Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περασα με υπερυθρες ενα θεμα και οταν πηγα να το εγκαταστησω στο κινητο για καποιο λογο ακυρωσα την εγκατασταση.Το μηνυμα εμεινε στα εισερχομενα και απο τοτε καθε προσπαθεια διαγραφης μου βγαζει το μηνυμα:"Γενικα!Χρησιμοποιειται ηδη".Τι κανουμε για το συγκεκριμενο προβληαμ που προεκυψε?(πολυ φιλοσοφικη ερωτηση ε???) :D

Konstantinos

http://briefcase.pathfinder.gr/download/kostas_kostas/21443/337474/0/GR-FLAG.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ksssk (18 Δεκ. 2003 , 18:59)

 

Περασα με υπερυθρες ενα θεμα και οταν πηγα να το εγκαταστησω στο κινητο για καποιο λογο ακυρωσα την εγκατασταση.Το μηνυμα εμεινε στα εισερχομενα και απο τοτε καθε προσπαθεια διαγραφης μου βγαζει το μηνυμα:"Γενικα!Χρησιμοποιειται ηδη".Τι κανουμε για το συγκεκριμενο προβληαμ που προεκυψε?(πολυ φιλοσοφικη ερωτηση ε???) :D

 

to epa8a kai ego..ala to ti ekana na ftiaxtoun ola afta ta provlimata..to evgala to pc suit kai to ksana evala!! mia xara tora xoris provlimata!

Link to comment
Share on other sites

Γουσταρω οταν κολλαει το κινητο, βγαζει μηνυματα οτι η ταδε εφαρμογη εκλεισε και κανει reboot μονο του. Μου θυμιζει windows χεχε.....

Host

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Xp|qX (17 Δεκ. 2003 , 02:45)

 

Oi sandisk den einai kai oi grhgoroteres,mia fora phra mia 128 ara kai katelikse sthn fotografikh giati htane poly argh (kai apo oti diabazo apo thn epoxh tou 36 kai meta sxedon oloi ayto lene),ase pou einai kai pio akriboutsikh (oxi tipota spoudaio alla kati psila omos),nomizw pws transcend kai pretec einai oi kaliteres se taxythta

 

σαν ταχυτητα μου δουλευει σαν της νοκια.αυτες που λες δεν τις εχω δοκιμασει για να ξερω :)
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί... Αχχχχ ονειρεύστε νομίζω. :)

 

α. Όχι δεν μπορείς να βρεις το device που κάνει αναβάθμιση στο 6600. Και τι να το κάνεις;;; Το κόστος αγοράς θα ήταν απαγορευτικό και θα το χρησιμοποιούσες 3-4 φορές; :down:

 

β. Ναι σιγά μη σου δώσουν το link να κατεβάζεις από τη Nokia! Και νομίζεις ότι όταν θα άλλαζαν το link όταν κάποιος έξυπνος το έκανε post στα forums. Και δεν θα σε ανησυχούσε που τόσα 15χρονα πουν ξέρουν προγραμματισμό και δεν έχουν δουλειά να κάνουν έχουν πρόσβαση στο λογισμικό του τηλεφώνου σου!

:mad: :stupid:

 

γ. Μάθημα πρώτο: Για να πάρουμε απαντήσεις από άσχετους κάνουμε τις σωστές ερωτήσεις: :p

 

Λάθος ερώτηση : Πότε θα έρθει η επόμενη αναβάθμιση που διορθώνει τα προβλήματα των ελληνικών;

Σωστή ερώτηση : Η αναβάθμιση που περιμένετε είστε σιγουροι ότι θα λύσει το πρόβλημα με τα ελληνικά; Είχατε επίσημη ειδοποίηση από τη Nokia; Δεν γνωρίζετε; Θα μπορούσα να μιλήσω με τον τεχνικό ή με κάποιον υπεύθυνο; :D

 

Επαναλαμβάνετε τη διαδικασία, τηλεφωνικά πάντα, μέχρι να μιλήσετε με κάποιον που ακούγεται απολύτως σίγουρος για αυτό που λέει (hint: Δεν λέει "εμμμμ.. ααα... μμμμ ναααι.." σε κάθε πρόταση, δεν σας βάζει σε αναμονή για να ρωτήσει κάποιον άλλον. Αν το κάνει ζητήστε απευθείας τον οποιον άλλον ρωτάει) :happy:

 

δ. Μη δέρνετε τους πωλητές. Απλά μην παίρνετε τις μετροιτοίς ότι σας λένε. Διασταυρώστε τις πληροφορίες σας... τόσες πηγές έχετε.

 

Αυτά για σήμερα από τη γιαγιά (γιατί ρε σεις είστε όλοι τόσο μικροί;;;; Και που βρίσκετε τα λεφτά και παίρνετε τόσο ακριβά κινητά στην ηλικία σας;;; :cry: θέλω κι εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

 

Ιωάννα

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος TRiBaL (18 Δεκ. 2003 , 21:56)

 

poso eisai re joanna diladi?? :)

 

30 η κο....γρια!!!! :p το γραφει στο avatar της!!!πλακα κανω :p πιστευω να μην παρεξηγηθηκε η αγαπητη φιλη :) αλλωστε εγω ειμαι ....42 :(
Link to comment
Share on other sites

Δειτε και κατι...αλλο: http://www.threegmobile.net/main/index.php...b132d4c4d4be83c
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Techfreak (18 Δεκ. 2003 , 11:39)

 

Δεν μπαινεις ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΝΟ με GPRS στο Internet, αλλα και με κληση Data Call με μηνιαια χρεωση που πρεπει να ενεργοποιησεις απο τον provider σου....... ;) ;)

 

 

Με καρτοκινητό, wap over gprs ok!

Internet over gprs? Γιοκ; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Pitsi (18 Δεκ. 2003 , 17:37)

 

kapoies fores otan anoigo to thlefono mou vgazei

"H efarmogh main ekleise" me ena kokkino thaumastiko.

Kseroume ti einai auto?

 

 

Κατα άλλους είναι bug, κατά κάποιους άλλους, ωφείλεται στο γεγονός ότι υπάρχουν ανοιχτές εφαρμογές την ώρα που κλείνεις το κινητό, κλείνουν βίαια, και όταν το ξαναανοίγεις, σου πετάει αυτό το μήνυμα.

 

Δοκίμασε πάντα πριν το κλείνεις, πατώντας παρατεταμένα το κουμπάκι του μενού, να δεις ποιες τυχόν εφαρμογές τρέχουν και να τις κλείσεις.

 

Εγώ πρόσφατα άλλαξα mmc, και απο τότε, όχι μόνο δεν μου το κάνει αυτό, αλλά και με τις αναφορές παράδοσης μηνυμάτων, ξέρετε, εκείνο που χτυπούσε κανονικά ο ήχος εισερχόμενου μηνύματος αντί για την ειδοποίηση της παράδοσης, διορθώθηκαν ως δια μαγείας!

 

Κουφό; :blink:

 

Αντε να δούμε ως πότε.. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους! Μετα τη σχετικη απογοητευση με το sx1 αποφασισα αυριο να αγορασω το 6600,αλλα ακουσα (και διαβασα) οτι ενα απο τα σημαντικοτερα μειονεκτηματα της συσκευης ειναι η ποιοτητα του ηχειου. Μπορει καποιος να μου περιγραψει στο περιπου πως ειναι η ποιοτητα? Ειναι σημαντικος παραγοντας ωστε να μη αξιξει η αγορα του(μη ξεχναμε 500 ευρουλακια ειναι αυτα!! );

 

ΥΠ: Η ποιοτητα του ηχειου εχει καμια σχεση με αυτη του π800 η......

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος soulmate (18 Δεκ. 2003 , 23:55)

 

Με καρτοκινητό, wap over gprs ok!

Internet over gprs? Γιοκ; :blink:

 

 

Emena me endiaferei peristasiaka na exo thn dynatothta na vlepo kapoies selides sto internet me to kinhto mou .

ti mporo na kano?

Exo symvolaio Cosmote.

In my dream I was drowning my sorrows

But my sorrows, they learned to swim

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SakisTh (18 Δεκ. 2003 , 10:09)

 

Μόνο με gprs φυσικά μπαίνεις στο ιντερνέτ με οπερα.

Είναι με ογκοχρέωση: 1.5 δρχ ανά 10ΚΒ για Ιντερνετ και 7,5 δρχ ανά 10ΚΒ για wap.

Παρακαλώ αν κάνω λάθος στις τιμές ας με διορθώσει κάποιος.

 

Πρέπει να δημιουργήσεις σημείο πρόσβασης για internet που είναι ακριβώς οι ίδιες με αυτές του vodafonelive με την διαφορά ότι βάζεις internet.vodafone.gr στο όνομα ΣΗΜΕΙΟΥ πρόσβασης αντί wap.vodafone.gr

 

Πάντως ΓΕΝΙΚΑ πρέπει να δημιουργήσεις τα παρακάτω σημεία πρόσβασης:

 

- Vodafone live

- Vf MMS

- VF Internet

 

Δες προηγούμενες σελίδες ή μπες στην vodafone.gr και δες τις ρυθμίσεις για το κινητό σου.

 

 

 

Σε ευχαριστω για την απαντηση σου,αλλα αφενος οπος και εγραψα εχω β-φρεε δηλ. Τελεστετ,αφετερου δεν ειναι αλη8εια πος μπαινεις μονο με gprs με οπερα.Εγω τελικα καταφερα και μπηκα με gsm συνδεση.Βεβαι το κοστος ειναι.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος joanna (18 Δεκ. 2003 , 21:52)

 

Αγαπητοί... Αχχχχ ονειρεύστε νομίζω. :)

 

α. Όχι δεν μπορείς να βρεις το device που κάνει αναβάθμιση στο 6600. Και τι να το κάνεις;;; Το κόστος αγοράς θα ήταν απαγορευτικό και θα το χρησιμοποιούσες 3-4 φορές; :down:

 

β. Ναι σιγά μη σου δώσουν το link να κατεβάζεις από τη Nokia! Και νομίζεις ότι όταν θα άλλαζαν το link όταν κάποιος έξυπνος το έκανε post στα forums. Και δεν θα σε ανησυχούσε που τόσα 15χρονα πουν ξέρουν προγραμματισμό και δεν έχουν δουλειά να κάνουν έχουν πρόσβαση στο λογισμικό του τηλεφώνου σου!

:mad: :stupid:

 

γ. Μάθημα πρώτο: Για να πάρουμε απαντήσεις από άσχετους κάνουμε τις σωστές ερωτήσεις: :p

 

Λάθος ερώτηση : Πότε θα έρθει η επόμενη αναβάθμιση που διορθώνει τα προβλήματα των ελληνικών;

Σωστή ερώτηση : Η αναβάθμιση που περιμένετε είστε σιγουροι ότι θα λύσει το πρόβλημα με τα ελληνικά; Είχατε επίσημη ειδοποίηση από τη Nokia; Δεν γνωρίζετε; Θα μπορούσα να μιλήσω με τον τεχνικό ή με κάποιον υπεύθυνο; :D

 

Επαναλαμβάνετε τη διαδικασία, τηλεφωνικά πάντα, μέχρι να μιλήσετε με κάποιον που ακούγεται απολύτως σίγουρος για αυτό που λέει (hint: Δεν λέει "εμμμμ.. ααα... μμμμ ναααι.." σε κάθε πρόταση, δεν σας βάζει σε αναμονή για να ρωτήσει κάποιον άλλον. Αν το κάνει ζητήστε απευθείας τον οποιον άλλον ρωτάει) :happy:

 

δ. Μη δέρνετε τους πωλητές. Απλά μην παίρνετε τις μετροιτοίς ότι σας λένε. Διασταυρώστε τις πληροφορίες σας... τόσες πηγές έχετε.

 

Αυτά για σήμερα από τη γιαγιά (γιατί ρε σεις είστε όλοι τόσο μικροί;;;; Και που βρίσκετε τα λεφτά και παίρνετε τόσο ακριβά κινητά στην ηλικία σας;;; :cry: θέλω κι εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

 

Ιωάννα

 

 

 

Agapiti gianna:

 

1.To kostos se tetia pragmata den kseperna ta 20 eyro kai to leo me apoliti sigouria......to poses fores 8a to xrisimopiisw kai gia pious logous ama eisai toso sigouri pos to 3es pane kai gine medium na bgaleis kai kanena leyto.

 

2.Me aytin tin logiki kanenas den 8a eixe tipota free se ayton ton kosmo kai an 8es na 3es spiti mou exw katebasmeno logismiko gia anaba8miseis pou ebgale i idia i nokia kai oxi kapios fun ton kiniton.

 

3.I erotiseis einai mia xara kai apetous sobares kai a3ioprepeis apadiseis

 

4.8a tous dernw kai 8a tous spaw....opos egw pou eimai grafistas otan me tilefonoune stin douleia mou kai me rotane pramata tous lew OOOOOlLLLLAAAA osa prepei na ma8oun gia afto pou mou zitane kai meta tous afinw na EPILE3OUN to ti 8eloune etsi kai oi polites afou dialeksane afto to epagelma an den boroun ta to ipiretous as ginoune gidoboskoi?????

 

5.Ws anafora ta leyta........ta briskoume ekei pou ta briskeis esy...den mas to pira o babas mas...

 

 

Kai gia na teliono me to kalodio an esy den 3es i den exeis xrisi gia auto yparxoune poloi pou goustaroune na spane,skalizoune,boostaroune kai genikos na allazoune opos boroune kai na fernoune sta metra tous oti siskeyi goustaroune

 

 

OUF :P

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είχε κανείς κανένα νέο για Cosmote ρυθμισεις που να δουλεύουν ή να ξέρει αν τελικά έγινε η πολυπόθητη αναβάθμιση της Cosmote ???
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cjvirus (19 Δεκ. 2003 , 10:24)

 

epidi exw cosmote kai apo oti diapistono emina pisw pesmou se parakalw gia ti ri8misis kai ti anaba8misi milas??????

 

Λεω για τις ρυθμισεις του mycosmos view. Αποτι εχουμε διαπιστωσει ολοι στο forum ολα ειναι σωστα αλλα η cote έπρεπε να αναβαθμισει τα συστηματα της σε συνεργασια με τη NOKIA ωστε να παιζουν με το 6600.

Εσυ εχεις δει το view ??

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cjvirus (19 Δεκ. 2003 , 09:40)

 

Agapiti gianna:

 

1.To kostos se tetia pragmata den kseperna ta 20 eyro kai to leo me apoliti sigouria......to poses fores 8a to xrisimopiisw kai gia pious logous ama eisai toso sigouri pos to 3es pane kai gine medium na bgaleis kai kanena leyto.

 

2.Me aytin tin logiki kanenas den 8a eixe tipota free se ayton ton kosmo kai an 8es na 3es spiti mou exw katebasmeno logismiko gia anaba8miseis pou ebgale i idia i nokia kai oxi kapios fun ton kiniton.

 

3.I erotiseis einai mia xara kai apetous sobares kai a3ioprepeis apadiseis

 

4.8a tous dernw kai 8a tous spaw....opos egw pou eimai grafistas otan me tilefonoune stin douleia mou kai me rotane pramata tous lew OOOOOlLLLLAAAA osa prepei na ma8oun gia afto pou mou zitane kai meta tous afinw na EPILE3OUN to ti 8eloune etsi kai oi polites afou dialeksane afto to epagelma an den boroun ta to ipiretous as ginoune gidoboskoi?????

 

5.Ws anafora ta leyta........ta briskoume ekei pou ta briskeis esy...den mas to pira o babas mas...

 

 

Kai gia na teliono me to kalodio an esy den 3es i den exeis xrisi gia auto yparxoune poloi pou goustaroune na spane,skalizoune,boostaroune kai genikos na allazoune opos boroune kai na fernoune sta metra tous oti siskeyi goustaroune

 

 

OUF :P

 

 

Κάπου είχα δεί ότι υπάρχει το καλώδιο. Δεν θυμάμαι που. Να ξέρεις πάντως πως σ'αυτού του τύπου τα κινητά δεν είαι εύκολο το σκάλισμα. Και δεν είναι μόνο το καλώδιο. Στο 7650 μετά από πολύ καιρό οι τιμές έπεσαν στα 150-200 euro και δεν θυμάμαι καλά. Αν σκεφτείς οτι στα DCT-3 τηλέφωνα το κόστος ήταν γελοίο (μέχρι 30 euro έκανες τα πάντα), τότε για τα DCT-4 είναι απαγορευτικό.

 

Αν θες ξεκίνα από εδώ.

Link to comment
Share on other sites

nai re kolite prin to 6600 eixa ena 3310 kai me kalodio (oxi ay8ediko) ton 12 eyro to eixa kanei to kinito oti nane...mono pou telika den adakse ta pola pola kai karafrikare! 8a stilw apo deytera foto na deite to apotelesma pou mou ebgale stin o8oni :)))))
Link to comment
Share on other sites

Καλώδιο για DCT-3 phones είχα φτιάξει μόνος μου. Οτι μου κατέβαινε το έκανα.

Πρόσεχε μην χρησιμοποιήσεις αυτό το καλώδιο και στα DCT-4. Μάλλον οι συνέπειες θα είναι καταστροφικές. Λοιπόν νομίζω ότι είμαστε εκτός θέματος. Λέω τέλος

Link to comment
Share on other sites

KAMENA PIXELZZZZZ

 

Pedia ktes anabosbine ena kokino pixel stin 08onoula mou....simera to proi efige! Kanw afto to post gia na iremisw osous exoune paromio problima .....apla kade ipomoni kai 8a figoune......

 

 

ps to pixel fenotane MONO otan eitane katamauri i o8oni...trabi3te mia skotini foto na dite

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από μένα..Αν και παρακολουθώ συχνά το φόρουμ δεν είχα το θάρρος να γράψω γιατί πίστευα πως η ηλικία μουήταν απαγορευτική...

Μετά την...ηλιακή ομολογία κάποιων άλλων μελών , αποφάσισα να εμφανιστώ..

 

Το πρόβλημά μου είναι ....το 6600 κι εμένα!

Κατά λάθος έπεσε του Αη Βασίλη και το πήρα, αλλά δυστυχώς τα ερωτήματά μου είναι τόσα πολλά...και το iq μου όχι τόσο ενθαρρυντικό.

Οι περισσότεροι μοιάζει να ξέρετε τι πρέπει να κάνετε και τι προγράμματα να χρησιμοποιήσετε, αλλά με τους αρχάριους τι γίνεται;

 

Πχ...Μπορώ να μεταφέρω εικόνες από το pc στο κινητό και αντίστροφα, μπορώ και τα midi αρχεία αλλά...από mp3 δεν καταφέρνω να μεταφέρω τίποτα!

Δεν συζητώ για τα μηνύματα που έχουν καταντήσει εφιάλτης..όμως υπάρχουν τόσες εφαρμογές που μπορείς νακάνεις με το κινητό....αλλά ΠΟΥ θα τις μάθω;;;;;;;;;

I want it ALL and I want it delivered!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Natalia (19 Δεκ. 2003 , 12:02)

 

Γειά σας και από μένα..Αν και παρακολουθώ συχνά το φόρουμ δεν είχα το θάρρος να γράψω γιατί πίστευα πως η ηλικία μουήταν απαγορευτική...

Μετά την...ηλιακή ομολογία κάποιων άλλων μελών , αποφάσισα να εμφανιστώ..

 

Το πρόβλημά μου είναι ....το 6600 κι εμένα!

Κατά λάθος έπεσε του Αη Βασίλη και το πήρα, αλλά δυστυχώς τα ερωτήματά μου είναι τόσα πολλά...και το iq μου όχι τόσο ενθαρρυντικό.

Οι περισσότεροι μοιάζει να ξέρετε τι πρέπει να κάνετε και τι προγράμματα να χρησιμοποιήσετε, αλλά με τους αρχάριους τι γίνεται;

 

Πχ...Μπορώ να μεταφέρω εικόνες από το pc στο κινητό και αντίστροφα, μπορώ και τα midi αρχεία αλλά...από mp3 δεν καταφέρνω να μεταφέρω τίποτα!

Δεν συζητώ για τα μηνύματα που έχουν καταντήσει εφιάλτης..όμως υπάρχουν τόσες εφαρμογές που μπορείς νακάνεις με το κινητό....αλλά ΠΟΥ θα τις μάθω;;;;;;;;;

 

 

1.Giasou kai esena.A giauto den grafeis ilikia????? plaka kanw min kolas se tetia 8emata (mas aresoune oi orimes :) einai san tis domates.Pes mou ali8ia den nio8eis domata? )

 

2.Etsi einai o ai.....peftoune apo tis tsepes tou kai meta mas peytoune ta leyta kai apo tis dikes mas gia na tagorasoume.

 

3.IQ???? Ela re min apogoiteyse kai min rixneis etsi ton eaytosou...skepsou oti enas vlakas me mikro IQ egine Planitarxeis.....En8aridiko e?

 

4.Koita emeis kseroume giati otan oi ali vlepane bala emeis ftixname progs sto pc kai sindeame tis 8ires tou ipologisti me labakia gia na doume an kataferame na stiloume sosta ta dedomena......apo kapou arxizoume oloi opote min nio8eis asxima les kai eisai se mia xaotiki katastasi...giauto egine aYTO to forum...gia na voi8ame kai na sizitame.

 

5.Ta minimata gia tin wra 8a einai etsi meta 8a ginei kati

 

6.Gia na metafereis kati sto pc kai adistrofa xriazese na sindeseis tis 2 siskeyes me kati....iparxoun 3 tropoi

1.Kalodio - Den to poulane akoma kai mia kai eisai arxaria den nomizw na ta katafereis kala.

2.Blue Tooth - einai mia texnologia ASIRMATI pou sindeeis siskeyes....agorazeis Blue tooth gia to pc (50 eyro) kai me tis analoges ri8miseis kaneis afto pou 8es.

3.Iperi8res - (apo 30 eyro ) Me aytes sideeis pali pc me kinito to kako einai oti einai arges opote 8a perimeneis ligi ora mexri na metafereis kati apo to ena sto alo....

 

Elpizw na se en8arina kai na se boi8isa

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάαααααααααααρα πολύ ήσουν πολύ ευγενικός...

Δεν αισθάνομαι και τόσο .....ντομάτα η αλήθεια είναι ...και με το παράδειγμα που έφερες αρχίζει και μου αρέσει ο .....πάτος που βρίσκεται το ...ιq μου!!!!!!!!Χεε.χε..χε..

Και φυσικά έκανα χιούμορ...ξέρω ότι οι περισσότεροι έχετε βγάλει τα ματάκια σας για να προσφέρετε τις γνώσεις σας πάνω σε κάποια θέματα...

Ηλικία...33+ και δεν ...θέλω σχόλιο επ'αυτού, ναι;;;;;

Το κινητό το έχω συνδέσει με υπέρυρθες....για αρχή..

Έχω κάνει τις απλές προσπάθειες, να γράψω μήνυμα(δεν είμαι τόοοοοοοοοοοσο άσχετη τελικά, ε;), να βάλω κάποια αρχεία όπως φώτος, midi , ξέρεις...απλά πραγματάκια...

Θα ήθελα όμως να ακούσω και mp3 ή να βάλω ένα άλλο theme...

Έχω διαβάσει τις διάφορες απαντήσεις όμως είναι τόσα τα προγράμματα που υπάρχουν και δεν ξέρω τι κάνουν κιόλας!!!!

I want it ALL and I want it delivered!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...