti einai h gnomi mou kai an 8eloun to xrisimopioun h oxi..esi ti petagese??...kai les tis dikes sou mal@kies?..8ee mou den mporoume na poume kai tin gnomi mas plewn.. kai tin eksipnada sou einai telia!! orea h apantisi sou...na kai tin dikia mou!!! :mad:

 

e den tha mas peis kai pote tha milame h oxi,an htheles na mhn sxoliazete to kathe ti pou les,na to les mesw pm's,apo oso kserw edw einai mia anoixth syzhthsh pou o kathenas leei ayto pou thelei,kalo tha einai thn gnwmh mas eidika se ena tetoio thema na exoume kai kapoia epixhrhmata gia na thn ypostirizoume alliws einai aplh aerologia (kai eidika otan kati to les synexeia kai se anthrwpous pou isws na mhn kseroune an einai basimo h oxi) kai telos den eipa katholou mal@kies opws eipes prin (o anthrwpos pou exei epeixhrhmata apantaei me ayta,etsi apantane osoi den exoune kati na poune epi ths ousias) einai eksalou alitheia oti an baleis alouminoxarto se ntekapaz poianei kalitera :D

Smartphones owned: 7650, 3650, 6600, P900, X700, 7710, N71, N80, M600, N95, E90, 5800, i8910, N8, C7, N9, Xperia S, Galaxy S3.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...