Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

mipos o paralipties dne exie kinito pu na ipostirizei midi?

i am back at last .....

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pamth ( 3 Μάρ. 2004 , 16:52)

 

Paidia gia sas! Mporeite na mou peite ta files pou einai *.nes pos li tourgoun sto kinito mas? Sigkekrimena einai to faxanad pou vrika sto aivanet pou einai se auti tin morfi. Episis an xerete pestemou an iparxi kanena kalo programa reminder gia genethlia, ypenthimisis,... Sas euxaristo ek ton proteron!!! :)

 

Tα .nes είναι roms για τον emulator της nintendo! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos ( 3 Μάρ. 2004 , 13:39)

 

Ναταλια οπως σου ειχε πει και ο petran το οτι δεν σβηνεται πρεπει να κοιταξεις αν ειναι hidden ή read only.Δεν παιζει να συμβαινει κατι αλλο.Σε οποια παρομοια περιπτωση δεν μου σβηνοταν μυνημα κοιταγα αυτα τα 2 (τις περισσοτερες φορες ηταν read-only) και μετα σβηνοταν μια χαρα.Ειναι λιγο κουφο αυτο που συμβαινει σε σενα... :confused:

 

 

Το άλλαξα και αυτό και πάλι τα ίδια έκανε....

Μου έβγαζε ότι read only....

 

Αν και τα άλλαξα ό,τι μπορούσα να αλλάξω τότε, πάλι δεν μου το έβγαλε..

Προσπάθησα να κάνω αυτό που μου είπε ο Sakis και πάλι, ενώ μου δείχνει ότι θα ξεκινήσει τη διαγραφή, με πετάει πάλι στο μενού μετά από λίγο.

 

Safe mode δεν κατάφερα να κάνω....

Ή κάνω κάτι λάθος....ή το παρακόλλησα το κακόμοιρο!!!!! :blink:

I want it ALL and I want it delivered!!!
Link to comment
Share on other sites

Ναταλία μπορεί να τρέχει ως χίντεν κάποια εφαρμογή που να εμποδίζει την διαγραφή...

 

Στο AppMan πήγαινέ: Όψιονς->Σέτινγκς->Σόου χίντεν αππς

 

Και ψάξε για την εφαρμογή που δημιουργεί το πρόβλημα και κάνε την κλοουζ! Αν δεν κλείσει, σκότωσέ την(κιλλ αππλικεσιον)

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hostolis ( 3 Μάρ. 2004 , 23:13)

 

Ναταλία μπορεί να τρέχει ως χίντεν κάποια εφαρμογή που να εμποδίζει την διαγραφή...

 

Στο AppMan πήγαινέ: Όψιονς->Σέτινγκς->Σόου χίντεν αππς

 

Και ψάξε για την εφαρμογή που δημιουργεί το πρόβλημα και κάνε την κλοουζ! Αν δεν κλείσει, σκότωσέ την(κιλλ αππλικεσιον)

:)

 

 

Το έκανα....δεν την βρίσκει πουθενά....

Έκανα φορμάτ τελικά....αλλά δεν άλλαξε κάτι..

Εκτός του ότι πρέπει να περάσω τις επαφές μου ξανά και τις ρυθμίσεις :cry: :cry: :cry: ...

 

Είναι στην κάρτα μνήμης....το μήνυμα μαζί με τα άλλα μηνύματα που έχω, δείχνει ότι χρησιμοποιείται, δεν γίνεται απεγκατάσταση.....

 

Και τώρα τι κάνω;;;;;;;;;; :wacko: :wacko:

I want it ALL and I want it delivered!!!
Link to comment
Share on other sites

Έκανες φορμάτ χωρίς να κάνεις πρώτα μπακ-απ την μνήμη του τηλ. στην κάρτα μνήμης(για να μην μπλεξεις με pc suite);;; ωχ.. θα έχεις πολύ δουλειά τώρα με τις επαφες..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hostolis ( 3 Μάρ. 2004 , 23:39)

 

Έκανες φορμάτ χωρίς να κάνεις πρώτα μπακ-απ την μνήμη του τηλ. στην κάρτα μνήμης(για να μην μπλεξεις με pc suite);;; ωχ.. θα έχεις πολύ δουλειά τώρα με τις επαφες..

 

 

Ωωωωωωωωωωωωωχχχχχχχχχχχ! Δεν ήξερα ότι γίνεται αυτό και με τις επαφές!!!!!!

Γιατί δεν με άφηνες........στην πλάνη μου ότι ....δεν γίνεται;;;;;;;;;; :cry: :cry: :cry:

Έκανα.....και που έκανα..........τρύπα στο νερό βγήκε....Πρώτη φορά έχω εκνευριστεί τόσο πολύ, και το κακό είναι ότι έξω έχει γκαζόν κι αν το πετάξω δεν με σιγουρεύει τίποτα ότι θα σπάσει να τελειώνω!!!!

 

Λογικά λοιπό για να σβηστεί.....πρέπει να κάνω φορμάτ στην κάρτα μνήμης; (ή όπως λέγεται....)

Και τα μηνύματα που έχω εκεί πως θα τα φυλάξω;;;;;;;;;

I want it ALL and I want it delivered!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Natalia ( 3 Μάρ. 2004 , 23:50)

 

Ωωωωωωωωωωωωωχχχχχχχχχχχ! Δεν ήξερα ότι γίνεται αυτό και με τις επαφές!!!!!!

Γιατί δεν με άφηνες........στην πλάνη μου ότι ....δεν γίνεται;;;;;;;;;; :cry: :cry: :cry:

Έκανα.....και που έκανα..........τρύπα στο νερό βγήκε....Πρώτη φορά έχω εκνευριστεί τόσο πολύ, και το κακό είναι ότι έξω έχει γκαζόν κι αν το πετάξω δεν με σιγουρεύει τίποτα ότι θα σπάσει να τελειώνω!!!!

 

Λογικά λοιπό για να σβηστεί.....πρέπει να κάνω φορμάτ στην κάρτα μνήμης; (ή όπως λέγεται....)

Και τα μηνύματα που έχω εκεί πως θα τα φυλάξω;;;;;;;;;

 

Δεν γνωρίζω την ιστορία, αλλά... τα μηνύματα μπορείς να τα σώσεις μόνο σε ένα .txt αρχείο και μέσω του προγράμματος MsgSaver! :)

Link to comment
Share on other sites

Βρε είσαι σίγουρη ότι άλλαξες τα άτριμπιουτς στις ιδιότητες του αρχείου που προσπαθείς να σβήσεις;; Μέσω Σeleq έτσι;

Τέσπα.. Εγώ πάω για ύπνο είμαι πτώμα, ελπίζω να βγάλεις άκρη!

 

EDIT: Δοκίμασε να κάνεις κόπυ-πέηστ ΟΛΟΚΛΗΡΟ τον φάκελο μέιλ απο τον e:/ στον c:/ στο αντοίστοιχο νταιρέκτορυ! (Σύστεμ)

Δεν το έχω δοκιμάσει, και δεν ξέρω αν θα πίασει αλλα είναι μια ιδέα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hostolis ( 3 Μάρ. 2004 , 23:39)

 

Έκανες φορμάτ χωρίς να κάνεις πρώτα μπακ-απ την μνήμη του τηλ. στην κάρτα μνήμης(για να μην μπλεξεις με pc suite);;; ωχ.. θα έχεις πολύ δουλειά τώρα με τις επαφες..

 

c:/system/data/contacts.cdb

mipws....lew mipws apla stelneis ayto to arxeiaki sto pc sou kai meta to format palii sth 8esh tou?

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner ( 3 Μάρ. 2004 , 23:54)

 

Δεν γνωρίζω την ιστορία, αλλά... τα μηνύματα μπορείς να τα σώσεις μόνο σε ένα .txt αρχείο και μέσω του προγράμματος MsgSaver! :)

 

 

Ναι αλλά δεν υποστηρίζει ελληνικά και δεν είναι ό,τι καλύτερο να γράφω τώρα 400 μηνύματα με το χέρι όπου λείπουν, ε; :(

I want it ALL and I want it delivered!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c ( 3 Μάρ. 2004 , 23:56)

 

c:/system/data/contacts.cdb

mipws....lew mipws apla stelneis ayto to arxeiaki sto pc sou kai meta to format palii sth 8esh tou?

:rolleyes:

 

Αυτό το έχεις δοκιμάσει και γίνεται ή το υποθέτεις; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c ( 3 Μάρ. 2004 , 23:56)

 

c:/system/data/contacts.cdb

mipws....lew mipws apla stelneis ayto to arxeiaki sto pc sou kai meta to format palii sth 8esh tou?

:rolleyes:

 

 

Εεεε ναι, είναι και αυτή μια λύση που δεν τη σκέφτηκα! :) :alien:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάνε κράτη Ναταλία!!! Μην τα φορμάρεις όλα και χάσεις τα πάντα, περίμενε λίγο ακόμη να βρεθεί καμιά λύση!!! Άσε την κάρτα μνήμης (MMC) προς το παρόν...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Natalia ( 3 Μάρ. 2004 , 23:57)

 

Ναι αλλά δεν υποστηρίζει ελληνικά και δεν είναι ό,τι καλύτερο να γράφω τώρα 400 μηνύματα με το χέρι όπου λείπουν, ε; :(

 

 

Υποστηριζει κανονικά τα ελληνικά! :)

 

h**p://www.aivanet.com/en/index.php?show=10&name=Message%20Saver%20v1.16

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner ( 4 Μάρ. 2004 , 00:00)

 

Υποστηριζει κανονικά τα ελληνικά! :)

 

h**p://www.aivanet.com/en/index.php?show=10&name=Message%20Saver%20v1.16

 

 

Ναι αλλα στο πισι δεν θα φαίνονται κανονικά λόγω του ότι είναι σε γραμματοσειρά unicode! Έχω δοκιμάσει και να αλλάξω τη γραμματοσειρα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hostolis ( 4 Μάρ. 2004 , 00:03)

 

Ναι αλλα στο πισι δεν θα φαίνονται όλλα λόγω του ότι είναι σε γραμματοσειρά unicode!

 

:blink: Γιατί, το PC δεν υποστηρίζει unicode;;;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petran ( 3 Μάρ. 2004 , 23:59)

 

Κάνε κράτη Ναταλία!!! Μην τα φορμάρεις όλα και χάσεις τα πάντα, περίμενε λίγο ακόμη να βρεθεί καμιά λύση!!! Άσε την κάρτα μνήμης (MMC) προς το παρόν...

 

 

:) :) Καλέ μου Πέτρο....ούτως ή άλλως αυτό θα έκανα...

Φοβάμαι να πειράξω την κάρτα μνήμης γιατί καμιά φορά το να είσαι αρχάριος δεν σημαίνει ότι είσαι πάντα τυχερός, και φοβάμαι ότι θα κάνω περισσότερη ζημιά από όφελος....

 

Το θέμα είναι ότι δεν θυμάμαι ακριβώς που είχα δει ότι ήταν read only και το άλλαξα..

Με το Seleq στα apps ΔΕΝ υπάρχει η εφαρμογή αυτή πουθενά....

I want it ALL and I want it delivered!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner ( 4 Μάρ. 2004 , 00:05)

 

:blink: Γιατί, το PC δεν υποστηρίζει unicode;;;

 

 

Τι να σου πώ, δοκίμασα πάρα πολλές γραμματοσειρές ταχα μου γιουνικοουντ αλλα τα έβγαζε με τετράγωνα,κλπ και άλλαε λαμακίες..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner ( 4 Μάρ. 2004 , 00:00)

 

Υποστηριζει κανονικά τα ελληνικά! :)

 

h**p://www.aivanet.com/en/index.php?show=10&name=Message%20Saver%20v1.16

 

 

Αυτό έχω κατεβάσει johner....

Παρόλα αυτά, υποστηρίζει κάποια ελληνικά....Λείπουν τα ελληνικότατα γράμματα όπως το Σ, Π κι άλλα παρόμοια....

Μήπως δεν ΄κανω κάτι σωστά;

I want it ALL and I want it delivered!!!
Link to comment
Share on other sites

KATARXHN 8A ZHTHSW 2 FORES SYGNWMH...MIA AN GRAFW SE LA8OS MEROS KAI ALLH MIA GIATI LOGIKA H APANTHSH POU 8A KANW 8A EXEI XANAGINEI...EIMAI NEOS KATOXOS TOU 6600...KALWS H KAKWS 8ELW NA AKOUW KAI MP3 APO TO KINHTO...TO 8EMA EINAI OTI HDH EXW BALEI 2 PROGRAMMATA GIA ANAPARAGWGH MP3 (ULTRA&GO) STO KINHTO KAI KANENA DEN BRISKEI ! :mad: TIPOTA! :mad: GIA NA PAIXEI...OI ERWTHSEIS POU 8A H8ELA NA KANW EINAI ME PION TROPO PAIRNAME TA MP3 MESA STHN MMC...O PRWTOS POU LOGIKA 8A MOU PEITE EINAI MESW YPERY8RWN WSTE NA MOU ER8EI SE MORFH SMS.....ALLA DEN NOMIZW GIATI AN DEN EXEI ALLAXEI KATI APO TO 7650 POU EIXA SMS PANW APO 1MB DEN ANOIGOUN...KAI O DEUTEROS TROPOS POU PROSPA8HSA EGW TOULAXISTON EINAI MESW TOU NOKIA PC SUITE...OLA KALA MEXRI EDW...OMWS OTAN METAFERW ENA ARXEIO MP3 APO TO PC MOU MESW TOU PC SUITE KANEI AUTOMATA ENA EIDOS METATROPHS TOU MP3 SE .WAV KAI GIA PARADEIGMA ENA ARXEIO .MP3 (7MB) MOU TO BGAZEI MESA STHN MNHMH ME KATALIXI .WAV KAI MEGE8OS LIGOTERO APO 3MB!!!!....NA DIEUKRINISW OTI H METONOMASIA SE MP3 GINETAI MEN ALLA DEN LEITOURGEI DE (UNKNOWN FORMAT),,,KAMIA LYSH STO PROBLHMA AUTO YPARXEI?????....KAI MIA TRITI SYGNWMH :o GIA TO MEGE8OS TOU MINIMATOS

 

EUXARISTW EK TWN PROTERWN

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PAOCLIO ( 4 Μάρ. 2004 , 01:43)

 

KATARXHN 8A ZHTHSW 2 FORES SYGNWMH...MIA AN GRAFW SE LA8OS MEROS KAI ALLH MIA GIATI LOGIKA H APANTHSH POU 8A KANW 8A EXEI XANAGINEI...EIMAI NEOS KATOXOS TOU 6600...KALWS H KAKWS 8ELW NA AKOUW KAI MP3 APO TO KINHTO...TO 8EMA EINAI OTI HDH EXW BALEI 2 PROGRAMMATA GIA ANAPARAGWGH MP3 (ULTRA&GO) STO KINHTO KAI KANENA DEN BRISKEI ! :mad: TIPOTA! :mad: GIA NA PAIXEI...OI ERWTHSEIS POU 8A H8ELA NA KANW EINAI ME PION TROPO PAIRNAME TA MP3 MESA STHN MMC...O PRWTOS POU LOGIKA 8A MOU PEITE EINAI MESW YPERY8RWN WSTE NA MOU ER8EI SE MORFH SMS.....ALLA DEN NOMIZW GIATI AN DEN EXEI ALLAXEI KATI APO TO 7650 POU EIXA SMS PANW APO 1MB DEN ANOIGOUN...KAI O DEUTEROS TROPOS POU PROSPA8HSA EGW TOULAXISTON EINAI MESW TOU NOKIA PC SUITE...OLA KALA MEXRI EDW...OMWS OTAN METAFERW ENA ARXEIO MP3 APO TO PC MOU MESW TOU PC SUITE KANEI AUTOMATA ENA EIDOS METATROPHS TOU MP3 SE .WAV KAI GIA PARADEIGMA ENA ARXEIO .MP3 (7MB) MOU TO BGAZEI MESA STHN MNHMH ME KATALIXI .WAV KAI MEGE8OS LIGOTERO APO 3MB!!!!....NA DIEUKRINISW OTI H METONOMASIA SE MP3 GINETAI MEN ALLA DEN LEITOURGEI DE (UNKNOWN FORMAT),,,KAMIA LYSH STO PROBLHMA AUTO YPARXEI?????....KAI MIA TRITI SYGNWMH :o GIA TO MEGE8OS TOU MINIMATOS

 

EUXARISTW EK TWN PROTERWN

 

 

Πρώτα απ'όλα μην γράφςι; κεφαλαία... μου βγήκανε τα μάτια...

 

1. Το 6600 διαβάζει αρχεία πάνω από 1ΜΒ... μόλις τώρα διάβασα ένα bluetooth μήνυμα 57ΜΒ (ταινιούλα)...

2. Πήγαινε στο data suite και πήγαινε: control panel-->file converters-->enable converters (none)... μετέφερε ένα mp3 τώρα στο κινητό και njoy... καλύτερα με upltramp3 παρά με Go (αν και το καλύτερο απ΄'ολα είναι το mp3player 2.1 που έχει και equalizer)...

 

Συγνώμη μη ζητάς για το μέγεθος του μηνύματος, δεν πειράζει... για τα κεφαλαία ζήτα συγνώμη καλύτερα...

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...