Jump to content

Walkthroughs / Cheats παιχνιδιών


Duke145
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Γεια σου φιλε μου.

 

Με το συγκεκριμενο παιχνιδι ασχοληθηκα αρκετα χρονια πριν.

 

Ρωτα με και αν μπορω, θα βοηθησω, αν και σου προτεινω να το παρατησεις για να περισωσεις την πνευματικη σου υγεια και ισορροπια

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι εδω συμφωνουμε.

 

Δεν ξερω ποσο εχεις προχωρησει, αλλα να ξερεις οτι οταν επαναστατουν περιοχες στην στερεα, δεν αξιζει να ασχοληθεις εκει (να ξοδεψεις πορους δηλαδη). Τα νησια και ο δυνατος στολος ειναι το Α και το Ω για καλη οικονομια.

 

Σε καποια φαση του παιχνιδιου οι τουρκοι δεχονται υπερβολικα μεγαλες ενισχυσεις και να ξερεις οτι μετα απο 2 (αν θυμαμαι καλα) χρονια το παιχνιδι τελειωνει και σε βγαζει παντοτε ηττημενο.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

azzazel said:
Μεχρι εδω συμφωνουμε.

 

Δεν ξερω ποσο εχεις προχωρησει, αλλα να ξερεις οτι οταν επαναστατουν περιοχες στην στερεα, δεν αξιζει να ασχοληθεις εκει (να ξοδεψεις πορους δηλαδη). Τα νησια και ο δυνατος στολος ειναι το Α και το Ω για καλη οικονομια.

 

Σε καποια φαση του παιχνιδιου οι τουρκοι δεχονται υπερβολικα μεγαλες ενισχυσεις και να ξερεις οτι μετα απο 2 (αν θυμαμαι καλα) χρονια το παιχνιδι τελειωνει και σε βγαζει παντοτε ηττημενο.

Mporeis na kerdiseis.

Edited by DENIOR
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να το συνεχισω αλλο ρε παιδια με εχει κουρασει αυτο το παιχνιδι.Καλη η σκεψη της Metal Fin αλλα θα επρεπε να ηταν λιγο πιο ευκολο.Εξαλου βρομοτουρκαλαδες ειναι "μεμετια".Δεν μπορω τους ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ...
Cuore Sportivo For Ever!!!
Link to comment
Share on other sites

Duke145 said:
Δεν μπορω να το συνεχισω αλλο ρε παιδια με εχει κουρασει αυτο το παιχνιδι.Καλη η σκεψη της Metal Fin αλλα θα επρεπε να ηταν λιγο πιο ευκολο.Εξαλου βρομοτουρκαλαδες ειναι "μεμετια".Δεν μπορω τους ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ...

Mia kalh strathgikh xreiazetai,tipota allo.

 

Edited by DENIOR
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Denior δεν εχει νοημα να επιμενεις σε αυτο το παιχνιδι διοτι οτι και να κανεις το αποτελεσμα θα ειναι αρνητικο και και τα μεμετια παντοτε κερδιζουν. Αποψη μου ειναι οτι αν ειναι να ασχοληθεις με αυτο, μονο με cheat για απειρα χρηματα, αλλα και παλι αμφιβαλω αν προλαβαινεις να κερδισεις στο χρονικο οριοο που σου δινει.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Denior δεν εχει νοημα να επιμενεις σε αυτο το παιχνιδι διοτι οτι και να κανεις το αποτελεσμα θα ειναι αρνητικο και και τα μεμετια παντοτε κερδιζουν. Αποψη μου ειναι οτι αν ειναι να ασχοληθεις με αυτο, μονο με cheat για απειρα χρηματα, αλλα και παλι αμφιβαλω αν προλαβαινεις να κερδισεις στο χρονικο οριοο που σου δινει.

Dhladh pos katafera prosopika na to termatiso mesa sto xroniko orio xoris th xrhsimopoihsh cheat codes;

H oloklhrosh toy paixnidioy einai efikth apo ton kathena poy exei mia sosth strathgikh.

Pantos einai alhtheia oti h empeiria paizei apofasistiko rolo...

Link to comment
Share on other sites

Dhladh pos katafera prosopika na to termatiso mesa sto xroniko orio xoris th xrhsimopoihsh cheat codes;

H oloklhrosh toy paixnidioy einai efikth apo ton kathena poy exei mia sosth strathgikh.

Pantos einai alhtheia oti h empeiria paizei apofasistiko rolo...

 

Καταφερες να κατακτησεις ΟΛΟΚΛΗΡΗ την (τοτε) Ελλαδα !!!!

 

Μπραβο στο κουραγιο σου. Τα σεβη μου.

 

Εγω δεν το αντεξα και μετα απο την τριτη αποπειρα τα παρατησα....

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

azzazel said:
Καταφερες να κατακτησεις ΟΛΟΚΛΗΡΗ την (τοτε) Ελλαδα !!!!

 

Μπραβο στο κουραγιο σου. Τα σεβη μου.

 

Εγω δεν το αντεξα και μετα απο την τριτη αποπειρα τα παρατησα....

Eyxaristo.

Na po thn alhtheia prin apo tria xronia arxisa to paixnidi.

Edited by DENIOR
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Denior δεν εχει νοημα να επιμενεις σε αυτο το παιχνιδι διοτι οτι και να κανεις το αποτελεσμα θα ειναι αρνητικο και και τα μεμετια παντοτε κερδιζουν. Αποψη μου ειναι οτι αν ειναι να ασχοληθεις με αυτο, μονο με cheat για απειρα χρηματα, αλλα και παλι αμφιβαλω αν προλαβαινεις να κερδισεις στο χρονικο οριοο που σου δινει.

Έχεις βρει cheat's για το παιχνίδι?

 

To μόνο που έχω βρει είναι να αλλάξεις τα αρχεία του παιχνιδιού και οι τουρκοι να μην πέρνουν καμμιά ενίσχυση...

 

Απο κει και πέρα -και άμα το πας και λίγο παραπάνω και αλλάξεις το νούμερο των στρατιωτών που έχεις είναι πολύ εύκολο... :O

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Έχεις βρει cheat's για το παιχνίδι?

 

To μόνο που έχω βρει είναι να αλλάξεις τα αρχεία του παιχνιδιού και οι τουρκοι να μην πέρνουν καμμιά ενίσχυση...

 

Απο κει και πέρα -και άμα το πας και λίγο παραπάνω και αλλάξεις το νούμερο των στρατιωτών που έχεις είναι πολύ εύκολο... :O

 

Σε καποιο τευχος του Ram ειχε δοκιμη ενα προγραμματακι, το οποια τρεχει παραλληλα με το παιχινιδι και "διαβαζει" τις καταγραφες στην μνημη.

 

Το δοκιμασαν στο C&Q Zero Hour, οπου εντωπισαν το σημειο της μηνημης, οπου καταγραφεται η ποσοτητα των χρηματων, με αποτελεσμα να την αλλαζεις σε οτι θελεις εσυ.

 

Λογικα κατι αναλογο γινεται και στο 1821.

 

Το προγραμμα πρεπει να ηταν Freeware. Αν ενδιαφερεσαι θα το ψαξω και θα σου πω

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Έχεις βρει cheat's για το παιχνίδι?

 

To μόνο που έχω βρει είναι να αλλάξεις τα αρχεία του παιχνιδιού και οι τουρκοι να μην πέρνουν καμμιά ενίσχυση...

 

Απο κει και πέρα -και άμα το πας και λίγο παραπάνω και αλλάξεις το νούμερο των στρατιωτών που έχεις είναι πολύ εύκολο... :O

 

 

Πειτε μας ρε παιδια το cheat...Σας παρακαλω :w00t:

Cuore Sportivo For Ever!!!
Link to comment
Share on other sites

Πειτε μας ρε παιδια το cheat...Σας παρακαλω :w00t:

Αν θες να αλλάξεις τα αρχεία του παιχνιδιού πήγαινε στο

 

1821\dne

 

και άλλαξε τις τιμές στα

 

arxelst.dne (arx=αρχείο || el/tr= ελληνικού/τούρκικου || st/sto= στρατού/στόλου)

arxelsto.dne

arxtrst.dne

arxtrsto.dne

 

@azzazel:

Τώρα είδα ότι έκανες quote σε εμενα...Το έχω το ram αυτό πάντως σε ευχαριστώ :)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιζω το PlayBoy The Mansion (PC).Εχω κολησει στην 6η αποστολή,δεν ερχετε κανενας στα παρτυ μου τι να κανω...Κατεβασα Walkthrough και μου λεει να ανεβασω το αστερι του Hef πως δηλαδη...Please βοηθηστε
Cuore Sportivo For Ever!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 years later...
  • 3 years later...
Αν θες να αλλάξεις τα αρχεία του παιχνιδιού πήγαινε στο

 

1821\dne

 

και άλλαξε τις τιμές στα

 

arxelst.dne (arx=αρχείο || el/tr= ελληνικού/τούρκικου || st/sto= στρατού/στόλου)

arxelsto.dne

arxtrst.dne

arxtrsto.dne

 

@azzazel:

Τώρα είδα ότι έκανες quote σε εμενα...Το έχω το ram αυτό πάντως σε ευχαριστώ :)

Φιλε Jim87... εχω κι εγω το ιδιο 1821 και πηγα στο 1821/dne που λες αλλα το κειμενο μου βγαινει με αριθμους και δεν ξερω τι να κανω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Φιλε Jim87... εχω κι εγω το ιδιο 1821 και πηγα στο 1821/dne που λες αλλα το κειμενο μου βγαινει με αριθμους και δεν ξερω τι να κανω

 

Αν και παλιό επανέρχομαι στο θέμα για να ρωτήσω με ποιο πρόγραμμα μπορείς να αλλάξεις το dne γτ to file free viewer και το File viewer Lite δίνουν μόνο read only

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...