Jump to content

Ρ900: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bel (29 Φεβ. 2004 , 13:06)

 

Πρεπει να φτιαξεις ενα καινουργιο λογαριασμο internet για να μπορεις να ανοιξεις σελιδες απο τον opera και ληψη/αποστολη email.

Σε ποιο δικτυο εισαι;

 

Ama psaxesi 3 selides pio panw tha deis oti eixa kai egw to idio provlhma h lysh einai h exhs:

 

ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ OPERA & Email accounts ΓΙΑ TIM - Telestet

 

 

SOS *Otan erthei to SMS me to Auto-Setup:

Pame sto Internet Accounts, kai anti gia "gwap.b-online.gr" allazoume se "gint.b-online.gr " Epishs gia na mporoume na steiloume emails pame sto Messages Accounts epilegoume to email kanoume edit kais to tab Outbox orizoume ws outgoing mail server to parakatw string : “mail.b-online.gr”

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Re pedia ksafnika to thelefono den sinxronizete sto pc kanena connect gmt mou to deixnei men sa connected alla tpt kai otan paw ton kersora sto eikonidio tou p900 katw deksia mou lei my p900-cable xwris n patisw panw tou apla to paw kai mou deixnei plirofories,ti uninstal ekana ti restart tpt :( exei kaneis tpt na mou pei mhpws kai ftiaxtei?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona (29 Φεβ. 2004 , 16:34)

 

Re pedia ksafnika to thelefono den sinxronizete sto pc kanena connect gmt mou to deixnei men sa connected alla tpt kai otan paw ton kersora sto eikonidio tou p900 katw deksia mou lei my p900-cable xwris n patisw panw tou apla to paw kai mou deixnei plirofories,ti uninstal ekana ti restart tpt :( exei kaneis tpt na mou pei mhpws kai ftiaxtei?

 

 

Κάποια εφαρμογή που εγκατέστησες ίσως στο pc να το προκάλεσε.

Δοκίμασε να βάλεις αυτούς τους drivers για την βάση και ξαναδοκίμασε.

Έχεις δοκιμάσει να το σύνδεσεις, έχοντας κλείσει κάποιες εφαρμογές όπως firewall ή antivirus;

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθηστε με. Ψαχνω να βρω που ειναι στον C τα εικονιδια διαβολακι,αδιαφορος και ολα αυτα που εχεις επιλογη να βαλεις σε ενα μηνυμα για να δω τι μορφη ειναι μπας και βρω sto iternet και βαλω κι αλλα!!!

 

Ξερει να μου πει κανεις? Δεν τα βρισκω πουθενα!!!

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει καποιο προγραμμα για να φτιάχνουμε skins για το tracker 3; Το μόνο που βρήκα είναι ένα γερμανικό αλλά δυστυχώς δεν έχω ιδέα απο Γερμανικά και δε μπορώ να το δουλέψω. :(
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

για να είμαι εντός θέματος του thread καταρχήν θα ρωτήσω πως γίνεται να φαίνεται στο unistall το agile messanger και να μην υπάρχει το εικονίδιο στο menu??? To ίδιο και για το κ...photofusion. Και τα δύο τα προηγούμενα δεν γινόταν να τα απεγκαταστήσω...

2ον θα ήθελα να επισημάνω ότι στην πρώτη αναβάθμιση που ήταν διαθέσιμη για τον ελλαδικό χώρο (δια στόματος sony ericsson costumer service gr) η sony ericsson έλεγε και τις διαφορές που γίνονται...πλέον παρατηρώ πως δεν υπάρχει τέτοια σελίδα (η σελίδα εμφανιζόταν εκεί που συμπληρώνεις το CDA. Όσο για την τελευταία αναβάθμιση όπως ήδη έχει προλεχθεί τα thumbnails των φωτο εμφανίζονται πιο γρήγορα αλλά ΄μερικά θολά (τουλάχιστο σε μένα). 2ο όταν είναι επιλεγμένο το Προβολή εικονιδίων στο menu η μετάβαση με το roller (δε ξέρω πως λέγεται...) έχει σαν αποτέλεσμα τη ΣΤΑΔΙΑΚΗ μετατροπή του "μη προηγουμένως φωτισμένου" εικονιδίου σε φωτισμένο=επιλεγμένο=διαφορετικό από το προηγούμενο. Στις προηγούμενες εκδόσεις νομίζω πως η εναλλαγή γινόταν απότομα. Κάτι ακόμη που παρατήρησα πως άλλαξε είναι το τεστ της οθόνης. Από έγχρωμο (μπλε-κόκκινο-πράσινο), έγινε ασπρόμαυρο αλά ατάρι στυλ. Άραγε δε γίνεται να βγάλουν καμία αναβάθμιση που να βάλουν αλλάξουν λίγο το interface?

Παιδιά ξαναπαρακαλώ όποιος έχει κλειδί για το message storer να το στείλει στο jkyriazidis@yahoo.com (εναλλακτικά για το mydiet,nutridata, personal trainer, health calc, smartshopper...οι εκδόσεις είναι οι 6.00. Τρώω πολύ χώρο και συγνώμη αλλά θα ήθελα να αναφέρω και κάτι που πιθανόν να ενδιαφέρει. Κατέβασα τα παραπάνω προγράμματα από την official σελίδα. Έπειτα βρήκα ένα από αυτά (mydiet) στο mobility -ίδια έκδοση- έβαλα τον σειριακό αριθμό αλλά ΔΕ ΤΟΝ ΔΕΧΟΤΑΝ! Τι άλλο θα δούμε. Ευχαριστώ για την υπομονή και για την ανοχή σας στην αντιαισθητική παρουσία του μηνύματος αυτού στο οπτικό σας πεδίο...

Link to comment
Share on other sites

....Dyo erotisoyles:

 

-To p900 ti typoy memory cards pairnei?????(MMC-SDC-CCD-!$@#)

-I megisti xoritikotita einai 256MB i exei k parapano??Kai kamia timoyla kai kanena online -shop ellada gia paraggelia.....

 

 

Eyxaristo ,ek ton proteron!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος OratIos ( 1 Μάρ. 2004 , 00:55)

 

....Dyo erotisoyles:

 

-To p900 ti typoy memory cards pairnei?????(MMC-SDC-CCD-!$@#)

-I megisti xoritikotita einai 256MB i exei k parapano??Kai kamia timoyla kai kanena online -shop ellada gia paraggelia.....

 

 

Eyxaristo ,ek ton proteron!

 

1)Sony Memory Stick Duo

2)Η μέγιστη χωρητικότητα είναι 128mb.Online shop

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος florinaperis (29 Φεβ. 2004 , 20:13)

 

Κάποια εφαρμογή που εγκατέστησες ίσως στο pc να το προκάλεσε.

Δοκίμασε να βάλεις αυτούς τους drivers για την βάση και ξαναδοκίμασε.

Έχεις δοκιμάσει να το σύνδεσεις, έχοντας κλείσει κάποιες εφαρμογές όπως firewall ή antivirus;

 

File mou ta ekana ola auta telika to eftiaksa otan ekana reset to thlefono alaksa kai tis com sto pc t apagatestisa ola merikes fores kai ftiaxtike...Twra na se rwtisw kati opws kai osous exoun p900 i kai 800 pedia tis mikres tis epafoules tis o8onhs afhs tis blepete otan h o8onh tou thlefonou fotizei i oxi? giati emena mou fenete pws psilogializoun kapws.einai eudiakrites sthn diki sas o8onh i oxi pls?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Και εγω πρεπει να πω οτι τις βλεπω ειδικα στο λευκο,μαλιστα στην αρχη σκεφτηκα μηπως ειναι ελαττωματικο αλλα επειδη μου εγινε αντικατασταση με αλλη συσκευη μετα απο λιγες μερες εξαιτιας αλλου προβληματος,παρατηρησα οτι φαινοταν και παλι οι επαφες στη καινουργια συσκευη.Παντως στο Ρ800 δεν ειχα παρατηρησει κατι αναλογο.
http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona ( 1 Μάρ. 2004 , 07:41)

 

File mou ta ekana ola auta telika to eftiaksa otan ekana reset to thlefono alaksa kai tis com sto pc t apagatestisa ola merikes fores kai ftiaxtike...Twra na se rwtisw kati opws kai osous exoun p900 i kai 800 pedia tis mikres tis epafoules tis o8onhs afhs tis blepete otan h o8onh tou thlefonou fotizei i oxi? giati emena mou fenete pws psilogializoun kapws.einai eudiakrites sthn diki sas o8onh i oxi pls?

 

 

Για να είμαι ειλικρινής δεν το είχα προσέξει (δεν έχω το Ρ900 τώρα). Όμως εφόσον λέει και ο bel σχετικά με αυτό, δεν νομίζω να είναι πρόβλημα της συσκευής σου.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλό μηνά. Θελω να ρωτησω γα το αν ειναι ευκολο να παιξεις παιχνιδια στο P900 .Με το μολυβακι παίζεις η με το πληκτρολόγιο που λίγο δύσκολο το βλέπω? Σκεφτομαι να πάρω το P900 αργοτερα η το nokia6600 τι γνώμη έχετε? θελω + μεγαλη οθονη για παιχνιδια κατι που εχουν αυτα τα δυο κινιτα)))τι λειτουργικο εχει το Π900?
It Feel So Good
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά πρόσφατα αγόρασα μια μεγαλύτερη μνήμη για ένα Ρ 800 θα ήθελα σας παρακαλώ πολύ να μου θυμίσετε πιο πρόγραμμα έκανε την μεταφορά όλων των δεδομένων από την μικρή στην μεγάλη μνήμη.

Αν έχετε την καλοσύνη φωτίστε με πιο πρόγραμμα να βάλω στον υπολογιστή μου προκειμένου να πάρω ένα πλήρη backup, διότι αυτό που κατέβασα από το Ίντερνετ της Sony Ericsson δεν παίρνει ολοκληρωμένο backup σε κάποιο αρχείο κολλάει.

Link to comment
Share on other sites

ok... merikes erotiseis :)

 

pos mporo na xoso oti files thelo sto kinito apo to pc xoris to xazo restriction?

 

me ta games ti pezei? yparxoun zips mesa se zips kai mperdevomai..yparxei kapoios stadar tropos egatastasis?

episis ta themes pos ta kano install?

 

thanks!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος balloo ( 1 Μάρ. 2004 , 19:29)

 

Καλησπερα και καλό μηνά. Θελω να ρωτησω γα το αν ειναι ευκολο να παιξεις παιχνιδια στο P900 .Με το μολυβακι παίζεις η με το πληκτρολόγιο που λίγο δύσκολο το βλέπω? Σκεφτομαι να πάρω το P900 αργοτερα η το nokia6600 τι γνώμη έχετε? θελω + μεγαλη οθονη για παιχνιδια κατι που εχουν αυτα τα δυο κινιτα)))τι λειτουργικο εχει το Π900?

 

 

Το λειτουργικό είναι:

Symbian OS v7.0 - UIQ 2.1 User Interface

Εύκολο είναι να παίξεις με το stylus (σχετικό όμως αυτό γιατί πρέπει αν το συνηθίσεις πρώτα). Σε πολλά παιχνίδια μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα δάχτυλα αντί το stylus, π.χ. για να στρίβεις δεξιά-αριστερά με ένα αυτοκίνητο που οδηγείς. Χρειάζεται να χρησιμοποιείς και τα πλήκτρα και το stylus συνήθως.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος winer (29 Φεβ. 2004 , 20:52)

 

Παιδια βοηθηστε με. Ψαχνω να βρω που ειναι στον C τα εικονιδια διαβολακι,αδιαφορος και ολα αυτα που εχεις επιλογη να βαλεις σε ενα μηνυμα για να δω τι μορφη ειναι μπας και βρω sto iternet και βαλω κι αλλα!!!

 

Ξερει να μου πει κανεις? Δεν τα βρισκω πουθενα!!!

 

 

Δεν νομίζω να μπορείς να βάλεις νέα εικονάκια. Να φτιάξεις ναι, αλλά όχι να βάλεις έτοιμα. Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος P900 ( 1 Μάρ. 2004 , 00:19)

 

Παιδιά υπάρχει καποιο προγραμμα για να φτιάχνουμε skins για το tracker 3; Το μόνο που βρήκα είναι ένα γερμανικό αλλά δυστυχώς δεν έχω ιδέα απο Γερμανικά και δε μπορώ να το δουλέψω. :(

 

 

http://afsoftware.s5.com/tss/index_eng.htm

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jkyriazidis ( 1 Μάρ. 2004 , 00:38)

 

Καλησπέρα παιδιά,

για να είμαι εντός θέματος του thread καταρχήν θα ρωτήσω πως γίνεται να φαίνεται στο unistall το agile messanger και να μην υπάρχει το εικονίδιο στο menu??? To ίδιο και για το κ...photofusion. Και τα δύο τα προηγούμενα δεν γινόταν να τα απεγκαταστήσω...

 

Βάλε και ξαναβγάλε την κάρτα μνήμης και δες αν το δει στην λίστα. Επίσης με το fix app του Sman δοκίμασε να "φτιάξεις" την λίστα με τις εφαρμογές. Αν πάλι δεν βλέπει τα προγράμματα, κάντα πάλι εγκατάσταση. Από τον φάκελο c:\system\Install μην σβήσεις τα sis αρχεία που υπάρχουν, γιατί χρειάζονται για την απεγκατάσταση των εφαρμογών από το κινητό.

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jkyriazidis ( 1 Μάρ. 2004 , 00:38)

2ον θα ήθελα να επισημάνω ότι στην πρώτη αναβάθμιση που ήταν διαθέσιμη για τον ελλαδικό χώρο (δια στόματος sony ericsson costumer service gr) η sony ericsson έλεγε και τις διαφορές που γίνονται...πλέον παρατηρώ πως δεν υπάρχει τέτοια σελίδα (η σελίδα εμφανιζόταν εκεί που συμπληρώνεις το CDA. Όσο για την τελευταία αναβάθμιση όπως ήδη έχει προλεχθεί τα thumbnails των φωτο εμφανίζονται πιο γρήγορα αλλά ΄μερικά θολά (τουλάχιστο σε μένα). 2ο όταν είναι επιλεγμένο το Προβολή εικονιδίων στο menu η μετάβαση με το roller (δε ξέρω πως λέγεται...) έχει σαν αποτέλεσμα τη ΣΤΑΔΙΑΚΗ μετατροπή του "μη προηγουμένως φωτισμένου" εικονιδίου σε φωτισμένο=επιλεγμένο=διαφορετικό από το προηγούμενο. Στις προηγούμενες εκδόσεις νομίζω πως η εναλλαγή γινόταν απότομα. Κάτι ακόμη που παρατήρησα πως άλλαξε είναι το τεστ της οθόνης. Από έγχρωμο (μπλε-κόκκινο-πράσινο), έγινε ασπρόμαυρο αλά ατάρι στυλ. Άραγε δε γίνεται να βγάλουν καμία αναβάθμιση που να βάλουν αλλάξουν λίγο το interface?

Οι αλλαγές που γίνονται στο firmware, όντως δεν αναφέρονται κάπου. Συνήθως είναι κάποια προβλήματα του λειτουργικού που φτιάχνουν και δεν τα αναφέρουν. Αν κάνουν προσθήκη κάποιας εφαρμογής αυτό θα το πούνε προφανώς. Οι εικόνες (η προεπισκόπηση) όντως είναι λίγο θολές και αυτό συμβαίνει σε όλους - δεν το έχω δει, αλλά το έχω διαβάσει από άλλους φίλους που έκαναν Update. Προφανώς για να είναι smooth το έκαναν... τρέχα γύρευε :)

Για τις φωτογραφίες που λες,

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jkyriazidis ( 1 Μάρ. 2004 , 00:38)

 

Παιδιά ξαναπαρακαλώ όποιος έχει κλειδί για το message storer να το στείλει στο jkyriazidis@yahoo.com (εναλλακτικά για το mydiet,nutridata, personal trainer, health calc, smartshopper...οι εκδόσεις είναι οι 6.00. Τρώω πολύ χώρο και συγνώμη αλλά θα ήθελα να αναφέρω και κάτι που πιθανόν να ενδιαφέρει. Κατέβασα τα παραπάνω προγράμματα από την official σελίδα. Έπειτα βρήκα ένα από αυτά (mydiet) στο mobility -ίδια έκδοση- έβαλα τον σειριακό αριθμό αλλά ΔΕ ΤΟΝ ΔΕΧΟΤΑΝ! Τι άλλο θα δούμε. Ευχαριστώ για την υπομονή και για την ανοχή σας στην αντιαισθητική παρουσία του μηνύματος αυτού στο οπτικό σας πεδίο...

 

Για το IMEI που δεν το δέχεται, έχεις βγάλει τα 2 τελευταία ψηφία από τον αριθμό; Μην βάλεις όλα τα νούμερα. Βγάλε τα 2 τελευταία.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aprosmena ( 1 Μάρ. 2004 , 20:12)

 

Γεια σας παιδιά πρόσφατα αγόρασα μια μεγαλύτερη μνήμη για ένα Ρ 800 θα ήθελα σας παρακαλώ πολύ να μου θυμίσετε πιο πρόγραμμα έκανε την μεταφορά όλων των δεδομένων από την μικρή στην μεγάλη μνήμη.

Αν έχετε την καλοσύνη φωτίστε με πιο πρόγραμμα να βάλω στον υπολογιστή μου προκειμένου να πάρω ένα πλήρη backup, διότι αυτό που κατέβασα από το Ίντερνετ της Sony Ericsson δεν παίρνει ολοκληρωμένο backup σε κάποιο αρχείο κολλάει.

 

 

Κάνε backup τον D με το pc suite και μετά βάλε στο κινητό την νέα κάρτα μνήμης που πήρες και κάνε restore το backup που πήρες από την προηγούμενη μνήμη.

 

Υπάρχει και το Card Mover P800 για αυτή την δουλειά (δεν το έχω δοκιμάσει).

 

Σε ποιό αρχείο κολλάει το backup; Λέει το όνομα της εφαρμογής που τρέχει και σταματά την διαδικασία;

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cybertronian ( 1 Μάρ. 2004 , 21:07)

 

ok... merikes erotiseis :)

 

pos mporo na xoso oti files thelo sto kinito apo to pc xoris to xazo restriction?

 

me ta games ti pezei? yparxoun zips mesa se zips kai mperdevomai..yparxei kapoios stadar tropos egatastasis?

episis ta themes pos ta kano install?

 

thanks!

 

 

Με τον Pc file manager μπορείς να περάσεις στον d π.χ. σε έναν φάκελο που θα φτιάξεις εσύ, τα αρχεία που θέλεις (δεν έχω όμως δοκιμάσει να περάσω αρχεία παντός είδους στο κινητό, οπότε δεν είμαι βέβαιος αν μπαίνουν όλα). Επίσης στο documents\other μπορείς να βάλεις αρχεία έξω από τα συνηθισμένα.

 

Τα games εξαρτάται τί αρχεία είναι. Αν είναι αρχεία jar, που βρίσκονται σε zip, πρέπει να βγάλεις το jar από το zip και να κάνεις εγκατάσταση.

Παιχνίδια σε zip μορφή δεν μπορείς να τρέξεις, εκτός από κάποια αρχεία που είναι για emulators και περνιούνται και ως zip στο κινητό και τρέχουν μέσα από τον emulator. Επίσης σε zip θα βρεις και τα sis τα οποία κάνεις extract από το zip και μετά εγκατάσταση κανονικά στο κινητό.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση προς χρηστες hbh-65

ποσες ώρες σας κραταει το HBH-65???

 

Eμένα με συνολική συνομιλία περι τα 20 λεπτά και συνεχώς στο On από το πρωι στις 08:00 ανάβει κόκκινο φως στις 22:00.

 

παρακαλώ τις απόψεις σας είτε με post ή με pm

 

thanks

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argic ( 1 Μάρ. 2004 , 22:45)

 

ερωτηση προς χρηστες hbh-65

ποσες ώρες σας κραταει το HBH-65???

 

Eμένα με συνολική συνομιλία περι τα 20 λεπτά και συνεχώς στο On από το πρωι στις 08:00 ανάβει κόκκινο φως στις 22:00.

 

παρακαλώ τις απόψεις σας είτε με post ή με pm

 

thanks

 

εχω το ΗΒΗ-60 δεν εχει πολλες αλλαγες απο το 65 συνεχωμενη ομιλια 38 λεπτα, αναμονη 28 ωρες ,εχω βεβαια και το ΗΒΗ-30 και ΗΒΗ-35 αυτα μου κρατουν αναμονη 1 εβδομαδα και ομιλια περιπου 5 ωρες !!!!!!! :wacko:
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος +xatzis+ ( 2 Μάρ. 2004 , 00:28)

 

exw ena *.app kai prepei na to balw sto files folder. Pos to kanw, tha karafloasw!!!! Boitheia ere paidia!!!!!!!

 

πρεπει να εχεις εν pc file manager στον υπολογιστη σου εχεις; εαν ναι θα πας στο D η C οπου εχεις εγκαταστησει το προγραμμα και πχ,εαν ειναι στο C, C/SYSTEM/APP/ και θα βρεις τον φακελλο του προγραμματος και μετα θα κανεις αντγραφη το *app και θα κανεις επικολληση στο φακελλο.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος florinaperis ( 1 Μάρ. 2004 , 21:29)

 

Δεν νομίζω να μπορείς να βάλεις νέα εικονάκια. Να φτιάξεις ναι, αλλά όχι να βάλεις έτοιμα. Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος.

 

 

Nai e? Se eyxaristw :(

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...