Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μιας και εχουμε πλεον 2 απριλιου μπορω να αναφερω οτι εχω κανει αναβαθμιση στο 6600 και εχω version V 4.09.1 26-02-04 NHL-10 ολοκληρωμενα οπως το γραφει στη οθονη

Υ.Σ. Αντιο Γιαννη Κυραστα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος schumi ( 2 Απρ. 2004 , 00:09)

 

Μιας και εχουμε πλεον 2 απριλιου μπορω να αναφερω οτι εχω κανει αναβαθμιση στο 6600 και εχω version V 4.09.1 26-02-04 NHL-10 ολοκληρωμενα οπως το γραφει στη οθονη

Υ.Σ. Αντιο Γιαννη Κυραστα

 

 

Συγχαρητηρια φιλε μου :cool: ,καλυτερα ομως

ας συνεχισουμε Εδω τα περι

αναβαθμισης.

(Υ.Σ2. Αντιο Γιαννη Κυραστα )

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hostolis ( 2 Απρ. 2004 , 00:30)

 

Κι εγώ. δείτε θρέντ με αναβαθμίσεις :happy: :cool:

 

επιτελους παντος ειδαμε το φως το αληθινο

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπορεί κάποιος να μου πει πως θα κρατήσω back up του τηλεφωνικού καταλόγου μου πριν το πάω για αναβάθμιση?

 

Ξέρω οτι είχε αναφερθεί παλιότερα αλλά υπήρχε μια ... αντιγνωμία :whistle:

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Με το PC Suite είναι ένας καλός τρόπος να πάρεις backup! ;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jim87 ( 2 Απρ. 2004 , 13:46)

 

Ρε παιδιά μπορεί κάποιος να μου πει πως θα κρατήσω back up του τηλεφωνικού καταλόγου μου πριν το πάω για αναβάθμιση?

 

Ξέρω οτι είχε αναφερθεί παλιότερα αλλά υπήρχε μια ... αντιγνωμία :whistle:

 

Μπορεις φιλε μου με ενα προγραμματακι το Contacts Manager που θα βρεις στο γνωστο πλεον site.

Πληροφοριακα το αρχειακι που θα σου φτιαξει διαβαζεται και απο το Excel στο PC

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος balloo ( 2 Απρ. 2004 , 14:13)

 

παιδια οποιος εχει το 6600 και το bluetooth adaptor ΜΑ-700 και το καταφερε να δουλεψει ας δωσει help γιατι ταχω παίξει thanks. :-}-|-<

 

σε λαθος μερος ρωτας :o υπαρχει ενοτητα για bt,αν ρωτας για το pcsuite δεν δουλευει το συγκεκριμενο bt
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petran ( 2 Απρ. 2004 , 14:01)

 

Με το PC Suite είναι ένας καλός τρόπος να πάρεις backup! ;)

 

 

Ευχαριστώ και εσένα και τον woca! :)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μπορει να μου εξηγησει καποιος (αν ξερει) γιατι το δικο μου 6600 δεν μου σηκωνει ηχους wave στις ομαδες? και το κουλο πιο ειναι? πριν του κανω αναβαθμιση παλι δεν τους σηκωνε, το παω για αναβαθμιση ρωταω τον τεχνικο, μου λεει οτι μπορει να ηταν προβλημα της παλιας εκδοσης αφου το εχει αναβαθμησει μου στελνει εναν ηχο τον δοκιμαζουμε και τον σηκωνε κανονικα. γυριζω σπιτι του κανω restore του περναω wave και οταν δοκιμαζω αν τους σηκωνει στις ομαδες παλι τιποτα. του εβγαλα σχεδον ολα τα προγραμματα αλλα τιποτα :(
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση τι μεγεθοςπρεπει να εχει η εικονα που βαζουυμε για ταπετσαρια εβαζα174*134 αλλα ειδα οτι πρεπει να ειναι 174*144 η κανω λαθος παλι :blink:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios ( 4 Απρ. 2004 , 13:55)

 

μια ερωτηση τι μεγεθοςπρεπει να εχει η εικονα που βαζουυμε για ταπετσαρια εβαζα174*134 αλλα ειδα οτι πρεπει να ειναι 174*144 η κανω λαθος παλι :blink:

 

 

176X144 :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος derizio ( 4 Απρ. 2004 , 13:51)

 

ρε παιδια μπορει να μου εξηγησει καποιος (αν ξερει) γιατι το δικο μου 6600 δεν μου σηκωνει ηχους wave στις ομαδες? και το κουλο πιο ειναι? πριν του κανω αναβαθμιση παλι δεν τους σηκωνε, το παω για αναβαθμιση ρωταω τον τεχνικο, μου λεει οτι μπορει να ηταν προβλημα της παλιας εκδοσης αφου το εχει αναβαθμησει μου στελνει εναν ηχο τον δοκιμαζουμε και τον σηκωνε κανονικα. γυριζω σπιτι του κανω restore του περναω wave και οταν δοκιμαζω αν τους σηκωνει στις ομαδες παλι τιποτα. του εβγαλα σχεδον ολα τα προγραμματα αλλα τιποτα :(

 

Μαλλον καποια εφαρμογη που εχεις θα την κανει την δουλεια... ;)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ

1) ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΜS (COSMOTE) , ΤΙΣ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΠΟΥ ΠΡΙΝ ΣΤΗΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ Α΄ΛΛΑ ΔΙΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΦΟΡΜΑΤ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΙΣ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ.

 

2) YΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΛΙΝΚ ΓΙΑ WALLPAPER ΓΙΑ ΝΟΚΙΑ 6600?

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Υ.Γ. ΝΟΜΙΖΩ ΕΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕΣΩ ΤΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ ΡΥΘΜΙΣΕΩΝ ΤΟΥ ΜΕΝΟΥ (ΝΟΚΙΑ 6600)

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 7650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Loipon file mou: 1.Gia ta mms settings pigaine sto threag tis cosmote,ekei uparxei 1 thema pou leei MONO ta settings kai tipota allo. Gia wallpapers pigaine www.aivanet.com , www.the7650.com , www.7650forever.com kai fusika www.myphone.gr:p

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανενας σας αμα ειναι δυνατο να βαλω κλειδωμα πληκτρολογιου και να μου ζηταει τον κοδικο προσβασης για να ξεκλειδωσει οπως σε μερικα ασπρομαυρα nokia?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ZeroAX ( 5 Απρ. 2004 , 08:08)

 

παιδια ξερει κανενας σας αμα ειναι δυνατο να βαλω κλειδωμα πληκτρολογιου και να μου ζηταει τον κοδικο προσβασης για να ξεκλειδωσει οπως σε μερικα ασπρομαυρα nokia?

 

πατα το κουμπι που ανοιγοκλεινεις το κινητο και πατα κλειδωμα τηλεφωνου.προσεχε ομως μην εχεις αλλαξει τον κωδικο και γινει κανενα μπερδεμα.ο αρχικος κωδικος ειναι ο 12345

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Aek21r ( 6 Απρ. 2004 , 01:50)

 

!!!!!!!!!!!!!! To 6600 exei arketes elipsis pisteuw !!!

 

 

pisteye kai mi ereyna :)

 

pes moy ena pio plires kinito (horis ta haza radio ktl) ena pragmatika epagelmatiko ergalio poy se 6 mines osa montela kai na vgoyn den tha einai palio (symbian os7) :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημέρα.Σήμερα δεν θα πώ αν έχω πρόβλημα με κάποια εφαρμογη ή με το κινητό μου απλα θέλω να επισημάνω το μεγάλο πρόβλημα που αντμετωπίζω με τα thread,δηλ κάθε μερα μπαίνω στις εφαρμογές του 6600 ή στο επίσημο thread και διαβάζω συνέχεια να γράφεται πράγματα που έχουν ξαναγραφτεί κατα τακτά χρονικά δοαστήματα και ανοίγετε post ενω μπορείται κάλλιστα να διαβάσετε τις 10 σελίδες που είναι 2 ημερών σε κάθε thread και να λύσετε τις απορίες σας με αποτέλεσμα να μην γράφετε συνεχεια τα ίδια και τα ίδια αλλα μόνο σοβαρά π.χ προβλήματα στις εφαρμογές και στην λειτουργιατου κινητού.Οι moderator κανουν πολυ καλή δουλειά και πρέπει να τουςβοηθάμε (petran,global moderator, johner και τα αλλα παιδια) και επίσης να γράφεται στα ελληνικά και όχι στα greek english.Εχω κάνει 21-22 ερωτήσεις αλλα κάθε μερα διαβάζω τα post απο τα αλλα παιδια και ενημερώνομαι και εχω κατεβάσει σχεδόν όλες τις εφαρμογές στο κινητό μου χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα.Παιδια δεν είναι αναγκαιο να γράφουμε κάτι για ψίλου πηδημα.Να γράφουμαι για θέματα σοβαρά και να λύνονται απορίες αφου τα παιδια (moderators) κάνουν πολύ καλή δουλειά και προσπαθούν.Ας τους βοηθήσουμε.

 

Υ.Γ δεν θέλω να γίνω κακός απλά επισημαίνω κάποια πραγματα που πιστεύω θα μας βοηθήσουν όλους για μια σωστή λειτουργια του συστήματος.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για τη σωστή παρατήρηση και τα καλά σου λόγια elotia... :)

 

Επισημαίνω μόνο πως moderators είναι οι: eLeKtriK EyE, Lion, Global moderator (εκτός από εμένα), και υπάρχουν και Co-Mods που βοηθούν πολύ όπως O Tifosi. Ο johner, αν και είναι από τα πολύ ενεργά μέλη και βοηθά πολύ όπως και πολλοί άλλοι χρήστες άλλωστε, δεν είναι mod...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

καλη η αναβαθμιση επιτελους,χτες την εκανα και δε το χω ψαξει βεβαια καλα ακομα.μια ερωτηση τη προσοψη πως μπορω να την αλλαξω μονος

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...