Jump to content

[Επίσημο] HTC StarTrek (Qtek 8500)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

thanx για τις απαντησεις αλλα το προβλημα δεν ειναι στο χωρο,το λαμβανει κανονικα λεει 1νεο mms αλλα οταν το ανοιγει τιποτα!!λεει μονο τον αποστολεα εικονα γιοκ ! δεν ξερω οτι δεν εχει symbian με μπερδευει.θα τις ξαναστειλω και βλεπουμε.thanx both 4u r help :)
Ν80power
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 709
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

thanx για τις απαντησεις αλλα το προβλημα δεν ειναι στο χωρο,το λαμβανει κανονικα λεει 1νεο mms αλλα οταν το ανοιγει τιποτα!!λεει μονο τον αποστολεα εικονα γιοκ ! δεν ξερω οτι δεν εχει symbian με μπερδευει.θα τις ξαναστειλω και βλεπουμε.thanx both 4u r help :)

 

Ίσως αν μας έλεγες τι ακριβώς σου λέει το μήνυμα που σου βγάζει να μπορούσαμε να σε βοηθήσουμε περισσότερο πάντως! Good luck! :)

 

Did you get the battery after all? Πες μας εντυπωσεις οταν τη παρεις:)

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ και απο εμενα:!:

 

Την περιμένω Τετάρτη-Πέμπτη!

Εννοείται ότι θα σας γράψω αναλυτικά εντυπώσεις!

Δίνω και το link για όποιον θέλει, τα κομμάτια είναι περιορισμένα!

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=140372

;)

 

http://i126.photobucket.com/albums/p91/Pero_me_mata/Christmas_Card_by_nighty.jpg

Link to comment
Share on other sites

Did you get the battery after all? Πες μας εντυπωσεις οταν τη παρεις

 

Kαλημέρα και... Χρόνια Πολλά! :)

Η μπαταρία και το κάλυμμα ήρθαν την Τετάρτη το μεσημέρι!

Της έκανα μια φόρτιση 11 ωρών και είναι σε λειτουργία από την Πέμπτη το πρωί.

Με την χρήση που κάνω πάντα στο κινητό μου, αυτή τη στιγμή η στάθμη της μπαταρίας είναι στο 63%, όταν η κανονική του μπαταρία στατιστικά τώρα θα ήταν γύρω στο 30%. Και δεδομένου ότι είναι η πρώτη φόρτιση, θεωρώ πολύ ενθαρρυντικό το γεγονός!

Όσο αφορά στο εμφανισιακό κομμάτι, κατά την προσωπική μου άποψη, το μικρό "εξόγκωμα" δεν είναι καθόλου άσχημο. Το τηλέφωνο γίνεται λίγο πιο βαρύ, το οποίο επίσης μου αρέσει, και στο κράτημα γίνεται πιο βολικό απ' ότι ήταν με το επίπεδο καπάκι.

Επίσης, να σημειώσω ότι η συνεργασία με το Expansys.gr ήταν άριστη.

Είχα ενημέρωση για την παραγγελία μου ανά πάσα στιγμή και μέχρι την ολοκλήρωσή της δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα. Το θετικότερο όμως όλων ήταν ότι δε χρειάστηκε να κάνω χρήση πιστωτικής κάρτας -διότι και να ήθελα, δεν κατέχω κάποια- αλλά κατέθεσα η ίδια τα χρήματα σε ένα υποκατάστημα της Τράπεζας Πειραιώς.

Σε γενικές, λοιπόν, γραμμές, είμαι ευχαριστημένη από την αγορά μου.

Σε 1-2 βδομάδες πιστεύω πως η μπαταρία θα έχει φτάσει στο μέγιστο της απόδοσής της και θα μπορώ να πω και μια τελική άποψη για την προσφορά της στην αυτονομία.

 

http://i126.photobucket.com/albums/p91/Pero_me_mata/b140372.jpg

 

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=140372

 

http://www.engadgetmobile.com/2006/09/13/cingular-3125-puts-on-some-weight/

 

Aυτά από μένα!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα και... Χρόνια Πολλά! :)

Η μπαταρία και το κάλυμμα ήρθαν την Τετάρτη το μεσημέρι!

Της έκανα μια φόρτιση 11 ωρών και είναι σε λειτουργία από την Πέμπτη το πρωί.

Με την χρήση που κάνω πάντα στο κινητό μου, αυτή τη στιγμή η στάθμη της μπαταρίας είναι στο 63%, όταν η κανονική του μπαταρία στατιστικά τώρα θα ήταν γύρω στο 30%. Και δεδομένου ότι είναι η πρώτη φόρτιση, θεωρώ πολύ ενθαρρυντικό το γεγονός!

Όσο αφορά στο εμφανισιακό κομμάτι, κατά την προσωπική μου άποψη, το μικρό "εξόγκωμα" δεν είναι καθόλου άσχημο. Το τηλέφωνο γίνεται λίγο πιο βαρύ, το οποίο επίσης μου αρέσει, και στο κράτημα γίνεται πιο βολικό απ' ότι ήταν με το επίπεδο καπάκι.

Επίσης, να σημειώσω ότι η συνεργασία με το Expansys.gr ήταν άριστη.

Είχα ενημέρωση για την παραγγελία μου ανά πάσα στιγμή και μέχρι την ολοκλήρωσή της δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα. Το θετικότερο όμως όλων ήταν ότι δε χρειάστηκε να κάνω χρήση πιστωτικής κάρτας -διότι και να ήθελα, δεν κατέχω κάποια- αλλά κατέθεσα η ίδια τα χρήματα σε ένα υποκατάστημα της Τράπεζας Πειραιώς.

Σε γενικές, λοιπόν, γραμμές, είμαι ευχαριστημένη από την αγορά μου.

Σε 1-2 βδομάδες πιστεύω πως η μπαταρία θα έχει φτάσει στο μέγιστο της απόδοσής της και θα μπορώ να πω και μια τελική άποψη για την προσφορά της στην αυτονομία.

 

http://i126.photobucket.com/albums/p91/Pero_me_mata/b140372.jpg

 

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=140372

 

http://www.engadgetmobile.com/2006/09/13/cingular-3125-puts-on-some-weight/

 

Aυτά από μένα!!! :)

Δεν ειναι extremely bulky? It seems this way, απο τις φωτογραφιες που εχω δει. Με βαζεις σε πειρασμο, γιατι εχω βαρεθει να το φορτιζω 2 φορες την ημερα.

Καλη χρονια και ευχομαι στη καρδια μας να γεννηθει αγαπη χωρις ορους:!:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι extremely bulky? It seems this way, απο τις φωτογραφιες που εχω δει. Με βαζεις σε πειρασμο, γιατι εχω βαρεθει να το φορτιζω 2 φορες την ημερα.

 

Όπως και οι άνθρωποι, έτσι και το κινητό μας το παχαίνει ο φακός!

Ειλικρινά, δεν είναι καθόλου bulky, θα έλεγα ότι του ταιριάζει πολύ!

Και εφόσον του κάνεις τέτοια χρήση ώστε πρέπει να το φορτίζεις δυο (!) φορές τη μέρα, το σκέφτεσαι ακόμα;; :p

 

Καλη χρονια και ευχομαι στη καρδια μας να γεννηθει αγαπη χωρις ορους:!:

 

Couldn't agree more!! :)

Link to comment
Share on other sites

Όπως και οι άνθρωποι, έτσι και το κινητό μας το παχαίνει ο φακός!

Ειλικρινά, δεν είναι καθόλου bulky, θα έλεγα ότι του ταιριάζει πολύ!

Και εφόσον του κάνεις τέτοια χρήση ώστε πρέπει να το φορτίζεις δυο (!) φορές τη μέρα, το σκέφτεσαι ακόμα;; :p

 

 

 

Couldn't agree more!! :)

Thank God, I don't have that problem.:lol: Ελπιζω να ταιριαξει και σε μενα.:!:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και καλη χρονια ! μια ακομη 2 ερωτησεις για σας..υπαρχει λυση οταν κανεις εγκατασταση στα αρχεια jar να μπαινουν στην καρτα και οχι στο τηλεφωνο?? ενω sτα cab επιλεγεις κανονικα,και το profimail δεν δειχνει το c: ?:) :)
Ν80power
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και καλη χρονια ! μια ακομη 2 ερωτησεις για σας..υπαρχει λυση οταν κανεις εγκατασταση στα αρχεια jar να μπαινουν στην καρτα και οχι στο τηλεφωνο?? ενω sτα cab επιλεγεις κανονικα,και το profimail δεν δειχνει το c: ?:) :)

 

Καλησπέρα και καλή χρονιά!

 

Με κάθε επιφύλαξη, σου απαντάω ότι δε γίνεται οι εφαρμογές Java να αποθηκευτούν στην κάρτα μνήμης γιατί το πρόγραμμα μέσω του οποίου τρέχουν είναι προεγκατεστημένο στη ROM του τηλεφώνου.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έγινε κάποια βλακεία με τον συγχρονισμό και μου πέρασε δυο-τρείς φορές κάθε επαφή, υπάρχει κάποιος τρόπος να γίνει μαζική διαγραφή των επαφών, έτσι ώστε να κάνω πάλι συγχρονισμό; Έστω και με εφαρμογή... Είναι βαρετό να τις σβήνω μια-μια χειροκίνητα :O
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έγινε κάποια βλακεία με τον συγχρονισμό και μου πέρασε δυο-τρείς φορές κάθε επαφή, υπάρχει κάποιος τρόπος να γίνει μαζική διαγραφή των επαφών, έτσι ώστε να κάνω πάλι συγχρονισμό; Έστω και με εφαρμογή... Είναι βαρετό να τις σβήνω μια-μια χειροκίνητα :O

 

Υπάρχει εφαρμογή που κάνει ακριβώς αυτό που θέλεις.

Λέγεται Pocket Kai Outlook Cleaner.

PM το mail σου, αν την θέλεις... ;)

Link to comment
Share on other sites

Kalispera se olous/oles

kai sugnwmi gia ta greeklish alla briskomai se upologisti xwris ellinika.

 

diabasa olo to thread gia to 8500 kai exw meinei me tis eksis apories!

1.Telika einai toso buggy oso to perigrafete? se genikes grammes eiste euxaristimenoi?

 

2.Sms me 70xarakthres h 160?

 

3.poiothta fwtografikis?

 

4.euxrhstia? rwtaw giati eixa palaiotera to mpx200 + mpx220 kai itan ligo dusxristo se sxesi me p900 pou exw kai xrhsimopoiw mexri twra! Kuriws logo windows type menu! start->...->....->..... ktl (isws na einai kai 8ema sunh8eias)

 

5. me default battery ap'oti katalaba kai xrhsh 1h kliseis kai 10 sms 8a mou krataei to polu mia-miamisi mera, swsta?

 

6. Kapoio site pou na exei progs gia wm05?

 

Telos 8a i8ela tin apopsi sas sto eksis:

Endiaferomai na parw mia suskeui kai eimai anamesa stis eksis 3

Samsung d830: 330 euro

SonyEricsson z710: 220 euro

Qtek 8500: 290 h 310(me epipleon mia mpataria)

 

3erw oti 8a skefteite oti sugkrinw "portokalia me mantarinia" 3erw ta uper twn

smartphones afou edw kai 3 xronia ta xrhsimopoiw! Prepei na omologhsw omws oti ousastika pera apo to paixnidi tou 1ou mina, telika periorizomai stis polu basikes leitourgies tou + excel, pdf! Mipws loipon na protimisw kati allo opws to d830 pou upostirizei estw pdf kai einai kai polu lepto? H to sony ericsson gia battaria kai aksiopistia!

 

Poia etaireia 8a kanei epitelous ena smartphone me diastaseis d830 kai mpataria kai aksiopistia z710? is it so much to ask?

 

filika Stamatis

“Don’t expect something for nothing.”
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ανταπτοράκι που να βγάζει έξοδο για ακουστικά 3.5mm;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ανταπτοράκι που να βγάζει έξοδο για ακουστικά 3.5mm;

theka ξερεις οτι εχει ιδιας διαμετρου εισοδο με το 6600 πχ, αλλα τα ακουστικα του 6600 δεν κανουν, τουλαχιστον στο 8310. εναν ανταπτορα 2,5mm ειχα δει στο fnac παντως :O

Link to comment
Share on other sites

theka ξερεις οτι εχει ιδιας διαμετρου εισοδο με το 6600 πχ, αλλα τα ακουστικα του 6600 δεν κανουν, τουλαχιστον στο 8310. εναν ανταπτορα 2,5mm ειχα δει στο fnac παντως :O
Βασικά δεν έχει 2.5 mm όπως το 8310

 

http://img357.imageshack.us/img357/8450/dsc00358fd4.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kalispera se olous/oles

kai sugnwmi gia ta greeklish alla briskomai se upologisti xwris ellinika.

 

diabasa olo to thread gia to 8500 kai exw meinei me tis eksis apories!

1.Telika einai toso buggy oso to perigrafete? se genikes grammes eiste euxaristimenoi?

 

2.Sms me 70xarakthres h 160?

 

3.poiothta fwtografikis?

 

4.euxrhstia? rwtaw giati eixa palaiotera to mpx200 + mpx220 kai itan ligo dusxristo se sxesi me p900 pou exw kai xrhsimopoiw mexri twra! Kuriws logo windows type menu! start->...->....->..... ktl (isws na einai kai 8ema sunh8eias)

 

5. me default battery ap'oti katalaba kai xrhsh 1h kliseis kai 10 sms 8a mou krataei to polu mia-miamisi mera, swsta?

 

6. Kapoio site pou na exei progs gia wm05?

 

Telos 8a i8ela tin apopsi sas sto eksis:

Endiaferomai na parw mia suskeui kai eimai anamesa stis eksis 3

Samsung d830: 330 euro

SonyEricsson z710: 220 euro

Qtek 8500: 290 h 310(me epipleon mia mpataria)

 

3erw oti 8a skefteite oti sugkrinw "portokalia me mantarinia" 3erw ta uper twn

smartphones afou edw kai 3 xronia ta xrhsimopoiw! Prepei na omologhsw omws oti ousastika pera apo to paixnidi tou 1ou mina, telika periorizomai stis polu basikes leitourgies tou + excel, pdf! Mipws loipon na protimisw kati allo opws to d830 pou upostirizei estw pdf kai einai kai polu lepto? H to sony ericsson gia battaria kai aksiopistia!

 

Poia etaireia 8a kanei epitelous ena smartphone me diastaseis d830 kai mpataria kai aksiopistia z710? is it so much to ask?

 

filika Stamatis

 

1. ο μονος που εχει αναφερει bug ειμαι εγω, επομενως δε νομιζω να είναι buggy, όπως το λες.!!!!

2. 160

3. Μια χαρα. Συγκρινοντας το με το 6260 που είχα, και όχι με τη cybershot!!!!!

4. Είναι θέμα συνήθειας.

5. Emmmm. Το φορτιζω 2 φορες την ημερα, χωρις sms, μονο ομιλια

6. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=99563

7. ?????????????????

Link to comment
Share on other sites

Kalispera se olous/oles

kai sugnwmi gia ta greeklish alla briskomai se upologisti xwris ellinika.

 

diabasa olo to thread gia to 8500 kai exw meinei me tis eksis apories!

1.Telika einai toso buggy oso to perigrafete? se genikes grammes eiste euxaristimenoi?

 

2.Sms me 70xarakthres h 160?

 

3.poiothta fwtografikis?

 

4.euxrhstia? rwtaw giati eixa palaiotera to mpx200 + mpx220 kai itan ligo dusxristo se sxesi me p900 pou exw kai xrhsimopoiw mexri twra! Kuriws logo windows type menu! start->...->....->..... ktl (isws na einai kai 8ema sunh8eias)

 

5. me default battery ap'oti katalaba kai xrhsh 1h kliseis kai 10 sms 8a mou krataei to polu mia-miamisi mera, swsta?

 

6. Kapoio site pou na exei progs gia wm05?

 

Telos 8a i8ela tin apopsi sas sto eksis:

Endiaferomai na parw mia suskeui kai eimai anamesa stis eksis 3

Samsung d830: 330 euro

SonyEricsson z710: 220 euro

Qtek 8500: 290 h 310(me epipleon mia mpataria)

 

3erw oti 8a skefteite oti sugkrinw "portokalia me mantarinia" 3erw ta uper twn

smartphones afou edw kai 3 xronia ta xrhsimopoiw! Prepei na omologhsw omws oti ousastika pera apo to paixnidi tou 1ou mina, telika periorizomai stis polu basikes leitourgies tou + excel, pdf! Mipws loipon na protimisw kati allo opws to d830 pou upostirizei estw pdf kai einai kai polu lepto? H to sony ericsson gia battaria kai aksiopistia!

 

Poia etaireia 8a kanei epitelous ena smartphone me diastaseis d830 kai mpataria kai aksiopistia z710? is it so much to ask?

 

filika Stamatis

 

1. Εγώ το έχω 2 μήνες και είμαι πολύ ευχαριστημένη, σε γενικές γραμμές.

Δε θα το χαρακτήριζα buggy.

 

2. 160 και με ελληνικό Τ9 παρακαλώ!

 

3. Πολύ καλή για την κατηγορία της.

 

4. Όλα τα Windows Mobile έχουν ίδιο μενού, είναι θέμα λογισμικού.

 

5. Εγώ έχω αγοράσει και την Extended Battery (θα διάβασες παραπάνω το ιστορικό και τις λεπτομέρειες) με την οποία μου κρατάει 3 μέρες. Με την default, 1 μέρα, ίσως 1,5..

 

6. http://www.airfagev.com

Στείλε μου ένα ΡΜ, αν ενδιαφέρεσαι για πιο "υπόγεια" site. ;)

 

Συνεπώς, εγώ σου προτείνω το Qtek 8500, ανάμεσα στα 3 που έχεις κατά νου. Το επιχείρημα "πορτοκάλια και μανταρίνια" για μένα ισχύει. Οπότε πάρε το χρόνο σου και σκέψου τι είναι σημαντικό για σένα; Η μπαταρία; Τότε ΟΧΙ smartphone. Το mobile office; Τότε ΝΑΙ smartphone. Κτλ, κτλ...

 

Καλή τύχη στην επιλογή σου! :)

Link to comment
Share on other sites

euxaristw kai tous duo gia thn apantish!

 

Telika ta ebala katw kai ontws to smatphone einai kati pou to exw sunh8isei kai mallon 8a mou lupsei, opote to parhghla hdh apo expansys.com.gr

 

anamenw ti triti paradosi.

 

Filika stamatis

“Don’t expect something for nothing.”
Link to comment
Share on other sites

Telika ta ebala katw kai ontws to smatphone einai kati pou to exw sunh8isei kai mallon 8a mou lupsei

 

Έχεις δίκιο σε αυτό. Μετά το ΜPx220, επειδή με όλα τα bugs που είχε, είχα απελπιστεί, είπα να πάω σε συμβατικό κινητό και το μετάνιωσα μέσα στον πρώτο μήνα!!! Όσο κι αν λες ότι δε χρησιμοποιείς στο έπακρο τις λειτουργίες ενός smartphone, η αλήθεια είναι ότι σου λείπουν αν εγκαταλείψεις την κατηγορία.

Με το καλό να σου έρθει και για ό,τι απορίες, εδώ είμαστε!!! :)

 

Καλημέρα!

Link to comment
Share on other sites

το πήρα σήμερα. Το πρώτο πρόβλημα που το έχει αναφέρει και κάποιος πιο πριν είναι με το bluetooth. Δεν μπορώ να στείλω από ένα sony που έχω στο qtek τίποτα.

 

My immortal αν μπορείς στείλε το Pm για progs.

 

thanx

 

 

φιλικα

Σταμάτης

“Don’t expect something for nothing.”
Link to comment
Share on other sites

το πήρα σήμερα. Το πρώτο πρόβλημα που το έχει αναφέρει και κάποιος πιο πριν είναι με το bluetooth. Δεν μπορώ να στείλω από ένα sony που έχω στο qtek τίποτα.

 

My immortal αν μπορείς στείλε το Pm για progs.

 

thanx

 

 

φιλικα

Σταμάτης

Καλημέρα :)

 

Πρώτα απ' ολα, στις ρυθμίσεις του bluetooth, το έχεις ρυθμίσει να είναι "ανακαλύψιμο"; Επίσης πήγαινε Έναρξη -> Ρυθμίσεις ->Συνδέσεις -> Μεταβίβαση και εκεί πρέπει να είναι τσεκαρισμένο το "Λήψη εισερχόμ. μεταδόσεων"

Link to comment
Share on other sites

το ανιχνευσιμο το είχα βάλει δεν ειχα δεί όμως αυτό με τη μεταβίβαση thanx.

 

μεχρι στιγμής όλα καλά εκτός από το ηχείο, το οποίο παίζει όντως πολυ χαμηλά τα ringtone, θα δοκιμασς και με wma, η να ανεβασω την ενταση στο ringtone και θα ενημερώσω.

 

 

φιλικα

Σταματης

“Don’t expect something for nothing.”
Link to comment
Share on other sites

kalimera pedia prospathisa na diavasw kai tis 13 selides toy topic gia na kataliksw an prepei na to para h oxi.

 

merikes erotiseis pou an mporousan na apantithoun tha evgaza kapia akri:

milisa me vodafone epidei exw epidotisi kai tis zitisa kinito navigator, mesa se ola moy eipe kai gia to 8500!!!!! nai men exei windows poy simenei logika oti pernei to programma, to thema einai oti to exei doulepsei kanenas??? aksizei h soy vgazei tin psixi?

to pernw 244euro me tin epidotisi, einai to oikonomiko + oti den exei megalo megethos opos oi ales koumoutses ALA doylevei san navigator???

opiadipote voithia pedia giati malon moy eipan m@...@ apo ti vodafone...:blink:

Link to comment
Share on other sites

kalimera pedia prospathisa na diavasw kai tis 13 selides toy topic gia na kataliksw an prepei na to para h oxi.

 

merikes erotiseis pou an mporousan na apantithoun tha evgaza kapia akri:

milisa me vodafone epidei exw epidotisi kai tis zitisa kinito navigator, mesa se ola moy eipe kai gia to 8500!!!!! nai men exei windows poy simenei logika oti pernei to programma, to thema einai oti to exei doulepsei kanenas??? aksizei h soy vgazei tin psixi?

to pernw 244euro me tin epidotisi, einai to oikonomiko + oti den exei megalo megethos opos oi ales koumoutses ALA doylevei san navigator???

opiadipote voithia pedia giati malon moy eipan m@...@ apo ti vodafone...:blink:

Ξέρω σίγουρα ότι δουλεύει με το Route 66 το οποίο έχει πολύ ενημερωμένους χάρτες της Αθήνας αλλά και της Ελλάδας. Όμως πρέπει να το αγοράσεις, γιατί αν προσπαθήσεις "πλαγίως" το πιθανότερο είναι ότι δε θα σου δουλέψει.

Επίσης είναι νομίζω συμβατό και με μια έκδοση του Navigator.

Η οθόνη του είναι φωτεινή και ευκρινής αλλά φυσικά δεν είναι σαν αυτή των PDA σε μέγεθος, οπότε μην περιμένεις και πολλά. Πάντως είναι μια καλή λύση κι εγώ αν είχα ένα πρόγραμμα πλοήγησης, σίγουρα θα το έπαιρνα μαζί μου στο αυτοκίνητο!

Link to comment
Share on other sites

Kαταρχάς, καλημέρα και καλώς σας βρήκα μιας και αυτό είναι το πρώτο μου post.

 

Μπαίνω κατευθείαν στο θέμα και παρακαλώ για την απάντησή σας.

 

Έχω ένα Qtek 8500, και θέλω να το συνδέσω στο radio cd του αυτοκινήτου μου (έχει auxiliary) για να παίζω mp3! Γίνεται?????

 

Ευχαριστώ.

Μολών Λαβέ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...