Jump to content

Ρ900: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και κάτι άλλο αδέρφια.Υπάρχει τρόπος όταν δεχόμαστε τηλ μόνο από την λίστα καλούντων(η το Advance call manager) να μην ανάβει το τηλ και να μην γράφει στην οθόνη ''busy tone send''.Ευχαριστώ και πάλι
Χ1ι-ROM-NEW V-LITE 4.3 COBALT HARDCORE EDITION FINAL (Stable)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Minotavrs (26 Φεβ. 2004 , 12:27)

 

Brothers help gia kapoio h syskevh mnou apantaei sto prwto xtyphma otan dexomai klhseis xerei kaneis pws na to epanaferw sthn default katastash?

 

Thanx in advance..

 

 

Ps exw to bluetooth handsfree HBH-65

 

 

Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά πας στο Phone και κάνεις κλικ στο edit μετα preferences, μετα handsfree και αλλάζεις το answering mode σε normal.

Πιθανόν να το έχεις αλλάξει σε After 5 seconds. :p

Link to comment
Share on other sites

ego exo ena problima me to bluetooth!

Otan pao na sindetho me ena allo kinito to opoio exei anoixto to bluetooth kai ego to energopoiiso defteros tote to p900 kolaei poli asxima, opos sto pc otan exei foularei i mnimi tou! An anoikso protos to bluetooth tote den iparxei problima! to exei sinantisei kaneis allos afto?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος greg2002 (26 Φεβ. 2004 , 16:36)

 

ego exo ena problima me to bluetooth!

Otan pao na sindetho me ena allo kinito to opoio exei anoixto to bluetooth kai ego to energopoiiso defteros tote to p900 kolaei poli asxima, opos sto pc otan exei foularei i mnimi tou! An anoikso protos to bluetooth tote den iparxei problima! to exei sinantisei kaneis allos afto?

 

γιατι να θελεις να συνδεθεις με αλλο κινητο; εαν θελεις να στειλεις αρχεια π.χ μελωδιες η φωτογραφιες επελεξε αυτο που θελεις και μετα αποστολη μεσω bluetooth και στειλε το δεν ειναι αναγκη να συνδεθεις. (προηποθεση για να το λαβει ο αλλος και να σταλει απο σενα ειναι να βρισκεται το bluetooth σε κατασταση ανιχνευσιμη η 'ορατη σε ολους")
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

εχει συναντησει κανενας αυτο το προβλημα; στο μενου προβολη καθως διαβαζω ενα word document διαβαζω και προχωραω προς τα κατω και στα μισα της διαδρομης μου κλεινει το προγραμμα και εμφανιζεται το μηνυμα ''programm closed kern exec reason number 10'' σε οτι αλλο document και να δω π.χ powerpoint η exel δεν κανει τιποτα δεν κλεινει δηλαδη. μπορει καποιος να το δοκιμασει για να δουμε αν ειναι bug του καινουργιου firmware η του τηλεφωνου γιατι παλαιοτερα δεν μου το εκανε μετα απο την νεα αναβαθμηση R4A04 το κανει. ευχαριστω πολυ εκ των προτερων σε οσους το δοκιμασουν και απαντησουν.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathios (26 Φεβ. 2004 , 19:48)

 

εχει συναντησει κανενας αυτο το προβλημα; στο μενου προβολη καθως διαβαζω ενα word document διαβαζω και προχωραω προς τα κατω και στα μισα της διαδρομης μου κλεινει το προγραμμα και εμφανιζεται το μηνυμα ''programm closed kern exec reason number 10'' σε οτι αλλο document και να δω π.χ powerpoint η exel δεν κανει τιποτα δεν κλεινει δηλαδη. μπορει καποιος να το δοκιμασει για να δουμε αν ειναι bug του καινουργιου firmware η του τηλεφωνου γιατι παλαιοτερα δεν μου το εκανε μετα απο την νεα αναβαθμηση R4A04 το κανει. ευχαριστω πολυ εκ των προτερων σε οσους το δοκιμασουν και απαντησουν.

 

 

Το ίδιο συμβαίνει και στο δικό μου, ειδικά με μεγάλα TXT files. Έχω και εγώ την R4A και μάλλον η καινούργια έκδοση θα φταίει, αφού πριν δε μου έκανε κάτι παρόμοιο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος UnReaL (26 Φεβ. 2004 , 19:53)

 

Το ίδιο συμβαίνει και στο δικό μου, ειδικά με μεγάλα TXT files. Έχω και εγώ την R4A και μάλλον η καινούργια έκδοση θα φταίει, αφού πριν δε μου έκανε κάτι παρόμοιο...

 

ευχαριστω φιλε μου τωρα ησυχασα,γιατι νομιζα οτι κατι δεν παει καλα με το δικο μου τηλεφωνο,να εισαι παντα καλα.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρα τηλ. στην sony-ericsson της Καλλιθέας και μου είπε ότι το P900 κοστίζει 680 Euro τελική (δηλαδή με το ΦΠΑ μαζί) λέω να το πάρω από εκεί. Ξέρει κανείς τίποτα για τα μαγαζιά αυτά (προβλήματα και τέτεοια..)

--- SUZUKI IGNIS Sport ---

------ 4 ever ------

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lightg3 (26 Φεβ. 2004 , 20:24)

 

παιδια πηρα τηλ. στην sony-ericsson της Καλλιθέας και μου είπε ότι το P900 κοστίζει 680 Euro τελική (δηλαδή με το ΦΠΑ μαζί) λέω να το πάρω από εκεί. Ξέρει κανείς τίποτα για τα μαγαζιά αυτά (προβλήματα και τέτεοια..)

 

H timh einai poli kalh pantws...
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά την αναβάθμιση το να βλέπεις ΜΟΝΟ τις μικρογραφίες των φωτογραφιών σαν θολές και όχι ευκρινείς όπως πριν ειναι προβλημα που το διαπίστωσαν και άλλοι????

ή και πάλι το γκαντεμοσύννεφο είναι πάλι πάνω απο μένα μόνο

 

πάντως ενα καλό της αναβάθμισης είναι η βελτίωση της επικοινωνίας με το HBH-65

Η αναβάθμιση εγινε μέσω net χωρίς κανένα μήνυμα λάθους!!!

 

Please τις παρατηρήσεις σας

Link to comment
Share on other sites

Φιλε argic αυτο με την θολουρα ειναι σε ολους με νεα εκδοση!!Μην ανησυχεις!!

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argic (26 Φεβ. 2004 , 22:04)

 

Τελικά μετά την αναβάθμιση το να βλέπεις ΜΟΝΟ τις μικρογραφίες των φωτογραφιών σαν θολές και όχι ευκρινείς όπως πριν ειναι προβλημα που το διαπίστωσαν και άλλοι????

ή και πάλι το γκαντεμοσύννεφο είναι πάλι πάνω απο μένα μόνο

 

πάντως ενα καλό της αναβάθμισης είναι η βελτίωση της επικοινωνίας με το HBH-65

Η αναβάθμιση εγινε μέσω net χωρίς κανένα μήνυμα λάθους!!!

 

Please τις παρατηρήσεις σας

 

 

Leptomereies men. alla apo thn allh ontws yparxei tholoura me to kainourio update,..

Link to comment
Share on other sites

βγηκε καινουργια εκδοση opera browser 6.30 αλλα το encoding στα ελληνηκα ειναι χαλια οσο και αν επαιξα με της ρυθμισεις δεν μπορεσα να δω μια ελληνικη σελιδα,εαν καταφερει κανενας τιποτα ας κανει ενα post download στο http://www.opera.com παντως ειναι και πολυ καλη εκδοση εχουν κανει πολλες διορθωσεις μεχρι και μηχανη αναζητησης....
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

βγηκε και worldmate v3.00 2004 υπαρχει σπασμενο στο ρωσικο μαγαζακι. ειναι πολυ καλο....
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathios (26 Φεβ. 2004 , 23:39)

 

βγηκε καινουργια εκδοση opera browser 6.30 αλλα το encoding στα ελληνηκα ειναι χαλια οσο και αν επαιξα με της ρυθμισεις δεν μπορεσα να δω μια ελληνικη σελιδα,εαν καταφερει κανενας τιποτα ας κανει ενα post download στο http://www.opera.com παντως ειναι και πολυ καλη εκδοση εχουν κανει πολλες διορθωσεις μεχρι και μηχανη αναζητησης....

 

 

KAne rename toa arxeio vera.ttf .

h an den doulepsi afto katevase ta ellhnika fonts apo ton opera (gia na mhn ta psaxneis dese email na sta steilw).

 

Oso gia to spasthrh tou worldmate 2004 nai exei vgei to exw kai tha sto steilw kai afto...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathios (26 Φεβ. 2004 , 23:41)

 

βγηκε και worldmate v3.00 2004 υπαρχει σπασμενο στο ρωσικο μαγαζακι. ειναι πολυ καλο....

 

 

pio einai to rosiko magazaki?????????????? :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος UnReaL (26 Φεβ. 2004 , 19:53)

 

Το ίδιο συμβαίνει και στο δικό μου, ειδικά με μεγάλα TXT files. Έχω και εγώ την R4A και μάλλον η καινούργια έκδοση θα φταίει, αφού πριν δε μου έκανε κάτι παρόμοιο...

 

 

Kalhmera paidia emena moy symvainei to ekshs periergo me to quickword:Otan pernaw ena kainoyrgio word document apo to pcsto kinhto (P900) kai meta to anoigw einai se mia xara kanonikh morfh dhladh me th swsth grammatoseira opws toy pc.Otan omws kleinw to word kai to ksananoigw ola moy ta documents anoigoyn alla me diaforetikh grammatoseira!!Kai kathoti den yparxei epilogh select allgia na kaneis leitoygeies format se olo to keimeno taytoxrona, o monos tropos gia na thn allakshs einai na epilekshs olo to keimeno siga siga me th grafida....toy xronoy ton aygoysto dhladh.Na shmeiwsw oti ayto symvainei kai se word documents ta opoia exoyn dhmioyrgithei sto kinhto.Gnwrizei kaneis giati symvainei ayto?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathios (26 Φεβ. 2004 , 23:41)

 

βγηκε και worldmate v3.00 2004 υπαρχει σπασμενο στο ρωσικο μαγαζακι. ειναι πολυ καλο....

 

ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΙΔΙΑ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

thanossssss@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος OratIos (27 Φεβ. 2004 , 11:41)

 

.....Rosiko magazaki???

 

.....WorldMate????? :( :(

 

PLz ligo help me ena E-mail

 

Molis sto steila

 

enjoy..

Link to comment
Share on other sites

Re paidia xerei kaneis an uparxei kanena programmataki pou na vlepeis ton synoliko ogko twn diakinithentwn GPRS dedomenwn.

 

Ektos kai an ginetai apo mesa apo to P900 kai egw den to vriskw...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος thanossssss (27 Φεβ. 2004 , 11:51)

 

ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΙΔΙΑ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

thanossssss@hotmail.com

 

 

U have email , enjoy....

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω και 'γώ κάτι μιας και πρόσφατα έγινα κάτοχος ενός P900 αλλά ίσως φανεί χαζό αλλά δεν ξέρω πως να το αλλάξω!!!

Λοιπόν παίρνω τηλέφωνα και έχω απόκρυψη και δεν θέλω. Ξέρει κάνεις πως αλλάζει και από που???

Pls απαντήστε μου a.s.a.p.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος marantz (27 Φεβ. 2004 , 16:14)

 

Θέλω να ρωτήσω και 'γώ κάτι μιας και πρόσφατα έγινα κάτοχος ενός P900 αλλά ίσως φανεί χαζό αλλά δεν ξέρω πως να το αλλάξω!!!

Λοιπόν παίρνω τηλέφωνα και έχω απόκρυψη και δεν θέλω. Ξέρει κάνεις πως αλλάζει και από που???

Pls απαντήστε μου a.s.a.p.

 

 

Απο το κινητό δέν γίνεται!!

Πρέπει να καλέσεις στην εταιρία κινητής τηλεφωνίας που είσαι συνδρομητής και να τους αναφέρεις ότι δεν επιθυμείς πλέον την απόκρυψη του αριθμού σου!!!

Απο εκεί μόνο μπορεί να γίνει η αλλαγή!!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...