Jump to content

epigwn trelathike to pc


freenow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ότι κάνει χωρίς λόγω επανεκκινήσεις δεν οφείλεται πάντα σε κάτι που διορθώνεται με διαμόρφωση. Ίσως έχει κάποιο πρόβλημα η RAM σου, το τροφοδοτικό σου, η ψύξη του επεξεργαστή σου και άλλα. Ψάξε πρώτα αυτά!

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μην δινετε συμβουλες χωρις να ξερετε.Τα δυο αρχεια που του λεει περιεχουν στοιχεια γαι το κρασαρισμα του υπολογιστη και εσεις του λετε να τα σβησει.Φιλε μου πηγαινει στο site της Microsoft και βρες πως μπορεις να ανοιξεις τα αρχεια τυπου dmp και θα δεις γιατι κρασαρει ο υπολογιστης.Συνηθως τα προβληματα ειναι η μνημη ,υπερθεμανση επεξεργαστη,τροφοδοτικο
Η συζήτηση έχει υπερεκτιμηθεί ως μέσο επίλυσης διαφορών
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Ρε παιδια μην δινετε συμβουλες χωρις να ξερετε.Τα δυο αρχεια που του λεει περιεχουν στοιχεια γαι το κρασαρισμα του υπολογιστη και εσεις του λετε να τα σβησει.Φιλε μου πηγαινει στο site της Microsoft και βρες πως μπορεις να ανοιξεις τα αρχεια τυπου dmp και θα δεις γιατι κρασαρει ο υπολογιστης.Συνηθως τα προβληματα ειναι η μνημη ,υπερθεμανση επεξεργαστη,τροφοδοτικο
Aυτό ακριβώς ήθελα να πω κι εγώ.Δεν γνωρίζω απ'αυτά,αλλά σε ξένο forum το πρώτο πράγμα που μου ζητήθηκε για να καταλάβουν τι πρόβλημα έχω ήταν να κάνω attach τα minidumps και μέσα σε 10 λεπτά μου είπαν τι έφταιγε,και τέλος το πρόβλημα!Μην τα σβήσεις! :!: Nα και το thread που αναφέρω το πρόβλημα που είχα κλικ
Link to comment
Share on other sites

edw kai 2 wres den exei kanei restart.

na doume an tha to ksana kanei.

 

polu periergo omos

lol tetia provlimata me restart exo kai go...alla ftaei i ram pou den tin sikonei 100% to pc mou kai xreiazete neo trofodotiko...an thes na eisai sigouros vres ena programma pou legete memtest (to ekteleis apo ta windows) iparxei kai antistixo gia perivallon pure-dos alla kalitera apo ta windows. ama vgalei sfalmata simenei oti kati den paei kala me tin ram sou ama tin mia sou vgazei sfalmata polla kai tin alli den sou vgazei katholou tote prepei na pas gia trofodotiko...

 

EDIT: edo gia to memtest...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μην κατεβαζετε αυτες τις βλακιες. Δεν προκειτε να σας πουν τιποτα γιατι η μνημη δεν εκτελει μονο αυτα που θελει το προγραμμα αλλα κανει και αλλα 1002 πραγματα. Καντε ενα full scan για σφαλματα στο pc και δα δειτε για ποτε θα διωρθοθει. Ακουστε με..
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μην κατεβαζετε αυτες τις βλακιες. Δεν προκειτε να σας πουν τιποτα γιατι η μνημη δεν εκτελει μονο αυτα που θελει το προγραμμα αλλα κανει και αλλα 1002 πραγματα. Καντε ενα full scan για σφαλματα στο pc και δα δειτε για ποτε θα διωρθοθει. Ακουστε με..

eipe oti ekane kai format ti allo na kanei to paidi...kai ta memtest eite meso win eite meso dos den einai vlakeies alla sovara programmata...to 90% ton mple othonon ofeilonte stin ram...aplos as to treksei...den prokite na pathei tpt to pc tou...

no offence :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...