Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aristos87 (12 Μάρ. 2004 , 00:16)

 

OXi tin sozei... apla einai ena makrosteno prama me poles fotos...

 

 

Ανεβασα ΕΔΩ το OpenBit Album v 1.0.Για δοκιμασε το.Αν και με μια πρωτη ματια απλα ειναι ενα image viewer.

 

EDIT : Ανεβασα στο aivanet και το OpenBit Studio αλλα ακομα δεν εχω καταλαβει πως γινεται να δεις τις φωτο που τραβας με το panoramic :worry: .

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pamth (12 Μάρ. 2004 , 15:05)

 

Paidia gia sas! Eixame kanena neo gia to mobilefax? To vrika meso aivanet alla einai trial. Epsa3a meso yahoo groups alla tipota. To exei kanenas se full version? Sas euxaristo!

 

 

EDIT :Φιλε μου δεν πρεπει να υπαρχει αλλη εκδοση γιατι και στο mIRC αυτη που εχει στο aivanet υπαρχει.Αν το θες τοσο πολυ μπορεις να το αγορασεις ή να κανεις υπομονη :) .

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pamth (12 Μάρ. 2004 , 15:05)

 

Paidia gia sas! Eixame kanena neo gia to mobilefax? To vrika meso aivanet alla einai trial. Epsa3a meso yahoo groups alla tipota. To exei kanenas se full version? Sas euxaristo!

 

 

Όντως θα είναι σύντομα διαθέσιμο και το *****..Λίγη υπομονή θέλει..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (12 Μάρ. 2004 , 00:17)

 

Για δοκιμασε να βαλεις τις καινουργιες εκδοσεις.1.41 για το IR Remote και 1.51 για το system tools.

 

thnx! έβαλα τις εκδόσεις που προτείνεις και λειτουργούν κανονικά! το theft alert το έχει χρησιμοποιήσει κανείς? επίσης το Psiloc Vision λειτουργεί με το 6600? προσπάθησα να το εγκαταστήσω αλλά αρνήθηκε να λειτουργήσει... :confused:

http://photos1.blogger.com/hello/116/7828/320/ipod_htf.jpg
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει παιδιά καμία τελευταία έκδοση του smartmovie που να μην τρώει κολλήματα (του στυλ mp3 decoder κλπ.) ???

 

Αν ξέρετε δοκιμασμένα, δώστε μου ένα link ή ένα πλήρες όνομα του zip (ή του rar) να το κατεβάσω γιατί σε μένα μόνο η πρώτη version με το χειροκίνητο trial fix δουλεύει κι αυτή μερικές φορές χάνει τον ήχο ξαφνικά ("sound streaming έκλεισε") και αντε παλι να την ξαναφορτώσεις :( :(

 

Και κάτι άλλο...

 

Ξέρει κανείς τι πρέπει να κάνω (τι ρυθμίσεις κλπ.) για να συγχρονίζω εικόνα και ήχο σε ταινία με avi φορματ ??? Κατέβασα μία (με τα ατελείωτα 51 ΜΒ για την 56αρα - που 46αρα είναι - σύνδεσή μου) και βλέπω εικόνα εντελώς ασυγχρόνιστη με τον ήχο της .....

 

THANX προκαταβολικά

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

To philips camcoder ti kanei? Ti programa gia eggrafi video xrisimopiite?

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

....loipon i katastasi exei ws eksis: eixa ena kollima me ta minimata sti karta!!!telika,dokimasa ta panta opou kateliksa me format sti karta!esvisa ola diladi ta applications mou!...twra perasa prwto prwto to seleq k sto c: mou vgazei sta /App tous fakelous twn arxeiwn pou exw idi svisei!!!--na svisw tous fakelous k kati arxeia mesa sto ka8ena pou exei?
Link to comment
Share on other sites

Από την ίδια τη Simeda έμαθα ότι το Soundercover για το 6600 θα είναι έτοιμο το αργότερο στις αρχές της επόμενης εβδομάδας... :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petran (13 Μάρ. 2004 , 00:08)

 

Από την ίδια τη Simeda έμαθα ότι το Soundercover για το 6600 θα είναι έτοιμο το αργότερο στις αρχές της επόμενης εβδομάδας... :)

 

 

Καλα νεα φιλε petran, Thanks :cool:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι Pix Mix που έχει μέσα το 6600 πώς μπορώ να το σβήσω? Πάω απο την Διαχ. Αρχείων, το σβήνω αλλα δεν γίνετε τίποτα. Παραμένει στον φάκελο Παιχνίδια. Εκτός αν δεν γίνετε να σβηστεί επειδή ειναι μέσα απο την αρχή... Αλλά τις αλλες εφαρμογές τις έσβησα οπότε ...

 

Καμιά βοήθεια ?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά ;)

The madness is the freedom of the Mind...

 

. & -

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aristos87 (12 Μάρ. 2004 , 20:27)

 

To philips camcoder ti kanei? Ti programa gia eggrafi video xrisimopiite?

 

 

είναι πρόγραμμα εγγραφής βίντεο με ήχο μέχρι να τελειώσει η μνήμη... χωρίς περιορισμό χρόνου δηλαδή. Το πρόβλημα είναι πως ακόμα δεν κάνει για 6600. Ενώ σε όλα τα υπόλοιπα series60 της αγοράς δεν έχει πρόβλημα.

 

Αλήθεια, έχει μάθει κανείς πότε θα βγει κάποιο πρόγραμμα για βίντεο+ήχο χωρίς περιορισμό χρόνου??? (δεν εννοώ το ΤΙΜ... )

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος icepvgr (13 Μάρ. 2004 , 05:48)

 

mporite na moy peite pws tha katebasw kati mesw bluetooth apo to pc. thelw olh thn diadikasia exw kai kalwdio. thanks

 

 

:!: :!: ti ennoeis eheis kalodio? :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tsatsos007 (13 Μάρ. 2004 , 00:13)

 

to ksanaperasa....emfanizetai sto manager,alla pou8ena to eikonidio!!!!voi8ia!!!!!!!

 

 

Δοκίμασες να κλείσεις και να ξανανοίξεις το τηλέφωνο; Στο δικό μου πολλές φορές όταν εγκαθιστώ μία νέα εφαρμογή, δεν εμφανίζεται το εικονίδιο αν δεν κάνω επανεκκίνηση.

Το πρόβλημα αυτό το παρατήρησα για πρώτη φορά μετά το δεύτερο format που έκανα στο τηλέφωτο και πρώτο της κάρτας μνήμης. Δεν ξέρω αν έχει κάποια σχέση, αλλά είναι περίεργο το ότι μου παρουσιάστηκε μετά από αυτά τα format. :worry:

Το ευχάριστο είναι ότι όποτε δεν εμφανίζεται το εικονίδιο μίας νέας εφαρμογής, μετά από επανεκκίνηση εμφανίζεται πάντα. :whistle:

http://www.karpathia.gr/images/Evol4.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Yiannis (13 Μάρ. 2004 , 19:14)

 

Δοκίμασες να κλείσεις και να ξανανοίξεις το τηλέφωνο; Στο δικό μου πολλές φορές όταν εγκαθιστώ μία νέα εφαρμογή, δεν εμφανίζεται το εικονίδιο αν δεν κάνω επανεκκίνηση.

Το πρόβλημα αυτό το παρατήρησα για πρώτη φορά μετά το δεύτερο format που έκανα στο τηλέφωτο και πρώτο της κάρτας μνήμης. Δεν ξέρω αν έχει κάποια σχέση, αλλά είναι περίεργο το ότι μου παρουσιάστηκε μετά από αυτά τα format. :worry:

Το ευχάριστο είναι ότι όποτε δεν εμφανίζεται το εικονίδιο μίας νέας εφαρμογής, μετά από επανεκκίνηση εμφανίζεται πάντα. :whistle:

 

 

Πολλες εφαρμογες μεσα στο *.nfo αναφερουν οτι υπαρχει περιπτωση μετα την εγκατασταση να μην εμφανιστει το εικονιδιο μεσα στο menu αλλα μετα απο επανεκκινιση θα ειναι ολα οκ.Δεν εχει σχεση το format απλα κατι θα γινεται με το πως τις σπανε και θα συμβαινει αυτο.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...