Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος alfa (27 Απρ. 2004 , 23:08)

 

bettytsa to poloi einai 2 :!: :whistle:

 

 

Φιλε alfa η Δημοσκοπηση που εκανε ο hostolis εδειξε αλλα. :o

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tomkoul (27 Απρ. 2004 , 23:52)

 

Geia sas paidia

 

ebala sto kinito mou to ETI Camcorder kai paizei mia xara.grafo osi ora thelo me polu kali eikona kai ixo. Omos otan to stelno to video sto pc mou den mporo me tipota na to do . stelnei ena arxeio pou teleionei me .EYE kai ena me .EAR .PLEASEEEEEEEEE HELPPPPPPP

 

tomkoul@hol.gr steilte mou ena email an einai eukolo.

 

thaaaaaaaaannnnnnkkkkkkkkkssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

 

 

 

gia na to deis sto pc sou prepei na egkatastiseis ena programma pou legete EYECON. 8a to vreis sto gnwsto site :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/532490/t-panoramix2.jpg Ο Panoramix μίλησε !
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nickvog (26 Απρ. 2004 , 21:18)

 

Δοκίμασα πριν λίγο (υπό καθεστώς νέου firmware πλέον) την version "ETI CAMCORDER 2004/6600"......

 

κατά ένα περίεργο λόγο όταν πατάς το joysticκ προς τα πάνω (έτσι αυξάνεις τον ήχο) μία γραμμή πριν το full volume με πετάει έξω με το γνωστό και σπαστικό "Εφαρμογ. έκλεισε ETIPlayer" :mad:

 

Περιέργως, αφού έβαλα ξανά την προηγούμενη που είχα (από johner) συνεχίζει πλέον να με πετάει έξω αν κάνω με το joystick το παραπάνω .... Το έχει παρατηρήσει κανείς ???

 

 

Μήπως το έχει προσέξει κάποιος ???

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντησή σας

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

nickvog τωρα που το δοκιμασα ειδα οτι και σε μενα κλεινει οταν κουναω το joystick προς το πανω.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα-καλημερα!

 

μπορει καποιος να με βοηθεισει;

 

εβαλα στο 6600 το soundcover!

 

Aυτο που θελω ειναι το εξης:

 

στο setup υπαρχουν καποιες επιλογες monitor κ.λ.π...

 

τι ακριβως κανου και τι πρεπει να επιλεξω;

 

Ακομη στις εισερχομενες κλησεις πως μπορω να πετυχω στο background να ακουγετε ο ηχος που εχω επιλεξει;

 

ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον στο Line Monitor βαζεις mode2.Μετα θα πατησεις hide για να τρεχει στο background.Οταν σε παρει καποιος τηλεφωνο τοτε θα εμφανιστει μια ενδειξει και θα πρεπει να πατησεις το joystick προς τα κατω.Στη συνεχεια θα σου εμφανιστει η λιστα με τους ηχους που θα μπορεις να επιλεξεις.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω πολυ!

 

Αλλα για πες μου σε παρακαλω πολυ τι ρολο παιζει το οτι κανω ``add contact`` και επιλεγω εναν ηχο αφου χρειαζετε καθε φορα να κανω κατω το joystik και να επιλεγω καθε φορα επι τοπου καποιον ηχο;

Link to comment
Share on other sites

Απλα αν δεν εχεις περασει καποιον και σε παρει τηλεφωνο τοτε μπορεις εκεινη την ωρα να κανεις assign καποιον ηχο. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου συμβαινει το εξης:

 

Ενω εχω εισαγει σε μια επαφη-ονομα καποιο συκεκριμενο amr δε μου το παιζει ΕΑΝ ΔΕ ΚΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΟ joystik και να επιλεξω εκεινη τη στιγμη ποιον ηχο θελω

 

κανω κατι λαθος;

 

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω να σου πω γιατι δεν ειχα βαλει καποιο contact.Απλα το επελεγα οταν με επαιρνε τηλεφωνο.Βασικα την εβγαλα την εφαρμογη γιατι μου δημιουργουσε καποιο μικροπροβληματα.Δες στο thread εφαρμογες για να καταλαβεις τι μου εκανε.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (27 Απρ. 2004 , 23:54)

 

Φιλε alfa η Δημοσκοπηση που εκανε ο hostolis εδειξε αλλα. :o

 

 

file moy kale to noymero ayto den leei tipota giati prepei na skefteis oti akoma kai ego, nai, psifisa nai stin anavathmisi, ayto omos den symainei oyte oti eimai eyharistimenos oyte oti den yparhon provlimata kai poly perisotero oti i pleiopsifia poy ekane anavathmisi tin synista anepifylakta.

nai tin kaname, nai veltionei kapoia pragmeta alla nai dimioyrgei kai alla provlimata, opote o kathenas tha prepei na diavasei na dei ti hreiazete kai na apofasisi.

den prepei elafra ti kardia na protrepoyme toys alloys na kanoyn anavathmisi giati emeis mporei na min ehoyme provlima i na min to ehoyme katalavei.

an kano lathos sygnomi diorthose me.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καμμια αντιρηση σε αυτα που λες φιλε alfa.Απλα ανεφερα οτι η συντριπτικη πλειοψηφια ψηφισε υπερ.Ισα ισα εγω ποτε δεν προκειται να πω σε καποιον κανε αυτο ή το αλλο.Απλα λεω τη γνωμη μου.Αν θυμασαι στο thread της αναβαθμισης ειχε ρωτησει καποιος και τον ειχα παραπεμψει στο post του petran που τα συγκεντρωνε ολα μαζι.Anyway δεν ειχα σκοπο να ερθουμε σε καποια αντιπαραθεση.Sorry και για το off-topic απο τις εφαρμογες. :o

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (28 Απρ. 2004 , 00:40)

 

nickvog τωρα που το δοκιμασα ειδα οτι και σε μενα κλεινει οταν κουναω το joystick προς το πανω.

 

 

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου :)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hostolis (27 Απρ. 2004 , 20:17)1)Seleq,FileMan,FExplorer

2)Δοκίμασε να αλλάξεις την γλώσσα στα αγγλικά και ξαναδοκίμασε.

:)

 

Φιλε σ'ευχαριστω. Πραγματι οταν εβαλα τα Αγγλικα δουλεψε η απεγκατασταση.

Να ρωτησω και κατι αλλο; Υπαρχει καποιος editor με τον οποιο θα μπορουσα να επεμβω στο lemonade μηπως απο εκει πειραξω το χρωμα της γραμματοσειρας και σταματησει να μου βγαινει μωβ;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος COCOMAT (28 Απρ. 2004 , 01:04)

 

Εμενα μου συμβαινει το εξης:

 

Ενω εχω εισαγει σε μια επαφη-ονομα καποιο συκεκριμενο amr δε μου το παιζει ΕΑΝ ΔΕ ΚΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΟ joystik και να επιλεξω εκεινη τη στιγμη ποιον ηχο θελω

 

κανω κατι λαθος;

 

ευχαριστω!

 

 

Se mena me to Soundercover leitourgei men, alla meta arketa defetrolepta afou dehtw tin klisi... Pou einai dwro adwro giati fainetai stin ousia ston allon oti o ihos sto background einai pseftikos... Halp anyone?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος COCOMAT (28 Απρ. 2004 , 00:58)

 

Σ ευχαριστω πολυ!

 

Αλλα για πες μου σε παρακαλω πολυ τι ρολο παιζει το οτι κανω ``add contact`` και επιλεγω εναν ηχο αφου χρειαζετε καθε φορα να κανω κατω το joystik και να επιλεγω καθε φορα επι τοπου καποιον ηχο;

 

 

kai se mena to idio akrivos ginete. enw exw kanei add mia epafi, otan kalw i otan me kalei, prepei na patisw katw kai na epilekse ekini tin stigmi ton ixo :(

 

mporei kapoios na mas lusei to prob? :worry:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/532490/t-panoramix2.jpg Ο Panoramix μίλησε !
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!

Αν γνωρίζει κάποιος καλά 2 εφαρμογές, θα ήθελα αν μπορεί να μου πεί τα εξής:

FaceWarping: Registration Code

SounderCover: License Key

Καλά τα κατέβασα στο εργαλείο...να μην τα δουλεύω κιόλας...;!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος N6600 (29 Απρ. 2004 , 18:30)

 

Παιδιά καλησπέρα!

Αν γνωρίζει κάποιος καλά 2 εφαρμογές, θα ήθελα αν μπορεί να μου πεί τα εξής:

FaceWarping: Registration Code

SounderCover: License Key

Καλά τα κατέβασα στο εργαλείο...να μην τα δουλεύω κιόλας...;!

 

 

1. στο zip που κατεβασες πρεπει λογικα να υπαρχει ενα *.nfo

αρχειο, ανοιξε το με notepad, καπου εχει ενα κλειδι. :)

2. Επισης στο zip που κατεβασες για SounderCover υπαρχει

"γεννητρια" :cool:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

paidia gia sas ki apo emena. eho ena provlima me to total irremote. eggathisto to programa pigeno katahorisi kai pernao to ****** alla doron adoro. molis pexo ligo mou vgazi minima pos prepi na to agoraso. Eho vali tin 0.43 me ****** 0.41 alla tipota.

Kapoios na voithisi?

Γεννήθηκα χωρίς να θέλω.

Θα πεθάνω χωρίς να θέλω.

Αφήστεμε να ζήσω όπως θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος salia (30 Απρ. 2004 , 00:45)

 

Kalispera paidia mipws kserete me poio programma blepw ta arxeia to eti camcorder ston ipologisti?

 

 

Mε το EYECON :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

paidia kalhmera,

esteila me irda to soundcover, to ekana install alla den me afinei na sviso to mhnyma pou esteila sto kinhto.

mipos xerete pos 8a to sviso?

thx

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...