Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλυτερα να το παρεις πισω γιατι μαλλον με ενα φορματ θα φτιαχτει, δεν ξερουν τι τους γινεται. το'χω παθει κι εγω με τα μηνυματα στην καρτα οταν πηγα να γραψω ενα μηνυμα και κολλησε, μετα εκανε οτι λες εκτος απο προβληματα με τα restart και μου ελεγε οτι ενας φακελος στην καρτα ειναι 2GB!!!!! ενα φορματ εκανα με card reader και και μια χαρα μετα ;)

Το πρόβλημα με το φάκελο είναι στη μνήμη του κινητού και όχι στην memory.Επιπλέον όσο και αν προσπάθησα να κάνω φορματ στο κινητο(*,3,πράσσινο,και το κουμπί ανοιγματος) δεν έγινε τίποτα.Θα πάω αυριο το πρωί και θα δω τι θα γίνει με τους βλάκες.Δεν μπορεί να μην μου το στείλουν στα κεντρικά.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά! Εγκατέστησα στον υπολογιστή μου το Desktop File manager version 1.1 και αφού επανεκίνησα PC και κινητό (6600), τα σύνδεσα (μέσω υπερύθρων) μεταξύ τους. Επίσης άνοιξα και το PC SUITE (όπως λένε οι οδηγίες χρήσης).

Όταν ανοίγω το πρόγραμμα Desktop Filemanager και προσπαθώ να κάνω copy κάποιο αρχείο (ακόμα και φωτογραφία) στο desktop μου (ή σε άλλο σημείο του υπολογιστή), μου βγάζει το εξής μήνυμα

"Can't copy or move file "τάδε".Reason ??? (-500)". Ξέρει κανείς γιατί μου βγάζει τέτοιο μήνυμα?

ΠΡΟΣΟΧΗ! Απαντήστε μου γρήγορα γιατί σε 11 μέρες, λήγει το TRIAL

Link to comment
Share on other sites

Polla provlhmata vlepw na rwthsw k gw kati.... :(

Format me kleisto to 6600 mporw na kanw..?

An den apatwmai einai enas syndyasmos plhktrwn..

Na pw kai to provlhma..

Anoigw to kin,dinw pin,meta vgazei asprh o8onh gia liga deyterolepta,

k oti koumpi pathsw ekeinh thn wra,kanei ton xarakthristiko hxo k to pianei,meta pou paei sto wallpaper,de mporw na kanw tpt,oute menu oute koumpia,oute kan noumera,alla an exw pathsei kati sthn asprh o8onh mporei na mou to vgalei meta,xwris vevaia na mporw na to alla3w h tpt.

Prospa8hsa *#7370# tpt...

 

Ginetai format me kleisto to kin h na trexw sth nokia...?

Για να κατεβάσετε όλες τις τελευταίες εφαρμογές Symbian,Uiq,Palm,Pocket-Pc,Java και N-Gage Games :

Link to comment
Share on other sites

Polla provlhmata vlepw na rwthsw k gw kati.... :(

Format me kleisto to 6600 mporw na kanw..?

An den apatwmai einai enas syndyasmos plhktrwn..

Na pw kai to provlhma..

Anoigw to kin,dinw pin,meta vgazei asprh o8onh gia liga deyterolepta,

k oti koumpi pathsw ekeinh thn wra,kanei ton xarakthristiko hxo k to pianei,meta pou paei sto wallpaper,de mporw na kanw tpt,oute menu oute koumpia,oute kan noumera,alla an exw pathsei kati sthn asprh o8onh mporei na mou to vgalei meta,xwris vevaia na mporw na to alla3w h tpt.

Prospa8hsa *#7370# tpt...

 

Ginetai format me kleisto to kin h na trexw sth nokia...?

Δοκιμασε hard format (3,*,πρασινο πληκτρο που κανει κληση και το κουμπι on/off να τα εχεις ολα μαζι πατημενα οταν ειναι κλειστο το κινητο και φυσικα να ειναι και φορτισμενη η μπαταρια) ;)
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε hard format (3,*,πρασινο πληκτρο που κανει κληση και το κουμπι on/off να τα εχεις ολα μαζι πατημενα οταν ειναι κλειστο το κινητο και φυσικα να ειναι και φορτισμενη η μπαταρια) ;)

 

Eisai arxhgos!!Ayto akrivws epsaxna.Thx a lot! :)

(Grrr,to dokimasa k sto n-gage kai de ginetai.. :mad: )

Για να κατεβάσετε όλες τις τελευταίες εφαρμογές Symbian,Uiq,Palm,Pocket-Pc,Java και N-Gage Games :

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου πραγματι δεν γινετε στο n-gage,αυτο γινετε μονο στην εκδοση symbian 7 και μετα!
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου πραγματι δεν γινετε στο n-gage,αυτο γινετε μονο στην εκδοση symbian 7 και μετα!

Nai,toxei ayto,alla etsi to palikari me to 6600 glytwnei to nokia shop,enw an ginei kamia patata me to n-gage mou(makria apo dw :w00t: ), ta skaw stous :X :X ,

k einai krima ta lefta.. :(

Grr..Ta parapona gi'ayto,8a ta kanw sto topic tou n-gage..

:shoot: :w00t::rocket:

Για να κατεβάσετε όλες τις τελευταίες εφαρμογές Symbian,Uiq,Palm,Pocket-Pc,Java και N-Gage Games :

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πως μπορώ να σβήσω (ή ακόμα να καλύτερα να κάνω overwrite) στο αρχείο c:\system\mail\index (το οποίο χρησιμοποιεί για τα μηνύματα); Προσπάθησα είτε να το σβήσω, είτε να το μετακινήσω ή ονομάσω αλλιώς και μου βγάζει το μήνυμα "χρησιμοποιείται"!
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πως μπορώ να σβήσω (ή ακόμα να καλύτερα να κάνω overwrite) στο αρχείο c:\system\mail\index (το οποίο χρησιμοποιεί για τα μηνύματα); Προσπάθησα είτε να το σβήσω, είτε να το μετακινήσω ή ονομάσω αλλιώς και μου βγάζει το μήνυμα "χρησιμοποιείται"!

αν μιλας για το 6600 αλλαξε τη μνημη μηνυματων και μετα σβησε το index. χρησιμοποιειται γιατι ειναι στη μνημη που χρησιμοποιεις εκεινη τη στιγμη για τα μηνυματα.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις την καλοσύνη να μου πεις... πως θα αλλάξω ώστε το κινητό να χρησιμοποιεί τη μνήμη που λες?
Link to comment
Share on other sites

Εχεις την καλοσύνη να μου πεις... πως θα αλλάξω ώστε το κινητό να χρησιμοποιεί τη μνήμη που λες?

μηνυματα>ρυθμισεις>αλλο>μνημη σε χρηση>και επιλεγεις...

Link to comment
Share on other sites

Pws ginetai na energopoihsw to option pou mporei na epilegeis energh grammh sto 6600.Meta to format den yparxei pleon......kai skeftomai na balw sim me dyo noumera gia na kanw switch
Link to comment
Share on other sites

Pws ginetai na energopoihsw to option pou mporei na epilegeis energh grammh sto 6600.Meta to format den yparxei pleon......kai skeftomai na balw sim me dyo noumera gia na kanw switch

 

Δοκιμασε να πας στις "Ρυθμισεις"->Ρυθμισεις κλησεων->Γραμμη σε χρηση

Μηπως το αλλαγη γραμμης ειναι απενεργοποιημενο ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

μολις πηρα ενα 6600(δωρακι) και εχει ενα προγραμματακι που λεγεται "cam-pro".τραβαει βιντεο με ηχο οσο χωραει η καρτα μνημης.

ξερει κανεις να μου πει αν μπορω να επιλεξω αναλυση βιντεο?

υπαρχει κατι καλυτερο για να τραβας βιντεο?

Link to comment
Share on other sites

paidia me to programm jbanchmark exo 83 me version 5.27.eida akti allous poy exoun 2000 kai...pos ginetai ayto;exoyn kati parapano aytoi; :!:

 

Απο οτι θυμαμαι χρησιμοποιουν αλλη εκδοση jbεnchmark

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Kalispera.

Mhpws gnwrizei kaneis pws metatrepontai, diladi se ti prepei na metatrepsw ta mp3 mou gia na ta vriskei o ogg player?

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Kalispera.

Mhpws gnwrizei kaneis pws metatrepontai, diladi se ti prepei na metatrepsw ta mp3 mou gia na ta vriskei o ogg player?

 

Θα τα μετατρεψεις σε ogg με καποιον converter πχ dB Power Music Converter.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

μολις πηρα ενα 6600(δωρακι) και εχει ενα προγραμματακι που λεγεται "cam-pro".τραβαει βιντεο με ηχο οσο χωραει η καρτα μνημης.

ξερει κανεις να μου πει αν μπορω να επιλεξω αναλυση βιντεο?

υπαρχει κατι καλυτερο για να τραβας βιντεο?

Για αναλυση στο βιντεο να επιλεξεις options-setings-recorder και απο εκει θα κανεις τις αναλογες ρυθμισεις!Οχι φιλε μου,δεν υπαρχει καποιο καλυτερο προγραμμα ισως οι νεες εκδοσεις της ιδιας εταιριας που υποσχονται πολλα, δεν ξερω,δεν τις εχω δοκιμασει! :O

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Για αναλυση στο βιντεο να επιλεξεις options-setings-recorder και απο εκει θα κανεις τις αναλογες ρυθμισεις!Οχι φιλε μου,δεν υπαρχει καποιο καλυτερο προγραμμα ισως οι νεες εκδοσεις της ιδιας εταιριας που υποσχονται πολλα, δεν ξερω,δεν τις εχω δοκιμασει! :O

και το ΕΤΙ τι κανει τοσο καιρο; καμια σχεση, μερα νυχτα!

Link to comment
Share on other sites

Στο Πλαίσιο το έχουνε (Vodafone Live) 99 euro.

Το μενού Vodafone αλλάζει εύκολα ή γενικά τι διαφορά έχει απο το κανονικό.

ευχαριστώ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο Πλαίσιο το έχουνε (Vodafone Live) 99 euro.

Το μενού Vodafone αλλάζει εύκολα ή γενικά τι διαφορά έχει απο το κανονικό.

ευχαριστώ

Δεν εχει καμια διαφορα απο το κανονικο,το μονο που εχει το Vodafone Live ειναι οτι απλα εχει τις ρυθμισεις τις Vodafone και μπορεις φυσικα να βαλεις και ρυθμισεις οποιασδηποτε αλλης εταιριας,δεν εχει κανενα περιορισμο απο τη Vodafone!
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξεφτιλα ανινε δινατον το νοκια 6600 που εκανε 500 ευρο
Δεν ειναι ξεφτιλα φιλαρακο,το 6600 κυκλοφορει εδω και 2 ολοκληρα χρονια.Μην ξεχναμε οτι εχουν κυκλοφορηση 6670,7610,,6260,3230,6630,6680/81 και οπου να'ναι αλλα τοσα και το καθενα πιο εξελιγμενο απο τον προκατοχο του!Αυτη ειναι η τεχνολογια και ο κυκλος ζωης των προιοντων... :O
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ξεφτιλα φιλαρακο,το 6600 κυκλοφορει εδω και 2 ολοκληρα χρονια.Μην ξεχναμε οτι εχουν κυκλοφορηση 6670,7610,,6260,3230,6630,6680/81 και οπου να'ναι αλλα τοσα και το καθενα πιο εξελιγμενο απο τον προκατοχο του!Αυτη ειναι η τεχνολογια και ο κυκλος ζωης των προιοντων... :O

Έτσι είναι δυστυχώς. Θα θυμάστε φαντάζομαι πριν 8-9 μήνες όταν το Πλαίσιο πάλι είχε βγάλει στο Cosmote 90, Siemens SX1+Nokia 7600 με 50 ευρώ..

Όταν τα πάνε για απόσυρση σχεδόν τα χαρίζουνε..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...