Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να σας αναφερω και εγω καποιες εντυπωσεις απο τις πρωτες ωρες λειτουργιας,

-τα wm ειναι παραπληγικα, δεν εχω δει κατι χειροτερο

-μερικα σοβαρα sites (betfair.com )αρνουνται να συνεργαστουν ( ισως φταιει ο ενσωματομενος explorer? )

-δεν υπαρχει ποτε περιπτωση να γραψεις μεγαλο κειμενο με αυτο το πληκτρολογιο

- δεν ειναι mobile μια συσκευη που θελει να ειναι συνεχεια στο ρευμα, αυτη η μπαταρια δεν κανει ουτε για το αρκουδακι του γιου μου

- σε sites με πολλα frames εχει προβλημα και δεν ξερει τι σου δειχνει

 

σαν τηλεφωνο τιποτα το ιδιαιτερο,ελπιζω σαν gps να με ανταμειμψει για την εμπιστοσυνη που του εδειξα γιατι ολα τα αλλα ειναι μετρια εως ασχημα.Ισως επειδη ειναι η πρωτη μου επαφη με ppc αλλα δυστηχως ειναι ακομα πολυ μακρια για να γινει ενας πληρης και αξιοπιστος βοηθος

 

 

 

 

 

 

 

εσυ φιλε μου μαλλον σε λαθος τοπικ εγραψες!!!

 

για αλλο τηλεφωνο θα μιλας σιγουρα και οχι για τον τιτανα !!!!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ποιος κακοχαρακτηρισε τον τιτανα???

θα το πληρωσει με αιμα.........!!!!!

δεν εχω ακουσει καποιο παραπονο απο κανεναν τουλαχιστον σοβαρο.

ο τιτανας δουλευει τελεια στις λειτουργιες του.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ποιος κακοχαρακτηρισε τον τιτανα???

θα το πληρωσει με αιμα.........!!!!!

δεν εχω ακουσει καποιο παραπονο απο κανεναν τουλαχιστον σοβαρο.

ο τιτανας δουλευει τελεια στις λειτουργιες του.:cool:

 

ακριβως ετσι ειναι αρη:)

 

τιποτε απο οσα ανεφερε ο φιλος δεν ισχυει στον τιτανα!!

 

για αυτο αλλωστε και ειπα οτι μαλον εχει κανει λαθος στο τοπικ και οτι σιγουρα θα μιλαει για αλλο τηλεφωνο!!!

 

 

ΑΕΚΑΡΑ ΓΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση πιθανά άσχετη..

Πήρα από το play247 ένα screen protector, όμως δεν το έβαλα σωστά και αναγκάστηκα να το βγάλω ξανά. Αφενός όμως έχει λερωθεί αρκετά και δεν ξέρω αν αφού το καθαρίσω μπορώ να το χρησιμοποιήσω ξανά αφετέρου δεν ξέρω αν… υπάρχει σωστή και λάθος πλευρά τοποθέτησης του .

Καμιά βοήθεια;

Link to comment
Share on other sites

να σας αναφερω και εγω καποιες εντυπωσεις απο τις πρωτες ωρες λειτουργιας,

-τα wm ειναι παραπληγικα, δεν εχω δει κατι χειροτερο

-μερικα σοβαρα sites (betfair.com )αρνουνται να συνεργαστουν ( ισως φταιει ο ενσωματομενος explorer? )

-δεν υπαρχει ποτε περιπτωση να γραψεις μεγαλο κειμενο με αυτο το πληκτρολογιο

- δεν ειναι mobile μια συσκευη που θελει να ειναι συνεχεια στο ρευμα, αυτη η μπαταρια δεν κανει ουτε για το αρκουδακι του γιου μου

- σε sites με πολλα frames εχει προβλημα και δεν ξερει τι σου δειχνει

 

σαν τηλεφωνο τιποτα το ιδιαιτερο,ελπιζω σαν gps να με ανταμειμψει για την εμπιστοσυνη που του εδειξα γιατι ολα τα αλλα ειναι μετρια εως ασχημα.Ισως επειδη ειναι η πρωτη μου επαφη με ppc αλλα δυστηχως ειναι ακομα πολυ μακρια για να γινει ενας πληρης και αξιοπιστος βοηθος

 

Δεν θα πω κάτι για τη συσκευή. Αλλά αυτό για τα wm δεν άγγιξε κανέναν; Τι ακριβώς σημαίνει; Παραπληγικά; Δηλαδή; Ποιο αντίστοιχο λειτουργικό υπάρχει που δεν έχουμε δει και έχει δει ο φίλος και που ειναι καλύτερο από τα wm; Αυτή είναι η απορία μου.

Link to comment
Share on other sites

να σας αναφερω και εγω καποιες εντυπωσεις απο τις πρωτες ωρες λειτουργιας,

-τα wm ειναι παραπληγικα, δεν εχω δει κατι χειροτερο

-μερικα σοβαρα sites (betfair.com )αρνουνται να συνεργαστουν ( ισως φταιει ο ενσωματομενος explorer? )

-δεν υπαρχει ποτε περιπτωση να γραψεις μεγαλο κειμενο με αυτο το πληκτρολογιο

- δεν ειναι mobile μια συσκευη που θελει να ειναι συνεχεια στο ρευμα, αυτη η μπαταρια δεν κανει ουτε για το αρκουδακι του γιου μου

- σε sites με πολλα frames εχει προβλημα και δεν ξερει τι σου δειχνει

 

σαν τηλεφωνο τιποτα το ιδιαιτερο,ελπιζω σαν gps να με ανταμειμψει για την εμπιστοσυνη που του εδειξα γιατι ολα τα αλλα ειναι μετρια εως ασχημα.Ισως επειδη ειναι η πρωτη μου επαφη με ppc αλλα δυστηχως ειναι ακομα πολυ μακρια για να γινει ενας πληρης και αξιοπιστος βοηθος

 

βασικά αυτό είναι το πρόβλημα σου

ότι είναι η πρώτη φορα που χρησιμοποιείς ppc και δεν έχεις συνηθίσει.

δεν είναι ένα απλό τηλέφωνο και μην τους συμπεριφέρεστε έτσι, είναι ένα pocket pc που τυχαίνει να είναι και τηλέφωνο...εάν έχετε συνηθίσει σε nokia και τέτοια τότε καλο είναι να ξέρετε τι αγοράζετε και τι θα βρείτε αλλιώς και τα λεφτά σας χαλάτε και τα νεύρα σας σπάτε...

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι ένα απλό τηλέφωνο

εάν έχετε συνηθίσει σε nokia και τέτοια τότε καλο είναι να ξέρετε τι αγοράζετε και τι θα βρείτε αλλιώς και τα λεφτά σας χαλάτε και τα νεύρα σας σπάτε...

 

 

:respect::up:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω διαθεση να ερθω σε αντιπαραθεση με κανεναν, οτι λεω το εννοω και κατα τη γνωμη μου ειμαι αρκετα ''σοβαρος''.Μιλησα για εντυπωσεις,μιλησα για το πρωτο ppc και επι της ουσιας σε αυτα που ανεφερα, εχει κανεις να πει κατι? καταφερε κανεις να δουλεψει web banking για παραδειγμα? κουβαλατε και προσεχετε τον φορτιστη σαν κορη οφθαλμου? δεν θελω οπαδικες διαλεξεις και γιουχαρισματα, ειναι φανταστικο ειναι συνταρακτικο ειναι συγλονιστικο, κατα τα αλλα οταν ειμαι στο δρομο μπορω να κανω log in σε ενα στοιχιματικο site? μπορω να δω livescores οταν ειμαι σκοπια? μπορω να πληρωσω ενα λογαριασμο? τι να το κανω το wifi εφοσον η πλοηγηση ειναι προβληματικη?

Λυπαμαι αν στεναχωρισα καποιους, σκοπος μου ηταν να προβληματισω και οχι να ερθω σε αντιπαραθεση.

 

P.S. παιζω ενα manager , ουτε εκει κανει log in, http://www.managerzone.com

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω διαθεση να ερθω σε αντιπαραθεση με κανεναν, οτι λεω το εννοω και κατα τη γνωμη μου ειμαι αρκετα ''σοβαρος''.Μιλησα για εντυπωσεις,μιλησα για το πρωτο ppc και επι της ουσιας σε αυτα που ανεφερα, εχει κανεις να πει κατι? καταφερε κανεις να δουλεψει web banking για παραδειγμα? κουβαλατε και προσεχετε τον φορτιστη σαν κορη οφθαλμου? δεν θελω οπαδικες διαλεξεις και γιουχαρισματα, ειναι φανταστικο ειναι συνταρακτικο ειναι συγλονιστικο, κατα τα αλλα οταν ειμαι στο δρομο μπορω να κανω log in σε ενα στοιχιματικο site? μπορω να δω livescores οταν ειμαι σκοπια? μπορω να πληρωσω ενα λογαριασμο? τι να το κανω το wifi εφοσον η πλοηγηση ειναι προβληματικη?

Λυπαμαι αν στεναχωρισα καποιους, σκοπος μου ηταν να προβληματισω και οχι να ερθω σε αντιπαραθεση.

 

P.S. παιζω ενα manager , ουτε εκει κανει log in, http://www.managerzone.com

 

φορτιστη οχι δεν κουβαλαω

τρεις μερες με χρηση κραταει ανετα...ασε που φορτιζει στο PC αν θέλω η στο αυτοκινητο.

Web banking με opera ή net front..μεχρι και flash σελιδες βλέπεις.

livescores να σου πω εγω δεκαδες site ή rss feeds να εχεις να βλέπεις

 

πλοήγηση προβληματικη ? μήπως μπερδευεις το TyTN με windows XP ? επαναλαμβάνω οτι να ξερουμε τι εχουμε στα χερια μας και τι κάνει!

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω διαθεση να ερθω σε αντιπαραθεση με κανεναν, οτι λεω το εννοω και κατα τη γνωμη μου ειμαι αρκετα ''σοβαρος''.Μιλησα για εντυπωσεις,μιλησα για το πρωτο ppc και επι της ουσιας σε αυτα που ανεφερα, εχει κανεις να πει κατι? καταφερε κανεις να δουλεψει web banking για παραδειγμα? κουβαλατε και προσεχετε τον φορτιστη σαν κορη οφθαλμου? δεν θελω οπαδικες διαλεξεις και γιουχαρισματα, ειναι φανταστικο ειναι συνταρακτικο ειναι συγλονιστικο, κατα τα αλλα οταν ειμαι στο δρομο μπορω να κανω log in σε ενα στοιχιματικο site? μπορω να δω livescores οταν ειμαι σκοπια? μπορω να πληρωσω ενα λογαριασμο? τι να το κανω το wifi εφοσον η πλοηγηση ειναι προβληματικη?

Λυπαμαι αν στεναχωρισα καποιους, σκοπος μου ηταν να προβληματισω και οχι να ερθω σε αντιπαραθεση.

 

P.S. παιζω ενα manager , ουτε εκει κανει log in, www.managerzone.com

 

μηπως θα ηταν καλυτερα να μαθεις πρωτα πως το χρησιμοποιουν και πως δουλευει ??

 

και μετα να μας πεις που προβληματιζεσαι με αυτο??

 

και γω δεν ξερω πως δουλευει το photoshop....λες να μην η φταιει αγνοια μου και να φταιει το προγραμμα και να μην το εχω παρει χαμπαρι??:blink:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
φιλε μου απλα δεν βολεψε εσενα δεν ειναι κακο αυτο!!!!σιγουρα αν περιμενες να βρεις τις λειτουργιες ενος laptop με xp σιγουρα δεν τις κανει ΑΚΡΙΒΩΣ με τον ιδιο τροπο
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

 

ανακαλυψα το forum την παρασκευη το μεσημερι,ψαχνοντας για την συγκεκριμενη συσκευη.

Διαβασα τα όσα ειπώθηκαν εδώ, και την παρασκευή το βραδυ πήγα στο πλαισιο και την αγορασα.

 

Έχω μάθει καποια πράγματα ,όχι ομως αρκετα.

Εΐναi το πρώτο μου PPC, με χρήση κινητού.

 

Δεν έχω εξεικοίωση με wm ,καθώς η μοναδική μου εμπειρια ειναι με το mio 168 που ειναι 100 χρονια πισω (και πως να μην είναι αλλωστε αφου ουτε bluetooth δεν εχει ,αλλα και να βαλεις SD card me bluetooth ΠΑΛΙ δεν την "βλεπει")

 

anyway, πηρα λοιπον το TyTN και φαινεται καλη, βέβαια ακομα στην αγορα δε βρηκα πουθενα Micro-SD στα 2 Gb

 

To forum σας το βρηκα κατατοπιστικότατο, και χαίρομαι που έγινα και εγω μέλος.

 

Ένα προβλημα που έχω είναι πως ο συγχρονισμός των επαφών δε γίνεται σωστα και ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ να δω πουθενά τον αριθμό τον τηλεφωνικών καταχωρήσεων

 

 

Γεια σας και πάλι :!

Link to comment
Share on other sites

Έγινα κι εγώ κάτοχος του TyTN.Έχω πέσει με τα μούτρα στην εξερεύνηση, και έχω ένα προβληματάκι, αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει...

Όταν πάω να πάρω τηλ , πατάω τα νούμερα και ενώ έπρεπε να ψάχνει συγχρόνως και τον κατάλογό μου, δεν βρίσκει τα ελληνικά γράμματα.Βρίσκει μόνο τις επαφές που είναι γραμμένες με λατινικούς χαρακτήρες.Πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση ωστε να έχω ελληνικό smartdialing?

Επίσης πώς μπορώ να γράψω ελληνικά στα sms με το hardware keyboard?

Δεδομένο οτι έχω το firmware της ace hellas έτσι?

Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

Έγινα κι εγώ κάτοχος του TyTN.Έχω πέσει με τα μούτρα στην εξερεύνηση, και έχω ένα προβληματάκι, αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει...

Όταν πάω να πάρω τηλ , πατάω τα νούμερα και ενώ έπρεπε να ψάχνει συγχρόνως και τον κατάλογό μου, δεν βρίσκει τα ελληνικά γράμματα.Βρίσκει μόνο τις επαφές που είναι γραμμένες με λατινικούς χαρακτήρες.Πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση ωστε να έχω ελληνικό smartdialing?

Επίσης πώς μπορώ να γράψω ελληνικά στα sms με το hardware keyboard?

Δεδομένο οτι έχω το firmware της ace hellas έτσι?

 

Καλορίζικος !!!

Νομίζω οτι αν ο κατάλογος σου περιέχει και ονόματα με ελληνικούς χαρακτήρες, τότε αυτά δεν δεν εμφανίζονται στην έξυπνη εύρεση σε αντίθεση με αυτά που είναι γραμμένα με λατινικούς.

Για εναλλαγή Ελληνικά-English πατάς μπλε κυκλο και μετά space bar.

Χριστόφορος :music:
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ!

ok, στα sms έτσι είναι όπως το λές.

Στον κατάλογο όμως δεν είναι λογικό να είναι έτσι.Στο s200 που είχα έψαχνε και τα ελληνικά ονόματα.Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω?

Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ!

ok, στα sms έτσι είναι όπως το λές.

Στον κατάλογο όμως δεν είναι λογικό να είναι έτσι.Στο s200 που είχα έψαχνε και τα ελληνικά ονόματα.Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω?

 

ειμαι σχεδον 99% σιγουρος οτι εχει αναφερθει και στο forum της ace hellas οτι δεν υποστιρηζετε αυτο απο το κινητο....ίσως σε καποια μελοντικη αναβαθμιση

Link to comment
Share on other sites

Χμ …απάντηση για το ερώτημα μου με το screen protector δεν πήρα και ήταν λογικό.. Έπεσα πάνω στον άπιστο asaduu . Φιλική συμβουλή ; < . . . άφες αυτοίς , ου γαρ είδασι τι ποιούση . . . > :lol: :lol:

Τωρα που πέρασε η μπόρα καμμια συμβουλη και σε μενα ρε παιδια … :)

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση πιθανά άσχετη..

Πήρα από το play247 ένα screen protector, όμως δεν το έβαλα σωστά και αναγκάστηκα να το βγάλω ξανά. Αφενός όμως έχει λερωθεί αρκετά και δεν ξέρω αν αφού το καθαρίσω μπορώ να το χρησιμοποιήσω ξανά αφετέρου δεν ξέρω αν… υπάρχει σωστή και λάθος πλευρά τοποθέτησης του .

Καμιά βοήθεια;

 

ενδιαφερει και μενα τον αμαρτωλο αλλα δεν εχω ιδεα...

Link to comment
Share on other sites

ok, η συσκευη ειναι superb και δεν ξαναμιλαω.

 

Νομίζω φίλε μου, πως όταν πρωτοέκανες ερώτηση για το αν ο τιτάνας είναι το ιδανικό τηλέφωνο για σένα, σου είχα πει ΟΧΙ και να κοιτάξεις το ΜΙΟ αλλά δυστυχώς δεν πρόλαβες. Είναι απόλυτα λογικό να μην καλύπτει τις ανάγκες σου, αφού μπορεί να είναι πολύ διαφορετικές σε σχέση με των υπολοίπων.

 

Σε ότι αφορά το ιντερνετ, έχεις δίκιο. Κι εγώ δεν μπορώ να δουλέψω το driveme.gr

Υποψιάζομαι ότι είναι θέμα cookies χωρίς να μπορώ να πω με σιγουριά. Απλά, ξέρω ότι site που θέλουν log in παίζουν ιδιαίτερα με τα cookies. Ίσως αν το ψάξεις να βρεις ρυθμίσεις που αλλάζουν το επίπεδο ασφαλείας και να το δουλέψεις κανονικά.

 

Έχεις δίκιο και για την μπαταρία. Η μπαταρία εμένα μου πέφτει στο 50% - 60% στο τέλος της ημέρας και νευριάζω γιατί δεν μπορώ να κάνω πλήρη φόρτιση αποφόρτιση (το βράδυ πρέπει να είναι ανοικτό)

 

Ως τηλέφωνο, είπαμε λειτουργεί πιό αργά, από τα κινητά της αγοράς. Δεν είναι όμως κινητό αλλά "πισάκι" με δυνατότητα κινητού.

 

Παιδιά, οι υπόλοιποι μην τον αποπαίρνετε. Μπορεί τα παράπονά του να οδηγήσουν σε κάτι χρήσιμο. Οι υπόλοιποι ας πούμε, μπορείτε να κάνετε στο ιντερνετ ότι εκείνος δεν μπορεί;

 

Και μια παρατήρηση. Ελάχιστα "αποδεκτό" σε ότι αφορά την απόδοση, ήταν το προγραμμα vito για εγγραφή συνομιλίας. Μήπως στους υπόλοιπους δουλεύει καλά και δεν κάνω εγώ κάτι καλό;

 

Επι πλέο, όταν εγκατέστησα το vito ξαφνικά δεν άλλαζε Ελληνικά - Αγγλικά το hardware πληκτρολόγιο και ήταν καρφωμένο στα Αγγλικά. Ούτε σοφτ ρισέτ ούτε τίποτα. Λίγο πριν τρελαθώ και πάω για hard reset, σκέφτηκα να βγάλω το vito μήπως έφταιγε... Και πράγματι έφταιγε...

 

ΑΕΚΑΡΑ ΓΕΡΑ ΑΠΟΨΕ!!!! (ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΕΠΙΚΡΟΤΩ)

Link to comment
Share on other sites

 

Έχεις δίκιο και για την μπαταρία. Η μπαταρία εμένα μου πέφτει στο 50% - 60% στο τέλος της ημέρας και νευριάζω γιατί δεν μπορώ να κάνω πλήρη φόρτιση αποφόρτιση (το βράδυ πρέπει να είναι ανοικτό)

 

 

 

ΑΕΚΑΡΑ ΓΕΡΑ ΑΠΟΨΕ!!!! (ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΕΠΙΚΡΟΤΩ)

 

Αυτο το παραπάνω πουέγραψες με ανησύχησε κάπως φίλε Σωτήρη :)

Ενοείς οτι δεν μπορούμε κατα την διάρκεια της φόρτισης να το έχουμε ανοικτό; Πρέπει οπωσδήποτε να γίνει πλήρες αποφόρτιση; Τότε την "έκανα".. μια και λόγω της επαγγελματικής μου δραστηριότητας πρ'επει να είναι 24 ώρες ανοικτό

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση πιθανά άσχετη..

Πήρα από το play247 ένα screen protector, όμως δεν το έβαλα σωστά και αναγκάστηκα να το βγάλω ξανά. Αφενός όμως έχει λερωθεί αρκετά και δεν ξέρω αν αφού το καθαρίσω μπορώ να το χρησιμοποιήσω ξανά αφετέρου δεν ξέρω αν… υπάρχει σωστή και λάθος πλευρά τοποθέτησης του .

Καμιά βοήθεια;

 

 

Με νεράκι το πλένεις και το αφήνεις να στεγνώσει, η το σκουπίζεισ με σελίδα πειοδικού για να μην αφήσεις καμματάκια χαρτιού.Το πιάνεις απο τις άκρες για να

μην κάνεις δαχτυλιές και το βάζεις από τη μεριά που κολλάει (η μια μερια αν την πιάσεις έχει μια υφή σαν κόλλα)

Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αυτο το παραπάνω πουέγραψες με ανησύχησε κάπως φίλε Σωτήρη :)

Ενοείς οτι δεν μπορούμε κατα την διάρκεια της φόρτισης να το έχουμε ανοικτό; Πρέπει οπωσδήποτε να γίνει πλήρες αποφόρτιση; Τότε την "έκανα".. μια και λόγω της επαγγελματικής μου δραστηριότητας πρ'επει να είναι 24 ώρες ανοικτό

εγω προσωπικα φιλε Μιχαλη τα ppc μου τα φορτιζω καθε μερα στο 40-50% και ανοιχτα και δεν εχει πεσει η αποδοση της μπαταριας εδω και 8 μηνες στο παραμικρο;)
Link to comment
Share on other sites

ok, η συσκευη ειναι superb και δεν ξαναμιλαω.

 

η αποψη του καθενα ειναι δεκτη..ο καθενας λεει τα προβληματα του για το τηλ αλλα οχι και να βγαλουμε το τηλ.αχρηστο.....εχεις σκεφτει μηπως η συγκεκριμεμη συσκευη ειναι προβληματικη στο σερφαρισμα η στην μπαταρια????:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...