Jump to content

Διακοπή συμβολαίων.


Henry_12
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας, στην οικογένεια υπάρχει ένα σταθερό Fiber To The Home 100 και 3 κινητά με διαφορετικά συμβόλαια στην πλέον Nova. Μου έγινε από άλλη εταιρεία προσφορά για τους παραπάνω αριθμούς που είναι κατά πολύ πιο συμφέρουσα. Ενώ προσπάθησα να επικοινωνήσω με την εξυπηρέτηση πελατών για διαθέσιμες προσφορές ή αλλαγή των προγραμμάτων με τα καινούργια που υπάρχουν στο site της εταιρείας έτσι ώστε να μην φύγω από την Nova, ο υπάλληλος στο τηλέφωνο έδειξε να μην ενδιαφέρετε για την ενδεχόμενη διακοπή των συμβολαίων. Υπάρχει περίπτωση να επικοινωνήσει κάποιος αρμόδιος από την εταιρεία για κάποια προσφορά ή φεύγω και δεν ξαναγυρίζω;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Henry_12,

Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου προκειμένου να εξυπηρετήσουμε;

Σάββας, Nova Support

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελικά υπάρχει και συνέχεια. Μετά την ανανέωση των συμβολαίων σταθερής και κινητής και με την αναβάθμιση της γραμμής σε 200αρα από την Δευτέρα 27/3/2023 και αφού μου έστειλαν τον καινούργιο εξοπλισμό δεν υπάρχει σύνδεση στο ίντερνετ αλλά ούτε τηλέφωνο. Έχω πάρει αρκετά τηλέφωνα στο 13700, έχει δωθεί βλάβη, ήρθε ο τεχνικός την Τετάρτη 29/3/2023 και το θέμα εδώ και 4 μέρες δεν έχει λυθεί. Σήμερα Πέμπτη 30/3/2023 έχει δωθεί ήδη ξανά βλάβη και με πήρανε τηλέφωνο για να κλείσω ραντεβού με τεχνικό για την Παρασκευή. Δηλαδή να χαθεί ακόμα μία μέρα χωρίς τις υπηρεσίες που έχω συμφωνήσει και αναγράφει το συμβόλαιο. Η μη επίλυση του θέματος, όπως κατά τα λεγόμενα του τεχνικού είναι, provisioning από την μεριά της εταιρείας είναι απαράδεκτο να κρατάει τόσες μέρες. Δεν ξέρω τι άλλες ενέργειες να κάνω από την μεριά μου παρά να προχωρήσω σε αλλαγή εταιρείας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Henry_12,

Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου προκειμένου να εξυπηρετήσουμε;

Γαρυφαλιά, Nova Support

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...