Jump to content

Ρ900: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dviewm (22 Ιούν. 2004 , 11:35)

 

pou vazoume ta fonts gia ta ellenika gia ton opera?

 

Στο c:>system>fonts ;)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος P900 (22 Ιούν. 2004 , 10:30)

 

Παιδιά καμια απάντηση γι'αυτό υπάρχει; PLZ

 

 

Κάντο απεγκατάσταση και σβήσε και τους φακέλους του από c ή d, στο system/apps. Μετά κάντο πάλι εγκατάσταση και την διαδικασία που έκανες πριν. Κάτι δεν έκανες σωστά ίσως την πρώτη φορά.

 

SlovoEdGreek-French

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fotisbasm (22 Ιούν. 2004 , 20:14)

 

exw thn R5Β02 .diladi den mporo na valo ellinika? eseis poia exete? ginete tipota??

 

kane anavathmish foti an ta exeis anagkh...an den kaigesai perimene mexri na bgoyn gia ayth thn ekdosh!

 

An kaneis anabathmish mesw internet mpainoyn kanonika ola mesa!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sonymobby (22 Ιούν. 2004 , 21:12)

 

Yparxei kapoio programma gia p900 pou na paizei wma, wmv etc?

 

 

Δυστυχώς δεν υπάρχει.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

exei kaneis kapoio kalo totalirremote giati os tora den vrika oute ena kalo. To ena i exane ton kodiko i mou elege otan evaza ton kodiko this application has expired. Ti na kano an exei kapoios kapoio kalo na mou to stili parakalo!!!to email mou
Link to comment
Share on other sites

Παιδια 2 ερωτησουλες

1)Σε ποιο φακελο βρισκονται οι ηχογραφησεις?

2)Αν κανω restore στη μνημη του τηλεφωνου οτι νεο εχω εγκαταστησει θα χαθει? :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Εχω το εξής πρόβλημα και παρακαλώ για την βοήθεια σας¨

Έλαβα σήμερα ένα αρχείο video μέσω mms απο ένα κινητό Nec 410i . Αυτό το αρχείο είναι τύπου 3gp , ετσι το αναφέρει και το Nec. To πρόβλημα είναι οτι οταν πάω να ανοίξω αυτό το αρχείο το P900 μου λέει ότι δεν υπάρχει player γιαυτόν τον τύπο αρχείου. Είναι δυνατόν? Αφού έχω τραβήξει με το P900 τέτοια αρχεία και φυσικά τα αναπαράγω ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ. Έχει κανείς καμμιά ιδέα? (να αναφέρω ότι έστειλα τέτοιο video στο Nec και έπαιζε κανονικά) :!:

Λέω "ΟΧΙ" στα greeklish !!!!
Link to comment
Share on other sites

Θα το σπάσω !!!!!! Ενώ βάζω το κινητό στη βάση και μου δείχνει ότι είναι connected στο phone connection link (κάτω δεξιά στην μπάρα των windows xp pro, το μπλε βελάκι)...παρ'ολα αυτά δεν μου βγαίνει το εικονίδιο του p900 για να κάνω backup και ουσιαστικά δεν είμαι συνδεδεμένος & δεν μπορώ να κάνω τίποτα (ούτε backup, ούτε μεταφορά αρχείων....τίποτα !!!!), παρόλο που δείχνει στην μπάρα ότι είμαι connected (φυσικά δεν βλέπει το κινητό...)

 

Ξέρει κανείς τίποτα????

 

(Έχω κατεβάσει και τους νέους drivers για τη βάση...αλλά τίποτα !!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andre.k (23 Ιούν. 2004 , 17:36)

 

Παιδια 2 ερωτησουλες

1)Σε ποιο φακελο βρισκονται οι ηχογραφησεις?

2)Αν κανω restore στη μνημη του τηλεφωνου οτι νεο εχω εγκαταστησει θα χαθει? :)

 

 

1) C:\Documents\Voice\VoiceNote\Voicenote (εκεί μέσα θα βρίσκεται σε wav)

 

2) Ναι.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antdouk (23 Ιούν. 2004 , 17:47)

 

Καλησπέρα σε όλους. Εχω το εξής πρόβλημα και παρακαλώ για την βοήθεια σας¨

Έλαβα σήμερα ένα αρχείο video μέσω mms απο ένα κινητό Nec 410i . Αυτό το αρχείο είναι τύπου 3gp , ετσι το αναφέρει και το Nec. To πρόβλημα είναι οτι οταν πάω να ανοίξω αυτό το αρχείο το P900 μου λέει ότι δεν υπάρχει player γιαυτόν τον τύπο αρχείου. Είναι δυνατόν? Αφού έχω τραβήξει με το P900 τέτοια αρχεία και φυσικά τα αναπαράγω ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ. Έχει κανείς καμμιά ιδέα? (να αναφέρω ότι έστειλα τέτοιο video στο Nec και έπαιζε κανονικά) :!:

 

 

Ίσως κάποιες ρυθμίσεις στην εγγραφή από το nec, δεν είναι κατάλληλες ως τελικό αρχείο, ώστε να το δει το Ρ900. Δες εκεί μήπως υπάρχει κάτι.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fotisbasm (24 Ιούν. 2004 , 15:46)

 

kane epanekinisi to kinito (p900)

 

 

Τό 'κανα...τίποτα !!!!!

ψάχνοντας στο internet βλέπω ότι το έχει το πρόβλημα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟΣ !!!!!!!! Δεν μπορεί να μην το έχει ξανακούσει η SONY...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fnwokke (24 Ιούν. 2004 , 15:50)

 

Τό 'κανα...τίποτα !!!!!

ψάχνοντας στο internet βλέπω ότι το έχει το πρόβλημα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟΣ !!!!!!!! Δεν μπορεί να μην το έχει ξανακούσει η SONY...

 

 

Δες για κάτι από τα παρακάτω:

 

- Απεγκατάσταση και εγκατάσταση του Pc suite πάλι (εννοείτε επανκκίνηση στο pc ενδιάμεσα).

 

- Απενεργοποίηση κάποιου antivirus-firewall που τρέχει στο pc ή απενεργοποίηση-απεγκατάσταση κάποιου προγράμματος που έβαλες πρόσφατα.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω για την αμεση απαντηση. :) Και κατι αλλο

1)Υπαρχει καποιο camera program με καλυτερη ποιοτητα και περισσοτερες επιλογες απο την ενσωματωμενη camera(μιλαω για εγγραφη)?

2)Οταν πηγαινω στους ηχους στην αρχικη οθονη μου βγαζει μονο τα mp3.Για να δω τα wav πρεπει να παω στη διαχειριση κομματιων.Ετσι συμβαινει σε ολους?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος florinaperis (24 Ιούν. 2004 , 15:46)

 

Ίσως κάποιες ρυθμίσεις στην εγγραφή από το nec, δεν είναι κατάλληλες ως τελικό αρχείο, ώστε να το δει το Ρ900. Δες εκεί μήπως υπάρχει κάτι.

 

 

Ευχαριστώ για την βοήθεια. Θα το ψάξω.

Λέω "ΟΧΙ" στα greeklish !!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andre.k (24 Ιούν. 2004 , 18:54)

 

Eυχαριστω για την αμεση απαντηση. :) Και κατι αλλο

1)Υπαρχει καποιο camera program με καλυτερη ποιοτητα και περισσοτερες επιλογες απο την ενσωματωμενη camera(μιλαω για εγγραφη)?

2)Οταν πηγαινω στους ηχους στην αρχικη οθονη μου βγαζει μονο τα mp3.Για να δω τα wav πρεπει να παω στη διαχειριση κομματιων.Ετσι συμβαινει σε ολους?

 

 

1) Δεν υπάρχει άλλος video recorder, εκτός από τον γνωστό.

2) Πρέπει να τσεκάρεις και τα άλλα είδη αρχείων από τις ρυθμίσεις του Player, ώστε να εμφανίζονται όλα και από το μενού επίσης, να έχεις τσεκαρισμένη την επιλογή "όλα".

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος florinaperis (25 Ιούν. 2004 , 00:37)

 

2) Πρέπει να τσεκάρεις και τα άλλα είδη αρχείων από τις ρυθμίσεις του Player, ώστε να εμφανίζονται όλα και από το μενού επίσης, να έχεις τσεκαρισμένη την επιλογή "όλα".

 

Πέρη φαντάζομαι ότι ο φίλος μας έχει Ρ900 οπότε όταν ανοίγεις το μενού "Ήχος" ανοίγει ως default ο ενσωματομένος mp3 player του κινητού (το οποίο δυστυχώς δεν αλλάζει) και για να δεις και τα υπόλοιπα κομμάτια (και ας έχεις τσεκάρει τα file extension από τις επιλογές) πρέπει να πας "Ήχος" > "Διαχείριση κομματιών"! :o

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (25 Ιούν. 2004 , 00:42)

 

Πέρη φαντάζομαι ότι ο φίλος μας έχει Ρ900 οπότε όταν ανοίγεις το μενού "Ήχος" ανοίγει ως default ο ενσωματομένος mp3 player του κινητού (το οποίο δυστυχώς δεν αλλάζει) και για να δεις και τα υπόλοιπα κομμάτια (και ας έχεις τσεκάρει τα file extension από τις επιλογές) πρέπει να πας "Ήχος" > "Διαχείριση κομματιών"! :o

 

 

Σωστά :alien: (είπε και ενσωματωμένο recorder ο άνθρωπος) :)

 

Βάλε avatar φίλε μου γιατί τις περισσότερες φορές είναι τυποποιημένες οι απαντήσεις και συνήθως κοινές για Ρ800/Ρ900 όποτε μπορεί να γίνει λάθος όπως τώρα :)

 

thanks bill :D

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sonymobby (25 Ιούν. 2004 , 17:20)

 

pos mporeis na kaneis ta arxia pou sou stelloun meso bluetooth na pigenoun stin memory card kai oxi sto internal memory

 

Έχεις απάντηση εδώ

Δεν χρειάζεται να κάνεις την ίδια ερώτηση σε πολλά threads!Να'σαι σίγουρος ότι κάποιος θα σου απαντήσει! ;)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Kalimera. Elladara ole.

Eimai (distixos) stin douleia. Thelo loipon na kano anavathmisi to P900. Exv kanei egatastasi to PC Suite. Alla kai to Servive Update pou sou leei na katevaseis. Patao I agree kai meta vgazei parathiro PLEASE WAIT... Checking the installation of Sony Ericsson Update Service. Kai den proxoraei parakato. Exo ADSL 1gb. epigomai. THANX

--- SUZUKI IGNIS Sport ---

------ 4 ever ------

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lightg3 (26 Ιούν. 2004 , 11:21)

 

Kalimera. Elladara ole.

Eimai (distixos) stin douleia. Thelo loipon na kano anavathmisi to P900. Exv kanei egatastasi to PC Suite. Alla kai to Servive Update pou sou leei na katevaseis. Patao I agree kai meta vgazei parathiro PLEASE WAIT... Checking the installation of Sony Ericsson Update Service. Kai den proxoraei parakato. Exo ADSL 1gb. epigomai. THANX

 

Ρίξε μία ματιά στο Sony Ericsson P900 Web Update ,θα σε βοηθήσει σίγουρα! ;)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...