Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος radburne ( 3 Μάρ. 2004 , 10:58)

 

Αλλη μια καλημέρα και από εμένα!

 

Θα ήθελα να μου πείτε αν:

 

1. υπάρχει κάποιο Key******tor για το FSCaller

 

2. το photographer είναι συμβατό με το 6600?

 

Thanx !

 

 

1. Αν κατεβασεις απο το aivanet το FSCaller 2.06 (ή και απ'οπου αλλου να το εχεις κατεβασει) θα βρεις μεσα ενα .app αρχειο.Ε αυτο ειναι το cr@ck της εφαρμογουλας.

2. Ναι η εκδοση 2.4 ειναι συμβατη με το 6600.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos ( 3 Μάρ. 2004 , 12:39)

 

1. Αν κατεβασεις απο το aivanet το FSCaller 2.06 (ή και απ'οπου αλλου να το εχεις κατεβασει) θα βρεις μεσα ενα .app αρχειο.Ε αυτο ειναι το cr@ck της εφαρμογουλας.

2. Ναι η εκδοση 2.4 ειναι συμβατη με το 6600.

 

Και πως δουλεύει αυτό το *.app ? Το ανοίγω? Το αποθηκεύω κάπου ? Τι ???
Και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε . . .
Link to comment
Share on other sites

na kano mia ilithia erotisi ? thelo omos kali apantisi...

pos energopoio thn anafora paradosis minimaton ?? exo psaksei olo to tilefono, exo diavasei tis 129 selides to thread kai den exo brei tipota!!! please help!! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος radburne ( 3 Μάρ. 2004 , 12:43)

 

Και πως δουλεύει αυτό το *.app ? Το ανοίγω? Το αποθηκεύω κάπου ? Τι ???

 

 

Καταρχας στελνεις και το .app και το εχεις στα εισερχομενα.

Λοιπον με καποιον file manager (seleq,handy file, eFileManager) πας:

 

C:\system\mail μετα σε καποιον απο τουσ φακελους βρισκεις το .app το κανεις copy και μετα πας

E:\system\apps\(φακελος της εφαρμογης) και κανεις paste το .app.Θα σου πει οτι ηδη υπαρχει και αν θελεις να κανεις overwrite εσυ θα πεις ναι.

 

Αυτα κανεις και εχει την εφαρμογη σπασμενη.... :cool:

 

Υ.Γ. Αν εχεις βαλει τα μυνηματα σου να αποθηκευονται στην mmc τοτε στην αρχη πας E:\system\mail.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Fender ( 3 Μάρ. 2004 , 13:00)

 

na kano mia ilithia erotisi ? thelo omos kali apantisi...

pos energopoio thn anafora paradosis minimaton ?? exo psaksei olo to tilefono, exo diavasei tis 129 selides to thread kai den exo brei tipota!!! please help!! :)

 

 

Πας μυνηματα πατας επιλογες =>ρυθμισεις=>συντομο μυνημα=>ληψη αναφορας. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Fender ( 3 Μάρ. 2004 , 13:00)

 

na kano mia ilithia erotisi ? thelo omos kali apantisi...

pos energopoio thn anafora paradosis minimaton ?? exo psaksei olo to tilefono, exo diavasei tis 129 selides to thread kai den exo brei tipota!!! please help!! :)

 

Menu / Μηνύματα / Επιλογές / Ρυθμίσεις / Σύντομο μήνυμα / Λήψη αναφοράς (ΝΑΙ)

 

Ακριβώς τα ίδια και για τα μηνύματα multimedia

Και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε . . .
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Fender ( 3 Μάρ. 2004 , 13:00)

 

na kano mia ilithia erotisi ? thelo omos kali apantisi...

pos energopoio thn anafora paradosis minimaton ?? exo psaksei olo to tilefono, exo diavasei tis 129 selides to thread kai den exo brei tipota!!! please help!! :)

 

 

Μηνύματα>Εισερχόμενα(Ρυθμίσεις)>Σύντομο μήνυμα>Λήψη αναφοράς...........Yesssssssssssss!!!!!!

 

Η πρώτη μου βοήθεια......Παλάμακια δεν έχει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :rolleyes: :o

 

Φτου.....τρίτη και καταιδρωμένη!!!!

Ρε παιδιά.....τα εύκολα αφήστε τα να τα λέμε εμείς να βγάζουμε και το μεσημεριανό φαγητάκι μας!!!!!!!!

I want it ALL and I want it delivered!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SakisTh ( 3 Μάρ. 2004 , 09:28)

 

Ναταλία,

Οταν κατά την εγκατάσταση, επιλέγεις να κλείσει όλες τις εφαρμογές, σε πετάει κάποια στιγμή στην αρχική οθόνη του κινητού. Εσύ μετά θα πρέπει να πατήσεις το πλήκτρο του μενού για 1 sec για να εμφανιστούν οι εφαρμογές που τρέχουν εκείνη την στιγμή . Πρέπει να επιλέξεις την εφαρμογή "μηνύματα' για να ξαναγυρίσεις στην διαδικασία εγκατάστασης του msgstorer. Και σε εμένα έχει συμβεί αυτό αλλά έτσι γίνεται!!!

Ελπίζω να σε βοήθησα!!

 

 

Σε ευχαριστώ για τη βοήθεια......αλλά δεν άλλαξε κάτι..

Μου δείχνει ότι είναι "μερικά εγκατεστημένο" , το μήνυμα στα εισερχόμενα με το πρόγραμμα δεν σβήνει γιατί μου δείχνει ότι χρησιμοποιείται ήδη....και τελικά πρόγραμμα δεν έχω........ :D

 

Νάσαι καλά πάντως.....

I want it ALL and I want it delivered!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Natalia ( 3 Μάρ. 2004 , 13:20)

 

Σε ευχαριστώ για τη βοήθεια......αλλά δεν άλλαξε κάτι..

Μου δείχνει ότι είναι "μερικά εγκατεστημένο" , το μήνυμα στα εισερχόμενα με το πρόγραμμα δεν σβήνει γιατί μου δείχνει ότι χρησιμοποιείται ήδη....και τελικά πρόγραμμα δεν έχω........ :D

 

Νάσαι καλά πάντως.....

 

 

Ναταλια οπως σου ειχε πει και ο petran το οτι δεν σβηνεται πρεπει να κοιταξεις αν ειναι hidden ή read only.Δεν παιζει να συμβαινει κατι αλλο.Σε οποια παρομοια περιπτωση δεν μου σβηνοταν μυνημα κοιταγα αυτα τα 2 (τις περισσοτερες φορες ηταν read-only) και μετα σβηνοταν μια χαρα.Ειναι λιγο κουφο αυτο που συμβαινει σε σενα... :confused:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Natalia ( 3 Μάρ. 2004 , 13:16)

 

Σε ευχαριστώ για τη βοήθεια......αλλά δεν άλλαξε κάτι..

Μου δείχνει ότι είναι "μερικά εγκατεστημένο" , το μήνυμα στα εισερχόμενα με το πρόγραμμα δεν σβήνει γιατί μου δείχνει ότι χρησιμοποιείται ήδη....και τελικά πρόγραμμα δεν έχω........ :D

 

Νάσαι καλά πάντως.....

 

 

Κάνε επανεκκίνηση σε safe mode και προσπάθησε ξανά :)

 

Για να ξεκινήσει το κινητό σε safe mode κρατάς το πλήκτρο με το μολύβι συνέχεια πατημένο αφού δώσεις το PIN.

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα να μου πείτε ποια έκδοση του photographer είναι πλήρως συμβατή με το 6600 (να μην έχει τίποτα κολλήματα). Έχω βρει διάφορες (2.0, 2.02, 2.1, 2.2, 2.4) αλλά δε λέει ποια είναι συμβατή.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

το eti camcorder που ειπαρχει στο aivanet μου βγαζει σφαλμα συστηματος στο 6600 μου, ενω στο 3650 που το εβαλα, δουλευει.

στο aivanet λεει οτι κανει για 6600.

Link to comment
Share on other sites

paidia mia erotisi !!!

gia sas mpori na einai xazi ala gia mena pou den skampazo akoma pola xrisimi.....

katevasa ena program ala einai se morfi ( rar ) den anagnorizete ti prepi na kano ?

Me endiaferi to program pawer navigetor an to egatestise kapios kai pos

jim_nokia40
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος apoelistiko ( 3 Μάρ. 2004 , 15:56)

 

min balis to ETI bale to TIM videomsg ,poli kalo( apo aiva kai auto ) :)

 

 

θα το δοκημασω. αλλα ηθελα και το ετι. γιατι δεν δουλευει?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Fender ( 3 Μάρ. 2004 , 13:00)

 

na kano mia ilithia erotisi ? thelo omos kali apantisi...

pos energopoio thn anafora paradosis minimaton ?? exo psaksei olo to tilefono, exo diavasei tis 129 selides to thread kai den exo brei tipota!!! please help!! :)

 

 

Διαβάζεις το Manual και ολα οκ... :rolleyes:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Paidia gia sas! Mporeite na mou peite ta files pou einai *.nes pos li tourgoun sto kinito mas? Sigkekrimena einai to faxanad pou vrika sto aivanet pou einai se auti tin morfi. Episis an xerete pestemou an iparxi kanena kalo programa reminder gia genethlia, ypenthimisis,... Sas euxaristo ek ton proteron!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Natalia ( 3 Μάρ. 2004 , 13:20)

 

Σε ευχαριστώ για τη βοήθεια......αλλά δεν άλλαξε κάτι..

Μου δείχνει ότι είναι "μερικά εγκατεστημένο" , το μήνυμα στα εισερχόμενα με το πρόγραμμα δεν σβήνει γιατί μου δείχνει ότι χρησιμοποιείται ήδη....και τελικά πρόγραμμα δεν έχω........ :D

 

Νάσαι καλά πάντως.....

 

 

Να δώσω μία ακόμη ιδέα για την λύση στο πρόβλημά σου.

Αφού λες ότι το πρόγραμμα δεν σβήνει γιατί σου δείχνει ότι χρησιμοποιείται ήδη , δοκίμασε τα κλείσεις την εφαρμογή με την βοήθεια του προγράμματος Appman ('Running applications' -->close app) και μετά το διαγράφεις με την ησυχία σου.(Ελπίζω!!!).

 

Υ.Γ. Μέσα από το Appman μπορείς να δείς, να τρέξεις ή να διαγράψεις οποιαδήποτε εφαρμογή έχεις εγκαταστήσεις στο κινητό σου

http://www.orestiadaNews.com

-------

παλαιότερα κινητά: Motorola StarTac 85, Motorola v3688, Nokia 5110, Nokia 8210, ,Siemens S25, Samsung s100, Nokia 8310, Panasonic GD87, Nokia 6600,sony ericsson w800i,sony ericsson K800i, samsung i900 omnia,Htc Desire

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jim_nokia40 ( 3 Μάρ. 2004 , 15:56)

 

paidia mia erotisi !!!

gia sas mpori na einai xazi ala gia mena pou den skampazo akoma pola xrisimi.....

katevasa ena program ala einai se morfi ( rar ) den anagnorizete ti prepi na kano ?

Me endiaferi to program pawer navigetor an to egatestise kapios kai pos

 

 

 

Πρέπει να κατεβάσεις το winrar

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SakisTh ( 3 Μάρ. 2004 , 17:01)

 

Να δώσω μία ακόμη ιδέα για την λύση στο πρόβλημά σου.

Αφού λες ότι το πρόγραμμα δεν σβήνει γιατί σου δείχνει ότι χρησιμοποιείται ήδη , δοκίμασε τα κλείσεις την εφαρμογή με την βοήθεια του προγράμματος Appman ('Running applications' -->close app) και μετά το διαγράφεις με την ησυχία σου.(Ελπίζω!!!).

 

Υ.Γ. Μέσα από το Appman μπορείς να δείς, να τρέξεις ή να διαγράψεις οποιαδήποτε εφαρμογή έχεις εγκαταστήσεις στο κινητό σου

 

 

Καλό προγραμματάκι!!!

Το έκανα....και δεν υπάρχει εκεί να ...."τρέχει" το MsgStorer!

Appman, Menu, Phone και ...τίποτα άλλο......

 

Μη σε κουράζω όμως......Και πάλι ευχαριστώ!!!!!

Μάλλον ήρθε η ώρα να δοκιμάσω τι εστί φορμάτ!!!!!!!

I want it ALL and I want it delivered!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρειάζομαι τη βοήθεια σας. :o .. Προσπάθησα να στείλω με το mms_it ένα midi αρχείο (με 6600) αλλά ο παραλήπτης λαμβάνει ένα μήνυμα που δεν μπορεί ν' ανοίξει και του λέει "άγνωστης μορφής αρχείο" κτλ. Το όνομα το αρχείου και το μέγεθος ήταν εντάξει... Υπάρχει περίπτωση να φταίει το δίκτυο ??? (CytaGsm) Υπάρχει κάποιο άλλο παρόμοιο πρόγραμμα?? (για midi κυρίως) thnx :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aaooll ( 3 Μάρ. 2004 , 16:14)

 

θα το δοκημασω. αλλα ηθελα και το ετι. γιατι δεν δουλευει?

 

to ETI file den doulevi me to sound on!...mono off! ala den aksizi..kalitero to TIM..kai to eti den doulevi gia to 6600 epidi einai diaforetika leitourgika..p.x 6.1 vs 7.0(nomizo :confused: ) alla einai logiko..lipon ksexna to eti..pigene me tim!..

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...