Jump to content

Samsung SGH-P300 credit card cameraphone


kp86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

+ Κυκλοφορεί μέσα στο Μάϊο

 

- Τιμή περίπου 450€

 

 

Πανάαααακριβοοοοο.........:hypno: :dizzy: :heat:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 100
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

To eida se ena fylladio tou Kwtsovolou sthn timh twn 495 euro..Mou fainontai kapws ypervolika...

 

 

:X :dizzy: :kill: :shoot: :heat:

Και ύστερα λέμε πως το Ν80 π.χ είναι ακριβό...:lol:

Link to comment
Share on other sites

σε αυτα τα λεφτα ειναι πολυ ακριβο,δεν νομιζω οτι θα τραβηξει και τοσο κοσμο με αυτη τη τιμη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

MOLIS TO AGORASA...TO EXW STHN FORTISH TWRA....MOLIS TO ANOIKSW THA SAS PW TIS ENTYPWSEIS MOU...EINAI TO PIO OMORFO THLEFWNO POU EXW DEI....Isws to 9500 mou papsei na einai to vasiko mou thlefwno gia kapoio diasthma...
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8915burberry.jpg
Link to comment
Share on other sites

MOLIS TO AGORASA...TO EXW STHN FORTISH TWRA....MOLIS TO ANOIKSW THA SAS PW TIS ENTYPWSEIS MOU...EINAI TO PIO OMORFO THLEFWNO POU EXW DEI....Isws to 9500 mou papsei na einai to vasiko mou thlefwno gia kapoio diasthma...

 

Καλοριζικο και να προσεχεις μην το χασεις:D

Περιμενουμε εντυπωσεις σου με αγωνια.....

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο και να προσεχεις μην το χασεις:D

Περιμενουμε εντυπωσεις σου με αγωνια.....

To thlefwno einai omorfotato kai polutelestato (oi fwtografies apexoun polu apo thn pragmatikothta...)..H poiothta kataskevhs tou Aristh me alouminio h mprostinh kai pisw epifaneia (pistevw pws rixnei to 8800 se styl kai apopsh)..Epishs sthn xrhsh tou einai volikotato...Kata ta alla ena aplo thlefwnaki samsung...Opws ta kseroume...Endiaferon exei h dermatinh thikh tou pou exei enswmatomenh deyterh mpataria...

 

P.S. Mazi me to paketo dwro kai ena stylo mont blanc...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8915burberry.jpg
Link to comment
Share on other sites

απο οθονη τι λεει?με χαλαει λιγο η αναλυση του.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

απο οθονη τι λεει?με χαλαει λιγο η αναλυση του.

H othonh tou einai ikanopoihtikh...AN kai h analysh ths einai kapws metria ta 262.00 xrwmata alla kai h eksairetikh fwteinothta odhgoun telika se polu thetika apotelesmata...To mono kapws arnhtiko ths othonhs einai oti to mhkos ths einai mikrotero apo to platos ths kai polles fwtografies afhnoun keno sto fonto...Emena den me provlhmatizei katholou pantws..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8915burberry.jpg
Link to comment
Share on other sites

το κινητο το πηρα κι εγω σημερα.

το πακετο του πολυ ικανοποιητικο θα ελεγα.

το κινητακι πραγματικα ειναι απιστευτο,οταν ανοιξα το κουτι και το επιασα στα χερια μου εινα <<ρε τι φτιαχνουν οι ανθρωποι>>,αριστο μικρο και παρα μα παρ πολυ λεπτο.

η οθονη ειναι αρκετα καλη κι ας ειχα καποιες αμφιβολιες.

το πληκτρολογιο του εξαιρετικο κι αυτο.

το μενου ειναι κλασσικο στυλ samsung διχως καμια εξαιρεση.

το μονο αρνητικο που βρηκα ειναι η πολυ χαμηλη ενταση τυο ηχειου κατα την αναπαραγωγη μουσικης,δεν ακουγεται καθολου καλα κι εννοω πολυ χαμηλα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το κινητο το πηρα κι εγω σημερα.

το πακετο του πολυ ικανοποιητικο θα ελεγα.

το κινητακι πραγματικα ειναι απιστευτο,οταν ανοιξα το κουτι και το επιασα στα χερια μου εινα <<ρε τι φτιαχνουν οι ανθρωποι>>,αριστο μικρο και παρα μα παρ πολυ λεπτο.

η οθονη ειναι αρκετα καλη κι ας ειχα καποιες αμφιβολιες.

το πληκτρολογιο του εξαιρετικο κι αυτο.

το μενου ειναι κλασσικο στυλ samsung διχως καμια εξαιρεση.

το μονο αρνητικο που βρηκα ειναι η πολυ χαμηλη ενταση τυο ηχειου κατα την αναπαραγωγη μουσικης,δεν ακουγεται καθολου καλα κι εννοω πολυ χαμηλα.

Me geia sou...Epitelous yparxei kai deyteros pou na exei ayto to thlefwno sto myphone...Emena pantws ta symperasmata mou apo ti liges meres xrhshs tou...

1)Polu kalh mpataria (idiaitera o syndiasmos kai twn dyo) to opoio pragmatika den to perimena 2)Polu voliko sthn metafora (hmoun xrhsths 9500)..

Pantws opoios to glepei genikotera entypwsiazetai...

 

Taksidiwth22 perimenw kai ta dika sou...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8915burberry.jpg
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως το κινητο το εδωσα,οχι επειδη δεν ηταν καλο,απλα με απογοητευσε στο θεμα της αναπαραγωγης Mp3,παρα πολυ χαμηλη η ενταση και για μενα ειναι βασικος λογος για να δωσω ενα κινητο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

To κινητό μου αρέσει πάρα πολύ αλλά απο μια βόλτα που έκανα στην Πάτρα το είχε μόνο ο Γερμανός στα 488 Ευρώ. Με επιδότηση μου βγαίνει στα 375Ε . Μου φένεται θα περιμένω να φτηνύνει λίγο. Ίσως όταν το φέρει και η vodafone και η cosmote να πέσει η τιμή του... Πάντως είναι σίγουρα αυτό που θέλω σε ένα κινητό. Μικρό και ανθεκτικό!
Link to comment
Share on other sites

To κινητό μου αρέσει πάρα πολύ αλλά απο μια βόλτα που έκανα στην Πάτρα το είχε μόνο ο Γερμανός στα 488 Ευρώ. Με επιδότηση μου βγαίνει στα 375Ε . Μου φένεται θα περιμένω να φτηνύνει λίγο. Ίσως όταν το φέρει και η vodafone και η cosmote να πέσει η τιμή του... Πάντως είναι σίγουρα αυτό που θέλω σε ένα κινητό. Μικρό και ανθεκτικό!

Osoi den kseroun orthografia na protiman ta greeklish...

An tha pesei h timh tha pesei meta apo arketo kairo....Sigoura oxi amesa..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8915burberry.jpg
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το τηλέφωνο, στο pixmania πωλείται 405Ε και στο expansys 465Ε συμφωνα με το σκρουτζ. Θα έλεγα πως η τιμή του στον Γερμανό (κοντά στα 490Ε) είναι μάλλον τεχνητά αυξημένη μιας και η συσκευή δεν υπάρχει στα άλλα μεγάλα καταστήματα ακόμα.

 

Δεν περιμένω η τιμή του να πέσει κατακόρυφα αλλά να φτάσει σε κάποιον μέσο όρο της τιμής των δυο παραπάνω καταστημάτων για αρχή. Άλλωστε η διαφορά τιμής είναι περισσότερο ψυχολογική παρά ουσιαστική μιας και κανείς μας δεν σώζεται με 100Ε.

 

Όσον αφορά την ορθογραφία μου, το ότι έκανα ένα και μοναδικό λάθος στην λέξη "φένεται" απο κεκτημένη ταχύτητα δεν σου δίνει κανένα δικαίωμα να την κρίνεις και να την σχολιάζεις (ναι, το "φτηνύνει" γράφεται όπως ακριβώς το έχω γράψει).

 

Εσύ παντως που παραδέχεσαι πως δεν ξέρεις ορθογραφία μπορείς να αρχίσεις να μαθαίνεις. Η ορθογραφική διόρθωση του word ή του openoffice είναι πολύτιμο εργαλείο.

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το τηλέφωνο, στο pixmania πωλείται 405Ε και στο expansys 465Ε συμφωνα με το σκρουτζ. Θα έλεγα πως η τιμή του στον Γερμανό (κοντά στα 490Ε) είναι μάλλον τεχνητά αυξημένη μιας και η συσκευή δεν υπάρχει στα άλλα μεγάλα καταστήματα ακόμα.

 

Δεν περιμένω η τιμή του να πέσει κατακόρυφα αλλά να φτάσει σε κάποιον μέσο όρο της τιμής των δυο παραπάνω καταστημάτων για αρχή. Άλλωστε η διαφορά τιμής είναι περισσότερο ψυχολογική παρά ουσιαστική μιας και κανείς μας δεν σώζεται με 100Ε.

 

Όσον αφορά την ορθογραφία μου, το ότι έκανα ένα και μοναδικό λάθος στην λέξη "φένεται" απο κεκτημένη ταχύτητα δεν σου δίνει κανένα δικαίωμα να την κρίνεις και να την σχολιάζεις (ναι, το "φτηνύνει" γράφεται όπως ακριβώς το έχω γράψει).

 

Εσύ παντως που παραδέχεσαι πως δεν ξέρεις ορθογραφία μπορείς να αρχίσεις να μαθαίνεις. Η ορθογραφική διόρθωση του word ή του openoffice είναι πολύτιμο εργαλείο.

:lol: :lol: :lol:

pedia to kintaki to opio mou kanei kapos me computeraki,einai smartphone kai an oxi ti pexnidia dexetai

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το τηλέφωνο, στο pixmania πωλείται 405Ε και στο expansys 465Ε συμφωνα με το σκρουτζ. Θα έλεγα πως η τιμή του στον Γερμανό (κοντά στα 490Ε) είναι μάλλον τεχνητά αυξημένη μιας και η συσκευή δεν υπάρχει στα άλλα μεγάλα καταστήματα ακόμα.

 

Δεν περιμένω η τιμή του να πέσει κατακόρυφα αλλά να φτάσει σε κάποιον μέσο όρο της τιμής των δυο παραπάνω καταστημάτων για αρχή. Άλλωστε η διαφορά τιμής είναι περισσότερο ψυχολογική παρά ουσιαστική μιας και κανείς μας δεν σώζεται με 100Ε.

 

Όσον αφορά την ορθογραφία μου, το ότι έκανα ένα και μοναδικό λάθος στην λέξη "φένεται" απο κεκτημένη ταχύτητα δεν σου δίνει κανένα δικαίωμα να την κρίνεις και να την σχολιάζεις (ναι, το "φτηνύνει" γράφεται όπως ακριβώς το έχω γράψει).

 

Εσύ παντως που παραδέχεσαι πως δεν ξέρεις ορθογραφία μπορείς να αρχίσεις να μαθαίνεις. Η ορθογραφική διόρθωση του word ή του openoffice είναι πολύτιμο εργαλείο.

 

Profanws kai anaferomoun mono sto "fainetai"...A kai o logos pou xrhsimopoiw ta greenglish einai oti me volevoun kai grafw pio grhgora..Oxi oti den kserw orthografia...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8915burberry.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...